Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    serviste innova sahibi olan arkadaşlar teknisyen olmalarına rağmen daha o sesi kesebilmiş değil tek çözüm silikon ama far patlarsa kafa zor sökülür..ben o sesi halen kesemedim yüksek devirlerde illaki zırıldıyor, yapacakta bişey yok bence....
    benim motor 3750 km de şu an ama vites geçişleri biraz kemikli halde, kullandığım yağ 20/50 castrol daha dogrusu servisin koydugu yag büyük ihtimal ondandır slmlar..

buarada 2 resim ekleyeyim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı xmanos32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam tamam arkadaşlar siz haklısınız ben konuyu biraz(daha fazla olabilir) :d abartmısım galiba sorry mt camiası izzet 222 sanada sorry tamam titanlar yokuşu 20-25 le cıksın ybrlerde 30-35 le cıksın innovalarda 120yle cıksın tamam titan kötüdür ybr kötüdür ınnova iidir innova innova yaşasın innova :D::d şimdi oldumu ??????????????????????????

kardeş o konu kapandı sen geç kaldın
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Selam arkadaşlar hepinize iyi günler....Bn forum a yeni katıldım da innovaların yenisi çıkmayacak mı.?bn seneye haziranda almayı düşünüyorum ama o zaman olur mu bilmiyorum.bana yardım ederseniz sevinirim,şimdiden teşekkürler..........

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım..(Balayı)

Selamlar..

selam sana bir yukarıda ki soruyu sorabilir miyim ne dersin cwp hakkında........help me pleasssss

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Maalesef yenisi çıkmayacak..

kesin mi bu avrupalı innova gelmeyecek o zaman ya üzüldüm işte şimdi.bn 2009 un haziranında sıfır innova bulabilirmiyim acaba bayilerde

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef yenisi çıkmayacak..
    istihbarart sağlammı izzet nerden biliyon....

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    aykan abi 20w50 kullanma ben 20w50 kullandım servisdeki arkadaşlar kızdılar nie 20w50 koyuyosun diye normali 15w40 ve 15w50 tabi garanti bitmeden de koyamassın aslında yanlış yapıyolar şerefsizler yaa arka sinyallerden atma olabilir kopmadan kendiliğinden oraya siyah elektriçilerin bantından çekin taş gibi oluyo yağını değiştirdim 19bin küsürde bide arka ses takozlarınıda değiştirdim yakıt yükseldi ne iş çözemedim..!!
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    1000 km yağ değişiminde servis 20w40 castrol yağ koydu. "cevran07" 15w40 15w50 den bahsediyor.2500 km de motorun bakımı var bakıma 150 km kaldı. 20w40 ın 15w40 veya 15w50 den farkı nedir?
    İnnova kullanıcılarına sormak istediğim bir soru daha var 95 oktan mı 97 oktan benzin mi kullanıyorlar.Tavsiyeleriniz nedir?

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 km yağ değişiminde servis 20w40 castrol yağ koydu. "cevran07" 15w40 15w50 den bahsediyor.2500 km de motorun bakımı var bakıma 150 km kaldı. 20w40 ın 15w40 veya 15w50 den farkı nedir?
    İnnova kullanıcılarına sormak istediğim bir soru daha var 95 oktan mı 97 oktan benzin mi kullanıyorlar.Tavsiyeleriniz nedir?
    bulunduğunuz bölge sıcak biryerse 20/40 iyi bi seçim eyer bulunduğunuz bölge istanbul ve çevresi ise 15/40 daha iyi örn ben bodrumda oturuyorum 20/50 castrol kullanıyorum sıcaklığın 50 derecede olduğu biryerde en uygun yağ bu yakıt konusundada 95 kullanın 97 nin hiç bir getirisi olmaz paranızı boşa harcarsınız ...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar innova için en iyi yağ yazın 15-50w kışın 10-40w dır bunu unutmayın ben motul kullanıyorum en iyi yağ markasıdır sadece motosiklet için üretir isteyene gönderebilirim 5-40w olanı bile var ama pahalı
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    bakın arkadaşlar bi kez daha diyorum 20bin'De benmki 2050 li kullandım iki sefer siz siz olun kullanmayın he diyeceksiniz ki servisden iyimi bileceksin evet servis acımaz kaktırır geçer motora nası olsa yağ yağ dır die benden söylemesi oktan maşallah farketmiyo hanqisi olursa olsun..!!

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakın arkadaşlar bi kez daha diyorum 20bin'De benmki 2050 li kullandım iki sefer siz siz olun kullanmayın he diyeceksiniz ki servisden iyimi bileceksin evet servis acımaz kaktırır geçer motora nası olsa yağ yağ dır die benden söylemesi oktan maşallah farketmiyo hanqisi olursa olsun..!!
    cevran haklısında çok sıcakta 20/50 vizikozite oranını daha iyi koruyor ancak havalar sogumaya başladığında inceltmek lazım yağı burda 45 50 derece görüyoruz sıcagı...

Motosikleti
    şimdi havalar sıcak ben antalya'dayım 20w50 koydum birinci seferde iyi ikinci seferde daha 3,bin km ye varmadan değiştirdim normalde beş'binden beş'bine ve motor tıkandı çekmez oldu aynı kamyona yağ+mazot katmış gibi yakıtı yükselti haliylen 15w40 aldım ve çokda iyi oldu biliyorum ince yağ köpürüyo ama ben sakin kullandığım için çok iyi bi daha söylüyorum 20w50 kalın yağı zor inceltiyor innova..!!

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar geçen bir abimizin innovasını kullandım gerçekten çok güzel bir makinaymış yahu..hep duyuyodum abartıyolar filan diyodum içimden ama öyle değilmiş anladım çok deli gidiyo alet yaw 2.viteste 85gördüm konfor desen oda yerinde,boyuna posuna göre süper bir motor innova..artık ithal edilmemesi çok büyük yazık bence..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçen bir abimizin innovasını kullandım gerçekten çok güzel bir makinaymış yahu..hep duyuyodum abartıyolar filan diyodum içimden ama öyle değilmiş anladım çok deli gidiyo alet yaw 2.viteste 85gördüm konfor desen oda yerinde,boyuna posuna göre süper bir motor innova..artık ithal edilmemesi çok büyük yazık bence..
    innova öyle ilginç bi makinaki aldıktan sonra neden aldım diyor insan örn bende cbf 150 vardı satıp innova aldım daha sonra aa yakıtı nekadar az diyor kokluyor sanki bikaçbin km geçince iyiki almışım vazgeçemem diyor insan bağımlılık yaratıyor başka motor düşünüyorum fakat alınca innovayı satmaya içim elvermez.....sorunsuz uzun ömürlü bi motor sadece akşam başıma gelen olay
    cevran iyi dinle;
    akşam 9 10 gibi bindim turlamaya çıktım yokuş aşşağı durdum motor marşa bastım gösterge bi an gitti chek yaparken 120-140 km arası titredi 1 inci viteste basmışım marşa daha sonra boşa attım panel komple karardı chek yaptı marşa bastım herşey normal sabah servise gittim servis aküdendir dedi bi baktırıcam ben beyinden sandım ama akü daha büyük ihtimal...şu ana kadar yaşadığımn tek problem bu !!motor şu an 4200 km de.

Motosikleti
    yaw aykan abi kötü olmuş neyse maşallah maşallah maşallah 41 bin kere 20bin'e ! merdiven dayadı ön o km saati bile düştü polisle tartışdığımızda jop vurmuştu orası çökük içe doğru tık yok canavar gibi çalışıyo da yalnız buji yi hiç elllemedim onu biraz temzleyeyim diyorum sabahları marşa basınca almaz oldu.. köpürme yapmaz halen daha kaç numara yağ kullanacağım bilmiyorum. ama bu yağ iyi geldi biraz yakıt km leri hep tpluyorum ve en kısa zamanda yazacağım..!!

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    20000 km ye kadarmı ellemedin bujiyi valla iyi dayanmış ama genel olarak innovanın sarf malzemeleride motorun kendisi kadar kaliteli....
    4500 deyim akü biraz zayıf şarja sokucam bikaç gün içinde su marş problemi için..

Motosikleti
    14,000 km de değiştirmiştim şimdi sildim sakın zımpara kağıdıyla silmeyin ha daha çok tortu kurum bağlıyo bnmkinde beyazlama var buda yakıt düşmekte demektir..!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler