Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    İnnova 2007
    üstad geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış gerçekten benimde ön takım yoktu aynı kazaya yakın bi kaza oldu 3 yıl önce gçeen sene yaptırdım motoru ben 840 tlye mal oldu bana ve bazı parçaları orjinalden değişmedi ve senin burdan görüldüğü gibiyse masrafı 800 ile 1000tl arası bişeye benziyo çokçok geçmiş olsun cana gelicene mala gelsin demişler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

cok cok gecmiş olsun,verilmiş sadakan varmıs vermeye devam ,daha dikkatli olmaktan baska care yok...motora gelince de mala gelsin ,tek parca olduktan sora gerisi cokda ön. degil,umarım en kısa zaman da eksikler giderilir ve motoruna kavusursun

gecmiş olsun

audiophile34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun çok teşekkür ederim
    bu tür gerçek kazalar en güzel ve en kalıcı ders olarak nitelendirdiğim için biz motorcularında biraz daha dikkatli olması gerekiyor her ne kadar düzgün kullansakta başkası gelip çarpabiliyor araç yerine koymuolar çok garip halbuki aynı yolu kullanıyoruz aynı vergiyi veriyoruz aynı benzinden koyuyoz ama nafile görmedim deyip sıyrılabiliyolar. Neyse başbakana bu halde gidip motor yolu yaptırmasını mı istesem ne

Motosikleti
    honda-ınnova cbf 150
    geçmiş olsun.

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın
    Ülkemizde çarpıp kaçan bir çok kullanıcı var şanslısın ki bu tip insanlara denk gelmemişsin.
    İnşallah en yakın zamanda motorun yapılır.
    iyi gazlamalar
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Allah razı olsun eksik olmayın, Aynen öle baba ilk kazamda bende ehliyette yoktu bende çarptığım dayıyı bende kalkıp hastaneye götürdüm kaçsam bende kaçardım ama insalık abi ya belki onu kaldırıp götürmeseyim şu an sizlerle yazışamıcaktım

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Arkadaşlar daha önceki sayfalarda bu konu hakkında konuşuılmuştu fakat İnnova için orjinal buji veya performans bujisi nereden bulabilirim ? bildiğiniz bir yer var mı ?
    Performans bujisi kullansam ne gibi artıları olur ? yakıt sarfiyatı açısından ne gibi eksileri olur? paylaşırsanız sevinirim.
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    İnnova 2007
    valla performans bujisi yakıtı etkiler diye biliyorum ben ama bende takıcaktım bi ara çünkü sonra iyi olmaz fln dediler bide benimde bu aralar arka zincirden ses geliyo acaba yağlama zamanı geldimi bide arasıra arka teker yalpalama yapıyo
    [COLOR="Black"][B][I]Hep O Kıyamadıklarımız [/I][/B][/COLOR]
    [I][B][COLOR="Red"]Kıyar Bize..! [/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    arkadaşlar bi sorum olacak sahibinden.com da hem anf innova var hem de innova var ayrı ayrı ,, farkı nedir bunların biri otomatik falan mı yoksa aynı
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    İnnova 2007
    hiç dikkat etmedim valla:D

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi sorum olacak sahibinden.com da hem anf innova var hem de innova var ayrı ayrı ,, farkı nedir bunların biri otomatik falan mı yoksa aynı
    Kategori hatası dır galiba başka İnnova isimli model yok yani

Motosikleti
    İnnova 2007
    evt şimdi girdim fark ettim kesinlikle kategori hatası benim innovada anf innova yazıyo o kadarda önemli bişey değil bence

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı victorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kategori hatası dır galiba başka İnnova isimli model yok yani
    hacı artık bi topik açarsın yeni motorunungözümüz motor görsün
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı artık bi topik açarsın yeni motorunungözümüz motor görsün
    Havalar yağışlı hep kirli duruyor bir ara Ybr konusuna koyarım resimleri

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı audiophile34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafik kazası

Kendi şeridimde 40 ile giderken önümdeki kamyondan sonra sağımdan sola dönmeye çalışan bir ford connect arabayı görür görmez motoru sola yatırdım ve fren yaptım ama nafile çünkü ya benim yada onunu durması gerekirdi SÜRÜCÜ BENİ FARKETMEDİĞİ için tamponla sağ ayağımdan vurdu ve tahmin edildiği gibi yere düştüm, şükürler olsunki kaskım vardı kaskı çıkardım hemen kafamdan ama ayağım fena ağrıyodu kırıldı zannettim, bu ikinci kazam olmasına rağmen alışmıştım motoru düşünmedim anahtar üstünde bırakmaya çarpan adam ile en yakın hastaneye gittik serumlar, filmler, iğneler derken kırık çıkık ve çatlamanın olmadığını öğrendim doku zedelenmesi diye bişiy olmuş bitanede sembolik dikiş attılar elimi sardılar ayağımı atel diye bişiyle sardılar falan öyle sıyırdık. Ssk'm olmadığı için 500 lira para ödediler (çarpan) özel hastaneydi.
    Gelelim innova ma sağ sinyalin aşşağıdan yukarı olduğu grenaj çatladı büyük bi çatlak tabi. sol denge topuzu yamuldu, ayaklarımızı koyduğumuz demirler yamuldu hafif, en önemlisi motor kısmında sanırım darbe var honda servisiyle bugün motorumu almaya gittiğimde manifoldun koptuğunu söyledi bu yüzden çalışmıyormuş. Kaza raporu tuttuğumuz için adama imzalatıp servise götürdüm sola dönüş kurallarına uymamak diye işaretledim suçunu onayladı suçlu olduğunu bilerek imzaladı zaten sigortası karşılayacak sanırım 600 lirayı geçeceği söyleniyor (en az) servis kaskımıda istedi ne hikmetse. Karşı sigorta H...İ sigorta kesinlikle çok inceliyormuş telefonda ben sizden para talep etmeyeceğim diye (feragatname) cevap istiyormuş hayatta işim olmaz, motorun değeri tahminen 2000 lira üzerinden değerlendirilip yıpranma payı düşürülüpte fiyat çıkarmış, sanırım 2000 in yarısını geçtiği zaman Pert e çıkarmış diyolar bakalım bu hafta belli olacak. arkadaşlar sizlere tavsiyem en kötü ihtimalle kaskınız muhakkak takın tabi varsa diğer koruma aparatlarınızıda takın mümkünse kaza raporu kağıdınızı bulundurun fotokopi yada dur abi ben gidim alim dalgasına size vuran kişi kaçabilir ve en önemlisi ki farlarımız zaten standart açık ama yinede kamyon arkasından değilde küçük araba taksi tarzı arabaların arkasından gitmeye çalışalım çünkü kamyonun arkasında bişiy yoktur mantığıyla da hareket edebilir ve bizi görmeyebilir sürücüler . Bu kazada motor freni kullanmaya bile waktim olmadı ama bi çok kez motor freni çok işime yaradı herhangi bi scooter ile duramayacağımız kadar hızlı durabiliyoruz sonuç olarak innova güzel ya ikimizinde verilmiş sadakası varmış ha bide sağa sola sadaka verelim bilmiyorum herkez inanmayabilir ama ben inanıyorum ve işe yaradını düşünüyorum Allah kimseye kaza bela vermesin.

İşte innovanın kazalı hali

Kardeş büyük geçmiş olsun ucuz atlatılmış bi kaza Allah korumuş tahminen 1000 tl masraf var manifolda ne olduğunu tam anlamadım..

saol Allah razı olsun Aykan baba eksik olma, dün aradım servisi bazı parçalar kazadan önce çizikti onlarıda değiştircekler expertiz yerse tabi :D 750 lira masraf çıkarmışlar bakalım nolcak expertizden haber beklioz arayacak galiba.

Motosikleti
    İnnova 2007
    az demişler ama temiz olur işte bence yaptır hemen

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    @audiophile34 geçmiş olsun kardeş

arkadaşlar tekrar bir innova ile aranızdayım artık

2005 model "made in japan" gümüş renk 14500km

şunu anladım herşey boş muş kymco macerasını btirip tekrar innovaya dönüş yaptım sanki ilk kez innovaya biniyor gibi oldum ,doğan slx den inip mercedese bindim sanki saat gibi tereyağ gibi titreşim yok 90km/h de 4. vitese atmanın keyfi hiç bişeye değişilmezmiş
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

satoyama hosgeldin,

motorun hayırlı olsun, kazasız belasız kullanman temennisiyle...

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @audiophile34 geçmiş olsun kardeş

arkadaşlar tekrar bir innova ile aranızdayım artık

2005 model "made in japan" gümüş renk 14500km

şunu anladım herşey boş muş kymco macerasını btirip tekrar innovaya dönüş yaptım sanki ilk kez innovaya biniyor gibi oldum ,doğan slx den inip mercedese bindim sanki saat gibi tereyağ gibi titreşim yok 90km/h de 4. vitese atmanın keyfi hiç bişeye değişilmezmiş
    hayırlı olsun kaça aldınız
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler