Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    acikcasi 100cclik wave bile 160 gostergeli, 140 hatta 120 gostergeli var ama 10 yas uzeri, acikcasi Turkiyede hic innova kullanmadim ama buradaki 100luk wave ile bile 120 gorebiliyorsun, uzeri yok tabi, 170lik video zaten kesinlikle dogru diye koymadim, iddia olarak bir de su var, cc buyutme modifiye burada cilginlik seviyesinde, o sekil olabilir, benim hasta oldugum motor yamaha 135 spark, bisiklet gibi modifiyesiz 165 yapiyor, cbr250-ninjalari kovaliyor cok komik gorunuyor resmen moped gibi birsey ama ucuyor, 4vites, 2,vites 110 yapiyor
    aranizda gazli amortisor kullanan var mi?

innova wave ayni olmali aslinda ama hic ayni gorunmuyor acikcasi, bir de turkiyede eski wave var, onu kullananlar innova ile degismem diyor, innova cakma falan, nette wikipediada mesela ayni diyor ama kullananlar yorum yaparsa daha dogru olur, laf duymak farkli, bilmek farkli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nrkndmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave110i
    innovam olsa test edicem fotoğraflarla burda yayınlayacam ama yok işte...işin kötü tarafı arkadaşlarda da yokhatta son hızı,çekişi hızlanışı ile ilgilide video koymak isterim ama alamadım bir türlü şu veleti

aslında forumda bir sürü enjeksiyonlu innova kullanıcısı var ama onlarda motorlarını test etmiyorlar galiba küçük bir teste video,foto gibi şeyleri paylaşsalar ne kadar güzel olur..hem topic canlanır..

gazlı amartisör nedir ya ilk kez duyuyorum..ama kesin modifiye ile alakalıdır
    bakma güzelim,atla gezelim

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    haklisin, kullanan arkadaslar resim video bilgi ekleseler super olacak, canlanmasi lazim buranin, en guzel modellerden biri cunku, gazli amortisor resimleri ekliyorum.

Motosikleti
    Honda Wave110i
    vayy..bu güzel bir sürüş keyfi veriyor galiba...yüksek hızda da asfalta oturuyorsa gerçkten faydalı bir cihazdır..

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    bügün iki kişi 50 km bir yere gitti düz yolda 120 net... ibre yanlış dicem ama arkadaki polo beni geçemedi yada korktu geçmek için
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    120km duzde goruyor zaten hep derim, birden fazla kullandim cunku kimi eski kimi yeni kimi 100luk hatta hepsi de gider, arkadaslar biraz resim video bilgi biseyler ekleyip canlandiralim

hoca01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 sibiar ikiyüzelli ar
    arkadaşlar merabalar.biliyorum alakasız bir konu ama motorumu satıyorum ve bu topikteki innova değeri bilen arkadaşlardan birine gitsin istiyorum.Bildiğiniz gibi beyaz incimi ekim 2011 de aldım ve sürekli oturduğum apartmanın altında kapalı otoparka muhafaza ettim.inanın daha yağmur değmedi.kappa 30lt çanta ve orijinal çanta bağlantı aparatı ile ride it marka alaşım lı jant çemberleride var.hepsini burada 3900 diyorum ama buradan alan arkadaşıma bişeyler yapacağım.telden ulaşabilirsiniz.05306962970

quadro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    Benim motor 800 km de, bugün düz yolda biraz dokundum 115 yaptı.. Bu innovaların rodajı kaç km biter.. yani motor tam olarak kaç km de açılır bi fikriniz var mı? Ha bir de motor uzun yolda açılır uzun yol yap diyorlar.. sizce?
    Biri yer, biri bakar kıyamet ondan kopar.

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Arka jantımı komple değiştiriyorum, 6.yılını doldurduğundan gitgide külfetli olmaya başladı.psi 150 düşünmekteyim ya haydi hayırlısı.
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    Honda Wave110i
    pcx 150 gelecekti sanırım..onu bekliyebilirsiniz..

Motosikleti
    Honda innova i125
    kardeş bende yeni innova aldım daha 180 kilometre de 500 kilometreye kadar fazla zorlamamayı düşünüyorum 500 kilometreden sonra yağını değiştiricem sonra zorluğucam bi kez ikinci vites te 90 üç te 110 120 sonra dört bakalım ne olur

Motosikleti
    Honda Wave110i
    fotolarını,videolarını görmek isteriz...kalkış,1nci,2inci,3üncü, viteslerdeki son hızları falan filan iyi olur yani...canlansın şurası ya..ihtiyacımız var sizin gibi innova kullanıcılarınaözellikle bir tane video bekliyorum arkana bir artcı al çeksin videoyu..takın kasklarınızı güvenli bir şekilde... attın videoyu youtubeye, yollayın linki ne kadar güzel olur...sadece sana değil diğer kullanıcıları da sesleniyorum...

Motosikleti
    Honda innova i125
    motosikletin videosunu koymaya çalışırım. Arkadaşlar motosikletim 100 km de 2.5 lt benzin tüketiyo daha 180 km de sizce normal mi

Motosikleti
    Arkadaşlar iyi akşamlar,bu gün innovacı olarak son mesajım.cbr250 r aldım.şimdiden tüm innovacılara saygılar ve sevgiler.

Motosikleti
    Honda Wave110i
    Hocam hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın..

Motosikleti
    çok teşekkür ederim daha iyisi sizlerin olsun

Motosikleti
    honda ınnova
    slm arkadaslar

selam

arkadaşlar bundan 6 ay önce büyük bir hata yapıp inovamı satıp pcx aldım .sonra hiç hoşuma gitmedi hemen sattım ve gittim 2011 0 km yamaha x max aldım güzel motor hoş motor ama inovam bambaşka idi cok rahattı cok az yakıyordu cok esnek ve kıvrakdı .netekim bunuda satışa cıkardım satar satmaz ilk işim bir tane 0 inova almak. zaten biliyorsunuz ama hatırlatayım istedim tek gecerim inovayı başkasına bakmayın bile 45 tl ye 220 km yol yapıyor x max siz yeni model inova ile neredeyse 1 depoda bu yolu yapıyorsunuz .mesele sadece benzinde değil gerci benim için önemli günde yaklaşık 100 km şehir içindeyim hem yakıt hem şehir içi sürüş rahatlığı inova derim başka demem

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

birde bu yeni modellerdedemi depo hala 3.7 yoksa biraz daha büuüdümü tek kötü yanı o

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Alıntı habora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bundan 6 ay önce büyük bir hata yapıp inovamı satıp pcx aldım .sonra hiç hoşuma gitmedi hemen sattım ve gittim 2011 0 km yamaha x max aldım güzel motor hoş motor ama inovam bambaşka idi cok rahattı cok az yakıyordu cok esnek ve kıvrakdı .netekim bunuda satışa cıkardım satar satmaz ilk işim bir tane 0 inova almak. zaten biliyorsunuz ama hatırlatayım istedim tek gecerim inovayı başkasına bakmayın bile 45 tl ye 220 km yol yapıyor x max siz yeni model inova ile neredeyse 1 depoda bu yolu yapıyorsunuz .mesele sadece benzinde değil gerci benim için önemli günde yaklaşık 100 km şehir içindeyim hem yakıt hem şehir içi sürüş rahatlığı inova derim başka demem

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

birde bu yeni modellerdedemi depo hala 3.7 yoksa biraz daha büuüdümü tek kötü yanı o
    3.7 litre olması lazım zira benim 2007 innovamda 3.7 litre alıyor. tam depo ile 225 km yapıyorum dediğin gibi çok kıvrak ve dinamik.. bundan önce eski yamaha cryptonum vardı aynı tadı veriyor..ama adamlar yaptımı iyi yapıyorlar
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

2007 3.7 lt 225 km bence hata var cünkü bende 2006 vardı 3.7 lt de max 130 km yol yapardıki bu 2 katı 125i ler bile 170 180 km anca yapıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler