Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel resimler teşekkürler osmaniyeli

gerçekten motonun bazı yönleri çok hoş gözüküyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:15 ----------

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Osmaniyeli, ellerin dert görmesin, sağol...

Murat, hani askeri yeşil renk nerede, tam istediğim gibi griymiş.
    siz de sağolun hocam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bunun tepesinden inmem vallaha, hatta Wc'ye bile giderim evde...

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Bunun tepesinden inmem vallaha, hatta Wc'ye bile giderim evde...
    iyidir iyidirde siyahın bakımı zor olur be gökhan siyah değilde griye bidaha bak ama benimde ne alacağım belli olmaz

iyidir iyidirde siyahın bakımı zor olur be gökhan siyah değilde griye bidaha bak ama benimde ne alacağım belli olmaz
    Bakımı zor olur değil, zevkli olur Murat, bebek gibi siler parlatır,ninni bile söylerim...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Güzel motosiklet Allah kaza bela vermesin ama kadranımı bozuk ne 120 gösteriyor resimde
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel motosiklet Allah kaza bela vermesin ama kadranımı bozuk ne 120 gösteriyor resimde
    Bozuk değil, dijital gösterge ya kontağı açınca çek yaparken çekmiş.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Bozuk değil, dijital gösterge ya kontağı açınca çek yaparken çekmiş.
    bu chek efi enjeksiyon işlerine çinlilerden fazla aşina olmadığı için,insanlar şaşırıyor doğal bence

bu chek efi enjeksiyon işlerine çinlilerden fazla aşina olmadığı için,insanlar şaşırıyor doğal bence
    Enjeksiyon Türk motorcusunu bozar Murat, sanayi motorcularını ekmeksiz bırakır bu 125i.

Motosikleti
    Yoo chek işine aşinayım da tam da o anda resmin çekilmesine şaşırdım ben yoksa seyhan ilk motorum değil 50cc-1000 cc arası bi tur attım ben
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoo chek işine aşinayım da tam da o anda resmin çekilmesine şaşırdım ben yoksa seyhan ilk motorum değil 50cc-1000 cc arası bi tur attım ben
    doğrudur ben bilmediğinizden değilde hani cup kullanan az ondan dedim yoksa aynen moblyetten tdm 900 kadar uzandım bi tur attım bende ama devir ekonomi devri öyle değilmi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:59 ----------

Enjeksiyon Türk motorcusunu bozar Murat, sanayi motorcularını ekmeksiz bırakır bu 125i.
    peehh be tuncay sende abartma yavvvekmeksiz kalmasın kimse ama çinlilerin işi baya zor artık..

peehh be tuncay sende abartma yavvvekmeksiz kalmasın kimse ama çinlilerin işi baya zor artık..
    Tuncay mı güzel isimmiş ama ben değilim, sanayi esnafı bu enjeksiyonlu yeni tip arabalar yüzünden darda, bizzat içinde çalışıyorum,oto elektronik.

Motosikleti
    doğrudur ben bilmediğinizden değilde hani cup kullanan az ondan dedim yoksa aynen moblyetten tdm 900 kadar uzandım bi tur attım bende ama devir ekonomi devri öyle değilmi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:59 ----------

evet aynen katılıyorum zaten imzamdanda belli oluyordur ekonomi yani cup arayışım çinliler piyasadan çekilmeyeceği için kimse ekmeksiz kalmaz hocam merak etme

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr

Aranıza yeni katıldım cik cik

herkeze iyi bayramlar bende yeni bir honda innova kullanıcısı oldum sıkıntım göstergede çalışmamakta satan arkadaş değişmesi gerekiyor dedi fiatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze iyi bayramlar bende yeni bir honda innova kullanıcısı oldum sıkıntım göstergede çalışmamakta satan arkadaş değişmesi gerekiyor dedi fiatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim
    Hoşgeldiniz, hiçbir bilgim yok,kullanılmış mı aldınız,kaç model, km

Motosikleti
    honda 600rr

iyi bayramlar bütün motorculara

öncellikle tüm islam alemininkurman bayramını kutluyorum bende aranıza yeni katılan bir honda innovacıyım sıkıntım gösterge çalışmıyor satan arkadaş değişmesi gerekiyor dedi fiatını bileniniz varsa bilgilendirirse seviniim teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:22 ----------

hocam salı günü teslim alacam malum noterler kapalı bayram nedeni ile 2. el 15bin km de. saygılar

öncellikle tüm islam alemininkurman bayramını kutluyorum bende aranıza yeni katılan bir honda innovacıyım sıkıntım gösterge çalışmıyor satan arkadaş değişmesi gerekiyor dedi fiatını bileniniz varsa bilgilendirirse seviniim teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:22 ----------

hocam salı günü teslim alacam malum noterler kapalı bayram nedeni ile 2. el 15bin km de. saygılar
    Şimdiden hayırlı olsun kaç model, ne kadar fiyatı

Motosikleti
    honda 600rr
    2007model g.gri renkte 2000tl iyimi

2007model g.gri renkte 2000tl iyimi
    Fiyatı gayet makul km'sine göre ama km bozukmuş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:32 ----------

http://www.sahibinden.com/kilometre_...XQQdisplayitem

Bir telefon etmekte fayda var

Motosikleti
    honda 600rr
    hocam teşekkür ederim ilginiz için tel açacam

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Tuncay mı güzel isimmiş ama ben değilim, sanayi esnafı bu enjeksiyonlu yeni tip arabalar yüzünden darda, bizzat içinde çalışıyorum,oto elektronik.
    pardon gökhan kusura bakma karnıma gülmekten kramp girdi tuncay servisteki kankinin adı alışkanlık olmuş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler