Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi 4100 olsun 12 taksit yaparız onu Sen bi de ebze'dek ağabeyinden ne zaman satılacağını sor 1 ay içinde motor alacağım sarkmaın vakit

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi 4100 olsun 12 taksit yaparız onu Sen bi de ebze'dek ağabeyinden ne zaman satılacağını sor 1 ay içinde motor alacağım sarkmaın vakit
    oldu başkabenden bukadar bıradırlar 1 aya kadar gelir

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oldu başkabenden bukadar bıradırlar 1 aya kadar gelir
    Daha ne zaman geleceği belli değil ne fiyatı bu o zaman fiyat falan belli değil arkadaşlar İnnova geliş zamanı belli değlse Fiyatı anca Müneccm verir biz tahmin yaptık bekleyeceğiz işte, yi motorsa beklenir. Yoksa çekecem hemen altıma Kymco Activ 125 ama tipi kayık motorun yoksa süper oda

quadro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    Ne yani innovanın gelmeme ihtimali mi var o kadar yazdık attık tuttuk dereyi görmeden paçaları sıvadık... valla gelmezse ohaaa derim.. Bu kadar adamla dalga mı geçiyorlar..
    Eylülden beri motosiklet alacam innova gelecek diye bekliyorum hatta gittim araba aldım biraz oyalanayım diye kesmedi.. gelmezse çok ayıp ederler..
    Biri yer, biri bakar kıyamet ondan kopar.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    gelecek arkadaşlar kesin gelecek.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    motor 4000 ytl üstü olursa anadoluda şansı çok zor hele bu ekonomik kriz dalgasında ama @quadro haklı cup ekonomik ve genelde 3. dünya ülkeleri için üretilmiş bir motordur ama şimdi innova şurda ayrılıyor amaç olalarak hiçbir teknolojiden kaçınılmamış lüks bir motor aslında adamlar çok kalite parçalar kullanmışlar cbr1000rr hangi elcik hangi sinyal hangi marka fren kaliperi varsa innovada da aynısı var heleki söz konusu 125i olursa o dahada burjuva bir motor kalıyor köye kasabaya biraz lüks kaçar gibi geliyor ama siz elinizi vicdanınıza koyun cbf150 gibi fason bir makina türkiyede 3850ytl innova sizce kaç lira olur 4000 den aşşağı düşünemiyorum
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Almanların yakıt tüketimi ölçümü, Tabi ki 1. İnnova 125i http://www.spritmonitor.de/en/detail/272100.html

140 gören motor motoru sıkmadandüzde iki kişi 90 yapan motor

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    yahu ne 5000 inin den bahsediyosunuz yaadedikya 4100 diye 4100.................................................. ..........................................
    Kızma canım........

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almanların yakıt tüketimi ölçümü, Tabi ki 1. İnnova 125i http://www.spritmonitor.de/en/detail/272100.html
    dehşete kapılmamak elde değil olumlu yönden tabiitüketim budur..

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızma canım........
    izzet nerelerdesin nevarneyok ugramaz oldun..

Motosikleti
    yalova motofest e giderken artçı +full topcase+üstü portbagaj 1çadır 2 uyku tulumu matlar 2 çanta temde 100km/h altına düşmedim o halde 120km/h çıktım video vardır inanmayana yollarım
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    şimdi birazda kendi motorlarımızdan bahsedelim;
    beyler yaklaşık bir haftadır arka far garip bişekilde bazen yanıyor bazen yanmıyor ampülü çıkartıp oynatınca sadece fren yanıyor daha sonra diğeri yanıp kayboluyor duyda bi problem olabilirmi....

duyda da olur far butonunda temassızlıktan da oluyor böyle sorunlar

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    dehşete kapılmamak elde değil olumlu yönden tabiitüketim budur..

izzet nerelerdesin nevarneyok ugramaz oldun..
    Dostum ne olsun ya kış işte,yazın gelmesini bekliyorum.Scooter ile olmuyor ya..

ilhan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 '08
    selam arkadaslar.....bu sorunu bu bolumde belirtmek istemezdim ama çileden çıkmama az kaldı.....
    benim innovanın kalbüratorune kirli benzin yuzunden pislik kaçtı.surekli tahliye hortumundan benzin akıtıyor ve çalışmıyor.2-3 kere tamire goturduk.servis kalburatore tazikli hava tuttu.tamam bu seder olmaz, temizlendi diyoruz ama yine aynı sorunu yapıyor...bunun için ne yapabilirim..yardımcı olursanız sevinirim...iyi forumlar

Alıntı ilhan007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar.....bu sorunu bu bolumde belirtmek istemezdim ama çileden çıkmama az kaldı.....
    benim innovanın kalbüratorune kirli benzin yuzunden pislik kaçtı.surekli tahliye hortumundan benzin akıtıyor ve çalışmıyor.2-3 kere tamire goturduk.servis kalburatore tazikli hava tuttu.tamam bu seder olmaz, temizlendi diyoruz ama yine aynı sorunu yapıyor...bunun için ne yapabilirim..yardımcı olursanız sevinirim...iyi forumlar
    Karbüratör ana memen iyice temizlendi mi ,bir ona bak olmadı komple karbüatörünü benzin banyosu yap yükse basınçlı hava ile pisliği iyice çıkart contalar eski ise değiştir ve yerine tak.

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Arkadaşlar merhaba benim de bir sorunum var sabahları motoru çalıştırırken benzin kokusu geliyor her zaman olmuyor ama bazen yapıyor sizce neden olur?

Motosikleti
    şimdi birazda kendi motorlarımızdan bahsedelim;
    beyler yaklaşık bir haftadır arka far garip bişekilde bazen yanıyor bazen yanmıyor ampülü çıkartıp oynatınca sadece fren yanıyor daha sonra diğeri yanıp kayboluyor duyda bi problem olabilirmi....
    arka stop kastettin sanırım? far duy gevşemiştir yada duy oksitlenmiştir innovada bu bu bölümler bir anahtara bağlı değil drek yanar bir ikinci sebeb eğerki arka park yanıyor fren stop yanmıyorsa fren müşüründen olabilir ön ve arka frenle kontrol et ama büyük ihtimal yuva gevşedi yada oksit yaptı çıkar bi zıparala sıkıştır tak
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba benim de bir sorunum var sabahları motoru çalıştırırken benzin kokusu geliyor her zaman olmuyor ama bazen yapıyor sizce neden olur?
    eğer jickle çekiyorsan gelir çiğ (yağda atar) atar hele motor soğukken daha çok çig atar kısa bir süre sonra geçer merak etme benzinlerimiz çok kaliteli ondan

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ampülün tek flaması gitmiş değiştirdim sorun çözüldü .

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    bizim innovacılardan fuara kimler gidecek?
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler