Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Alıntı kov_boys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu senin mootrun rengini bulabilirm dimi ben aradım bulamadım da
    we hangi bayiden alım war mı tawsiye etceniz bi bayii ...................
    nasıl kafa kaldırrken zorlanmıo dimi cabuk kalkıo

ya bide senn motor bnm COk hosuma gitti baya saglam modify ler war motorun hwaası baya değişmiş
    sen lastiklerde herhangi bi degişme yaptın mı senn lastikler sanki daha kalın gibi........!!!:D
    Ben motoru ümraniye Galeri sayan dan aldım Sağolsunlar çok yardımcı oldular. Benim motorun renginde ben biraz oynama yaptım kırmızı şerit çektim sinyallere çamurluk ve öncam etrafını mat siyaha boyattım görsel olarak çok daha iyi durduğuna inanıyorum arka lastiğin büyük durmasının sebebi dikatini çektimi bilmiyorum arka çamurluğun iptal edilmiş olduğunu görürsün bu yüzden lastik tamamen ortaya çıktı diyer emsallerinde lastik çamurluktan sebep görünmüyor eskden 140 yapmayı planlıyordum arka lastiği ama motorun uzun yolda çekişten düşeceğini söğledi bir arkadaş serviste doğruladı bu olayı oyüzden vazgeçtim eyer bu kışa satamazsam motoru 2 tane performans egzozu taktıracam birde rektefeye sokmayı planlıyorum en az 250 - 300cc yapacam biraz para harcıyacam anlıyacağın baska türlü yürümüyo 160ın dibine kadar dayamalıyım :D

herkese saygılar...

bende racer200 kullanıcısıyım.halojen far takma konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz?motorun far kısmı plastik malzemeden yapıldığı için eritme durumu söz konusu olabilirmi mesela...herkese kazasız sürmeler.

herkse merhaba...forumun yenisiyim..bende racer 200 kullanıcısıyım..motoruma halojen far takmak istiyorum ama plastik olan far erirmi diye endişelerim var.uzun gece sürüşlerinde özellikle...yardımlarınızı bekliyorum...

kazasız şürüşler...
    dostum kendi görüşümce halojen farların 35 - 45w lığından takarsan sorun olmaz plastik aksama bişey olmaz ama farın öncamı için bişey söyliyemem ben 35-45w oto farı kullanıyorum yaklasık 4-5 ay oluyor erime gibi bişeyle karsılaşmadım halojen farın ısınması nasıldır bilemem.
    Aşkım Sadece Motorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xardias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer
    arkadaşlar şöle güzel bir video çekebilirseniz koyunda duyalım şu zımbırtının sesini , çok merak ediyorum olmaz mı bea
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    Alıntı xardias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şöle güzel bir video çekebilirseniz koyunda duyalım şu zımbırtının sesini , çok merak ediyorum olmaz mı bea
    ben çektim dün videoyu telefonla daha 40 kmde ilk defa ön kaldırma denemesi yaptım kalktı 3 metre felan gittim sonra tırstım kestim gazı de videoyu nasıl ekleyecem o war bide .3gp telde çekildiği için nasıl ekleyecem söleyin koyayım 2 güne kadar ama fazla net değil

bu arada tüm islam aleminin ramazan bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim

asiVEmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen dalgamı geciyon adammı seciyon millet dişli degiştiriyo bilmem ne yapıyo anca 130 görüyo senin makina bi degişiklik yapmadan nasıl 150 görüyo anlamadım ya bu kanuni motorları birbirinden farklı üretiyo yada senin gösterge fazla gösteriyo bu konuda diger arkadaşlarda bana katılacaktır bende racer kullanıcısıyım 120 anca görüyorum

belki rüyamızda görürüz kanuni ile 150 başka türlü olmazzzzz

bana inanmıyan abilerim ben ne dalga geçerim nede adama seçerim zaten adam omayanın aramızda işi olmaz bende bunu böle bilirim. motoru parasızlıktan toparlatamadım sizin yapcanız tek şey motorun gazını açın viteslerde devri sonuna buldurun (hepsinde) motor bi titresin uzun tutmayın sonra uzun bi yokuş aşşa yol bulun yine devri uzun tutun motor kitlicekmiş gibi oluyo osıra debraj yapın bırakın motor kendi kendine uzar böle bikaç denemeden sonra düz yola çıkın ozaman görün motorunuzu ......

Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana imkensız gibi geliyor racer200 rektefe yapmadan 150 görsün o motor beni geçmeden inanmam ben klometren ağrızalıdır bence başka motorla hız sabitleyin ozaman anlarsın. 150 yuh yani ben gidiyorum benim motoru yakmaya

kilometren arızalı demişsin ewet 100ü geçmiyo o yüzden temprayla ölçtük dijital gösterge olduğu için. keşke yarışabilsek sizler gibi işi bilenlerle yarışmak benim için zevktir inşallah bi gün olur yarışırız

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak şimdi 150 dedin o zaman sana kanıtlama yolları görüktü vidyoya falan cek bakalım bi ya da resmini cekte inandırıcılıgın olsun biraz degil mi dostum

ben kazadan sonra parasızlıktan motorumu toplayamadım diyom kameraya çek diyon kamera olsa inan bu haliyle bi saniye durmam

honda modifiyesiz 110-120 arası bişey yapıyor
    abi bizim burda 120 130 civarı ybrler görüyo hondanın kaç gördüğünü kesin bilmiyom ama eğer okadar gidiyosa yazık 5buçuk milyara değmez

Motosikleti
    kanuni racer
    Alıntı blade7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çektim dün videoyu telefonla daha 40 kmde ilk defa ön kaldırma denemesi yaptım kalktı 3 metre felan gittim sonra tırstım kestim gazı de videoyu nasıl ekleyecem o war bide .3gp telde çekildiği için nasıl ekleyecem söleyin koyayım 2 güne kadar ama fazla net değil

bu arada tüm islam aleminin ramazan bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim

sen data koblosu ile pc ne aktar sonra www.inndir.com dan bi convecter indir ( tabi uygun olan ) cevirebilirsin sonrada rapid yada hemen paylasa yukle

simdiden sagol
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

Motosikleti
    bendede dijital var bu hafta bende eklerim video

kilometren arızalı demişsin ewet 100ü geçmiyo o yüzden temprayla ölçtük dijital gösterge olduğu için. keşke yarışabilsek sizler gibi işi bilenlerle yarışmak benim için zevktir inşallah bi gün olur yarışırız
    dostum biz motorla oynamadan göremezsin dedik sen hiçbişey yapmadım 150 görüyor dedin simdi gaz telinden bahsediyorsun ne iş neyse paylaştığın için sağol ben deniyecem bakalım nasıl oacak biraz daha kapsamlı anlatırsan sevinirim
    Aşkım Sadece Motorum

kov_boys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harbi yaf su canawrı sesini bi görsek :D ne dersiniz walla bende alcam içn merak ediom biddde ne zman blusuoz :D kanuni ciler wall war ya su istbul asfalt larını bi donatsak da COKKK zevkli olur be herkes kopar walla !!!___??? bide bu modify konusnda !!! help pls

Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohoooo millet almış başını gitmiş muhabbet ulen ne zaman toplaşıyoz
    ne zamn uleeeeeeeeeeeeeeeee:D:D:D!!!!!!!!!!!!!

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    walla ilk denememde durduğu yerden ön kaldırdı sonra tırstım tabi (daha 40 km de plastik kokusu bile çıkmadan )
    hemen kestim gazı

.3gp bilemeyecem artık çevirip birisi koyar tekrar
    bi program buldum ne yaptıysam mp4 e çevirdi enson onuda çalmadı media player ben bu haliyle koyuyom birisi çevirip tekrar koyar http://rapidshare.com/files/526625/MOV0013A.3gp

Motosikleti
    ben bugun çektim yarın siteye avi olarak siteye koyarım

walla ilk denememde durduğu yerden ön kaldırdı sonra tırstım tabi (daha 40 km de plastik kokusu bile çıkmadan )
    hemen kestim gazı

bi program buldum ne yaptıysam mp4 e çevirdi enson onuda çalmadı media player ben bu haliyle koyuyom birisi çevirip tekrar koyar http://rapidshare.com/files/526625/MOV0013A.3gp
    dostum ayakların yere baserken önkaldırmaya çalışma bence dengen bozula bilir kalkış yap ağır ağır giderken kaldır o şekilde daha kolay denge kurabilirsin sadece tavsiye
    Aşkım Sadece Motorum

3gp olayına son :D

millet bnde nokia nın standart wideo izleme prgramı war 3gp uzantılı dosyaları açııo yani gsl deeeeeeeeee bu link e tıkladım sayfada sorun war galiba:D ona göre su link i bida düzenler de bi görelim be usta hadi bakim

[QUOTE=blade7;473749]walla ilk denememde durduğu yerden ön kaldırdı sonra tırstım tabi (daha 40 km de plastik kokusu bile çıkmadan )
    hemen kestim gazı

bi program buldum ne yaptıysam mp4 e çevirdi enson onuda çalmadı media player ben bu haliyle koyuyom birisi çevirip tekrar koyar http://rapidshare.com/files/526625/MOV0013A.3gp[/QUOT

Agam su Linlki bi zahmet bi da düzenleeeeeeeeee
    açılmıo bahcazzzzzzz aama

[QUOTE=blade7;473749]walla ilk denememde durduğu yerden ön kaldırdı sonra tırstım tabi (daha 40 km de plastik kokusu bile çıkmadan )
    hemen kestim gazı

bi program buldum ne yaptıysam mp4 e çevirdi enson onuda çalmadı media player ben bu haliyle koyuyom birisi çevirip tekrar koyar http://rapidshare.com/files/526625/MOV0013A.3gp[/QUOT

Agam su Linlki bi zahmet bi da düzenleeeeeeeeee
    açılmıo bahcazzzzzzz aama

millet blade7 nin cekimi izledim 3gp de olsa : isteyen olursa alsın o link ten şimdi sorun yoq :D aga blade7 kardesim sen gsl ön kaldırmısn ama sakat olmus biras ole ypma COk denge kaybından gidersin walla ama gsl motorun seside gsl duydum kadarıyla: bide millet elinizde Quick Tİme Player warsa o da açıo ses felan cıkıo yani bide Blade7 o bagıran kimdi komedi ya:D:D
    adam bi ön kaldırmıs ordan biri ooooooooo die bagrıo nese yaf gsl gsl herseye ragmen bu motoru sewdim ben walla

ELeCtRiCkChi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZeaLSun 125-7
    Alıntı blade7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen kestim gazı

BuyuRun BakaLım ARkadaşLaR blade7 Nin Videosu (Wmv FoRmatında. Resme TıkLayın Ve İndiRin.) :

[CENTER][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][B]:queen: Ben Yandım, Sen Yanma ; Sakın MondiaL ALma...! :queen: [/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ben halojen far taktım bir sorun yok şimdilik herhangi bir yeri erimedi

Alıntı ferdiesmer17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese saygılar...

bende racer200 kullanıcısıyım.halojen far takma konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz?motorun far kısmı plastik malzemeden yapıldığı için eritme durumu söz konusu olabilirmi mesela...herkese kazasız sürmeler.

herkse merhaba...forumun yenisiyim..bende racer 200 kullanıcısıyım..motoruma halojen far takmak istiyorum ama plastik olan far erirmi diye endişelerim var.uzun gece sürüşlerinde özellikle...yardımlarınızı bekliyorum...

kazasız şürüşler...
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

d3li_styla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaslar epeyden beri bakamıyordum foruma.ama bu gun bi göz attım.farklı şeyler yazılmıs.su devir kesici iptali nasil olacak onu ve zincir sesini nasil kesecegiz.bunları yazarsanız sevinirim.şimdiden tsk ler.

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar 10 bin i devirdik kazasız belasız çok şükür hepinize nice 10 binler dilerim
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

arkadaşlar 10 bin i devirdik kazasız belasız çok şükür hepinize nice 10 binler dilerim
    Allah nazardan saklasın hocam
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    oy oy motorun üstünden inmiyorsun anlasılan ... Amin
    Aşkım Sadece Motorum

İNmeyin LeAn!!:D

oy oy motorun üstünden inmiyorsun anlasılan ... Amin
    LEn motorun üstünden inenin :D amq :D kızmayın yaf moto tutkunlu işde:D

bide yaf bu dewir kesici nin amq nasıl iptal etcez bide piriyatel .. biz senle blussak bu modify konusunda yardımın olur dimi bi kapısrız da senle :D ne dersin
    kim daha fazla mesafe ön kaldırır felan ii :D olur !!!!!!!!!!!!!!!!
    en fazla kaç metre gittin !! ???????????___???????????
    KAPIŞCAZ ONE GÖRE:

Motosikleti
    kanuni racer
    Alıntı kov_boys adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bide yaf bu dewir kesici nin amq nasıl iptal etcez bide piriyatel .. biz senle blussak bu modify konusunda yardımın olur dimi bi kapısrız da senle :D ne dersin
    KAPIŞCAZ ONE GÖRE:

buluşmaya kalmaz sen fazla yaşamassin adamim (allah korusun)

Motosikleti

KAPIŞCAZ ONE GÖRE:

Tamam Dostum Yardım nedemek şileye gel Burada birlikte yaparız bikaç şey param yok param olsa bikaç şey yapacam aklımda o motoru satamazsam bu yaz o motora 160 vurdurmayan ne olsun Dostum yarış önkaldırma ne istersen yaparız bilmiyorumda 8-9 metre gidiyordur heralde ölçmedim ben
    Aşkım Sadece Motorum

Vasiyet Name:D

Alıntı xardias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buluşmaya kalmaz sen fazla yaşamassin adamim (allah korusun)

eywllah öldür sende bizi !!! nese yaf sende war sın işde sende gelirsin şile ye su arkın yanına bi ugrarız he ne dersin !!!! he bu arada yaşarsam tabi !!

Saten deprem olup duruo ölürsemde motorum tekerinde olsun COk mu görecem :D ona yaf!!!!

Tamam Dostum Yardım nedemek şileye gel Burada birlikte yaparız bikaç şey param yok param olsa bikaç şey yapacam aklımda o motoru satamazsam bu yaz o motora 160 vurdurmayan ne olsun Dostum yarış önkaldırma ne istersen yaparız bilmiyorumda 8-9 metre gidiyordur heralde ölçmedim ben
    EYwllah piriyatel tmm dır bi ara ugramaya calıscam bi seyler yaparız
    Gelicem zaman sana forumdan yazarım!!!!!!!!!!!

NOttt:::::::...Mİllet kanuncular :D race ciler yaf ben diyorum şu asfalt ları bi çete gibi aglatsak fena mı olcak !! be herkez kopcak işde :D wlla bi gün buluşup hep birlikte yapalım bi şey ler :D
    he bu arada kız blursam getiririm D: onlar ortam da herzman işe yarar nese millet kopmak üzere!!!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 70 kullanıcı var. (0 üye ve 70 misafir)

Bu Konudaki Etiketler