Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    asiVEmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    selamlar hepinize bende kanunı racer aldım 3ay önce çok memnunum motordan ancak bu manisa kanuni servisi okadar kötüki tek sorun servis ancak bazı abilerim 120yi geçmiyo demiş yamotoru açamamışlar yada benim motor manyak kaçıyo temprala ölçtük 150 gördü ayrıca işlemde yok motor şahane dediğim gibi ancak servis çok bozuk motoru verdim 3 gün sonra gittim anahtar bile vurmamışlar. bende artık servisine falan götürmüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xardias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer
    wayyy iyiymiş wallaha 150 görüyosan
    Ahhh bide beyni olsa
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

asiVEmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    Alıntı xardias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda cinnet gecirdim ; canımın içi olan bilgisayarımı sattım . gidip alıcam bu kanuniyi allah sonumu hayır ettsin

Bu arada bu kanuni beyinlimi yoksa beyinsizmi kimse bilmiyomu yaw pufffff
    kanuninin beynifalan yok xardias abi ama almak istersen tavsiye ederim beynini falan napcan hem zaten bu motor bu işe yeni kalkışan racing hastaları (ben) için yapılmış

wayyy iyiymiş wallaha 150 görüyosan
    Ahhh bide beyni olsa
    1 ay önce kaza yaptım 35 DTZ 22 plakalı brodway sıkıştırdı çarptı kaçtı ondan sonra 130 civarında gidip geliyo

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    Alıntı asiVEmavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuninin beynifalan yok xardias abi ama almak istersen tavsiye ederim beynini falan napcan hem zaten bu motor bu işe yeni kalkışan racing hastaları (ben) için yapılmış
    pr:
    aynen katılıyorum bende aynı durum (hem zaten bu motor bu işe yeni kalkışan racing hastaları (ben) için yapılmış)
    cidden çok gösterişli motor sen nasıl açtın motoru?
    baya iyi performans alıyon daha burda 150 diyen olmadı galiba ?
    değişikleri felan nasıl yaptın
    ?

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    selamlar hepinize bende kanunı racer aldım 3ay önce çok memnunum motordan ancak bu manisa kanuni servisi okadar kötüki tek sorun servis ancak bazı abilerim 120yi geçmiyo demiş yamotoru açamamışlar yada benim motor manyak kaçıyo temprala ölçtük 150 gördü ayrıca işlemde yok motor şahane dediğim gibi ancak servis çok bozuk motoru verdim 3 gün sonra gittim anahtar bile vurmamışlar. bende artık servisine falan götürmüyorum
    abi sen dalgamı geciyon adammı seciyon millet dişli degiştiriyo bilmem ne yapıyo anca 130 görüyo senin makina bi degişiklik yapmadan nasıl 150 görüyo anlamadım ya bu kanuni motorları birbirinden farklı üretiyo yada senin gösterge fazla gösteriyo bu konuda diger arkadaşlarda bana katılacaktır bende racer kullanıcısıyım 120 anca görüyorum

belki rüyamızda görürüz kanuni ile 150 başka türlü olmazzzzz

ali00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-6R
    [QUOTE=asiVEmavi;467704]selamlar hepinize bende kanunı racer aldım 3ay önce çok memnunum motordan ancak bu manisa kanuni servisi okadar kötüki tek sorun servis ancak bazı abilerim 120yi geçmiyo demiş yamotoru açamamışlar yada benim motor manyak kaçıyo temprala ölçtük 150 gördü ayrıca işlemde yok motor şahane dediğim gibi ancak servis çok bozuk motoru verdim 3 gün sonra gittim anahtar bile vurmamışlar. bende artık servisine falan götürmüyorum :

arkadas biraz fazla ucmus gibime geliyo

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Bana imkensız gibi geliyor racer200 rektefe yapmadan 150 görsün o motor beni geçmeden inanmam ben klometren ağrızalıdır bence başka motorla hız sabitleyin ozaman anlarsın. 150 yuh yani ben gidiyorum benim motoru yakmaya
    Aşkım Sadece Motorum

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşım kusura bakma ama o yazdığın km yi modifiye yapmadan görmen imkansız benim ikinci motor kullandığım modifiye etmeden 120 yi geçenini görmedim çok uzun bir dağdan aşağı falan inerken 130 belki görürsün...

www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Motosikleti
    kanuni racer
    cbr 125 kaç yapiyor modifiyesiz bilen varmi???
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bak şimdi 150 dedin o zaman sana kanıtlama yolları görüktü vidyoya falan cek bakalım bi ya da resmini cekte inandırıcılıgın olsun biraz degil mi dostum

Motosikleti
    cbr 125 kaç yapiyor modifiyesiz bilen varmi???
    modifiyesiz 110-120 arası bişey yapıyor
    Aşkım Sadece Motorum

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    ha bu arada niceman beni eklememişsin listene
    repsol plaka daha çıkmadı çıkınca sölerim :D
    ha bide benim arka fren tutmuyo gibime geliyo zayıf gibi normaldede
    bölemi diye soracaktım
    olur olmaz yere servise gidiyomda önce bi size sorim dedim adamdan aldım motoru daha ilk defa biniyom
    6. seferde stop ettirmeden kalkabildim :D yolda gi
    derkende durduk yere kaza yapıyodum bende anlamadım 2. vitese attım debriyajı bıraktım stop etti
    arka teker kitlendi felan
    neyse artık örendim de ama baya ağır motormuş maşşallah
    AMA KALIBININ ADAMI DEĞİLMİŞ bide onu anladım ama neyse bunada bin şükür

neyse bi 3 saat sürdüm bugün bişey yok ama sağ grenajların vidasını fazla sıkmışlar çatlamış alt bölüm neyse beni kullanıcılar listesine eklemeyi unutma niceman hadi görüşürüz bu aralar fazla giremeyecem galiba ondan dedim :D

Merhabalar,

Bugün saat 4 gibi başladım forumu okumaya, şu anda saat 11 e geliyor yeni bitti.

Öncelikle bende Racer 200 almayı düşünüyorum hatta 1 haftaya kadar alıcam işallah. Anladığım kadarıyla motoru alan herkes ilk 1 ay fln çok iyi süper fln diyor, sonra sorunlar çıkmaya başlıyor, servislere gidip gelmeler başlıyor. Son sayfalarda okuduğum kadarıyla hepsi çözümleniyor. Ki zaten NicemaN ' arızalı ürün satmışlar, çok çekmiş. ve de sonunda o da değişmesiyle motorunun tadını çıkartıyor. Bana sorarsanız verdiğimiz 3,5 milyar paraya değer, k eğer niceman in sölediği ayvalığa gidip gelmesi doğruysa. (ki başından beri okuyorum yalan sölemediğine inanıyorum) O keyfe bence değer, şimdi bnm 3 5 tane sorun olacak, cevaplarsanız sevinirim.

- Öncelikle ben tüm forumu okudum, ve almayı düşünüyorum ciddi anlamda, bana hala alma dermisiniz, (sorun olarak 2. elinin olmamasını, zincir sürtmesini ve max hızı olan 120 km/h yi kabul ediyorum) yada bu paraya bu görünümde araştırdım ama pek bulamadı, ne önerirsiniz.

- Hayatımda hiç motor kullanmadım, ve açıkcası pek anlamam, motoru alır almaz, belli başlı mesela zincir gibi (çek malı olan la değiştirmelimiyim, veya dişlileriyle oynamalımıyım)

- Sölediğim gibi hiç motor kullanmadım, bayiden alıp üstüne bindiğim gibi kullanabilir miyim yoksa zorlanır mıyım. ( iyi bir araba kullanıcısıyım 5 senelik ve iyi bisiklet kullanırdım, ne kadar alakası var bilmiyorum )

- Ehliyeti daha sonra almayı planlıyorum , tez canlılardanım önce motor sonra ehliyet yapıcam. Erenköy civarında oturuorm okuduğum kadarıyla e-5 te çevirme olduğu söylniyordu. polisler hakkında çok sorun yaşıyormusunuz. Sizi çok çeviriyorlarmı.

Bilgilendirirseniz çok sevinirim, çok soru sorduğumun ve uzun olduğunun farkındayım ama burdaki asıl amacın bilgilenmek olduğunu düşünüyorum geyikten ziyade. Okuyup cevap verirseniz çok sevinirim.

Motosikleti
    kanuni racer
    Al al iyi edersin amma velakin sen diyon ehliyeti sonra alırım.
    1-polis yakalayınca polise yalvarırsın sokak ortasında : harbi madara olursun ele güne karşı.ondan sonra motorun konuşulmaz senin durumun konuşulur
    2-polis seni muhtemelen bırakmaz motoruna el koyar.yagmurun altında güneşte yatar rezil olur motorun.hiç binemessin en az 6 ay ( geri alana kadar)
    3-Bi ton para bayılırsın.Gidip almaya bile üşenebilirsin : al bide burdan yak
    4-allah göstermesin bide kazaya karışır , karşı taraf yaralanırsa ver elini mapus.Bide avukata para bayılırsın.
    Yok ben bunları göze alıyom diyeson EĞİTİM ŞART

kov_boys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NASıl bişiiiiiiiiiii!!:D

Turk malı diil ama turk malı :D nese millet bende kanuni race alcam bide bunun degısk bı rengı war önu turuncu gibi arkası laciwert o rengi istiorum aama bayilerde bulabilirmiiym gittim bayilerde yoqtu :(
    istbuldayım blurum herhalde görüşlerinize baktım biras sorunları olsada ii motor galiba bide bu motorun önü kalkar mı yani ön kaldırablirmiyiz :D ii bi parcamı cvp larsnız eywllah :D

Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön kaldırmak çok kolay ama kaz kontrolün altında olması lazım yoksa arka çamurluğu kırarsın yapman gereken 1. videste çok yavaşla sanki duracak gibi dahasonra 7-8 bin devre çıkar aragazı muhabeti 7 bin devirde debriyajı bırak yavaş yavaş değil birden bırak zaten ufak ufak denemeler yaparsın olayı çözersin pratik meselesi motorla en fazla 135 gördüm birazdaha zorlasam 140 görür yapman gereken Dişli + zinciri değiştirmek ve devre kesiciyi iptal ettirmek benim motor 3000km geçtikten sonra açılmaya başladı ilk fotoğraflar 57. sayfada var oradan bakabilirsin
    sen avcilardamısn piriyatel bana yardım cı olursun dimi bu motor konusnda oldun yer bzim sahile benzio da o yüzden nasıl modify ler gerekio felan :D

Motosikleti
    Yok o resimi şilede sahilde çektirdim Bi arkadaş idda etmişti racer200 kafa kaldırmaz diye onu mors etmek için çektirmiştim halla soruyorlar kafa kaldırırmı bu motor diye deli oluyorum senin istediğin renk repsol benim motorun rengi istersen benim motoru sata bilirim sana ben gt250r almayı planlıyorum sen bilirsin tabi 0 motorun yerini hiçbişey tutmaz
    Aşkım Sadece Motorum

Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok o resimi şilede sahilde çektirdim Bi arkadaş idda etmişti racer200 kafa kaldırmaz diye onu mors etmek için çektirmiştim halla soruyorlar kafa kaldırırmı bu motor diye deli oluyorum senin istediğin renk repsol benim motorun rengi istersen benim motoru sata bilirim sana ben gt250r almayı planlıyorum sen bilirsin tabi 0 motorun yerini hiçbişey tutmaz
    Bu senin mootrun rengini bulabilirm dimi ben aradım bulamadım da
    we hangi bayiden alım war mı tawsiye etceniz bi bayii ...................
    nasıl kafa kaldırrken zorlanmıo dimi cabuk kalkıo

ya bide senn motor bnm COk hosuma gitti baya saglam modify ler war motorun hwaası baya değişmiş
    sen lastiklerde herhangi bi degişme yaptın mı senn lastikler sanki daha kalın gibi........!!!:D

Arkadaşım saol cevabın için bende biliyorum ehliyetsiz kullanmamam gerekytiğni ama can işte bu, aradım sürücü kursunu bgn büyük ihtimalle başlarım direk ve alıcam ehliyetimi ama planımda bişey değişmedi 1 haftaya kadar alıcam motoru. Bu arada işallah yakalanmıycaz. Bgn motorlu biriyle konuştum kaskı taktığın sürece çevirmiolar dedi 2 senedir ehliyetsiz miş. Neyse böyle konuşup ehliyetsiz kullanmayı övmeyelim önce ehliyet sonra motor.

Bu arada ben yukarda sorular sormştum onlara cevap gelmedi... :(

Al al iyi edersin amma velakin sen diyon ehliyeti sonra alırım.
    1-polis yakalayınca polise yalvarırsın sokak ortasında : harbi madara olursun ele güne karşı.ondan sonra motorun konuşulmaz senin durumun konuşulur
    2-polis seni muhtemelen bırakmaz motoruna el koyar.yagmurun altında güneşte yatar rezil olur motorun.hiç binemessin en az 6 ay ( geri alana kadar)
    3-Bi ton para bayılırsın.Gidip almaya bile üşenebilirsin : al bide burdan yak
    4-allah göstermesin bide kazaya karışır , karşı taraf yaralanırsa ver elini mapus.Bide avukata para bayılırsın.
    Yok ben bunları göze alıyom diyeson EĞİTİM ŞART
    - Öncelikle ben tüm forumu okudum, ve almayı düşünüyorum ciddi anlamda, bana hala alma dermisiniz, (sorun olarak 2. elinin olmamasını, zincir sürtmesini ve max hızı olan 120 km/h yi kabul ediyorum) yada bu paraya bu görünümde araştırdım ama pek bulamadı, ne önerirsiniz.

- Hayatımda hiç motor kullanmadım, ve açıkcası pek anlamam, motoru alır almaz, belli başlı mesela zincir gibi (çek malı olan la değiştirmelimiyim, veya dişlileriyle oynamalımıyım)

- Sölediğim gibi hiç motor kullanmadım, bayiden alıp üstüne bindiğim gibi kullanabilir miyim yoksa zorlanır mıyım. ( iyi bir araba kullanıcısıyım 5 senelik ve iyi bisiklet kullanırdım, ne kadar alakası var bilmiyorum )

- Ehliyeti daha sonra almayı planlıyorum , tez canlılardanım önce motor sonra ehliyet yapıcam. Erenköy civarında oturuorm okuduğum kadarıyla e-5 te çevirme olduğu söylniyordu. polisler hakkında çok sorun yaşıyormusunuz. Sizi çok çeviriyorlarmı.

Bilgilendirirseniz çok sevinirim, çok soru sorduğumun ve uzun olduğunun farkındayım ama burdaki asıl amacın bilgilenmek olduğunu düşünüyorum geyikten ziyade. Okuyup cevap verirseniz çok sevinirim.

ama dikkat !!!

Alıntı Weys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım saol cevabın için bende biliyorum ehliyetsiz kullanmamam gerekytiğni ama can işte bu, aradım sürücü kursunu bgn büyük ihtimalle başlarım direk ve alıcam ehliyetimi ama planımda bişey değişmedi 1 haftaya kadar alıcam motoru. Bu arada işallah yakalanmıycaz. Bgn motorlu biriyle konuştum kaskı taktığın sürece çevirmiolar dedi 2 senedir ehliyetsiz miş. Neyse böyle konuşup ehliyetsiz kullanmayı övmeyelim önce ehliyet sonra motor.

Bu arada ben yukarda sorular sormştum onlara cevap gelmedi... :(

aslında sana baglı bu ama ben pek zorlancanı sanmam ben ilk motora bindimde 12 yasındaydım cross motoruydu bindim we gittim ole oldu D: :D ama cross tu yapıştım yerleri yaladım da oldu D: olmadı diiiiiiiil!!! ama ehliyet konusnda sorun cıkcanı sanmam yaf !! polis ler pek motorları takmıo piyasada COk scooter war ondandır herhalde.......:!!!!:.:D

herkese saygılar...

bende racer200 kullanıcısıyım.halojen far takma konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz?motorun far kısmı plastik malzemeden yapıldığı için eritme durumu söz konusu olabilirmi mesela...herkese kazasız sürmeler.

herkse merhaba...forumun yenisiyim..bende racer 200 kullanıcısıyım..motoruma halojen far takmak istiyorum ama plastik olan far erirmi diye endişelerim var.uzun gece sürüşlerinde özellikle...yardımlarınızı bekliyorum...

kazasız şürüşler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 67 kullanıcı var. (0 üye ve 67 misafir)

Bu Konudaki Etiketler