Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ben de dün satın aldığım innovamla aranıza katılmış bulunmaktayım.
    ilk olarak acaba arka çanta taşıyıcısını nerden bulabilirim bir bilgisi olan varsa söylerse sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konu hakkında benimde bir bilgim yok ama o müşürü bende farketmiştim mantıklı düşünürsek büyük ihtimal ateşleme sistemi ile senkron çalışan bir müşür olabilir

arkadaşlar innovalar için orj arka çanta bağlama aparatı gören bile duyan varmı? ben bir kaç kez gördüm ama ya internette fotolarda yada motorun sahibine denk gelemedim..
    honda servis o parçanın orjinal olmadığını özel yuaptırıldığını söylüyor ama bana mantıklı gelmedi, belkide doğrudur siyah bir demir destek olarak alt tarafı sinyallerin bağlı olduğu demire monte ediliyor mutlaka görmüşsünüzdür

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:20 ----------

arkadaşlar (sahibinden.com) antalya'dan bir abi ile temasa geçtim kendisinde çok kibar ve hoş bir çanta aparatı var antalyada bir firma özel yaptırmış fiyatıda çok uygun (25tl) kadar dedi kendisi merkeze indiği zaman bana bilgi verecek

anadolumun güzel insanı çok kıyak yaa adama şimdi git desem gidecek. eee innova kardeşliği

aparat bu
    Alıntı bozdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk olarak acaba arka çanta taşıyıcısını nerden bulabilirim bir bilgisi olan varsa söylerse sevinirim
    öncelikle hayırlı olsun allah kaza bela vermesin doğru bir seçim yapmışsın

arka çanta aparatı konusunu geçen sayfada ele aldım banada bu aparat lazım fakat büyük markaların aparatları abartı pahalı ve € bazında, neredeyse çanta parası. bulmak zaten ayrı bir dert ama ben sahibinden.com da aparatı olan motorlara bakarken antalyada bu motorru gördüm sahibini aradım yarın birgün tekrar arayacağım ve bana kendi satın aldığı firmanın bilgilerini verecek ilerleyen zamanlarda sanada bildiririm
    geçen sayfada bu konuda
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr

hayırlı olsun hoş geldiniz

arkadaşım aramıza hoş geldiniz iyi bir seçim yapmışsınız bahçelievlerde honda yetkili servisi oto severde bulabilirsin 0212 654 72 00nolu telefondanda itibarta geçebilirsin tekrar hayırlı olsun

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Sayfalarca okudum çok hoşuma gitti ama son sayfada bazı kişilerin mesajını görünce sayfanın o güzeliği berbat bi hall aldı Neyse. benm innovanın çırrr çırrr diye sesi devam etmekte Pistonun üzerindeki piyanolardan olabilir demişti usta bi türlü götüremedim korkuyorum kitleyecek bi yerde diye yağıda gayet makûl şekilde yalnız dün gelirken bişey farkettim Sinya müşürümü diyeyim yoksa genel olarakmı desem sağ veya sola çevirdiğim zaman devreye girmiyo veya giriyosada takılı kalıyor ne iş çözemedim bnmkinin sorunları bunlar...
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70.000 bu maşallah, gayet normal bi durum cam, aşınmalar zamanla boşluğa dönüşürek ses yapar zicir dişli takımı değişince gelen şıkırtılar azalıyor, çok iyi yapmışsın yakında değişmediyse bide eksantrik seti isteyebilir dediğim gibi bu km lerde son derece normaldir güle güle bin.
    ewet aykan eksantrik setide gecen hafta degişti,debriyajda aynı sekilde en son o ses problemide parcaların gelmesiyle bir hafta sonra ortadan kalktı,sıfır motora biniyormusum gibi geliyor , cekiş cok farketti kardes.

saolasın,al su innovayı artık bak lastik işi de halloldu yaw

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:18 ----------

Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayfalarca okudum çok hoşuma gitti ama son sayfada bazı kişilerin mesajını görünce sayfanın o güzeliği berbat bi hall aldı Neyse. benm innovanın çırrr çırrr diye sesi devam etmekte Pistonun üzerindeki piyanolardan olabilir demişti usta bi türlü götüremedim korkuyorum kitleyecek bi yerde diye yağıda gayet makûl şekilde yalnız dün gelirken bişey farkettim Sinya müşürümü diyeyim yoksa genel olarakmı desem sağ veya sola çevirdiğim zaman devreye girmiyo veya giriyosada takılı kalıyor ne iş çözemedim bnmkinin sorunları bunlar...
    ewet cevran o ses aynen ordan gelmekte mil,contalar vs...degişimi gerekli ama bu bakımdan sora motor baya bi farkettiriyor daha sonra cekişden farkedeceksin,daha önce 2 de cıktıgım bir yokusu 3 de cıkmakdayım hani o kadar...

Motosikleti
    cengizhan hoşgeldin öncelikle, seni özledik kardeşim

sen yinede bazı konuları olmamış gibi farzet boşa ağzımızın tadı kaçmasın boşver. herkese burada ve mt de yer var bizim kapımız gönlümüz herkese açık, benim yüzümden tatsızlıklar oldu inanki üzülüyorum bidaha olmayacak sana garanti veriyorum ben işimi sağlama aldım eğer benden yana bir yanlış kelime görürsenizde boynum kıldan incedir, konular kapanmıştır 1 kelime yazmam.
    innovası olanda olmayanda buraya yazar kimse gık diyemez hepinizi seviyorum

senin motor olayına pek eğilemedim ama bu konuda @innovacı murat abi baya tecrübeli sanırım sana yardımcı olcaktır, az bildiğim her konuya atlamak istemiyorum yanlış yönlendirme olmasın
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    honda 600rr
    Alıntı emrekrbrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet aykan eksantrik setide gecen hafta degişti,debriyajda aynı sekilde en son o ses problemide parcaların gelmesiyle bir hafta sonra ortadan kalktı,sıfır motora biniyormusum gibi geliyor , cekiş cok farketti kardes.

saolasın,al su innovayı artık bak lastik işi de halloldu yaw

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:18 ----------

ewet cevran o ses aynen ordan gelmekte mil,contalar vs...degişimi gerekli ama bu bakımdan sora motor baya bi farkettiriyor daha sonra cekişden farkedeceksin,daha önce 2 de cıktıgım bir yokusu 3 de cıkmakdayım hani o kadar...
    s. aleyküm millet emre kardeşim güle güle kullan motorun sıfırlanmış oldu hayırlı olsun kam mili boşluğu çok önemli hassas bi konu boşluk yüzünden sübop ayarı tutmaz buda çekişi ve yakıtı olumsuz etkiler

Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s. aleyküm millet emre kardeşim güle güle kullan motorun sıfırlanmış oldu hayırlı olsun kam mili boşluğu çok önemli hassas bi konu boşluk yüzünden sübop ayarı tutmaz buda çekişi ve yakıtı olumsuz etkiler
    murat aynen dedigin gibi sadece cekişi ve yakıtı deil cansıkıntısıda yapıyo ),cevranın konuyla ilgili yazdıklarımla ilgili ne düsünüyorsun uzman olarak ?ben yakın zamanda yasadıgım için öyle bi yorumda bulundum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:47 ----------

arkadasım motorun hayırlı olsun,zaman içinde ne kadar dogru bir tercih yaptıgını anlıyacaksın güle güle kullan...

Motosikleti
    @emrekrbrn : bugün murat abiyle beraberdik, onun lastikler orjinal değil bende bir çift yedek olarak alacağım, izmirden senin dediğin yerden sipariş edeceğiz sen oradan 1 kezmi aldın orj dunlop innova lastiği ve tam fiyat neydi

Motosikleti
    honda 600rr
    cevran nasılsın kardeşim usta piyona miline ihtimal vermiş ama alakası yok emreninki gibi eksantrik mili aşınıp boşluk yapmışsa yada sente bi diş kaçıksa olabilir yada büyük ihtimal sübap ayarı çok açıktır başka hiç bişey olamaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:55 ----------

ya emre satoya anlattım düz yolda giderken motoryattı düştüm beraber abi ön lastiği aldım arkadaş sato bi anlatsında gülün öküz mobilet lastiği takmış korkudan adam gibi bi yere gidemiyom şu lastik işini hemen halletmemiz lazım

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @emrekrbrn : bugün murat abiyle beraberdik, onun lastikler orjinal değil bende bir çift yedek olarak alacağım, izmirden senin dediğin yerden sipariş edeceğiz sen oradan 1 kezmi aldın orj dunlop innova lastiği ve tam fiyat neydi
    ewet 1 kez aldım önüzdeki kasım gibi arka lastik almam gerekecek gibi,lastigin fiyatını hatırlamıyorum ama lastik orjinal lastigi dunlop.023237377070 den servise baglan onlar telden mutlaka yardımcı olurlar

Motosikleti
    honda 600rr
    ewet 1 kez aldım önüzdeki kasım gibi arka lastik almam gerekecek gibi,lastigin fiyatını hatırlamıyorum ama lastik orjinal lastigi dunlop.023237377070 den servise baglan onlar telden mutlaka yardımcı olurlar
    ben resmen çile çekiyom lastik yüzünden arka neysede ön berbat benim ama nasip olursa ikisinide değişecem

) ya bu lastikten ne kadar derliymişiz be yaww ,yukardaki numara honda yükselişin servi no su dur bir yere kaydedin.içiniz rahat olsun lastik siparişle getirtiyorlar artık böyle bi sorununuz yok GÖZÜMÜZ aydın

Motosikleti
    honda 600rr
    ) ya bu lastikten ne kadar derliymişiz be yaww ,yukardaki numara honda yükselişin servi no su dur bir yere kaydedin.içiniz rahat olsun lastik siparişle getirtiyorlar artık böyle bi sorununuz yok GÖZÜMÜZ aydın
    allah razı olsun kardeşim senden ben izmirlileri iyi bilirim çünkü askerliğimi orada yaptım

motoru ilk aldımda(2005) o zamanlar lastigide getiriyorlar zannederdim( sene 2007)de lastik degişimi olacak güne kadar ve servise sordugumda getirtmediklerini sölemişlerdi sora ırc aldım ve bunaldım zırt pırt patlamalar,kaydırmalar 1 sene sürdü taki servise bakım için gittigimde lastikleri hala getirtip getirtmediklerini sordum ewet dediler getirtiyoruz ve ben daha bitmemiş ırc lerden o anda feragat ettim hemen degiştirdim.

yasamakta oldugunuz sıkıntıyıda bu yüzden iiii bilirim

Motosikleti
    honda 600rr
    motor sıfırlanınca debriyajda olunca nasıl oluyor değilmi zıpkın gibi gaza dokunulmıyor valla ben biryerlere gidince yol hiç bitmesin istiyorum ama innovaya yolmu dayanıyoki?

Motosikleti
    Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor sıfırlanınca debriyajda olunca nasıl oluyor değilmi zıpkın gibi gaza dokunulmıyor valla ben biryerlere gidince yol hiç bitmesin istiyorum ama innovaya yolmu dayanıyoki?
    aynen abi öyledir innova

bende kymco activ varken işe gittiğim mesafe bitmek bilmezdi eziyet gibi gelirdi

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Arkadaşlar geçenlerde Honda Bayisine uğradım son bir innova i125 kalmış gri,başka rengi var mı diye sorayım demeye kalmadı gride az önce satıldı dediler motoru hazırlamak için servise götürdüler İnnovalarımızın kıymetini bilelim. iyi pazarlar...
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    İstanbulda 2 el innova 125i bulamıyorum yav hep antalya muğla taraflarında

Motosikleti
    Alıntı victorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda 2 el innova 125i bulamıyorum yav hep antalya muğla taraflarında
    istanbulda var ama temizine çok para istiyorlar ben 2007 modeli 2008 de sattığım temizlikte ve km de bu sene sattığım fiyata zor bulurum doğrusu.

hele hele egede satma amaçlı değil eş dost görsün diye abartı gösteriş için fahiş fiyat yazanlar var, onlara çok gülüyorum bide adam altına şiir yazıyor motoruna lakap filan takıyor hey Allahım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler