Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yivli olanların linki yada resmi mevcutmu?
    Cem Foto atarım demiştim ama unuttum, 56 dişliyi gözüm pek tutmadı zincir hizası bariz kayıyor, orjinalini sipariş verdim, takarken foto çekerim şuanda göbekte, civatalarının üzerinde W İşareti var sana dediğim usta vermişti, piyasayı netten aradım, aynısını bulamadım, sorar sana dönerim, büyük ihtimal honda servisinden almıştır. Bu arada arka çatala gresörlük takmış ve temizlik boyası yapmıştım, akçalı marka sprey mat siyah boya ile yaptım çok mat değil haberiniz olsun, başka bişey için polisan aldım, tam anlamıyla gerçek mat siyah, yani çıra isi gibi keşke polisanı çatalı boyamadan daha önce bilseydim daha iyi olurdu.
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha bura pendik değilmi ? Hayırlı olsun
    Aynen teşekkürler

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    hayırlı olsun ilkadam, kazasız belasız
    bu arada monster körüsünun yakınında ablamlar var , bir kac kez gelmişliğim oldu oraya

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    hayırlı olsun ilkadam, kazasız belasız
    bu arada monster körüsünun yakınında ablamlar var , bir kac kez gelmişliğim oldu oraya
    Teşekkürler cümlemize
    Ben Kartal'da çalışıyorum yolunuz düşerse beklerim.
    cenkito bunu beğendi.

Merhaba arkadaşlar motoru yeni gördüm biraz nette araştırıp videolarını izledim o ne güzel bir egzoz sesidir ya hasta oldum resmen fakat 1.75 boydaki kullanıcılar için biraz zor diyorlar kullanıcılardan yorum alabilir miyim ben şu an honda nın wing go modelini kullanıyorum(cub) artık tarz değiştirme vaktim geldi ş.dışı gezilerde yetmiyor bir cub maalesef o yüzden cbf düşünerek yola çıktım ama bugün bu motoru gördüm ve çok hoşuma gitti özellikle egzoz sesi için bile alınır bu motor fakat kullananlardan fikir almak istedim bazen de eşimle birlikte kullanıyorum hafta sonları 200-300 km denize köye şuraya buraya götürsün rahat olsun istiyoruz bunun dışında ş.içi kullanıyorum yaşadığım yerin de bol yokuşlu ve kötü yollara sahip olması da cross a itti beni ve kendimi xtreme max sayfasında buldum uzun süredir kullanan arkadaşlar benim ihtiyacıma cevap verir mi bu motosiklet şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    Alıntı Volteria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç plakalık iptali yapan veya oraya farklı bir uygulama yapan oldu mu ? ben şu an oraya bir uygulama yapmak istiyorum ama aklıma tek gelen kesip atmak farklı bir fikir önermek isteyen varsa lütfen buyursun
    hiç kesip orjinalliğini bozma ben çıkarttım komple. çıkartmak içinde öncelikle koltuğu sökmek gerekiyo zaten direk karşıya çkıyo. cenkito arkadaş bahsetmişti sanırım eski sayfalarda. onun yerine katlanır plakalık almayı düşünüyorm fakat henüz almadım ben stop ve sinyalim yok. stop için çakar led takan var ama bana çok büyük gbi geldi ince bir led stop ile iş çözülebilir bana göre. sinyallerde katlanır plakalığa takılabiliyo.

bende durum bu
    AttilaXtreme, cenkito ve Tolga Can bunu beğendiler.
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof ta nesi?

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı uday.31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç kesip orjinalliğini bozma ben çıkarttım komple. çıkartmak içinde öncelikle koltuğu sökmek gerekiyo zaten direk karşıya çkıyo. cenkito arkadaş bahsetmişti sanırım eski sayfalarda. onun yerine katlanır plakalık almayı düşünüyorm fakat henüz almadım ben stop ve sinyalim yok. stop için çakar led takan var ama bana çok büyük gbi geldi ince bir led stop ile iş çözülebilir bana göre. sinyallerde katlanır plakalığa takılabiliyo.

bende durum bu
    http://i.hizliresim.com/2gBB50.jpg
    kaskta kameran da var ama hiç arazi action videonu göremiyoruz, olmuyor yani
    uday.31 bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    kaskta kameran var ama hiç arazi action videonu göremiyoruz, olmuyor yani
    aslında araziye çıkmadığımdam pek video falan yükleyemiyorum bu gittiğim yerleride haritadan falan baktım ve gitme isteği doğdu içimde, verdim kendimi kapıdağa. ve buraya sürekli çıkan bir kros ekibide var henüz takılamadım onlara. ama yüklemem yakındır
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    aslında araziye çıkmadığımdam pek video falan yükleyemiyorum bu gittiğim yerleride haritadan falan baktım ve gitme isteği doğdu içimde, verdim kendimi kapıdağa. ve buraya sürekli çıkan bir kros ekibide var henüz takılamadım onlara. ama yüklemem yakındır
    ben halen servis dısıyım,
    ama kullanıcılardan güzel videolar gördükce içim içimi yiyor, keyifleniyorum

örnegin bu arkadaslar birlikte takılıp keyif alabiliyorlar

çinlilere kötü eggghhh diyenlere gelsin

(motora verecek 30.000 liramız vardıda bizmi ktm exc250-F almadık )

Alıntı cann_er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar motoru yeni gördüm biraz nette araştırıp videolarını izledim o ne güzel bir egzoz sesidir ya hasta oldum resmen fakat 1.75 boydaki kullanıcılar için biraz zor diyorlar kullanıcılardan yorum alabilir miyim ben şu an honda nın wing go modelini kullanıyorum(cub) artık tarz değiştirme vaktim geldi ş.dışı gezilerde yetmiyor bir cub maalesef o yüzden cbf düşünerek yola çıktım ama bugün bu motoru gördüm ve çok hoşuma gitti özellikle egzoz sesi için bile alınır bu motor fakat kullananlardan fikir almak istedim bazen de eşimle birlikte kullanıyorum hafta sonları 200-300 km denize köye şuraya buraya götürsün rahat olsun istiyoruz bunun dışında ş.içi kullanıyorum yaşadığım yerin de bol yokuşlu ve kötü yollara sahip olması da cross a itti beni ve kendimi xtreme max sayfasında buldum uzun süredir kullanan arkadaşlar benim ihtiyacıma cevap verir mi bu motosiklet şimdiden teşekkürler.
    hız ve kalite beklentiniz cok yuksek değil ise fazlasıyla işinizi görecektir
    Carbondioxid ve Tolga Can bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Hızla pek aram yok 90-100 ler bana artar bile artçılı kullanacağım için hiç cross bakmamıştım malum seleleri ince ve kısa ama bu motorda hem surucu hem artçı için sele daha rahat gibi geldi hafif bi enduro havası da var gibi şoyle artısıyla eksisiyle geniş çaplı bir fikir alabilir miyiz? Titreşimi ne derecede yol tutuş lastikler nasıl (videolarda lastiklerin beklenenden iyi olduğunu soylediler) kısacası benim gibi ilk defa cross kullanacak olan birine yeter mi (pek oyle atlama zıplama ile işim olmaz zaten yeniyim) ��

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    sava mc24 yol lastiği alabilirsiniz, cadde motorlarından fazla kayar, yuksek olusu ve orjınal dişli lastik dolayısıyla.
    titresim üst devirlerde illaki var, rahatsız eder mi? o kullanıcıya baglı,
    artcı ve sürücü koltuk konforu emsallerinin içinde en iyi olanı max dır, rahattır.

lastik bilgisi

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3358904

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    [QUOTE=cenkito;3661483]ben halen servis dısıyım,
    ama kullanıcılardan güzel videolar gördükce içim içimi yiyor, keyifleniyorum

örnegin bu arkadaslar birlikte takılıp keyif alabiliyorlar

çinlilere kötü eggghhh diyenlere gelsin

(motora verecek 30.000 liramız vardıda bizmi ktm exc250-F almadık )

https://www.youtube.com/watch?v=F3_3y8Oxfms

o lafına bende katılıyorum varda biz mi vermedik umarım bir gün olur emeklerin karşılığın alınır.
    belinle alakalı bir durumdan dolayıydı yanlış hatırlamıyorsam

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200

o lafına bende katılıyorum varda biz mi vermedik umarım bir gün olur emeklerin karşılığın alınır.
    belinle alakalı bir durumdan dolayıydı yanlış hatırlamıyorsam
    evet bel fıtıgı dolayısıyla halen servis dışıyım
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    evet bel fıtıgı dolayısıyla halen servis dışıyım
    geçmiş olsun bir an evvel düzelip o esas videolardan senden de bekliyoruz kameranı monte edersen belki ortak bir plan proje yapıp birlkte birşeylerde çıkartabiliriz xt ciler olarak

bu xt olayınıda serviste bagaj demiri alırken yaşadım, bizim atların modeline xt diyolar. orada öğrenmiştim.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    geçmiş olsun bir an evvel düzelip o esas videolardan senden de bekliyoruz kameranı monte edersen belki ortak bir plan proje yapıp birlkte birşeylerde çıkartabiliriz xt ciler olarak

bu xt olayınıda serviste bagaj demiri alırken yaşadım, bizim atların modeline xt diyolar. orada öğrenmiştim.
    insallah en kısa sürede dönebilirim.

evet parca kodu xt diye geciyor

yalnız o demire de cok güvenme

alıp da , bos canta takılı iken, 2-3 yerden kıran birkac kişi duydum
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

sava mc24 yol lastiği alabilirsiniz, cadde motorlarından fazla kayar, yuksek olusu ve orjınal dişli lastik dolayısıyla.
    titresim üst devirlerde illaki var, rahatsız eder mi? o kullanıcıya baglı,
    artcı ve sürücü koltuk konforu emsallerinin içinde en iyi olanı max dır, rahattır.

lastik bilgisi

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3358904
    Teşekkurler bu yamaha xt leri gorup gorup iç geçiriyordum ama butçem elvermiyor onlara ama xtreme max ı gorunce işte dedim derli toplu az yakan pek hız yapmadığım için 150lik olması bana uygun oldu fiyatı da iyi asfalt için tavsiye ettiğiniz lastikle çok şahane yol alabilir gibime geliyor.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı cann_er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkurler bu yamaha xt leri gorup gorup iç geçiriyordum ama butçem elvermiyor onlara ama xtreme max ı gorunce işte dedim derli toplu az yakan pek hız yapmadığım için 150lik olması bana uygun oldu fiyatı da iyi asfalt için tavsiye ettiğiniz lastikle çok şahane yol alabilir gibime geliyor.
    caddede kullanan arkadaslar hep o lastikten aldılar, gayette memnunlar,

bos zamanlarınızda bu baslıgı incelerseniz , suan aklınızda olmasa bile ilerde kafanıza takılabilecek

daha pek cok bilgi bulabilirsiniz.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Çok sağolun bilgiler için çok hoşuma gitti motosiklet gerçekten hiç cross aklımda olmamasına rağmen aşık oldum rengi modeli en oncelikle egzozu çok hoşuma gitti 1.70lerde boyu olanlar için alçaltılabilir mi acaba ayak uçlarım yere değiyor diyenler var ��

Motosikleti
    Mondial Xtreme Max
    insallah en kısa sürede dönebilirim.

evet parca kodu xt diye geciyor

yalnız o demire de cok güvenme

alıp da , bos canta takılı iken, 2-3 yerden kıran birkac kişi duydum
    evet evet bende duydum zaten şehir içinde pek kullanmıyorum birkaç defa geziye gittim lazım oldu illaki ve kırılmaması için hep temkinli gittim dua ettim :D artık bir şekilde demirle destek yaparım kaynak olursa. ama umurarım kimsenin başına gelmez bir daha.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/mondial-250-x-treme-enduro-1902

Mondial 250 X-Treme Enduro

X-Treme Enduro’nun 4 zamanlı 250 cc. Güçteki motor bloğu; (DOHC) üstten çift eksantrikli, titreşim engelleyici içten balansörlü ve 250 cc’lik tek silindire sahip. 250 X-Treme Enduro’nun sıvı soğutmalı motoru, 6000 devirde 24 nm tork üretirken 17 kw’lik üstün gücü ile arazi ve şehirde yüksek sürüş rahatlığı sunuyor. Yakıt sisteminde ise vakumlu kalburatör kullanılarak, daha verimli gaz tepkimelerinin oluşması sağlanmış. 137 kg’lik ağırlığı, bloğun ürettiği gücün performansa etkisini kolaylaştırıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:01 ----------

cenkito, ilkadam ve mattiadestro bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    evet evet bende duydum zaten şehir içinde pek kullanmıyorum birkaç defa geziye gittim lazım oldu illaki ve kırılmaması için hep temkinli gittim dua ettim :D artık bir şekilde demirle destek yaparım kaynak olursa. ama umurarım kimsenin başına gelmez bir daha.
    http://i.hizliresim.com/d5mYaZ.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/mondial-250-x-treme-enduro-1902

Mondial 250 X-Treme Enduro

X-Treme Enduro’nun 4 zamanlı 250 cc. Güçteki motor bloğu; (DOHC) üstten çift eksantrikli, titreşim engelleyici içten balansörlü ve 250 cc’lik tek silindire sahip. 250 X-Treme Enduro’nun sıvı soğutmalı motoru, 6000 devirde 24 nm tork üretirken 17 kw’lik üstün gücü ile arazi ve şehirde yüksek sürüş rahatlığı sunuyor. Yakıt sisteminde ise vakumlu kalburatör kullanılarak, daha verimli gaz tepkimelerinin oluşması sağlanmış. 137 kg’lik ağırlığı, bloğun ürettiği gücün performansa etkisini kolaylaştırıyor.

http://i.hizliresim.com/GYVEl6.jpg

http://i.hizliresim.com/mPBdm1.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:01 ----------

http://i.hizliresim.com/d5poYX.jpg
    fazla uzaklara gitmeye gerek yok

http://www.motosiklet.net/forum/son-...me-enduro.html
    AttilaXtreme ve uday.31 bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)