Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gökhannezaman çıktın mapus damından özledik mustafayıda senide....
    Murat,motor yağı namusumdur,temizledim,çıktım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne adamsın ya

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    saol gökhan teşekkür ederim sende hoş geldin

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla

Yakışır benim İNNOVA topiğime!...

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba! 2008 kasım ayında sattığım innovam dan sonra topiğe baya ara verdim arkadaşlar, geçtiğimiz yaz bir aprilia scooter alsamda fazla binmeden sattım (çok yakıyordu)
    motor almam artık heralde derken yine dayamadım. tadı damağımda kalan temiz honda super cup c90 araştırsamda istediğim gibi denk gelmedi, bende çok az kullanılmış bir kymco activ 125 aldım arkadaşlar motor 4000km ve 2007 model..

fakat innovanın ve hiçbir honda cup un tadını vermezmiş onu iyice anladım hondalarınızın kıymetini iyi bilin!

zamanında burada açılan active125 mi innova 125mi topiğinde boşa kendimi yırtmamışım..

tabi kymco da yabana atılacak motor değil ama o denge o sürüş o süzülme o ses o yumuşaklık bunda yok malesef

innovaya göre artıları eksileri ;
    koltuğu daha rahat! çok garip ama aşırı atak ve seri ama bu insanı rahatsız ediyor düşük süratlerde dengeyi bozuyor.
    kompresyon çok fazla 1. ve 2. viteslerde gazı bırakınca bileklerinizin üzerine yığılıyorsunuz bu durum debriyajı olumsuz etkiliyor bunu hissediyorum. innovadan biraz daha irice! innova 4. vitesde 80km ile giderken ve rahat bir süzülme ile seyrederken, bunun aynısını kymco için söylemek zor olur (galiba benim motoda bir problem var) garip bir yağ göstergesi var ama çözemedim! jantlar alaşım fakat tubeless değil! farı H4 halogen ama innovanın traktör ampulu kadar sağlıklı homojen aydınlatmıyor! 4lü park anahtarı mevcut! ayrıca farları açıp kapatabiliyorsunuz! innovada olmayan bi özellikte sellektör anahtarı bunda var "passing" (çok işe yarıyor ve etkili)
    motorda 1.2.3. vitesler hızlanma 4.vites resmen scooter vitesi 40km de 4ü istiyor motor 80km 4de/1.5 gaz da 5. vitesi istiyor ama 5. vites yok devirlendikçe hızlanıyor fakat o tork a rağmen neden o devirlere çıkmak ihtiyacı duyuyor anlamadım sanki bi vites bi dişli bi ayarsızlık var motorda 80km ile giderken gereksiz yüksek güç sarfediyor buda yakıta olumsuz yansıyor!! ama innovanın 70km ile çıkacağı yokuşu bu 85km ile çıkıyor diyebilirim hatta 90km buda tuhaf tabi ama gereksiz.
    innova ile 3. vitesde hafif rampa aşağı 115km gören ben, bunun aynısını kymco için söylemek imkansız sanırım çünkü bunun 3ü innovanın 2si gibi diyebilirim kısacası motorda garipbir transmisyon hatası var gibi güce ve torka göre vites ölçüleri tutumuyor sanki..

şimdilik durum bu inş beni utandırmaz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:47 ----------

@cevran07

cengizhan sanırım egzantirik zincirinden bahsediyorsun!? senin motor kaç km deki daha egzantirik zinciri sündürecek!? bitirecek. bu gibi sorunlar uzun süre yetersiz ve yanlış yağlama ile alakalıdır tabi teknik bir sorunda olmuş olabilir hayırlsı olsun sonuçta kul yapısı..
    ne adamsın ya
    Amanda aman ne güzel sohbet mekanı olmuş buralar böyle hmm hadi hadi canlanıyoruz...

innovacı: slm cevranşu an hala ses varmı motorda triger diyosun zincir değilmi zincir ise gevşemişse ses gelir değişmessende koparır
    aleykümselam innovacı zinciri 3 günde bi kontrol ederim trigerde sorun.

Mustafa abi Daha 28,960 kmy'deydi Zinciride 30bin değiştireceğiz...d
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    honda 600rr
    cevran innovanın eksantriğinde kayışmı var zincirmi bilmediğim için soruyorum

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevran innovanın eksantriğinde kayışmı var zincirmi bilmediğim için soruyorum
    motosiklet motorlarında kam mili kayışla tahrik edilmez herzaman zincir vardır yada mil
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Zincir var innovacı!
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    honda 600rr
    teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için
    kardeş yaş kaç? fotodaki sizmisiniz
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş yaş kaç? fotodaki sizmisiniz
    ilahi mustafa, değildir yavv ...

İnnovacı 7 yaşında Murat, 7'den 77'ye İnnovacıyız

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    İnnovacı 7 yaşında Murat, 7'den 77'ye İnnovacıyız
    hadi be saçmalama dalgamı geçiyon hehe olaya bak yaa...yedi yaşında çocuklamı konuşuyoruz biz şimdi

hadi be saçmalama dalgamı geçiyon hehe olaya bak yaa...yedi yaşında çocuklamı konuşuyoruz biz şimdi
    Fotoğrafı görmüyor musun,ayrıca benim site arkadaşım

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar bu honda cup gerçekten mucizevi bir aley yahu..japon sitesinde süper cub50nin teknik verilerine baktınız mı hiç?? 30km ile giderse bir litre ile 11okm yapıyomuş..oha bu kadar olur ancak inanılmaz.. http://www.honda.co.jp/SUPERCUB/supe...pec/index.html bide siz bakın..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Fotoğrafı görmüyor musun,ayrıca benim site arkadaşım
    ya gökhan ne içtiysen banada yolla ne adamsın yavv

Kardeş Japonca çıkıyor,bir tek rakamlar dediğin gibi anlaşılır.Normal 30km/h ile az yakar ama böyle bir sürüş imkansız. İnnova 125i ile 60km/h civarı hızda @ubuntu arkadaşımız 1,5 ortalama tutturmuştu. 3-5 sayfa önce buraya yazmıştı.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu honda cup gerçekten mucizevi bir aley yahu..japon sitesinde süper cub50nin teknik verilerine baktınız mı hiç?? 30km ile giderse bir litre ile 11okm yapıyomuş..oha bu kadar olur ancak inanılmaz.. http://www.honda.co.jp/SUPERCUB/supe...pec/index.html bide siz bakın..
    evet insanların cuplara bakış açısı piyasada bulunan bol çinliler yüzünden farklı oysa honda ezelden beri bu işi tek yapan firmadır kalite budur

ya gökhan ne içtiysen banada yolla ne adamsın yavv
    Türk Sanat Müziği dinliyorum,gel sen de rakı balık Ayvalık
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...everler-2.html

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    dostum google çeviriden çeviri yaptım şimdi bütün sayfayı evet doğru..30km hızla sabit gidilirse 1lt ile 110km yapılıyomuş..bir kerede daha gurur duydum honda sahibi olmakla..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Türk Sanat Müziği dinliyorum,gel sen de rakı balık Ayvalık
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...everler-2.html
    oda güzelmiş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:41 ----------

Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum google çeviriden çeviri yaptım şimdi bütün sayfayı evet doğru..30km hızla sabit gidilirse 1lt ile 110km yapılıyomuş..bir kerede daha gurur duydum honda sahibi olmakla..
    senin dylan meze gibi harcıyor yakıtı arkadaşınkiyle bigün takıldım yarım depo yakıtı yarım saatte yedi dip gaz yuh dedim nası yakıyo bu dylan yaa innova melek yanındasanada innova verelim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:43 ----------

yahu bu cupların eski modellerine enjeksiyon takıp eski kasayımı yapmışlar yeniden yoksa banamı öle geldi...
    http://www.honda.co.jp/LITTLECUB/special/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler