Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında öne 2.75 arkaya 3.00 taksan daha güzel olur
    70 lik lastik 2.75 inç oluyor
    80 lik te yakaşık 3 inçlik oluyor
    ön2.75 e arka 3inç taksan basınç değiştirmene gerek kalmaz fabrika ayarı olur yani

ama 2.50 dar ebatlı olacağından lastik gerilir 1-2 ps azaltabilirsin gibi

bir de lastik hava basıncı sürüş tarzına bağlı eğer artçı binecekse 1-2 ps ön ve arkaya fazla vurmak daha yararlı uzun yolda da yine 1-2 ps fazla olması yakıtı düşürüyor

lastik havası fazla olursa da virajlı yollarda çok tehlikeli kayıyor fabrika basıncından daha az olursa yine frenlemede motor kayıyor dediğiniz gibi fabrika ayarı iyi
    peki arkayı 3.00yaparsak yanaklar çatala sürtmezmi kalın olmazmı yani?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar honda 125i innova satışa başladımı ... bilen varmı... en azından fiyatını bilen.....teşekkürler.

Alıntı teyfo71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar honda 125i innova satışa başladımı ... bilen varmı... en azından fiyatını bilen.....teşekkürler.
    Nisan sonu dendi motolus fuarında,
    Fiyatı da 4.000-4250 Tl arası olacak dendi.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ben bizzat honda mekeziyle görüştüm mayısın ortalarında olacakmış ama bayi gelmeyecek diyor hangisi doğru bilemem tabi....

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Gelmesede olur.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelmesede olur.
    neden garezinmi var innovaya

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelmesede olur.
    hemde heç gelmesin artık..
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki arkayı 3.00yaparsak yanaklar çatala sürtmezmi kalın olmazmı yani?
    yok orjinali 80 lik olduğu için 3.00 arkaya sürtmez öne 3.00 olmaz da arkaya olur

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    arkadaşlar bi sorum olacak bizim motor tamircisi bi abiyle konuştum ondaki innova 130 u rahat görüyomuş bide spor kitleri varmış bunların dediğine göre hızları 170 180 lere kadar çıkıyomuş deneyen var mı aranızda
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Alıntı kadir_3483 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi sorum olacak bizim motor tamircisi bi abiyle konuştum ondaki innova 130 u rahat görüyomuş bide spor kitleri varmış bunların dediğine göre hızları 170 180 lere kadar çıkıyomuş deneyen var mı aranızda
    130 u görebilir
    ama hyo gt250 nin 170 yaptığını düşünürsek innova ya ne yapacaklar acaba 180 yapması için

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    130 u görebilir
    ama hyo gt250 nin 170 yaptığını düşünürsek innova ya ne yapacaklar acaba 180 yapması için
    debriyaj kiti falan bişeyleri varmış baya da bi iddalı konuştu innovam olmadığı için bişiy diyemedim ama düşünen arkadaşa yardımcı olurum hem ben de çok merak ettim o motorun o sürate nasıl çıktığını
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nisan sonu dendi motolus fuarında,
    Fiyatı da 4.000-4250 Tl arası olacak dendi.
    teşkkürler .... saygılar...

Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda'yamı niye olmasın olur innova'yı diyorsan ona da olurda disk zor gibi üzerindeki çelik jant..
    yaa çelik cant derken telsiz demek istedim dubleks lastik takabilmek için.... teşkkürler saygılar.....

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    arkadaşlar lastik lastik derken dün bi çivinin azizliğine ugradım arkaya kocaman bi çivi girmiş ilk defa patladı 9000 km de ilk defa arka söküldü iç lastiğe baktık baya gitmiş yalnız şunu söyleyim iç lastik bile inanın dunloptu şaşırdım ama biz bulamdık tabiki aynısınıanlaşın ürettiği bi lastiği taktık duymamıştım ama irc yi fln onlar üretiyolarmış..neyse eski latiğide kapladık içeri şu an bi sorun yok uygun ebatları bulur bulmaz komple değiştiricem lastikleri jant ayarı yaptıktan sonra 0 lıcam ...

Motosikleti
    daha hala takamadım lastiği yağ değişimide geldi eski performansı gitti..

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    9000 km ye geldi çok şükür hiçbir problem yaşamadım makina böyle olmalı bence ufak tefek problemler her makinada çıkıyor ama ben ciddi hiçbir sorun yaşamadım makinanın sesi herzaman tok ve istekli.......

Motosikleti
    ben yeni lastiği taktım yahu aynı cross lastiği bataklık çamurda bile kalmadı maşallah bozuk rampa yukarı yollarda rampa aşağı canavar gibi çıkıyor..

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yeni lastiği taktım yahu aynı cross lastiği bataklık çamurda bile kalmadı maşallah bozuk rampa yukarı yollarda rampa aşağı canavar gibi çıkıyor..
    cevran hayırlı olsun önemi taktın arkayamı yoksa ikisinedemi bide ebadı ve markası nedir taktıgın lastiğin??

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Arkadaşlar innovanın üzerinde gelen bujisinin marka ve modeli nedir benimkinin üzerinde çıkan buji "DENSO U20EPR9" diye bir buji sizlerde de mi aynısı var.Sorunum şu sabahları geç ısınıyordu motor ve bir kaç şikayetten dolayı servise gittim servis bujimi değiştirdi takdığı bujinin markasını hatırlamıyorum ama şimdi berbat motoru çalıştırıyorum ısınması bekliyorum çok zaman alıyor yola çıkıyorum motor sürekli tekliyor ısınması 5-10 dk alıyor neden olabilir sorun bujiden olabilir mi ?
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar innovanın üzerinde gelen bujisinin marka ve modeli nedir benimkinin üzerinde çıkan buji "DENSO U20EPR9" diye bir buji sizlerde de mi aynısı var.Sorunum şu sabahları geç ısınıyordu motor ve bir kaç şikayetten dolayı servise gittim servis bujimi değiştirdi takdığı bujinin markasını hatırlamıyorum ama şimdi berbat motoru çalıştırıyorum ısınması bekliyorum çok zaman alıyor yola çıkıyorum motor sürekli tekliyor ısınması 5-10 dk alıyor neden olabilir sorun bujiden olabilir mi ?
    innovanın standart bujileri ngk:CPR6EA-9 VE DENSO:U20EPR9'DUR yüksek performanslı kullanım için ngk:CPR7EA-9 DENSO:U22EPR9'dur, senin motorun üzerine büyük ihtimal ngk ngk cpr6ea-9 takmışlardır tekleme sorunu şundan meydana gelir bujiyi çıkart ve elektrotu 0,8 0,9 mm eğ olmassa değiştir...

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    innovanın standart bujileri ngk:CPR6EA-9 VE DENSO:U20EPR9'DUR yüksek performanslı kullanım için ngk:CPR7EA-9 DENSO:U22EPR9'dur, senin motorun üzerine büyük ihtimal ngk ngk cpr6ea-9 takmışlardır tekleme sorunu şundan meydana gelir bujiyi çıkart ve elektrotu 0,8 0,9 mm eğ olmassa değiştir...
    Hmm sağol aykan taktıkları bujiye bir bakayım ama iyi bir buji olduğunu zannetmiyorum.Yüksek performans için söylediğin bujiyi nereden temin edebilirim ve fiyatı nedir? ve motor şu anda 4400 km civarında 4400 km'de buji değiştirilir mi?
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler