Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polimik yok arkadaşlar polimiğin olacağı en son topic burası
    aynen katılıyorum lütfen polemik yaratmayalım burada tartışılması gereken motorlarımız kimsenin kimseden aşşağı veya üst bir yanı yok hepimiz motorcuyuz hepimiz kardeşiz cevran, arkadaşımız bi an boş bulunmuş olmalı, hepimiz sakin olalım herkesin kendine göre haklı oldugu taraflar vardır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    yaw gereksiz sen yokken ne güzeldi şu topic geldin keyfimizi huzurumuzu kaçırdın.. gerekenler anlaşıldı mustafa abi..
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

quadro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    Evet herşey ortada herkes de haklıyı görüyor zaten. Herkes efendiliğini korumuş olsa bu topic tadından yenmezdi.
    Ayrıca, all rights reserved by www.motosiklet.net
    Biri yer, biri bakar kıyamet ondan kopar.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    beyler lütfen ama konumuz motosiklet ve motorculuk yapmayın böyle konuyla alakalı yazışalım lütfen saygılar.

Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    Haklısın ok..
    Bi aksilik olmazsa ayın 7-8 i gibi fuarda olacağım.. bu topicden gelen var mı?

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    ben malesef gidemiyorum resim ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    inşallah gidebilirsem bol bol innova fotosu getireceğim.. motorun mahrem yerlerini bile çekmeyi düşünüyorum

Motosikleti
    yeni innova 125i nin resimlerini özellikle istiyoruz...

Motosikleti
    quadro mesajları inceledim sakin kafayla bizde hata tmm kabul ediyorum sende diyeceksin ki dal kırıldı bi kere rüzgar özür dilese ne yazar neyse ya nerden kattım 20w40 hay katmaz olaydım bin pişmanım hayret bişey yaa 10w40 olacak acaba boşaltsam da 10w40 alsam olurmu ki yaw..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    bunu bir yerden hatırlıyorum sanki bu innova ile beraber piyasaya sürülmüştü(yurtdışında tabi) innovanın galiba ekonomik modeliydi ama bunu çok geliştirdiler suprax 125 rr bile çıkmış

malum ülkemize sayılı ürün geldiği için haberdar olamıyoruz

daha etli butlu duruyor

Motosikleti
    vaybe demek innova ile çıktı piyasaya dış ülkede hondanın parçalarından toplanıyor bizim tr gelen motorlar yeni gelecek olan innova inşallah getirirler 100 km'de 1,5 ltre yakıt tüketmekte belki orada var 100 km de 1,5 ltre yakıt tükenleri ve sürenlerde vardır ama tr ye sokmuyolar nedense..

Motosikleti
    zaten avrupa da innova 125i nin forum sitesi 2 yıldır kullanımda var...yani motor 2 yıldır piyasada yeni falan değil ama bize yeni geliceği için oda belli değil daha ama bizim için yeni

Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    quadro mesajları inceledim sakin kafayla bizde hata tmm kabul ediyorum sende diyeceksin ki dal kırıldı bi kere rüzgar özür dilese ne yazar neyse ya nerden kattım 20w40 hay katmaz olaydım bin pişmanım hayret bişey yaa 10w40 olacak acaba boşaltsam da 10w40 alsam olurmu ki yaw..
    estağfurullah... dal falan kırılmadı karşılıklı biraz celallendik sadece..öyle kırılma falan olmaz bizde.. dostluk tatlı, düşmanlık acı şeydir.. gönüller bir olsun topic şenlensin...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    beyler innova kesin geliyor fiyatı malesef biraz tuzlu 4100 ytl ile giriş yapacak merak edenlere duyurulur bilgi kesindir.

arkadaşlar yeni kasa alıcam motoru satıyorum nekadar temiz oldugunu söylememe gerek yok ..

http://www.sahibinden.com/ilk_sahibi...XQQdisplayitem

Bence 4100 lira çok tuzlu kaçar kymco straighte bir bakın eski kasayada yeni kasa innovayada taş çıkartır;)Hem fiyatıda 3.500lira gerçekten kaliteli hemde çin malı değil KYMCO.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence 4100 lira çok tuzlu kaçar kymco straighte bir bakın eski kasayada yeni kasa innovayada taş çıkartır;)Hem fiyatıda 3.500lira gerçekten kaliteli hemde çin malı değil KYMCO.
    arkdaşlar diğer sayfaları okumadan gelip KYMCO cu arkadaşlar şuraya yazıp yaıp kaçmasın yaaa sonra adamlar birbirine giriyor ,kymco cup u altından yapsa yine tutturamaz siz hala fasa fisodasınız bunu anlayın lütfen biz gelip kymco topiğine insanları rencide ediyormuyuz 4000ytl den aşşağı olmayacağını ben daha önce söyledim çünkü makinayı yakından görmeden anlamazsınız giden ister kymco alır biner ister honda ama herkes cup un ne olduğunu bilir
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendimi tutuyorum ! Forum kurallarını çiğnemiyorum ! Sevgiler , saygılar diyorum...

Bu arada bende Innova'yı satmak üzereyim üşteri çıktı,inşallah yenisi çabuk gelir...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar diğer sayfaları okumadan gelip KYMCO cu arkadaşlar şuraya yazıp yaıp kaçmasın yaaa sonra adamlar birbirine giriyor ,kymco cup u altından yapsa yine tutturamaz siz hala fasa fisodasınız bunu anlayın lütfen biz gelip kymco topiğine insanları rencide ediyormuyuz 4000ytl den aşşağı olmayacağını ben daha önce söyledim çünkü makinayı yakından görmeden anlamazsınız giden ister kymco alır biner ister honda ama herkes cup un ne olduğunu bilir
    cupu ilk yapan kim???? honda, daha sonra taklit eden kim yüzlerce marka cup deyince asla kymco vs bakmam şişirilmiş markalarla zaten işim olmaz.....

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    cup olarak en ii motor diebilriz e honda ne de olsa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler