Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

sezon sonu derken ztn ekim gibi almayı düşünüorum yani şimdiden karar veriim diorum hangi motoru alıcaıma...ona göre maddi durum çıkarıcam yani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    "MetyN_07" sana tavsiyem eğer alıp birkaç aya hevesim geçmez diyorsan paraya kıyıp innova al derim başka alternatiflere bile bakma...
    Fiyatına değdiğini göreceksin servise yağ değişimine ve genel kontrol bakımına uğrarsın, onun haricinde bir problem yaşamazsın yakıt meselesi de önemli bir konu ilk bakışta o kadar önemli gibi görünmeyebilir, fakat İnoovaya kıyasla piyasadaki çoğu motor Hacmi(cc) olarak aynı veya daha kücük fakat diğer motorların yakıt sarfiyatı 125cc İnnovaya göre çok yakıyorlar hatta yeni innova daha da az yakıyor (teknik olarak, alıp binen bir vatandaş görsem durdurup biraz inceleyeceğim :D )
    Sormak istediğin sorular olursa biz elimizden geleni yaparız.Tercih sana kalıyor....
    Yeni modelden alan ve incelemesini koyacak bir arkadaş yok mu ? hala Arkadaşlar
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

saol kardeşim bilgilendirdiğin için bn temelli sağlam bi motor almayı planlıyorum işte ve kafama innova yı koydum...şehiriçinde kullanıcam ztn dier motorları inceledim evt innovadan fazla yakıyorlar ve teknik bakımdan özellikleride düşük innova aralarında en iyisi sende bnm gibi antalyalısın işte öğrenci adamım gidebilceim günde en fazla 20km yani ama motor sürekli ayağımın altında olcak 0 olup olmaması önmli deil sağlam bi 2.el bulabilirsem çok gzl olcak işte

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    sana tavsiyem her şekilde innovadır...

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana tavsiyem her şekilde innovadır...
    hmmm...diosunki 0 da olsa 2.el de olsa innovadır diosun...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı MetyN_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmmm...diosunki 0 da olsa 2.el de olsa innovadır diosun...
    aynen öyledir....

aynen öyledir....
    tmm çok saol ama innova yı satıcak bi baba yiğit bulmam lazım :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:49 PM ----------

Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "MetyN_07" sana tavsiyem eğer alıp birkaç aya hevesim geçmez diyorsan paraya kıyıp innova al derim başka alternatiflere bile bakma...
    Fiyatına değdiğini göreceksin servise yağ değişimine ve genel kontrol bakımına uğrarsın, onun haricinde bir problem yaşamazsın yakıt meselesi de önemli bir konu ilk bakışta o kadar önemli gibi görünmeyebilir, fakat İnoovaya kıyasla piyasadaki çoğu motor Hacmi(cc) olarak aynı veya daha kücük fakat diğer motorların yakıt sarfiyatı 125cc İnnovaya göre çok yakıyorlar hatta yeni innova daha da az yakıyor (teknik olarak, alıp binen bir vatandaş görsem durdurup biraz inceleyeceğim :D )
    Sormak istediğin sorular olursa biz elimizden geleni yaparız.Tercih sana kalıyor....
    Yeni modelden alan ve incelemesini koyacak bir arkadaş yok mu ? hala Arkadaşlar
    saol kardeşim bilgilendirdiğin için bn temelli sağlam bi motor almayı planlıyorum işte ve kafama innova yı koydum...şehiriçinde kullanıcam ztn dier motorları inceledim evt innovadan fazla yakıyorlar ve teknik bakımdan özellikleride düşük innova aralarında en iyisi sende bnm gibi antalyalısın işte öğrenci adamım gidebilceim günde en fazla 20km yani ama motor sürekli ayağımın altında olcak 0 olup olmaması önmli deil sağlam bi 2.el bulabilirsem çok gzl olcak işte

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    hayret bişey yaw bi hesapladım 0.0995 km'de yakan bu insaf dedim yaa..

221 km yol yapıldı.
    7 litre yakıt alınmış.
    tutar'Da 22.lira
    zincir gerilecek geçen kapağını açtım baya salmış hep toz yapışmış..!

küllün zarar kısaca..
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

baya az yakıomuş yaa....

satılık 2.el innova i 125 gördüm ama fiyatını soramadım ... :(:(

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayret bişey yaw bi hesapladım 0.0995 km'de yakan bu insaf dedim yaa..

221 km yol yapıldı.
    7 litre yakıt alınmış.
    tutar'Da 22.lira
    zincir gerilecek geçen kapağını açtım baya salmış hep toz yapışmış..!

küllün zarar kısaca..
    Cevran gerçekten çok yakıyor maximum 0,80 kuruş yakıyor benim hesaplarıma göre....
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

evet bnde şimdi hesapladım en normal en ucuz yakması greken fiyat 0,74 kuruş olması lazım....tabi bu benzinin 3tl olup 11,1 tl ye dolmasıyla oluo eer 150 km gidersen bi depoyla yani

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    beyler çok yakma şikayeti olan varsa hva filteresini ve bujiyi temizlesin...

beyler önceden her gün her saat yorum yapıomuşsunuz bn geldim yorumlarınız kesildi yaa ne bu arkadaşlar ..

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Bigün depoyu fulleyip alanya tarafına doğru gideceğim bakalım nerede bitecek benzin tam iki litre de yanıma alcam en uzun menzil neresi olacak? varmı katılmak isteyen..
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

3-4 ay sonra motoru aliim gelirim bnde ..

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    benim motor şehir içi karma kullanım bi depoyla 140 km gidiyor daha geçemedim uzun yolda deneme fırsatım hiç olmadı...

benim motor şehir içi karma kullanım bi depoyla 140 km gidiyor daha geçemedim uzun yolda deneme fırsatım hiç olmadı...
    ben sana uzun yolu söyleyim aykan sehir içi dedigin gibi,sehir dısıda sakin kullanım 160-170
    bende bu aralar benzin takibindeyim 140 kadar gidiyor sehir içi bazen kıllanıyorum acaba fazlamı diye ama foruma bakınca anormallik yok.innova var sorun yok

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı emrekrbrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana uzun yolu söyleyim aykan sehir içi dedigin gibi,sehir dısıda sakin kullanım 160-170
    bende bu aralar benzin takibindeyim 140 kadar gidiyor sehir içi bazen kıllanıyorum acaba fazlamı diye ama foruma bakınca anormallik yok.innova var sorun yok
    zannediyorum şehir dışı sürekli 4 vites 75/80 civarı hız 170 kilometre gider ancak bugünlerde yakıt artmış olabilir hava burada 50 derece öğle saatleri cehennem saymıyorum bile motor şehir içi hiç durmuyor uzun yokuşlar çıkıyor beklemeler vs sürekli hareket halinde bence normal bi tüketim yağıda 10/40 kullanıyorum petrol ofisi maximoto menunum ancak biraz daha kalınlaştırsammı diye düşünüyorum şu ara gerçi sentetik yağa bişiy olacagını zannetmiyorum ama 15/50 daha iyi olur diyorum....şimdilik bi sorun yok..

ilhan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 '08
    zannediyorum şehir dışı sürekli 4 vites 75/80 civarı hız 170 kilometre gider ancak bugünlerde yakıt artmış olabilir hava burada 50 derece öğle saatleri cehennem saymıyorum bile motor şehir içi hiç durmuyor uzun yokuşlar çıkıyor beklemeler vs sürekli hareket halinde bence normal bi tüketim yağıda 10/40 kullanıyorum petrol ofisi maximoto menunum ancak biraz daha kalınlaştırsammı diye düşünüyorum şu ara gerçi sentetik yağa bişiy olacagını zannetmiyorum ama 15/50 daha iyi olur diyorum....şimdilik bi sorun yok..
    bence abi kalınlaştır..hatta 20/50 bile olur..bu cehennem sıcagında su gibi oluyor zaten

aykan ben kısın 10-40(castrol)mayıs itibariylede 15-50(castrol)kullanıyorum sıcakda biraz kalınlastırmakda fayda var.ya bida bişey dikkatimi cekti ya shell den yada ultimete(eve yakın) den benzin alırım buran aldıgımda daha bi seri gidiyo gibi geliyor motor...

zincirin ömrü konusundaki düsünceleriniz?en son 25,000 de degiştirmiştim su an56.700de gecenlerde gerdirdim biraz ama zannedersem ki arada bi zincirden ayaklara bi titresim gibi geliyor ömrü az kaldı degişecek,bu degişiklik performansı arttırıp yakıtı azaltır diyede düsünüyorum ne dersiniz???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler