Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    peugeot cobra,kanuni racer
    Alıntı ÇAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MOTOGP ye gittik biz koca gurubun içinde 3 racer kullanıcısı olarak yer aldık..

Ama genede racerların o gurubun içinde baya havalı durduğunu soyleyebilirim...

Ben Racerımı seviyorumm..

Sorun çıkartmıyor ve bana yetiyor şimdilik buyuk makinaya geçene kadar..

Beğenmeyen almasın binmesim arkadaşlar biz beğeniyoruz ve kullanıyoruzz

Kanuni Racer bana keyif veriyor..
    ben de katılıyorum.begenmeyen binmesin,tamam bazı sorunları var ama.
    Bazı arkadaslar viraja giremiyo falan demiş.valla ben rahatlıkla giriyorum.sorun yasamadım simdiye kadar.benim motorda karsılaştıgım tek sorun frenler.gercekten cok zayıf.hızlanınca durdurmuyo.Çağ arkadasıma sonuna kadar katılıyorum biz bu motoru seviyoruz.Biz daha iyisini alana kadar en iyisi bu motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    beklemede
    dun nisan ayının mt dergısını aldım ısmını acıklamayım... ve
    kanuni racer200 hakkında soyledıklerı olumsuz birçok şey vardı ve bunu da ballandıra ballandıra anlatmıslar sızlerle paylasmak ıstedım ve sız kanuni rzcer200 kullanıcılarının cevabını bılmek ısterım
    anlatınlar şöyle;
    racer200 un üzerine bındıgımzde hafıf ve yumusak sekılde yapılmıs koltugu surucunun oturmasıyla ıncecık koltugun altındakı tahtayı muthıs sekılde hıssetmesıne ve ulkemızın guzel yollarında tum cukurların zevkını bıze sonuna kadar aldırıyor. racer200'un pedalı ıce gırmelı olup anı sekılde pedalın kaymasıyla yuksek hızda seyrederken pedalı duzeltmenın heyecanına kapılıp bıze yuksek sevıyede adrenalın yasatabılıyor.
    ayrıca kanuni racer200'de deneme sürüşü yapan kullancımızın yorumu; "racer200'e bindiğimde motur calıstırınca guzel bir ince sesle calısmasına basladı ve vitesi buyuk bır zorlukla 1'inci vitese attım biraz daha ılerlerken daha zor sekılde 2.nci vıtese attım ve daha da hızlanıp 3.vıtese daha da zor sekılde attım... moturu ıyıce hızlandırıp 4.uncu vıtese takayım dedım ama motorun dengesını mı saglayayım yoksa vıtesı mı degıstıreyım dedım ama yıne de vıtesi degıstırmeye karar verdım 4.ncu vıtese attım motor guzel bır sesıklde yalpa yaptı dusmekten zor kurtuldum ve derken 5.nci vıtese nasıl attıgımı sız tahmın edın."
    evet arkadaslar kanuni racer200 suruculerı bunu kendı motosikletleri ile karsılastırsın lutfen ve gerkecklık payını ogrenmek ıstıyorum...
    saygı ve selamlar...
    rastgele...............
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

ali00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-6R
    herkes birseyler söyluyor, kanuni raceri olanlar söylesinde, olmayanlar kulakdan duyma seyler yazmasin lutfen yok zeulsun alsinda falanda gibi kelimeler, herkesinde hevesini kirmasin,o kadar anlatildigi gibi sorunlarda yasamadim ben bu zamana kadar,sade zincir bir iki ufak defek seyler yasadim

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Burda İnsanlarin Sadece AĞzi Var.
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    ARKADASLAR YINE YAZIYORUM ZEALSUN GS 200 KANUNİ RACER DAN COK USTUN ISTER INANIN ISTER INANMAYIN HA BENIM RACERIM YOK AMA HERHUN ONUNLA ICLI DISLIYIM YAN YANAYIM AMA DEDIGIM GIBI MOTOR VASAT FRENLER COK ZAYIF HIZLANMA VASAT TEK OLUMLU YANI GOSTERGELERI ISTER INANIN ISTER INANMAYIN AMA MOTOR YAGDA YAKIYOR YAG GOSTERGESI MOTOR USTUNDEDIR KANUNI RACERCILAR BILIR ZAMANLA YAGI GOSTERMIYOR GERCEKLER ACIDIR ARKADASLAR KANUNI RACER BENCE 10 UZERINDEN 3 HAK EDER ODA BIRAZ TIPINDEN DOLAYI

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    KAYA, biz de tipine para verdik zaten. 10 üzerinden 3 dedik ve 3300YTL'ye aldık. 10 üzerinden 10 olan motorlar da verecek 10 liramız yoktu.

Motosikleti
    Bloodmn Sende Haklisin Kardesim Keske Zamani Geri Alabilseydin Keske Ona Vermeseydin Diyecegim Ama Mumkun Degil

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Zamani Gerİ Almak İmkani Olmasaydi HİÇ Motor Almazdim. Ancak Gene De Motor Almayi DÜŞÜnseydİm Gene Racer Alirdim. Kusura Bakma Ama Zealsun'a 3300ytl Çok Para. Motorum 2800 Km De. Sorun Çikartmadi Desem Yalan Olur. Ancak Benİ HİÇ Yolda Birakmadi. ÇikardiĞi Sorunlar İse Şunlar:
    1-İkİ Kere Arka Stoplari DeĞİŞtİrdİm.
    2-zİncİr Ses Yapiyor(hala)
    3-ÜÇÜncÜ Sorunu Hatirlamiyorum.

Motosikleti
    BENIMDE 10/10 MOTORA VERECEK PARAM YOKTU BEN ALIRKEN ARASTIRDIM ANADOLU CETELEMLE ALDIM IYIKIDE BU ALETI ALMISIM DEDIM BEN SIZE DEGIL KANUNIYE KIZIYORUM INSANLARA BOLE BIR MOTOR YAPIYOR HICMI ADAM FABRIKASINDA MONTAJDAN SONRA TEST ETMIYOR EDIPTE BINEN ARKADASA SORMUYOR MOTOR NASIL YOK KARDESIM BIZIM INSANIMIZ ALIR MERAK ETMEYIN DEYIP PIYASAYA SURUYORLAR ALANDA DEGIL ZATEN YAPANDA SUC KARDESIM

ZINCIRIN GEVSEK BENCE ONDAN SES YAPAR AYAR ISTIYOR

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Yok Zİncİr Sesİ KronİkleŞtİ Bİzİm Motorlarda.
    Kanunİ AraŞtirip Zİncİr Sesİnİ Kesen Bİr Meret UydurmuŞ, Servİste Onu Taktilar Ücretsİz Olarak. Bedava Olunca Sevİndİk Bİz De, Ancak O Da İŞe Yaramadi. Zİncİrİ Kopacak Kadar Siksakda Hafİf Çukurlarda Gene Ses Yapiyor.

Motosikleti
    ALLAH ALLAH BENIM BAHSETTIGIM KANUNIDE OLE BIR SORUN YOK ZENINKINDEMI BIR SORUN VAR ACABA

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.a. beyler bende racer 200 ü satıyorum 8500 de hala garanti kapsamında almayı düşünen varsa 2300 gibi bi fiyata vermeyi düşünüyorum hysng yeni modelini (kırmızı,siyah bayağı hoş olmuş) gördüm mecidiyeköyde onu düşünüyorum

Efendi efendi geyiklerin bitmesini bekledim , sanırım artık bitmiştir.. Atıp tutan arkadaşların, orada burada yapılan söylentileri buraya taşıyan arkadaşların, ufak tefek sorunları makina beş para etmez diye anlatan arkadaşların, hayatında racer 200 e binmeden motor hakkında yorum yapan arkadaşların sözü bittiyse artık işlerine baksınlar bizde topiğimize yazmaya devam edelim..

"AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNER" diye bir atasözümüz var ve fazla söze gerek yok.. Kullanmayı bilmeyen adama en iyi makineyide versen onuda mındar eder. Ben 1 senedir biniyorum hiçbir sorunum yok. Ama ufak tefek şeyleri sorun sayanlara söylenecek bişeyde yok..

3000 ytl parası olan adama ben bu motoru tüm içtenliğimle tavsiye ederim. Çok parası olan adamsa bineceği motoru Rossi'ye sorsun..

Son olarak bu motorun sadece adı Racer 200.. Bu motoru Süpersport motorlarla kıyaslayan, bu nasıl Race diyen adamlara ise Allah'tan akıl fikir ihsan eylemesini diliyorum..

Beğenmeyen almaz , ben aldım, beğeniyorum ve biniyorum.. ÇAĞ arkadaşıma da sonuna kadar katılıyorum...

Sürç-ü lisan ettikse affola... Yolunuz açık olsun..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    Alıntı aSi_ç0cuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dun nisan ayının mt dergısını aldım ısmını acıklamayım... ve
    kanuni racer200 hakkında soyledıklerı olumsuz birçok şey vardı ve bunu da ballandıra ballandıra anlatmıslar sızlerle paylasmak ıstedım ve sız kanuni rzcer200 kullanıcılarının cevabını bılmek ısterım
    anlatınlar şöyle;
    racer200 un üzerine bındıgımzde hafıf ve yumusak sekılde yapılmıs koltugu surucunun oturmasıyla ıncecık koltugun altındakı tahtayı muthıs sekılde hıssetmesıne ve ulkemızın guzel yollarında tum cukurların zevkını bıze sonuna kadar aldırıyor. racer200'un pedalı ıce gırmelı olup anı sekılde pedalın kaymasıyla yuksek hızda seyrederken pedalı duzeltmenın heyecanına kapılıp bıze yuksek sevıyede adrenalın yasatabılıyor.
    ayrıca kanuni racer200'de deneme sürüşü yapan kullancımızın yorumu; "racer200'e bindiğimde motur calıstırınca guzel bir ince sesle calısmasına basladı ve vitesi buyuk bır zorlukla 1'inci vitese attım biraz daha ılerlerken daha zor sekılde 2.nci vıtese attım ve daha da hızlanıp 3.vıtese daha da zor sekılde attım... moturu ıyıce hızlandırıp 4.uncu vıtese takayım dedım ama motorun dengesını mı saglayayım yoksa vıtesı mı degıstıreyım dedım ama yıne de vıtesi degıstırmeye karar verdım 4.ncu vıtese attım motor guzel bır sesıklde yalpa yaptı dusmekten zor kurtuldum ve derken 5.nci vıtese nasıl attıgımı sız tahmın edın."
    evet arkadaslar kanuni racer200 suruculerı bunu kendı motosikletleri ile karsılastırsın lutfen ve gerkecklık payını ogrenmek ıstıyorum...
    saygı ve selamlar...
    rastgele...............
    arkadaşım söylenenlerin bir çoğu abartılarak anlatılmış.bende kanuni racer 200 ü kullandım ama bu kadarda kötü olduğunu söyleyemem.tamam ben bu çin malı motoru sevmiyorum hatta alınmaz bile diyorum ama o paraya alınabilecek en iyi 0 motor o.
    yine söylüyorum ben almam o motoru hatta tavsiye etmem.çünkü ben prensip olarak çin malına karşıyım.ancak yukardada belittiğim gibi o kadar bütçeye alınabilecek en iyi motor o.ancak 4000 ytl gibi bir paranız warsa 2. el cbr 125 alın derim
    biraz karışık oldu ama kusra bakmazsınız artık

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    arkadaşlar bazıları zealsundan falan bahsetmiş ben o zealsunu bizim kanuni racer in görüntüsüyle bile degişmem
    abartıldıgı kadar degil benim hic bi problemim yok motorda
    isteyen alır biner istemeyende kanuni racer i kötüler şekil 1 a da görüldügü gibi

TEFLON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250R
    arkadaşlar öncelikle herkese merhaba bende bi racer kullanıcısıyım yaklaşık 10 aydır kullanıyorum ve TENCERE nin söylediklerine aynen katılıyorum.biz aldığımız motorun neler yapıp neler yapamıyacağını çok iyi biliyoruz.
    fakat bazı arkadaşlar racer alırken kendilerini kandırıp race makine aldıklarını zannetmiş ve gerçekleri gördüklerinde kabahati motora bulmuşlardır. öncelikle racerın limitlerinin ne olduğunu bilmek için kahin olmaya gerek yoktur motor kullanma kılavuzunda bile maximum hız 100 diye yazılmıştır.
    bende birçok arkadaş gibi bu motorun kadranı 160 diye değil görüntüsü ve duruşu güzel diye aldım ve memnunum.
    racer ın 160 yapamayacağını 10 yaşındaki çoçuk anlar, fakat bazı arkadaşlar anlamadıkları için burda polemik yaratmaya çalışıyorlar birde yaptıkları kıyaslamalar ve yorumlar çok önyargılı .
    mesela arkadaşın biri diyorki zinciri fazla yağlamayın sonra arka lastiği yağlıyor ve tehlikeli oluyor şimdi bu racer ın sorunumu bütün zincirli motorlarda fazla yağlarsan tekere yağ bulaşır motorun sucu ne? bu senin ahmaklığın.örnekler ve kıyaslamalar çuğaltılabilir.
    benim temennim racer kullanıcısı olmayan arkadaşların burda yazmamalarıdır topik başlığındanda anlaşılacağı gibi başlık BİLGİ PAYLAŞIM BAŞLIĞIDIR bilgi paylaşımı içi, XARDİAS TENCERE arkadaşımı kutlarım ve bende bir atasözünü hatırlatırım ,
    BİLİYOSANIZ KONUŞUN İBRET ALALIM BİLMİYOSANIZ SUSUNDA ADAM SANALIM
    yazımı sabredip zaman ayırıp okuyan herkese teşekkürler kazasız sürüşler
    yaşam, yaşanmakta olan her anın dokusundadır, ve ona ileriki bi noktadan dönüp bakıldığında ise, herşey için artık çok geçtir.

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

arkadaslar sıze ınanamıyorum be ne şeytanlıkdır ne delalettır ne currettırkı kım kıme laf atmaya calısıyor derdı olan kanunıyı arsın solesın alan arkadasların hevesını nıye kırıyorsunur ınsanlık kı ya . yapacaksan bır hayır para gonder ıyısını alalım sızene ya kullanmıyorsan baska bır yere baska seyler yaz kullanıyorsan sat sende bızde kurtulalım mahahalle karıları gıbı mıllet neyden burası neyden bahsedıyor akıllı olun az ya sıkıldım okurken şeytan cıkarmaca oynuyalım bıraz
    bu arada zıncır sey onleyıcıye kesın cozum benım arkadasımda yesıl kanunı var nemı yaptım ymaha on lastık yanı herhangıbır lastık motor lastıgı lastık ıste : onu enlamesıne yklasık ıkı karıs kestık ve enıne uc parmak enınde bole bır sekıl yanı onu cıncır takozunu sokup oraya yerlestırdık cıvı ıle dıda yolu acıp agac dıdası slladık ve gomuldu ıcıne ıyıce sıktım ve son manzara canavar gıbı oldu kesın cocum kardesler her kez denesın . not lastık kabak bu arada hurda : herkeze slm ve bundan sonrakımuhbet ya modıfıye olsun yada gezı turları macerası kardes ler yanlıs yapmayın ayıptır
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    kemal57 arkadasım sana katılıyorum muhabbet modifiye olsun

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

merhabalar anlıyorumkı bu yere herkez cakallık ıcın yazıyormus moral bozmak için yazıyormus kımse kımseye akıl vermesın alınan mal herzaman ıyıdır yokluktan ıyıdır akıl veren arkadaslar akıl vemeyın para verın ok. asıl kanuni kullanıcaları nerede anlatsanıza dışlı deyıstırdım yok zıncır sesını kestım yok arka kaldırdım camurlugu kestım ne bılım gezı yaptık falan konular bunlar ırıdyum buju kesınlıkle kullanın varsa bulabılırsenız hava fıltresı kesınlıkle kanuniye şart yapın canavar gıbı motor ya . bende zealsun var ama motoru kanunı gıbı degıl delı gıbı köklüyor kanunı bendekı acıldı yada şans cok tatlı masaallah. nese herkeze kazasız belasız surusler ALLAH KORUSUN GENCLERIMI cılgınız bıraz ): herkeze bye
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Valla eski bir racer kullanıcısı olarak ki sıfırına para baydım ben memnun kalmadım ama kemal57 sana bir tavsiyen garanti süresi bitmeden motorun hava filtresini değiştirme sonra garantiden direk çıkar.Çok başın ağrır.Dişli ıvır zıvır tamam ama egzoz ble değiştirmek garantiyi zorlar motorda bir arıza oluşsa sen egzoz değiştirmişin derler ve o garanti kağıdına baka kalırsın.Amacım kimseyi kırmak değil sadece benimde eski bir kanunici olarak düşünceleremi dile getirmektir.Zaten motorunuz iyi ise neden alınganlık yapıyorsunuz ,neden moraliniz bozuluyor?Kullanmadığım motor hakkında sadece dış görünüş olarak yorum yaparım ama kullandıysam o zaman yazma hakkım azıcıkta olsa var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler