Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    250 mct
    Alıntı frog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakın beyeler bayanlar size benden bi öneri kanuni alacağınıza paranızı biraz daha biriktirin veya kredi alıp honda alın.hele hele racer 200 e kesinlikle dıs görünüşüne bakıp aldanmayın.bi sefer frenleri tutmuyo o motorun.arka tanbur..
    ne anladım ben bu işten.size bi tavsiyedir bu dediklerim.
    tabi yinede siz bilirsiniz.
    ah be güzel kardeşim demek hondaya yetmiyo ve sabredecek gücümüz kalmamışkı kanuniden olaya girelim diyoruzbu şekilde kafa karıştırıp hevesimizi kırıyorsun bak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125
    frog kardes bastı butun topıclerı heves kırıoo puhaaaaa
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    xardias arkaasım motor güzel olmuşta egzos un sesini dinleyemiyoruz galiba linkte hata v varrrr

xardias linkinde sorun yok özür dilerim şimdi indirmeye başladı

ali00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-6R
    hersey güzel olmusta sesi pek iyi gelmedi bana,normal hali daha tork geliyo bana,bende eksozu bosaltmayi dusunuyordum ama böyle geliyorsa hicde degmez,ama kalan hersey super olmus

xardias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer
    Alıntı ali00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hersey güzel olmusta sesi pek iyi gelmedi bana,normal hali daha tork geliyo bana,bende eksozu bosaltmayi dusunuyordum ama böyle geliyorsa hicde degmez,ama kalan hersey super olmus
    sana katılıyorum , aslına bakarsanız benimde hoşuma gitmedi. ama egsozu boşaltınca motorun kalkışı bariz bir şekilde değişti.ilerde olurda param olursa marka bir egzost takıp o sorunuda ortadan kaldırabiliriz
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-6R
    xardias hizini artirmak icin karbüratörümu degismesi lazim bendebu yaz motora birseyler yapmayi dusunuyorumda

Motosikleti
    xardias ben bu karbiratörle hızın alakasını anlayamadımm? nicin karbiratör degişiyorrrrrrr

xardias , yakında seni Kanuni'ye mühendis olarak alacaklar dostum..

Kanuni'nin argesi bile senin kadar oynamamıştır motorla

Bu arada marş pedalını sökmeni pek tutmadım.. Olur olmaz yerde lazım olur.. Ellerine sağlık..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    Cbr125R
    race 200 alcaklara ufak bir bilgi vermek istiyorum.
    bugün bayiye gittim yetkili eski sorunların hic olmadıgını söyledi(zincir,elektirik,yag vs) ve ekledi bu is birazda sans isi alıyosun hic sorunsuz senelerce biniyosun alıyosun 100 km biniyosun.

Benim fikrim:görünüs,fiyat olarak uygun bunun yanısıra kalite orta 200 lük motora göre performans düsük.
    Bu motora race gözüyle bakmamak lazım hele vitesleri 1.2.3.2.1.4 felan gibi seri bi sekilde kullanıp büyük kullanıcı hatlarına yol acmamak lazım.
    En önemlisi hangi marka olursa olsun motor sevmeli servise sade bozuldugunda veya rutin konrollerde gidilmemeli sürekli kontrol altında tutulmalı.
    son olarak 2. el satısı pek iyi degil arkadaslar.

sonuc olara:alanlara alacaklara hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız ancak ben arastırdım %100 tavsiye etmiyorum.iyi bir arastırma yapın öyle karar verin derim.

Motosikleti
    kanuni racer
    xardias hizini artirmak icin karbüratörümu degismesi lazim bendebu yaz motora birseyler yapmayi dusunuyorumda

Arkadaşlar sizde farketmişinizdir;ilk olarak gazı sona getiremiyoruz.Sonunda bir boşluk var , ikincisi 8000 den sonra manuel benzin kesici var karbüratörlerimizde , bundan dolayı yüksek devirlerde benzinde kesme yapıyor ve motor kendini ileri geri atıp yawaşlamaya başlıyor.daha az benzin gönderiyo.handa titan karbüratörü taktık bastıkça basası geliyor insanın , dışına değişiklik yapmadan sadece karbüratörü değişseniz 145km rahat görüceğinizi düşünüyorum.(sadece orjinal honda titan karbüratörü denedik , oda yetti )amma velakin orjinal honda titan karbüratörleri 430ytl.Ben cezalardan dolayı polis karakoluna parklara çekilmiş titanlardan bir karbüratör kaldırıcam sanırım.Benim karbüratörüde ona itelerim.Nede olsa birkaç sene o parkta yatacak titanlar
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-6R
    baska motorun karbüratörü olmazmi acaba illa honda titaninkimi olacak acaba,cok paraymis ya titaninki

Motosikleti
    xardias verdigin bilgiler için tşk ederimmm

Motosikleti
    kanuni racer
    baska motorun karbüratörü olmazmi acaba illa honda titaninkimi olacak acaba,cok paraymis ya titaninki

kardeş o vardı elimizde binbir rica onu taktık denedik ,sende başka bitanesi ile dene ama japon markası felan olsun bide tek silindir 2 subaplı olucak...

Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı
    xardias verdigin bilgiler için tşk ederimmm
    önemli değil arkadaşlar herzaman tam destek

şimdide diraksiyonu kestirip kısaltıp içeri alıyoruz , yeni aynalarda geldi , onuda yapınca resmini eklerim arkadaşlar

Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-6R
    145 yi rahat göruyorsa kesin uydurrum ben birseyler,

bilgiler icin sagol xardias daha cok sey ögrenecegiz senden bu gidisle bekliyoz suprizlerini

Motosikleti
    xardias bugun servise gittim karbüratör sormak için yok dediler. bende bizim motorda olan gaz kesiciyi söyledim illa tiitan karbüratörü olması şart degil dediler windy falanda takabiliriz dediler aceba olurmu ki?

Motosikleti
    kanuni racer
    Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xardias bugun servise gittim karbüratör sormak için yok dediler. bende bizim motorda olan gaz kesiciyi söyledim illa tiitan karbüratörü olması şart degil dediler windy falanda takabiliriz dediler aceba olurmu ki?
    ben çin malı dışında bir şey olması taraftarıyım , ama olur diyorlarsa , karbüratörü satın almadan önce bir yerden emanet bul , taktır.otobanda dene , şayet gaz kesme olmaz ve performansını artırırsa neden olmasın.alıpta bi işe yaramıyacaksa elimizde patlamasın demi

Motosikleti
    Alıntı xardias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çin malı dışında bir şey olması taraftarıyım , ama olur diyorlarsa , karbüratörü satın almadan önce bir yerden emanet bul , taktır.otobanda dene , şayet gaz kesme olmaz ve performansını artırırsa neden olmasın.alıpta bi işe yaramıyacaksa elimizde patlamasın demi
    evet xardias arkadasım katılıyorum sana bende öyle düşündüm zaten bi arkadasın windysi var onunkini söküp takmayı planlıyorum eger olursa yenisini alırız

Motosikleti
    arkadaslar yardım edin lütfen
    aranızda cek zinciri kullanan varmı ?*
    ben sipariş verecem ama markasını boyutunu falan bilmiyorum
    detaylı bi şekilde cevabını yazarsanız sevinirim? sonra yanlış sipariş vermeyeyimmm

ÇAĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi

Selam yeniden

Motorumu aldığımdan beri tek bir sorun yaşamadım, işe gelip giderken birlikde bayada eğleniyoruz.

Bu arada hepinizden özür diliyorum, işlerim ve bazı özel nedenlerden dolayı foruma giremedim...

Titan karburatoru ile duz yolda 145 yapa biliyormu o cok onemli, motorun ön dişliyi windy ile değişdim, motor çok rahatladı ve 120, 125 su an gayet rahat görüyor..

Zincir uzamasına karşılık zincir gergilerine kontra birer, içi plastikli somun daha taktılar servisde, şimdilik uzama bayağı azaldı...

oringli zincir işine gelince sağa sola sordum Eminönü'nde var, fiyatları değişiyor ama kestirip taka bilirsiniz..

Bu egzos işi 2 den 1 e inince motor gercekden rahatladımı onuda baya meark ettim bak, bendemi yapsam ne

lawbreaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Egzosun tek e indirilmesinin maliyeti ne kadar acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 64 kullanıcı var. (0 üye ve 64 misafir)

Bu Konudaki Etiketler