Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yardım edin lütfen
    aranızda cek zinciri kullanan varmı ?*
    ben sipariş verecem ama markasını boyutunu falan bilmiyorum
    detaylı bi şekilde cevabını yazarsanız sevinirim? sonra yanlış sipariş vermeyeyimmm

hayırdır ya forum uyuyor galiba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    çekzincir ile ilgili önceki sayfalarda bilgi vardı.
    niceman alınınca çek zincir ile değiştirilmesini tavsiye ediyordu.
    zincirin üzerinde bakla boyutu ile ilgili numarayı bulabilirsin.
    genelde 110 bakla civarında satılıyor boyunu bakla çıkarıp ayarlıyorsun
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    arkadaşlar forum neden bu kadar durgun
    neden kimse bişey yazmıyor yoksa motora binmekten zamanmı bulamıyosunuz başka forumlar aldı başını gidiyo bi yerimizde sayıyoruz
    biraz canlandıralım şu formu artık

Motosikleti
    peugeot cobra,kanuni racer
    Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar forum neden bu kadar durgun
    neden kimse bişey yazmıyor yoksa motora binmekten zamanmı bulamıyosunuz başka forumlar aldı başını gidiyo bi yerimizde sayıyoruz
    biraz canlandıralım şu formu artık
    evet bu aralar kimse bişey yazmıyo.canlanalım arkadaslar.sorunlarımızı paylaşalım.bu aralar motorumdan uzak kaldım.hakkında yorum yapamıyorum.

Motosikleti
    CBF 150
    slm arkadaşlar hepinize merhaba.yaklaşık 3 saattir forumu okuyorum.niceman öncelikle sana toptan geçmiş olsun diyorum inan bu foruma yazdıklarından bir roman çıkar.umarım şuan makinandan memnunsundur.bende motor düşünüyorum bu aralar her bahar kanım kaynıyor.motosiklet krizine giriyorum ama şuana kadar olmadı.bu yaza allah kerim.kendinize çok iyi bakın arkadaşlar.ben buralarda olacağım...
    [B]CBF 150 24.500 KM 3.700 TL
    TAMAMI : 4.200 TL[/B]

alalımmı

kanunı bayı motora ıyı dıor
    kullananlarıda gordum bende 150c var kanunı memnunum ama bırı var takas edelım dıor
    motora bındım serı kalkıor mz gıbı ıy
    de motorun
    suratı ne benzını azmı yakar vede
    eksoza ses oluormu
    ses az cıkıorda
    heryerı mıka gıbı
    yapmacık gıbı geldı cewap atında anlayalım su motoru.
    dişli mi karburataor mu degıstırıonuz kullananlar cewap

Motosikleti
    Alıntı speedfight48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanunı bayı motora ıyı dıor
    kullananlarıda gordum bende 150c var kanunı memnunum ama bırı var takas edelım dıor
    motora bındım serı kalkıor mz gıbı ıy
    de motorun
    suratı ne benzını azmı yakar vede
    eksoza ses oluormu
    ses az cıkıorda
    heryerı mıka gıbı
    yapmacık gıbı geldı cewap atında anlayalım su motoru.
    dişli mi karburataor mu degıstırıonuz kullananlar cewap
    arkadaşım motorun yakıtı bence cok iyi fazla yakmıyor
    karbiratör ve dişli konusunada gelince evet onları degiştiriyoruz biraz daha hız
    yapabilmek için ama ben hız istemiyorum gittigi kadar yeter diyosan degiştirmene gerek yok egzos konusundada genelde içini boşaltıyorlar tabi istersen yeni egzosta taktıra bilirsin ben şahsen motorumdan memnunum

yardım lütfen

yardım - Bugün, 15:53 PM

--------------------------------------------------------------------------------

slm arkadaşlar bayadan beri bu forma üye olup olmamakta kararsız kaldım ama sonun da üye oldum inşllah bilgilerinizi bizden esirgemezsiniz... bende de sizin gibi motor tutkusu var ama nezamandan beri ne alacağıma karar veremedim ama şimdi aklımda kanuni racer200 var. özelliklerini biliyorum ve şimdi eski yazıları okudum.tabi kullanıcılar motor yeni olduğu için fazla sorunlardan bahsetmemiş yada ben anlamadım... bayadan beri kullanıpta sorunları olan varmmı yani motor kullandıkça dağılıyor mu?? şimdiden teşekkür ederim....

saygılar...

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Alıntı gebere_jackson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yardım - Bugün, 15:53 PM

--------------------------------------------------------------------------------

slm arkadaşlar bayadan beri bu forma üye olup olmamakta kararsız kaldım ama sonun da üye oldum inşllah bilgilerinizi bizden esirgemezsiniz... bende de sizin gibi motor tutkusu var ama nezamandan beri ne alacağıma karar veremedim ama şimdi aklımda kanuni racer200 var. özelliklerini biliyorum ve şimdi eski yazıları okudum.tabi kullanıcılar motor yeni olduğu için fazla sorunlardan bahsetmemiş yada ben anlamadım... bayadan beri kullanıpta sorunları olan varmmı yani motor kullandıkça dağılıyor mu?? şimdiden teşekkür ederim....

saygılar...
    Sıfırına o parayı verene kadar neler alınır neler...Bende eski bir racer kullanıcısıyım başta çok memnundum ilk bir ay ve ilk 1000 km.de sonrasında teneke gibi olduğunu anladım.Motor çok hantal bu sayfalarda 120-140 hatta bazıları 160 bile sarf etti bunlar bana çok komik geldi çünkü alet 100 geçtiği an böğürüyordu.Bazı kullanıcılar alalı iki gün olup teker kitleyip "Taklaya gelmişler" ama şimdi o söylediklerini untup ben sorunsuz aylardır kullanıyorum diyorlar.Buda güzel bi enstantane bu sayfalardan.Motorda vibrasyon had safhada iç organlarım yer değiştirecek gibi oluyordu.(Sözde vibrasyon önleyici varmış varda nerede?)Beni yolda bırakmadı ama ben aldıktan sonra bütün racer forumunu okudum ve soğudum.İşin enteresanı 200cc. bence biraz göstermelik bende racerdan sonra Kymco Stryker 150 vardı malum 150cc ancak racerdan çok daha seri ve torku mükemmeldi.200 den inip 150 e bindiğimde çok şaşırdım acaba 150 lik mi yalan 200 lük mü?Racer ın ikinci el piyasasıda yok aylarca ilanı durur en sonunda fiyatı düşürürsün o zaman belki ama ben 1000km.de kazasız çziksiz racerımı çok zararla sattım.İkinci el faktörüde çok önemli alırken mutlaka düşün derim,paraya sıkışsan satamazsın sonra çok üzülürsün.

Kısaca racer bir alırken mutlu olursun birde satarken o kadar...

ÇAĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi
    Bu pazar MOTOGP ye gidiyormuyuz eyy racer cılar?

MT nin duzenlediği organizsayona bizde katılalım racercılar olarak...

Bu arada bu motoru beğenmeyen arkadaşlar, motorunuzu sattıysanız ne guzel, ama lutfen artık bu başlık altına gelipde motorlarımızı kotulemeyin, ben ve benim gibi motorundan memnun birçok arkadaşvar...

Bu arada motorumun 120 yaptığını isteyene istediği zaman ispat edebilirim...

Ben 160 falan gibi bir uçuk rakam söylemiyorum ne yapıyorsa onu söylüyorum..

Zararı varmı yokmu bilmem ama motora surekli 98 oktan benzin alıyorum..

Kazasız belasız sürüşler, pazar günü görüşmek üzere..

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)
    Herkeze Berabalar Aga Biz Bu Motorlari Taksit Ve Goruntu Olarak Hosumaza Gittide Almadikmi Fiyatida Iyimi Evet. Sanki Cepte 3500 Varda Biz Yamaha Almadikmi Sifirida Bilmem Kac Milyr Ee Sorun Yok Param Buna Yettti Memnunum Ben Bundan Kanat Takilip Ucalimmi Demiyorum Ama Herkez Iyide Olsa Kotude Olsa Aldi Ve Kullaniyor Ha Ben Aldim Ama San Diyecegim Kardes Bekle Iyisini Al Alacaksan Benimkini Satim Bitti Uzatmayalim. Kimse Malini Kotu Demez Dun 200 Km Gezdirdi Beni Takim Olarak Gezdik Yeter Bana . Nese Sert Ti Konusma Ama Devam Edderriz Sonra
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti

öj

arkadaşlar galiba motordan inmiyosunuz baksanıza
    hiç kimse bişey yazmıyo aceba motora binmekten fırsatmı olmuyor

Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi
    Yazmaya yazıyoruzda cevap veren yok

Pazar gunu içinde kimseden bir ses cıkmadı yaf şu racerları bir araya toplasak artık diyorum istanbul'da, motogp de bunun için iyibir fırsat hani

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    "[QUOTE=ÇAĞ;542559]Motorumu aldığım ilk 2 gün boyunca, o sulukar yağdığı günler de Gebze'ye gitmekde dahil kuryelik yaptım ..Kuryelik yaparken sende bilirmisin bilmem ermac motorum rodajda aman şubu diyemezsin ve vergazı makinaya asılırsın bende aynen öyle yaptım ..
    Makinam bayram süresinde ve o 2 günlük süper zorlu kuryelik denemelerinde 2 hata verdi ve bir kere de arkayı kitleyip beni yere savurdu..

Hata fabrikada ki aklı evvel bir arkadaşımızın marş dişlisini sıkmayıp onu sabitleyen somunu gevşek bırakması sonucu oluşdu..

Motor sol taraftan bir şangırtı ve tokurtu ile arka lastiği kitledi ve Beşiktaş Sait çiftci sağlık ocağı önünde beni taklaya getirdi

Sağ bacağım motorun altında kalmasa kesin granaj gitmişdi..

Mecidiyekoy servisinde Erdal ve Doğan Beyler hemen incelediler ve gerekli değişikliği yaparak şangırdayan parçaları değiştiler ve durumu fabrikaya bildirdiler.."

Bu yazı ilk sayfalarda değil aksine bir kaç sayfa geri gitmeniz yeter.
    Bende bu motoru aldıımda ne heveslerle almıştım üzerinde ne oynamalar yaparım diye...Ama hüsrana uğrattı.
    Burası mt üyelerine açık bir forum olduğu için ve herkes belli ölçüde görüşlerini yazabileceği için bende yazdım görüşlerimi.İster alınırsınız ister alınmazsınız ben racer kullanıcılarını aşağılamıyorum lütfen yanlış anlaşılmasın.

Bu yazıyı yazan arkadaş da ne çabuk unutmuş motoru yeni alıpta taklaya geldiğini ...daha fazla yorum yapmıyorum...Saygılar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    as 150 t 'idi as 220 t oldu ahmet abim sağolsun :D:)
    o motorda adam gibi sola yatabilen varsa dişimi kırcam varya bence bu önerimilerimi dikkate alın derim

bu motorum selesi o kadar yumuşakki sanki tahtaya oturuyoresun gibi geliyor o yüzden motorun selesini anında sert köpükle doldurtun

ayaklıklarına yay taktırın çünkü ayaklıklarını hiç sevmedim kesinlikle yay taktırın

şanzımana iyi bir ''ayar'' çektirin dağalmış gibi bişi çünki

yan sehpanın yerini değiştirin sola yatamıyor insan çok engel oluyor

sizcede o egzoz bu motor için fazla küçük deilmi ya bence bide sport egzoz yapın adam mondial 150 bilmem neye scooter a çift egzoz yapıyosa en azından sizde bi çift egzoz yapın ama bana sorarsanız devil egzoza perfect derim

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Alıntı qwertyuıop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motorda adam gibi sola yatabilen varsa dişimi kırcam varya bence bu önerimilerimi dikkate alın derim

bu motorum selesi o kadar yumuşakki sanki tahtaya oturuyoresun gibi geliyor o yüzden motorun selesini anında sert köpükle doldurtun

ayaklıklarına yay taktırın çünkü ayaklıklarını hiç sevmedim kesinlikle yay taktırın

şanzımana iyi bir ''ayar'' çektirin dağalmış gibi bişi çünki

yan sehpanın yerini değiştirin sola yatamıyor insan çok engel oluyor

sizcede o egzoz bu motor için fazla küçük deilmi ya bence bide sport egzoz yapın adam mondial 150 bilmem neye scooter a çift egzoz yapıyosa en azından sizde bi çift egzoz yapın ama bana sorarsanız devil egzoza perfect derim

Alıntılar güzeldi ama hangi dergiden aldığını belirtsen daha güzel olurdu.Acaba kaç kere racer kullandın ya da sende var mı?

Motosikleti
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntılar güzeldi ama hangi dergiden aldığını belirtsen daha güzel olurdu.Acaba kaç kere racer kullandın ya da sende var mı?
    superzzt valla güzel cevap

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    Ben Yorumlarindan Oturu Superzzt Arkadasima Tesekkur Ederim Dogru Sozler Yazmis Bende Mondial Mct 250 Kullaniyorum 8400 Km Oldu Benim Birgun Tik Demedi Yolda Kalmadi Gitmem Cikmam Demedi Masallahi Var Simdi Su Kanuni Ye Gelelim Kanuni Racer Bence Bes Kurus Etmez Bir Alet Nedenmi Diyeceksiniz Benim Motorumdan Hafif 160 Kadran Var Racer Tipi Yapmaya Calismislar Ben Mct Ile Her Turlu Bu Kanuniyi Ekiyorum Motor Vasat Gitmiyor Hizlanma Zayir Yana Yatma Olayi Yok Dikkatli Surun Heran Yere Dusebilirsiniz Benden Tavsiye On Tek Disk Arka Tambur Olumsuz Bir Ozellik Zincirine Yagi Fazla Kacirmayin Lastige Atiyor Sonra Dusmenize Meyil Oluyor Eksoz Sesi Cok Kotu Hatta Berbat 17 Disli Takildi Ama Yine Gitmem Diyor Tek Kelime Ile Kanuni Racer Alacagima Ben Olsam Ayni Paralara Zealsun Gs 200 Alirim 140 Goruyor On Cift Disk Arka Tek Disk Eksoz Kanuniye Bin Ceker Inceleyin Gorun Hayirli Surusler:p

BURUN BU EKDE ZEALSUN GS 200 U INCELEYEBILIRSINZI BAKIN BAKALIM KANUNI MI YAPMIS MOTOR ZEALSUNMU ARKADASLAR http://www.motosiklet.net/forum/moto...Csport%3E.html

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    bu gün GEbze eskihisar da diğer motorcu arkadaşlarla oturup çay içtik içlerinde mat siyah racer ı olan arkadaşın adını ve nickini sormayı unuttum zaten grupta 3 tan mt ciydik ama laf lafı açtı sonra motrlara bşndşk ve ben sormayı unuttum.

Darıca İstasyonda oturan mat siyah racer kullanıcısı arkadaşım irtibatı koparmayalım msn e ekle beni.

sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi
    MOTOGP ye gittik biz koca gurubun içinde 3 racer kullanıcısı olarak yer aldık..

Ama genede racerların o gurubun içinde baya havalı durduğunu soyleyebilirim...

Ben Racerımı seviyorumm..

Sorun çıkartmıyor ve bana yetiyor şimdilik buyuk makinaya geçene kadar..

Beğenmeyen almasın binmesim arkadaşlar biz beğeniyoruz ve kullanıyoruzz

Kanuni Racer bana keyif veriyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler