Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım burası aradığını bulabileceğin bir yer değil..soruyu yanlış topicte sormuşsun..
    Murat dua et 3-4 mesaj atmadı ,heryere broşür dağıtır gibi dağıttı bu iletiyi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat dua et 3-4 mesaj atmadı ,heryere broşür dağıtır gibi dağıttı bu iletiyi
    hehe bu yeni moda ozamançinli fantazisi..

arkadaşlar ne biçim bir motor bu innova 40 000 oldu daha ilk günkü gibi inanılmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:11 ----------

dalya diyen oldumu innova ile acaba 100 000 yani

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    benim innova 125 i , daha 1000 olmadı... nasip olursa 100000 km kullanmak hedifim... kesinlikle satmayı düşünmüyorum... geçen hafta amcam bir kask aldı bana , hediye... honda bayiden, cox marka, 100 liraya... kışın bile rahat rahat binebiliyorum artık motora, lodos yağmur dinlemeden bugün 120 yaptırdım motora, ilk defa son gaz gittim... daha önce 100 ü hiç geçmemiştim... motor iyice açıldı sanırım... 1000km de yağı değişince yakıtı da düşecek dedi usta... şuan 1 lt ile 60 km gidiyorum fazla kasmazsam motoru... daha ne isteyeyim ki?

Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim innova 125 i , daha 1000 olmadı... nasip olursa 100000 km kullanmak hedifim... kesinlikle satmayı düşünmüyorum... geçen hafta amcam bir kask aldı bana , hediye... honda bayiden, cox marka, 100 liraya... kışın bile rahat rahat binebiliyorum artık motora, lodos yağmur dinlemeden bugün 120 yaptırdım motora, ilk defa son gaz gittim... daha önce 100 ü hiç geçmemiştim... motor iyice açıldı sanırım... 1000km de yağı değişince yakıtı da düşecek dedi usta... şuan 1 lt ile 60 km gidiyorum fazla kasmazsam motoru... daha ne isteyeyim ki?
    İçim cızzzzzz etti,kazasız belasız 10.000lere

Motosikleti
    _honda cbf 250_
    Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Kocaeli'ndeki Onoran motor Honda'nın bayi-servisi değil.
    Sanayi kenti ilimizde Honda'nın bir tek bayi-servisi yok. En yakın Bayi-servis Sakarya'da maalesef.

Honda'nın bayi-servisleri; http://www.honda.com.tr/motosiklet/stores.htm

Geçen sene şimdiki Kymco People S 200 ü almadan önce Bende Honda CBF 150 bakmaya Onoran motor'a gelmiştim ellerinde 2-3 tane vardı sanki servisleri gibi davrandılar bakımını biz yapıyoruz falan dediler sonradan internetten baktım meğer bayi-servis değillermiş..
    toraman abi bende sormuştum..servis biziz demişlerdi..
    üç kağıtçı desene bunlar..
    [B]2006_6_kanuni seyhan 150
    2009_7_honda cbf 250
    2010_3_bütün dolmuşlar benim[/B]

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı habora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ne biçim bir motor bu innova 40 000 oldu daha ilk günkü gibi inanılmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:11 ----------

dalya diyen oldumu innova ile acaba 100 000 yani
    100.000 çok rahat yaparsın ama motor kısmı yenilenme zamanı gelmiş eğer motor hiç ellenmemişse

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha dur sen o motor öyle bi hastalık yapıcakki bu zamana kadar neden cup motora binmemişim diyeceksin (resim istiyoruz).

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Arkadaşlar size üzgünlüğümün sebebimi açıklıyorum çok dertliyim kederliyim moralim bozuk malesef karakaçanım innovam yani ömrü yetmedi kompresörü görevini yapamaz olmuş boguk boguk çalışınca kalbi dayanamadı off daha nası açıklasam sizlere bilmiyorum ki piston takımları komple değişiyor...
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar size üzgünlüğümün sebebimi açıklıyorum çok dertliyim kederliyim moralim bozuk malesef karakaçanım innovam yani ömrü yetmedi kompresörü görevini yapamaz olmuş boguk boguk çalışınca kalbi dayanamadı off daha nası açıklasam sizlere bilmiyorum ki piston takımları komple değişiyor...
    cevran ne adamsın üzüldüğün şeye bakdaha iyiya işte yenilenecek makina, şimdi senden istediğim şu an motorun kaç km de? bide masraf listesini(orjinal parçalarla birlikte) yazarmısın burada açıklayıcı olması gereken bir konu parça fiyatları.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevran ne adamsın üzüldüğün şeye bakdaha iyiya işte yenilenecek makina, şimdi senden istediğim şu an motorun kaç km de? bide masraf listesini(orjinal parçalarla birlikte) yazarmısın burada açıklayıcı olması gereken bir konu parça fiyatları.
    zehirleme birader milleti... ne innovaymış be...satılan motorun arkasından bakılmaz kuzen...yerinde sayma...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı berman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toraman abi bende sormuştum..servis biziz demişlerdi..
    üç kağıtçı desene bunlar..
    Maalesef Onaran Motor Honda'nın Kocaeli bayi-servisi değil.

Bende oraya gitmişken süper ilgi göstermişlerdi yol yardımı bile yapıyoruz demişlerdi.

Karamürsel'den Ethem arkadaşımız Kocaeli'nde Honda servisi ile ilgili şu konuyu açmış zamanında; http://www.motosiklet.net/forum/moto...ok-yardim.html

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zehirleme birader milleti... ne innovaymış be...satılan motorun arkasından bakılmaz kuzen...yerinde sayma...
    seviyorum ulen varmı diyeceğin kankiero meto ben alışmışım yıllardır c 90 sürmeye piyasada seçenek olsa neyse dicem şu an bundan başka seçenek yok hemde seviyorum makineyi ...abi herşeyin başında kalite kokuyor her parça inan sinyalinden kaliperine marka cıbıfta ne var china çin çon parça cıbıf benim vazgeçilmezim ama ne olursa olsun innova hep kalacak bi seçenek 2 motoru alsanda..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:33 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimde sen gene innova almamı demek istiyosun bana ???

Motosikleti
    28,760 km'de reflefe'ye girdi sıfır piston sibobu değişmedi aynısı duruyo silindir'de çizik yok!...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    28,760 km'de reflefe'ye girdi sıfır piston sibobu değişmedi aynısı duruyo silindir'de çizik yok!...
    nasıl yani ????

Motosikleti
    _honda cbf 250_
    Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef Onaran Motor Honda'nın Kocaeli bayi-servisi değil.

Bende oraya gitmişken süper ilgi göstermişlerdi yol yardımı bile yapıyoruz demişlerdi.

Karamürsel'den Ethem arkadaşımız Kocaeli'nde Honda servisi ile ilgili şu konuyu açmış zamanında; http://www.motosiklet.net/forum/moto...ok-yardim.html
    onaran motordan hiçbicacık olmaz abi yeni innova sordum üretimi yok dediler durumu izah ettim honda bu makinanın enj.yaptı çok tutar getirin alayım dedim.
    geriler tuttular 250 fazla söylediler dedim liste fiyatı bu nasıl 250 fazla diyosun
    yok efendim kendileri gidip motorları getiriyormuş muşta nakliye ücreti 250 fazla alıyolarmış..oldu ben enayiyim kerizim siz akıllısınız..ogünki kurdan bir hesap yaptım 250 liraya 6 ay yol giderim ben..yada kappa 46 çanta alırım.yada telli jantları lastikleri ile beraber değiştirir tublex yaparım..
    onaran motora bırak servisi, lastiğime hava bile bastırmam.gittim başka motor aldım belki adam gibi iş yapsalar onlardan yapacaktım alışverişimi..
    yeri gelmişken söylemeden geçemeyecem,şişman motor izmit yamaha bayi onlarda esnaflıktan pek anlamıyolar ama ellerinde yok yok..aradığın herşeyi 3/5 fazla deselerde bulabiliyosun..bu işi izmitte en kapsamlı yamaha yapıyor..helal olsun..
    [B]2006_6_kanuni seyhan 150
    2009_7_honda cbf 250
    2010_3_bütün dolmuşlar benim[/B]

Motosikleti
    Yani piston değişti şu anda innovadan sadece subap sesi gelio cmrtsi günü ayar gayar en iyi şekilde çekilecek onada 200 liraya maal oldu Subap ayarından sonra güzel bi kapatcam sol şeridi...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Yani piston değişti şu anda innovadan sadece subap sesi gelio cmrtsi günü ayar gayar en iyi şekilde çekilecek onada 200 liraya maal oldu Subap ayarından sonra güzel bi kapatcam sol şeridi...
    iyi hadi bakalım, bide mutlaka orjinal parça kullan

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    slm arkadaşlar 750km önce motor yağını değiştirmiştim bgn baktım yağ az kalmıştı150-200gr geçen sefer750 gr koymuştuk yağı eksik olduğu içinmiydi eksiltmesi acaba şimdi tam 1lt doldurduk birazda asıldım açıkçası sıkıştırdım diyelim öğrenmek istediğim innovaya ne kadar yağ konması gerekiyor birde hangi yağı numarası ile tavsiye edesiniz şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim

ilhan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 '08
    Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar 750km önce motor yağını değiştirmiştim bgn baktım yağ az kalmıştı150-200gr geçen sefer750 gr koymuştuk yağı eksik olduğu içinmiydi eksiltmesi acaba şimdi tam 1lt doldurduk birazda asıldım açıkçası sıkıştırdım diyelim öğrenmek istediğim innovaya ne kadar yağ konması gerekiyor birde hangi yağı numarası ile tavsiye edesiniz şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim

kesinlikle 1 lt doldurma...yuksek devire çıkmaz motorsiklet..yağ yakmaya başlar..ben ucundan dondum... 750+50 ml kat...arada bir kontrol etmeni tavsiye ederim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:54 ----------

cevran abi ne yaptın ya..niye silindiri degiştirdin subap mı kesti??
    benim motorun da subapı kesince değiştirdik..,pancar motoru gibi ses çıkartıyor,subap ayarı yaptıktan sonra duzelr mi ki??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler