Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    selamun aleyküm herkeze teşekkür ederim ilginiz alakanız herşey için burada aile olduk artık herşeyimizi paylaşıyoruz sağlık durumum iyi ayağımı basamıyorum 1 ay sürebilir dedi dr.haliyle işede gidemiyorum evde canım sıkılıyor istirihat napalım motorumu çok özlüyorumsağ olsun kardeşim yamulan ve kırılan parçaları değişmiş farıda matlaşmıştı kaza ile alakalı değilde onuda değişmiş sıfırlamış bu arada ubuntu motorun çok güzel alah herkeze iyi günlerde kullanmayı nasip etsin kaza bela vermesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Abuntu, motorun çok güzelmiş nazar değmesin inşallah resimler harika devamını bekliyoruz...

Motosikleti
    honda 600rr
    elimde 3 gün kullanılmış sıfır durumda 2007 innova orjinal farı bulunmakta 45tl fiatı olmaktadır servis fiat 69 tl dir ilgilenenlere duyurulur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:13 ----------

http://www.sahibinden.com/3_gunluk_s...XQQdisplayitem

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Ubuntu gerçekten harika resimler ancak servis yağı fazla koymuş ne hikmettir bende çözemedim. birde benm sükseli'den subap ayarı yapılmasına rağmen ses gelmeye başladı.
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    honda 600rr
    cevran iyi geceler ubuntu gibi foto koymak istiyorum nasıl olcak yardımcı olurmusun bir türlü beceremedim

Motosikleti
    honda 600rr
    C:\Documents and Settings\murat\Desktop\SDC10680.JPG

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:58 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:38 ----------

benim yağmurluğu giydirdim mecburen

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ubuntu gerçekten harika resimler ancak servis yağı fazla koymuş ne hikmettir bende çözemedim. birde benm sükseli'den subap ayarı yapılmasına rağmen ses gelmeye başladı.
    Senin süpap lastiklerinde sorun olabilir cevran..

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    İnnovanın grenaj vidasının teki 5 tl miş vidaların ağzı bozulduğu 3 tane sipariş verdim.

Motosikleti
    Sorun bulundu arkadaşlar triger zincirim değişiyor accaip ses yapmaktaydı 2.3 hafta sonra değişecek kesin yani gelecek ay içersinde.Benm anlayamadığım nokta şu acaba benmi sükseli'mi erken reflefeye girdi.Silindiri açılarak piston değiştirildi 28,960 km de biraz garip değilmi

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Sorun bulundu arkadaşlar triger zincirim değişiyor accaip ses yapmaktaydı 2.3 hafta sonra değişecek kesin yani gelecek ay içersinde.Benm anlayamadığım nokta şu acaba benmi sükseli'mi erken reflefeye girdi.Silindiri açılarak piston değiştirildi 28,960 km de biraz garip değilmi
    innova kullanmadım kesin bişey söyleyemem ama honda için çok erken bu km..bakımları düzenli yapıldıysa minumum bi 50bin yapması gerekirdi..antalyanın sıcağımı etkiledi acaba
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Sen bence boşuna bu km de motor yaptırdın O Km de sorun kolay kolay çıkmaz bende 2005 wave var 30000 de hiçbişiy yok ama eksantrik hondanın kronik sorunu değişirse sorun kalmaz...

Motosikleti
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    innova kullanmadım kesin bişey söyleyemem ama honda için çok erken bu km..bakımları düzenli yapıldıysa minumum bi 50bin yapması gerekirdi..antalyanın sıcağımı etkiledi acaba
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bence boşuna bu km de motor yaptırdın O Km de sorun kolay kolay çıkmaz bende 2005 wave var 30000 de hiçbişiy yok ama eksantrik hondanın kronik sorunu değişirse sorun kalmaz...
    Üstadlarım bir türlü anlamış değilim kafam çok karışık he şimdide iyi oldu ancak triger seti nie öyle ses yapar anlamış değilim 1. hakkımızı kullandık geriye kaldı 3 hakkımız. yapcak bişey yok.Genede vazgeçmem Hondam'dan.

Motosikleti
    honda 600rr
    slm cevranşu an hala ses varmı motorda triger diyosun zincir değilmi zincir ise gevşemişse ses gelir değişmessende koparır

Geçmiş olsun @innovacı, acil şifalar.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan 150
    At artık o motoru at, adı ölümsüze çıkacak 332'nin...
    :P

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    herkese merhaba! 2008 kasım ayında sattığım innovam dan sonra topiğe baya ara verdim arkadaşlar, geçtiğimiz yaz bir aprilia scooter alsamda fazla binmeden sattım (çok yakıyordu)
    motor almam artık heralde derken yine dayamadım. tadı damağımda kalan temiz honda super cup c90 araştırsamda istediğim gibi denk gelmedi, bende çok az kullanılmış bir kymco activ 125 aldım arkadaşlar motor 4000km ve 2007 model..

fakat innovanın ve hiçbir honda cup un tadını vermezmiş onu iyice anladım hondalarınızın kıymetini iyi bilin!

zamanında burada açılan active125 mi innova 125mi topiğinde boşa kendimi yırtmamışım..

tabi kymco da yabana atılacak motor değil ama o denge o sürüş o süzülme o ses o yumuşaklık bunda yok malesef

innovaya göre artıları eksileri ;
    koltuğu daha rahat! çok garip ama aşırı atak ve seri ama bu insanı rahatsız ediyor düşük süratlerde dengeyi bozuyor.
    kompresyon çok fazla 1. ve 2. viteslerde gazı bırakınca bileklerinizin üzerine yığılıyorsunuz bu durum debriyajı olumsuz etkiliyor bunu hissediyorum. innovadan biraz daha irice! innova 4. vitesde 80km ile giderken ve rahat bir süzülme ile seyrederken, bunun aynısını kymco için söylemek zor olur (galiba benim motoda bir problem var) garip bir yağ göstergesi var ama çözemedim! jantlar alaşım fakat tubeless değil! farı H4 halogen ama innovanın traktör ampulu kadar sağlıklı homojen aydınlatmıyor! 4lü park anahtarı mevcut! ayrıca farları açıp kapatabiliyorsunuz! innovada olmayan bi özellikte sellektör anahtarı bunda var "passing" (çok işe yarıyor ve etkili)
    motorda 1.2.3. vitesler hızlanma 4.vites resmen scooter vitesi 40km de 4ü istiyor motor 80km 4de/1.5 gaz da 5. vitesi istiyor ama 5. vites yok devirlendikçe hızlanıyor fakat o tork a rağmen neden o devirlere çıkmak ihtiyacı duyuyor anlamadım sanki bi vites bi dişli bi ayarsızlık var motorda 80km ile giderken gereksiz yüksek güç sarfediyor buda yakıta olumsuz yansıyor!! ama innovanın 70km ile çıkacağı yokuşu bu 85km ile çıkıyor diyebilirim hatta 90km buda tuhaf tabi ama gereksiz.
    innova ile 3. vitesde hafif rampa aşağı 115km gören ben, bunun aynısını kymco için söylemek imkansız sanırım çünkü bunun 3ü innovanın 2si gibi diyebilirim kısacası motorda garipbir transmisyon hatası var gibi güce ve torka göre vites ölçüleri tutumuyor sanki..

şimdilik durum bu inş beni utandırmaz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:47 ----------

@cevran07

cengizhan sanırım egzantirik zincirinden bahsediyorsun!? senin motor kaç km deki daha egzantirik zinciri sündürecek!? bitirecek. bu gibi sorunlar uzun süre yetersiz ve yanlış yağlama ile alakalıdır tabi teknik bir sorunda olmuş olabilir hayırlsı olsun sonuçta kul yapısı..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba! 2008 kasım ayında sattığım innovam dan sonra topiğe baya ara verdim arkadaşlar, geçtiğimiz yaz bir aprilia scooter alsamda fazla binmeden sattım (çok yakıyordu)
    motor almam artık heralde derken yine dayamadım. tadı damağımda kalan temiz honda super cup c90 araştırsamda istediğim gibi denk gelmedi, bende çok az kullanılmış bir kymco activ 125 aldım arkadaşlar motor 4000km ve 2007 model..

fakat innovanın ve hiçbir honda cup un tadını vermezmiş onu iyice anladım hondalarınızın kıymetini iyi bilin!

zamanında burada açılan active125 mi innova 125mi topiğinde boşa kendimi yırtmamışım..

tabi kymco da yabana atılacak motor değil ama o denge o sürüş o süzülme o ses o yumuşaklık bunda yok malesef

innovaya göre artıları eksileri ;
    koltuğu daha rahat! çok garip ama aşırı atak ve seri ama bu insanı rahatsız ediyor düşük süratlerde dengeyi bozuyor.
    kompresyon çok fazla 1. ve 2. viteslerde gazı bırakınca bileklerinizin üzerine yığılıyorsunuz bu durum debriyajı olumsuz etkiliyor bunu hissediyorum. innovadan biraz daha irice! innova 4. vitesde 80km ile giderken ve rahat bir süzülme ile seyrederken, bunun aynısını kymco için söylemek zor olur (galiba benim motoda bir problem var) garip bir yağ göstergesi var ama çözemedim! jantlar alaşım fakat tubeless değil! farı H4 halogen ama innovanın traktör ampulu kadar sağlıklı homojen aydınlatmıyor! 4lü park anahtarı mevcut! ayrıca farları açıp kapatabiliyorsunuz! innovada olmayan bi özellikte sellektör anahtarı bunda var "passing" (çok işe yarıyor ve etkili)
    motorda 1.2.3. vitesler hızlanma 4.vites resmen scooter vitesi 40km de 4ü istiyor motor 80km 4de/1.5 gaz da 5. vitesi istiyor ama 5. vites yok devirlendikçe hızlanıyor fakat o tork a rağmen neden o devirlere çıkmak ihtiyacı duyuyor anlamadım sanki bi vites bi dişli bi ayarsızlık var motorda 80km ile giderken gereksiz yüksek güç sarfediyor buda yakıta olumsuz yansıyor!! ama innovanın 70km ile çıkacağı yokuşu bu 85km ile çıkıyor diyebilirim hatta 90km buda tuhaf tabi ama gereksiz.
    innova ile 3. vitesde hafif rampa aşağı 115km gören ben, bunun aynısını kymco için söylemek imkansız sanırım çünkü bunun 3ü innovanın 2si gibi diyebilirim kısacası motorda garipbir transmisyon hatası var gibi güce ve torka göre vites ölçüleri tutumuyor sanki..

şimdilik durum bu inş beni utandırmaz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:47 ----------

@cevran07

cengizhan sanırım egzantirik zincirinden bahsediyorsun!? senin motor kaç km deki daha egzantirik zinciri sündürecek!? bitirecek. bu gibi sorunlar uzun süre yetersiz ve yanlış yağlama ile alakalıdır tabi teknik bir sorunda olmuş olabilir hayırlsı olsun sonuçta kul yapısı..
    oo kimler teşrif etmiş mustafa kardeşim hayırlı uğurlu olsun, kymcoda seni üzmez ama honda başka biliyorsun bide kymconun ön frenine dikkat et çok sıkı tutuyor active bindiğmde ilk dikkatimi bu durum çekti..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    eyvallah murat sağolasın "tamam dikkat ederim"
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Kymco 125 ile İnnova'nın kapıştırılmasını rica etmiştim,ama Honda fanatikleri tarafından tartaklandım resmen,Hoşgeldin @satoyama, demek ki kapıştırılabiliyormuş

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah murat sağolasın "tamam dikkat ederim"
    belki benim kullandığım motora has bi durumdur ama kendimi yerde buluyordum levyeyi sıktığımda, bu olay hondada hiç başıma gelmedi bukadar senedir motor üstündeyimsen genede dikkat et..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:08 ----------

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco 125 ile İnnova'nın kapıştırılmasını rica etmiştim,ama Honda fanatikleri tarafından tartaklandım resmen,Hoşgeldin @satoyama, demek ki kapıştırılabiliyormuş
    gökhannezaman çıktın mapus damından özledik mustafayıda senide....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler