Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

o kadar uzaklarda arama bence bekle biraz ver siparişini al bursadan motoru sen sipariş verdikten sonra onlar elbet getirtir o motoru izmitten fabrikadan dagılıyor motorlar manisaya gidene kadar bursaya çoktan gelir motor bu konuda rahat ol.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Alıntı SarkoleMMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam gibi cevap vermeyi denesen daha iyi olur.ne yani daha çok sayfa muhabbet dönünce motor dahamı iyi oluyor kasma kendini .
    Adam gibi cevap.Adam gibi insana verilir,hazıra konmayı 6 yaşındaki çocukta ister.Biraz emekçi ol.Otur oku.Buraya karşılıklı atışma yaptığına göre okuma yazmanda vardır!...
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam gibi cevap.Adam gibi insana verilir,hazıra konmayı 6 yaşındaki çocukta ister.Biraz emekçi ol.Otur oku.Buraya karşılıklı atışma yaptığına göre okuma yazmanda vardır!...
    Daha tanışmadan böle yorumlar yapmak pek hoş oldu sende bakıyorumda hızlısın çogu yerde akıl vermek yardımcı olmak yerine bir yerlerden yüklenme,ateşleme egilimi içindesin.
    Emin ol bütün sayfaları tek tek okudum ama aklımı karıştıranlar oldu son günlerde tekrar bir sormak istedim eski mesajlar ne olur ne olmaz sadece sizden birkez daha duymak topige bir hareket katmaktı amacım.sen bu bilgilerle donanımlı olarak hayata başladın galiba Bu arada ne kadar adam olup olmadıgımı ADAM gibi yaklaşanlar anlayabilir tamam mıdır?

ilkeronat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS
    adam gibi cevap vermeyi denesen daha iyi olur.ne yani daha çok sayfa muhabbet dönünce motor dahamı iyi oluyor kasma kendini .
    adamligi senden mi ogrenecem kendine gel. her sayfada motorun ne kadar sorunsuz ve ekonomik olduguyla ilgili yorum var bri defa da senin icin ayri ayri suyu soyle buyu boyle demenin ne alemi var. anlamayacak birsey yok 168 sayfadir anlamadiysan bir cumle senin anlamana yetmez o yuzden sana cevap ancak bu kadar olur o bile fazlaymis aslinda.

hckc_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cheeta CT-150-T3
    innovayı tartışmaya gerek bile yok.Motor; tüm kullanıcılarını yüksek bir yüzdeyle memnun etmiş bir ürün.Sonuçta Kul yapısı eksi yönleri muhakkak var ama muadillerinden o kadar üstün ki bu da bu motoru tartışmasız 1 NUMARA yapıyor.Tabii her güzelin bir bedeli var.Gerekli bilgileri sunan herkese emekleri için tesekkürler.

Motosikleti
    Daha tanışmadan böle yorumlar yapmak pek hoş oldu sende bakıyorumda hızlısın çogu yerde akıl vermek yardımcı olmak yerine bir yerlerden yüklenme,ateşleme egilimi içindesin.
    Emin ol bütün sayfaları tek tek okudum ama aklımı karıştıranlar oldu son günlerde tekrar bir sormak istedim eski mesajlar ne olur ne olmaz sadece sizden birkez daha duymak topige bir hareket katmaktı amacım.sen bu bilgilerle donanımlı olarak hayata başladın galiba Bu arada ne kadar adam olup olmadıgımı ADAM gibi yaklaşanlar anlayabilir tamam mıdır?
    Demekki halen daha sayfaları okumamızsın ve okumuş gibi de yorum yapıyosun ve aynı zamandada buda yetmiyomuş gibi Adam gibi yaklaşanlar anlayabilir tamammı? yazıyosun. Bak, bakalım 2,3 sayfa geriye hangi yağ konulacak tartışması yaşanmış yahu hep bahsettik şu yağı kullanacaksınız diye.En,sonunda kızarak yorumumu şu şekilde yazdım.Gir castrol'un sitesine hangi yağı öneriyor.Gel buraya yaz.O,üye de gitti araştırdı geldi ve yazdı.Sen,kalkmışsın.''motoru ufak bir düşürmede ayar tutmuyor bir daha tekerlekler filan bazı parçaları mika verdigin paraya yazık olur''
    Böyle,saçma bi soru olurmu soruyorum sana, Ayar tutmuyosa biz gerizekalılar niye biniyoruz. Bu motora ?(Bununda cevabını yaz.).Birde kalkmışsın,adam gibi yaklaşanlar anlayabilir...(İllaki tavsiyemi istiyosun,YBR al.)

Motosikleti
    kullanan arkadaşlarım motoru ufak bir düşürmede ayar tutmuyor bir daha tekerlekler filan bazı parçaları mika verdigin paraya yazık olur

Bu,topiği takip eden bu saçma soruyu sormaz.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kullanan arkadaşlarım motoru ufak bir düşürmede ayar tutmuyor bir daha tekerlekler filan bazı parçaları mika verdigin paraya yazık olur

Bu,topiği takip eden bu saçma soruyu sormaz.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    yamaha ybr 125 ''2011''
    abi kapatın şu konuyu artık ya ne gerek var bi motor için bu kadar tartışmaya SarkoleMMa sadece sormuş işte mika olsa nolur çelik olsa ne olur .bu motoru yakından incelesey di sormazdı zaten

Ne alaka ya ben bunu kullanan birinden duyunca tereddütte kaldım,o an acele çıkmam gerekiyordu hızlı bir şekilde yazdım tamam kabul ediyorum sorunun sorma şekli çok saçma geliyor ama açıklamama izin vermeden yüklendiniz
    Olay şu motorun bazı parçaları mika (çogu motorda böle) ufak bir düşüşte dahi bir daha ayar tutması zor oluyormuş ve söylendigi gibi az yaktıgı yalan dedi motor baya bildigin ybr kadar yakıyor dedi ve agresif kullanmadıgını söyledi tekerleklerden bahsettiler balanstan bahsettiler kafamı iyice karıştırdılar bende biliyorum tek kusurunun şamdelli olması oldugunu ama tel jant sorun çıkartıyor filanda deyince aklım iyice karıştı ve bunu güvendigim kişilerden duymam iyice tereddüte düşürdü beni sizlere sormak istedim sadece.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:37 ----------

Alıntı sezginnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kapatın şu konuyu artık ya ne gerek var bi motor için bu kadar tartışmaya SarkoleMMa sadece sormuş işte mika olsa nolur çelik olsa ne olur .bu motoru yakından incelesey di sormazdı zaten
    anlatamıyorum derdimi sezgin bu arada bursanın neresinde oturuyorsun birgün oturup bir çay içelim honda bayine gidecegin zaman haber ver bana tanıdıklarım var belki bir güzelligimiz olur.Yakın zamanda alıcam bende 2 siparişe eminim dahada birşeyler yaparlar ( Ben garaj altında oturuyorum gülbahçe. )

Motosikleti
    yamaha ybr 125 ''2011''
    Ne alaka ya ben bunu kullanan birinden duyunca tereddütte kaldım,o an acele çıkmam gerekiyordu hızlı bir şekilde yazdım tamam kabul ediyorum sorunun sorma şekli çok saçma geliyor ama açıklamama izin vermeden yüklendiniz
    Olay şu motorun bazı parçaları mika (çogu motorda böle) ufak bir düşüşte dahi bir daha ayar tutması zor oluyormuş ve söylendigi gibi az yaktıgı yalan dedi motor baya bildigin ybr kadar yakıyor dedi ve agresif kullanmadıgını söyledi tekerleklerden bahsettiler balanstan bahsettiler kafamı iyice karıştırdılar bende biliyorum tek kusurunun şamdelli olması oldugunu ama tel jant sorun çıkartıyor filanda deyince aklım iyice karıştı ve bunu güvendigim kişilerden duymam iyice tereddüte düşürdü beni sizlere sormak istedim sadece.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:37 ----------

anlatamıyorum derdimi sezgin bu arada bursanın neresinde oturuyorsun birgün oturup bir çay içelim honda bayine gidecegin zaman haber ver bana tanıdıklarım var belki bir güzelligimiz olur.Yakın zamanda alıcam bende 2 siparişe eminim dahada birşeyler yaparlar ( Ben garaj altında oturuyorum gülbahçe. )
    abi ben kütahya domaniçten. evelki gün bursadaydım bi kaç motorcuya sordum yok dediler. zaman kısıtlı oldugundan honda bayisine gidemedim zaten bursayıda pek bilmiyorum yarın bayiyi bi daha arayacağım.ne zaman geleceğini sorcem olmazsa ta manisadan alıp gelcem.
    sen spariş verdin mi?

Hayır sadece ugrayıp motor varmı diye sordum sen egitim için mi bursadasın tam anlayamadım bursadaki honda ara sokaklarda kalıyor bulmak biraz zor telefonlada yeterli bilgiyi alabilirsin.

Geçen mesajlarında bahsettin uzak bir yol yeni bir motorla bu kadar yolu katetmek ne kadar dogru bilemiyorum ufak bir arızasında dahi dilinden anlamadıgın için zor duruma düşebilirsin yollarda,sana tavsiyem bulundugun şehirden alman olur.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 ''2011''
    yok abi ben hep domaniçteyim yani bursada durmuyorum geçen gün bi arkadaş bursaya gidiyomu birlikte gittik.yarın ben bi duran kardeşler honda bayiyi arayemde motor varsa ordan alırım bayiyi bulamazsam ben seni ararm tel nonu aldım.

Tamam sezgin ama sen almak istiyorum dedinmi getirirler zaten motoru teslim aldıgın zaman ödeme yapıyorsun sen söle getirsinler o motoru her zaman satar onlar o sorun degil onlar için,olmadı ben alırım sana tavsiyem beyaz renk olur çok tatlı duruyor resimlerde diger renklerde cezbedici fakat biraz aşınmaya başladımı diger renklerde hoş olmuyor beyaz asilligini koruyor,sana telefonda sorucaklar zaten hangi renk istiyosunuz diye.

Motosikleti
    Tuvtürkden geçmedi,acaip gerginim.0.0 arka lastik derinliği...

Fren testini nasıl yapıyorlar tuv'de ?

Motosikleti
    Seni bindiriyor.Hemen 2 mt ilerletiyo bas frene diyor. zank diye durduğu zaman olay tmamdır.

Kendi binmiyorsa sorun yok sagolasın.Son hızı kaç senin motorun rampada 130 yapanlar varmış dogrulugu varmıdır ? düzlükte yapanları biliyorum o dogruda rampada hiç duymamıştım.

Motosikleti
    %de 25-30 eğimli yolda 135km/s görmekte...

%de 25-30 eğimli yolda 135km/s görmekte...
    cevran benimkinin hiç keyfi yok 130u gecmiyo ,bi ara servise göstercem artık.

ya yanlış mı hatırlıyorum senin motorda bi ses geldiği için sisbob kapagı degişmişti?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler