Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    yo kawasakının 3.800 e var 250cc
    nınja250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    egzoz sesini merak edenler izlesinler tabi yanına gelip dinlemekle buradan dinlemek arasında dağlar kadar fark var

http://www.caykarakardesler.com/racer/racer200.AVI

http://www.caykarakardesler.com/racer/racer201.AVI

http://www.caykarakardesler.com/racer/racer202.AVI
    Aşkım Sadece Motorum

Bu aralar ya kimse motora binmiyor yada bizim racer problem çıkarmıyor... Yazsanıza kardeşim olanı biteni... Kimsede bi yenilik yokmu ? Yeni keşfedilen bi modifiye falan?..

Piriyatel bu arada çekimler güzel .... Ellerine sağlık..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

kaç yaptın en fazla

Bizim bir arkadaşta ybr var racerları geçiyom diyo yalan mı diyo ne arkadaşlar

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aralar ya kimse motora binmiyor yada bizim racer problem çıkarmıyor... Yazsanıza kardeşim olanı biteni... Kimsede bi yenilik yokmu ? Yeni keşfedilen bi modifiye falan?..

Olm kimsenin motora binmekten yazmaya vakti yoktur
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

xardias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer
    arkadaşlar kar-kış demedim gittim buğün racer i aldım.üstüne bide 25 km yol yaptım...ohhh beeee
    çok memnun kaldım ama bi sorum olucak...
    ilk defa vitesli motor kullandığım için kalkışta biraz sorun yaşadım.Birkaçkere tekleyip istop edince motor marş basmaz oluyor.ayaktan çalıştırınca tekrar düzeliyor.aküyü yarıya kadar boşaltıp tekrar aküyü şarj etmelerine ramen kalkışta ard arda iki defa tekletip istop edince marş yine basmıyor.
    Aceba aküdemi sorun var yoksa motor boğuluyormu?Sizdede oluyormu????

ya bide kask sorunu var. max v 200 diye bi kask gördüm 140 ytl fiyat çekti bilen varsa fikrini söleyebilirmi.
    yada başka marka ne önerebilirsiniz??
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

olumdanscisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum bende almayı dusunuyorum fakat honda cbf 150 de guven verıyo kararsızım sence racermı cbf mı

Motosikleti
    kanuni racer
    kardeş bende 190 kusur boy war. ondan kanuni yi tercih ettim. iyiki tercih etmişim.ama cbf hakkında pek bilgim yok sadece interneten gördüğüm resimler.
    yinede sen bi kıyasla derim bakarak ama.görünüşte kanuninin yanından bile geçemez
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

ya bu racer dan canı yanan yokmu?

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teşekkürler Gerisi Gelecek

arkadaşlar kar-kış demedim gittim buğün racer i aldım.üstüne bide 25 km yol yaptım...ohhh beeee
    çok memnun kaldım ama bi sorum olucak...
    ilk defa vitesli motor kullandığım için kalkışta biraz sorun yaşadım.Birkaçkere tekleyip istop edince motor marş basmaz oluyor.ayaktan çalıştırınca tekrar düzeliyor.aküyü yarıya kadar boşaltıp tekrar aküyü şarj etmelerine ramen kalkışta ard arda iki defa tekletip istop edince marş yine basmıyor.
    Aceba aküdemi sorun var yoksa motor boğuluyormu?Sizdede oluyormu????

ya bide kask sorunu var. max v 200 diye bi kask gördüm 140 ytl fiyat çekti bilen varsa fikrini söleyebilirmi.
    yada başka marka ne önerebilirsiniz??
    Dostum Racer200 lerde Akü sorunu vardır motor tam şarj etmiyor ama sendeki proglem farklı olsa gerek yeni motor olduğu için yapmaması lazımdı normalinde gündüz leri parklarla sürüş yap en fazla akü 5-6 ay gidiyor benim aküde bitmeye başladı zaten değiştirip kuru akü alacam

ya bu racer dan canı yanan yokmu?
    olmazmı Ben bikere kaza yaptım bacağım çok acıdı ondan sonra modifiye yaptım zaten

arkadaslar cbf 150 honda nede olsa heryanıyla güven verici fakat konsep farklı gezinti motoru gibi benim arkadaşta var burada burada 8 motorluyuz biz fakat biyere gittiğimiz zaman ilgiyi benim motor daha çok çekiyor hız konusunda ben daha hızlıyım ama o daha seri benim gt250r hoşuma gidiyor manyak 200 vuruyor tabi parasıda öğle

Aşkım Sadece Motorum

Alıntı xardias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun dostum... Kazasız belasız sürüşler...

arkadaslar bu haftasonu motor almayı dusunuyorum da 2.el. her başlığı tek tek ınceleyemıyorum. heleki 67 sayfa ise.
    sorum:
    sorun yaşan varmı varsa ne yaşadınız?

yzf 125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzoz sesini merak edenler izlesinler tabi yanına gelip dinlemekle buradan dinlemek arasında dağlar kadar fark var

http://www.caykarakardesler.com/racer/racer200.AVI

http://www.caykarakardesler.com/racer/racer201.AVI

http://www.caykarakardesler.com/racer/racer202.AVI
    o ses o motordan mı çıkıo yoksa oralarda bi 350 jawa mı çalısıo
    acaip bi ses gelio ya kayıttanmı acaba

Alıntı cankan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu haftasonu motor almayı dusunuyorum da 2.el. her başlığı tek tek ınceleyemıyorum. heleki 67 sayfa ise.
    sorum:
    sorun yaşan varmı varsa ne yaşadınız?
    Eğer Racer 200 almayı düşünürsen ; Kendi adıma ciddi hiçbir sorun yaşamadım ve motor sorunuyla hiç yolda kalmadım.. Ama genelde bir akü problemi var bide orjinal zinciri dandik.. Geri kalan da tamamen senin kullanımına göre değişir..

Ben bakım ve modifiye dışında hiç tamire gitmedim servise mesela.. Ama adı Kanuni olunca ağzı olan konuşuyo... Umarım tam kendine göre bi motor bulur ve alırsın.. Şimdiden hayırlı olsun...

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    eveeet arkadaşlar kullanıcı listesini güncelliyorum ilk sayfadaki listede ismi olmayan arkadaşlar lütfen belirtsinler
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Motosikleti
    kanuni racer
    Teşekkürler arkadaşlar.Allah Hepimizi Kaza Beladan Korusun.

Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eveeet arkadaşlar kullanıcı listesini güncelliyorum ilk sayfadaki listede ismi olmayan arkadaşlar lütfen belirtsinler
    Kardeş benide ekleyiverebilirmisin listeye....

Bu arada servisteki arkadaşlar motorun rodajını yaparken : 1. viteste rampada son surat giderek motoru olabildiğince zorlanması gerektiğini ısrarla söylüyorlar.En iyi motorun böyle açılacağını söylüyor.Bunada egzosları kızartmak deniyormuş.Birkaç kere onların anlattığı gibi motoru zorladım.sonra düz yolda (ben 90 kiloyum 1,92 boy . birde arkada 65 kiloluk arkadaş var) hız denemesi yaptım ; sonuç 120 de tıkandı.Daha fazla gitmadi.Heralde tek başıma olsam bide iyice motora pısarak bassaydım 125-130 u bulurdu.(şu an hiçbir modifiye yapmadım) bide buna modifiye yapılacak 2000 den sonra , siz ne düşünüyorsunuz...Son hız ne görüyorsunuz?

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aranızda Kanuni Racer kullanıcıları varsa burada toplanalım ben alalı 1 hafta kadar oldu birlikte düşüncelerimizi paylaşmak isterim...

Ahanda listemiz beyler
    Listede ismi ve detayı olmayan arkadaşlar lütfen detayları belirtiniz...

1-NicemaN - KIRMIZI- 34 TK 0160
    2-ermac - MAVİ-34 ADH 40
    3-ammsav -YEŞİL - 34 TG 3526
    4-Tencere -REPSOL
    5-Piriyatel - REPSOL
    6-BLOODMN-KIRMIZI
    7-titanxxx
    8-gopreis-KIRMIZI
    9-tlgzl
    10-gazkesmez
    11-only_wolf17
    12-sahinhakan04
    13-Racer Evren
    14-d3li_styla
    15-sahinhakan04-MAVİ
    16-omerowen-MAVİ-33 R 3488
    17-tunde
    18-lewoonline
    19-serkanADH13-YEŞİL
    20-Selcuk YILDIZ -MAVİ - 29 AT 200
    21-blade7 -repsol - 20 LY 165

ya 57 kiloyum 120 yi geçemedim bide 60 la giderken motor stop edip arka teker kitlendi ALLAH 'tan bişey olmadı hemen debriyajı sıktım birazda tırsar oldum sağı solu belli olmuyo bide hakkaten zor çalışıyo elli kere bastığım oluyo soğuk havada gece felan
    bide millet uzaktan görüyo honda sanıyor o honda değilmiydi diye soruyolar bazen yazıları söktürüp honda cbr 200 repsol yazsak nasıl olur yeni çıktı deriz :D

Motosikleti
    kanuni racer
    Alıntı blade7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21-blade7 -repsol - 20 LY 165

ya 57 kiloyum 120 yi geçemedim bide 60 la giderken motor stop edip arka teker kitlendi ALLAH 'tan bişey olmadı hemen debriyajı sıktım birazda tırsar oldum sağı solu belli olmuyo bide hakkaten zor çalışıyo elli kere bastığım oluyo soğuk havada gece felan
    bide millet uzaktan görüyo honda sanıyor o honda değilmiydi diye soruyolar bazen yazıları söktürüp honda cbr 200 repsol yazsak nasıl olur yeni çıktı deriz :D

Kardeş buğün tek başıma çıktım otobana bastım gaza (motora tam kapandım tabiri caiz ise motor ile bütünleştim) 120 dedi kaldı.şuan motor 160km de.Sende neden böyle yapıyor bilmiyorum.Belkide yukarda dediğim gibi rampada motoru zorlaman lazım açılması için
    Sende olan motor stop etmesi bendede oldu ama ben 1 den ikiye atarken oldu.sanırsam vites geçerken tam iyi kaldıramadığım için vites yerine oturmadı.ve teker kızakladı.neyse allah korumuş kardeş...

xardias dostum, yine sen bilirsin ama bence rodajdan çıkmadan motora fazla yüklenmen doğru değil.. Yerinde olsam ilk 500-600 km. de motoru bağırtmadan , uygun devirde ve 60km/sa. altında kullanırdım...

Niceman arkadaşım bu forum senin sayende başlamıştı önce bunun ve bana yazdığın cevap için (halojen far hakkında) teşekkür ederim...bir şeyi daha merak ediyorum.Bu halojen far markası hakkında yada püf noktası olabilecek bir şeyler söyliyebilirmisin......biliyorum cok geç ceap atıyorum ama internete gitmek biraz zor oluyor benim gibi küçük şehirlerde yaşıyanlar için....tekrar teşekkürler ve kazasız sürüşler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 60 kullanıcı var. (0 üye ve 60 misafir)

Bu Konudaki Etiketler