Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Arkadaşlar innovam 1650 kmye geldi rüzgarsız düzde 105-110 km arası gidip geliyor.Motorumu nasıl açacagım.Yokuş aşşağıya 135 kmyi gördüm.Düzde iyi gitmesi için önerileriniz nedir ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar innovam 1650 kmye geldi rüzgarsız düzde 105-110 km arası gidip geliyor.Motorumu nasıl açacagım.Yokuş aşşağıya 135 kmyi gördüm.Düzde iyi gitmesi için önerileriniz nedir ??
    kardeş bu motorun gideri aynen bu orjinal hali böyle 100 den sonra çok tehlikeli üstelik lastikler şambrell iç lastik patladımı anında iner olacakları düşün o motora yetecek bi hız
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    satoyama

Geçmiş olsun..

İnnova asıl gücünü yokuş aşağı beklenmedik performans ile sergiliyor düzde 110 yaparken yokuşta 135-140'a çıkıyor..

Motosikleti
    haklısın izzet geçen bende yüklü bir şekilde artçımla 125 gördüm hafifi eğimli bi yolda
    ayrıca arkadaşlar geçen gün yalova motor festivaline gittiğimizde bi aksesuar stand ı vardı ve orda innova nın performans cdi beyni satılıyordu fiyatı 80€
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın izzet geçen bende yüklü bir şekilde artçımla 125 gördüm hafifi eğimli bi yolda
    ayrıca arkadaşlar geçen gün yalova motor festivaline gittiğimizde bi aksesuar stand ı vardı ve orda innova nın performans cdi beyni satılıyordu fiyatı 80€
    bi link verebilirmisin düşünüyorumda..

honda yamahaya parçası pahalı diyenler çinlinin parçasının daha pahalı olduğunu nezaman öğrenicekler :D :D :D

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    satoyama; artçınla 125'i görmüşsün işte, innova ile bundan daha ötesi yok, niyetin aleti uçurmak mı yoksa

Arkadaşlar bırakın innova sizi olduğu şekliyle mutlu etsin, eğer tatmin etmiyorsa bence bu motora haksızlık yapmayın ve kendinize başka bir seçim yapın, mesela iyi bir cadde motoru gibi. Unutmayın ki 4 vitesli bir yarı otomatikten söz ediyoruz.
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    muvattali

Katılıyorum..

Arkadaşlar bırakın orjinal kalsın..modifyenin ne gereği var..

Zaten Innovanın hızı 125 cc'ye göre gayet tatmin edicidir..

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    arkadaşlar motoru nasıl açıcaz 100 e geliyor zorlanıyor.hızlanması süper alıştırmaya çalısıyorum bi kaç gündür ara ara basıyorum fakat 100-105 den sonra zorlanıyor.
    "izzet222" kardeş 125 görmesi için ne yapmak lazım :D tavsiyleriniz nedir? ne yapmam gerek.... 1000 km ye yeni ulşatım.işim nedeniyle fazla binemedim motora vakit olmadı 1.5 ayda 1000 km ye zor geldim.
    knıght eagle sen antalya'da neredesin..
    Alıntı Swashbuckler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence direk 250ccden başla bu 3 motorlada uzun yola gidemezsin.. gidersin ama kamyonlarla öpüşe öpüşe gidersin. honda innova nın parçaları pahalı demişler :D parça olarak hondanın en ucuz modeli. tekerlekler ince oldugu için 3 ay önce virajı kayarak dönmüştüm yan takım tamamen eridi bana maliyeti 70 ytl oldu... alıcaksan git 250cc al. 125cc ye hiç bulaşma. en son 160 km kadar bir uzun yol gittim geldiğimde belim beni terketmişti...
    07HG332 plakalı motor benmdir..!!

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aykan
    1 hafta önce yaptığım hız testinden bir görüntü,2 kişi yokuş asagı 135km/h.
    ya bırak bunları allahaşkına kimbilir nerden arakladında burada yayınlıyosun o motorun kmsi ile seninki tutuyomu sanki off azcık gerçekci ol lütfen yaa..!!

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya beyler ufak bi problemim var motorumla ilgili motor kalkarken alttan bi cızırtı geliyor ya ayaklık yayından yada eksozt korumasından bu sorunla karşılaşıp çözüm üreten oldumu okadar önemli değil fakat kalkışta duyuluyor..
    ayak koyma yeri varya orada vida var wd40 sık biraz tornavida ile sağ sol yap gevşet sonra sımsıkı sık bnm oradan geliodu ben öyle yaptım..!!

arkadaşlar bu seferde sinyallerim çalındır arka iki sinyalide sökmüşler koparmışlar daha doğrusu çalanında pek bi işine yamaz çünkü esas bağlatı videlı şasi üstünden kalıyo resmen koparım gitmişler önce aynalar şimdi sinyaller görünce yine sinyal almaya gittim servisi bi ne göreyim innovanın tek bi sinyalinin giyatı 115ytl evet yanlış duymadınız 2 si 230ytl arkadaşlar dikkat innovadaki sinyaller hondanın bi çok motruyla aynı 600f ve 600rr da bile aynı sinyaller var
    allah cezalarını versin diyorum yeter yaa yazık günah..!!
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    [QUOTE=cevran07;1177936]knıght eagle sen antalya'da neredesin..
    Finike ilçesindeyim.Siz merkezdesiniz galiba...

Motosikleti
    Alıntı muvattali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satoyama; artçınla 125'i görmüşsün işte, innova ile bundan daha ötesi yok, niyetin aleti uçurmak mı yoksa

Arkadaşlar bırakın innova sizi olduğu şekliyle mutlu etsin, eğer tatmin etmiyorsa bence bu motora haksızlık yapmayın ve kendinize başka bir seçim yapın, mesela iyi bir cadde motoru gibi. Unutmayın ki 4 vitesli bir yarı otomatikten söz ediyoruz.
    çok bilmiş bilader ondan bi önceki mesajımı oku istersen biz ne kullandığımızın farkındayız olmayan arkadaşlarada anlatmaya çalışıyoruz alıntı yaptığın mesajdan bi önceki mesajımı oku

Motosikleti
    [QUOTE=Knight_eagle;1178546]
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    knıght eagle sen antalya'da neredesin..
    Finike ilçesindeyim.Siz merkezdesiniz galiba...
    yapmaa bee finike'demisin geçen oradan geçmiştim yani şöyle desem ayıp olmaz heralde yer gök innova şaşırdım kaldım sonra kumluca'ya indik nerden geldik diye sorarsan o cingenler varya sonra yörükler geliyo tarihi yerler var oradan işte bnm peder orman dairesinde çalışıyoda kaş tarafından geldik sahilden hiç gelmedik hep yayla..!!

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    cevran usta şu eksoz koruma vidasınımı diyorsun yoksa başka bi vidamı o vida geçenlerde düştü akü vidası taktım ama 1 de kalkarken bi zırıltı geliyor alttan ayaklıktan zannediyorum sehpaya alınca kesiyor sesi bulamadım bi türlü...

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    cevran07

Seni ilgilendiriyormu ?

Yalan atarsam atarım töbe ya..

Sen karışma..

Motosikleti
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevran07

Seni ilgilendiriyormu ?

Yalan atarsam atarım töbe ya..

Sen karışma..
    işte kızdırmak diye buna derim gördünüzmü bakk!!

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Mikuni nerdesin ?

Motosikleti
    aykan biz olayı böyle çözemeyiz sen alttan resimleri çek motorun şüphelendiğin yerleri çiz sana zahmet at buraya çözelim bu olayı..!!

mikuni televizyona çıkmışsın haberin olsun 34 j li değilmi senin plka n qüzel yatıyodun öyle

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Mikuni

Dostum rahatmıydı ?

Motosikleti
    ooo olmazmı yaa telefonuyla mesajlaşıyodu fox tv'De uçankuş ekibine bide el salladı arkalıkda vardı ybr'de..

Motosikleti
    [QUOTE=cevran07;1178625]

yapmaa bee finike'demisin geçen oradan geçmiştim yani şöyle desem ayıp olmaz heralde yer gök innova şaşırdım kaldım sonra kumluca'ya indik nerden geldik diye sorarsan o cingenler varya sonra yörükler geliyo tarihi yerler var oradan işte bnm peder orman dairesinde çalışıyoda kaş tarafından geldik sahilden hiç gelmedik hep yayla..!!
    Finike de o kadar innova yok kumlucada heryer innovadır.Peynir ekmek gibi sattılar motorları bayide bir kaç tane gri kaldı.
    Finikeye yolun düşerse her zaman beklerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler