Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar ben geçen tekirdağa 25 km kala aldım ist geldim 160km olmuştu ve hala benzin vardı bide o kalan benzinle unkapanına gittim yani nerdeyse 185km kadar gitti inanın
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    biraz daha zayıf olsam baya az yaktırırımda veya rampa aşağı inişlerde motoru stop ederim oda düşürür yakıtı..!!
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    Ya arkdaşlar benmde kafamı karıştıran bişey varbende ilk motorumu alıcam daha önce bi kaç scotter kullandım ama hatırlamak bile istemiyorum tanıdık bi motorcuda honda innova var 2006 model önden kazalıymış motor adam dio ki sigortadan 500 ytl aldım 350 ytl masraf yptm ve motor şuan sağlam dio ve motora 1 milyar istio ne dersiniz ne yapaym??

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı badboy90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkdaşlar benmde kafamı karıştıran bişey varbende ilk motorumu alıcam daha önce bi kaç scotter kullandım ama hatırlamak bile istemiyorum tanıdık bi motorcuda honda innova var 2006 model önden kazalıymış motor adam dio ki sigortadan 500 ytl aldım 350 ytl masraf yptm ve motor şuan sağlam dio ve motora 1 milyar istio ne dersiniz ne yapaym??
    km sine bi bak sonra bilen birine göster yada kendin incele harhangi bi sorunu yoksa vergi borcu ruhsat falan al tabi 1000 lira bedava o motora hemide 2006
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    yaw badboy sen daha buradamısın uç uçç bir an önce adamı notere götür..!!

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km sine bi bak sonra bilen birine göster yada kendin incele harhangi bi sorunu yoksa vergi borcu ruhsat falan al tabi 1000 lira bedava o motora hemide 2006

Km sine baktım 4500 olması lazım ama adam kazadan sonra bi parçasını deiştirmiş aklıma gelmoo şmdi o yüzden km si aslında 4500 den biraz daha fazlaymş ama zten bu kuyumcunun birinde kurye motoruydu cokta fazla deil dio km si borcu flnda yok kaıdı geldiAcaba bana ne kdar lık masraf açar en kötü ihtimali düşünürsek

Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw badboy sen daha buradamısın uç uçç bir an önce adamı notere götür..!!
    Tamam abi ayıp edion hemen :pbu arada ismim ugurrr

Motosikleti
    badbpy90 kardeş aman dikkat et 350 ytl o motorun ön takımına yetmez parçaları pahalı ayrıca ön şasi eğrildimi daha düzen tutmuyor komple değişmedikçe 2006 model 4500km bi innova en az 2400 eder tabi kazasız ha git bak içine sinerse binilecek gibiyse 1000 lira bedava
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    badbpy90 kardeş aman dikkat et 350 ytl o motorun ön takımına yetmez parçaları pahalı ayrıca ön şasi eğrildimi daha düzen tutmuyor komple değişmedikçe 2006 model 4500km bi innova en az 2400 eder tabi kazasız ha git bak içine sinerse binilecek gibiyse 1000 lira bedava
    anladıım kadarıyla motorcu arkadaşın taktıı parçalar 2. el çünkü çiizkler var üzernde ufak ufak 2. el parça almış hondaya ait onları takmış bu arada ben motordan pek anlamam dediim gibi ilk motorum olcak bu motor eer olursa ön şaşi ne anlama geliyor?nasıl anlayablrm eğilip eğilmediğini bu konuda bilgilendrirseniz çok sevinirim
    CEkilmes bU haVADa Ne biSiKLet nE aRaBa O ZaMan aL sENde bİr [U][I][B]İnNoVa[/B][/I][/U]:queen:::alkiis::::comico::

Motosikleti
    2000 ford
    anladıım kadarıyla motorcu arkadaşın taktıı parçalar 2. el çünkü çiizkler var üzernde ufak ufak 2. el parça almış hondaya ait onları takmış bu arada ben motordan pek anlamam dediim gibi ilk motorum olcak bu motor eer olursa ön şaşi ne anlama geliyor?nasıl anlayablrm eğilip eğilmediğini bu konuda bilgilendrirseniz çok sevinirim
    kısacasi bi honda servisine göster için rahatlasin... hiç olmazsa temizse gercekten orda sana bilgi verirler sende alirsin yada almazsin 1000 ytl cok güzel bi rakam yani bedava

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısacasi bi honda servisine göster için rahatlasin... hiç olmazsa temizse gercekten orda sana bilgi verirler sende alirsin yada almazsin 1000 ytl cok güzel bi rakam yani bedava
    ya adam tanıdık hatta bizim burda bşka bi tanıdımız var araya onu soktuk ondanda cok cekinirler yani ama adamın bi iş anlayşı var motoru üzerine almadıkça dışarıya vermem dio biz motorcu deilmiyis bize güvenmion mu fln dio hatta açık açık şunuda söylemş babama aslında bu 4500 km de deil bişeyi deiştikten sonra km si düşmüş mü 0 lanmş mı bişiler olmş her neyse ben bi tanıdımla gittim motoru çalıştırdık vites attırdıkdk sesini fln dinldk bi sorun yok dedi alablrsn ama kullansak daha iyi olur dedi peki ben o yerin eğri olup olmadıını nasıl öğreneblrm kendi başıma
    CEkilmes bU haVADa Ne biSiKLet nE aRaBa O ZaMan aL sENde bİr [U][I][B]İnNoVa[/B][/I][/U]:queen:::alkiis::::comico::

Motosikleti
    2000 ford
    ya adam tanıdık hatta bizim burda bşka bi tanıdımız var araya onu soktuk ondanda cok cekinirler yani ama adamın bi iş anlayşı var motoru üzerine almadıkça dışarıya vermem dio biz motorcu deilmiyis bize güvenmion mu fln dio hatta açık açık şunuda söylemş babama aslında bu 4500 km de deil bişeyi deiştikten sonra km si düşmüş mü 0 lanmş mı bişiler olmş her neyse ben bi tanıdımla gittim motoru çalıştırdık vites attırdıkdk sesini fln dinldk bi sorun yok dedi alablrsn ama kullansak daha iyi olur dedi peki ben o yerin eğri olup olmadıını nasıl öğreneblrm kendi başıma
    ben şahsen öyle diyen adamdan farampülü bile almam ne demek biz motorcu degilmiyiz bize güvenmiyonmu....Dostum adam tanidik olabilir ama arkadaşlik başka dostluk başka alişveriş yapmak başka adam belki elindeki makinayi çikartmaya çalişiyor innova zaten saglam motor kullanmadim ama hakkinda cok forum okudum hoşumada giden bi alet az yakiyor bi kereyamuk oldugunu nasil anlarim diye bana sorma ben bilmem

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    ama elimde hem bi kozum var gözünü korkutcak hemde adam açık sözlü mesela al sana 4bin km motor die satabilirdi ve adam zten araya birini sokmadan önce satmaya yanaşmıyordu o fiyata ya bizim anladıımız kadarıyla motorda yada bşka yerinde bi sorun yok gözle görünen işte bide kullanıp direksiyona falan bakmak gerekir var mı bi yamukluk die ama kime sorsam boşver isterse direksiyon arızalı olsn honda bu onu hallederiz çok ucuz kaçırma dio ya bşka bi kaç arkdaş daha yok mu bana yardım edebilcek?

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ama elimde hem bi kozum var gözünü korkutcak hemde adam açık sözlü mesela al sana 4bin km motor die satabilirdi ve adam zten araya birini sokmadan önce satmaya yanaşmıyordu o fiyata ya bizim anladıımız kadarıyla motorda yada bşka yerinde bi sorun yok gözle görünen işte bide kullanıp direksiyona falan bakmak gerekir var mı bi yamukluk die ama kime sorsam boşver isterse direksiyon arızalı olsn honda bu onu hallederiz çok ucuz kaçırma dio ya bşka bi kaç arkdaş daha yok mu bana yardım edebilcek?
    motorun tam olarak uzman incelemesi geçirmesi şart bana çok ucuz geldi o halde ancak ön takımda sorun varsa ve değişmesi gerekiyorsa maşa burçlar vs 300-400 e kadar yolu var...
    eger test edebilirsen motora bindiğinde çekme olacaktır eger çekme varsa maşa yamuktur şasidede herhangibir çatlak olabilir grenajların sökülüp bakılması gerek...

Motosikleti
    bak uğur n yap biliyomusn motoru test etme bahanesiyle al resimlerini çek ama o sağ sol yan kapaklarını sökebilsen şase'yi görebilsek sana net bilgi verirdimde neyse ya kuyumcu motoru pek kafama yatmadı şimdi hor kullanmışlardır..

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak uğur n yap biliyomusn motoru test etme bahanesiyle al resimlerini çek ama o sağ sol yan kapaklarını sökebilsen şase'yi görebilsek sana net bilgi verirdimde neyse ya kuyumcu motoru pek kafama yatmadı şimdi hor kullanmışlardır..
    Kapakları almadan sökemem ama yandan fotoğrafını çekebilirm istersn o yeterli olur mu

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    beyler eksozstla ilgili modifiye yapanınız varmı bazı arkadaşlar matkapla tek delik açıp yüksek devirlerde 1 hp ye yakın güç elde ettiğini söylüyorlar abartılı rahatsız edici olmadan eksoza ne gibi müdahele yapılabilir??burada açılacak olan delik geri tepme basıncını olumsuz etkileyecek düşük devirlerde çekiş düşecek ancak yüksek devirlerde bi gelişme hissedilebilirmi??

Motosikleti
    ...................................

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    Baba geçmiş olsn ya valla izmirdeyim kşke yardım edebilseydm ama sendede suç var ya

bulundu mu motor bi haber var mı

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    neoldu birinin motorumu çalındı????

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    Dün akşam satoyama nın motoru çalınmştı ya noldu acaba merak ettm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler