Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 2 ay evel bir firmayla konustum 300YTL takıyorlardı tabi montajlı fiyatı o forumdada konuşmuştuk bu konuyu Başka bir arkadaşta racer200 türündeki motorlar için egzoz üretecek bir firma demişti biraz bekleyin diye halla bekliyoruz egzozla birlikte sesi heralde suankinden dahada doyurucu çıkacağından eminim ben motoru satacağım için fazla masraf yapmak istemiyorum Yoksa piston gömlek değiştirecektim 301cc yükseltecektim egzoz filam güzel olurdu racer200 lükten çıkacaktı motor neyse Egzozu sakın boşaltma çekişten düşüyor motor yakıtında artar haberin olsun

Sağol Dostum Aman diyorum düşmanımın başına gelmesin motora tesisatlı binin eldiven ve dizlik olmasaydı ellerim dizlerim parçalanacaktı çöpe gitti 2 side o derece yani Tecrübe edindik bugun kaskı boyatıyorum ve ön çamurluğuda siyaha boyatıyorum ya buarada motor üzerinde sadece benmi oynama yapıyorum yaws başka uğrasan yokmu ¿
    baba ben de oynama yapıyorum, benim arka ampüller patlıyor onları değiştiriyorum, oynuyorum, ampülleri çok seviyorum
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ohoooo millet almış başını gitmiş muhabbet ulen ne zaman toplaşıyoz
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    baba ben de oynama yapıyorum, benim arka ampüller patlıyor onları değiştiriyorum, oynuyorum, ampülleri çok seviyorum
    Oda Güzel

NicemaN Biz toplaşamıyacaz şöğle pilan yapmak lazım mesela 12.02.2007 saat 12:30 da kadıköy simit sarayında Tüm Racer200 Kullanıcılarının 1. Olağan Toplantısı Düzenlenecektir Gelmeyen Dop olsun :D bu şekilde bi yer belirliyelim 1 ay önceden belirleyelim sityi güncel takip edemeyen arkadaşlarda var çünkü mesela ben
    Aşkım Sadece Motorum

zaga13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar ben yani katıldım aranıza race almayı düşüne bilirim şimdi 60 sayfa okumaya girişirsem ohoo ama siz bana şu aletin en fazla çıkardığı sorunları ve 120 km'yi geçebilmesi için gereken parçaları bi toplu halde yazarsanız sewinirm

Motosikleti
    Dostum 120 geçmek istiyorsan performans dişlisi + çek zincir + takozlar değişecek + devre kesici iptali 130 üstüne çıkarsın ozaman encok zincir sesi sorunu var ben başka sorun yaşamadım şuana kadar
    Aşkım Sadece Motorum

Motosikleti
    DL650
    merhaba ben yenı uye oldum yazılarınız gercekten guzel bende 1 aya yakındır racer kullanıyorum ve bu sıteyı tam anlamıyla tanısamadıgım bır arkadas tavsıye ettı eger burdaysa ve bana yazarsa sevınırım kadıkoydekı servıste karsılasmıstık mavı racer benımkı artık bol muhabbetlere beraber ınsallah ama su anda memnun degılım haberınız olsun sorun çıkarttı bana nerdeyse sogıcam motordan :(

Motosikleti
    Alıntı body_guard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben yenı uye oldum yazılarınız gercekten guzel bende 1 aya yakındır racer kullanıyorum ve bu sıteyı tam anlamıyla tanısamadıgım bır arkadas tavsıye ettı eger burdaysa ve bana yazarsa sevınırım kadıkoydekı servıste karsılasmıstık mavı racer benımkı artık bol muhabbetlere beraber ınsallah ama su anda memnun degılım haberınız olsun sorun çıkarttı bana nerdeyse sogıcam motordan :(
    hangi parça sorun çıkarttı ¿
    Aşkım Sadece Motorum

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sanırım ben tavsiye ettim kadıköy servis e gidiyorum sürekli

Alıntı body_guard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    yarabbi bu günleridemi görecektim şükür kavuşturana ya ben buraya üye olalı
    en az 3 hafta olmuştur ama aktivasyondan bişey anlamadığım için bi msj
    yazamadım acemiliğe werin
    zaten motoru 11 eylülde sipariş ettim oda gelmedi resmen bunalımdaydım nese bugün üyeliği
    hallettik sordum bayiyede pazartesiye kadar gelir dedi de güya geçen ay sonu gelcekti
    ben denizli çivrilden mehmet açıkcası piriyatel abiye özenerek babamında kanına girip :D repsol
    aldırdım yaw inanırmısınız şu 63 sayfayı kaç kere hatim etmişimdir 7.sınıftan lise 2ye kadar pejo panter kullanıcısıydım
    tanıdıklar bana şaşardı oturduğum zaman iki ayağım yere değmezdi ozamanlar hatta ilk 1 ay ewden kasanın üstüne çıkar biner bi kaldırıma yanaşıp inerdim hey gidi günler
    nese bu benim ilk vitesli motorum olcak geldikten sonrada resimleri yayınlayacam burda
    walla baya konudan konuya atladım ama kusura bakmayın

basar016 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1 YAMAHA
    harıkasını arkadaslar

Motosikleti
    Alıntı blade7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarabbi bu günleridemi görecektim şükür kavuşturana ya ben buraya üye olalı
    en az 3 hafta olmuştur ama aktivasyondan bişey anlamadığım için bi msj
    yazamadım acemiliğe werin
    zaten motoru 11 eylülde sipariş ettim oda gelmedi resmen bunalımdaydım nese bugün üyeliği
    hallettik sordum bayiyede pazartesiye kadar gelir dedi de güya geçen ay sonu gelcekti
    ben denizli çivrilden mehmet açıkcası piriyatel abiye özenerek babamında kanına girip :D repsol
    aldırdım yaw inanırmısınız şu 63 sayfayı kaç kere hatim etmişimdir 7.sınıftan lise 2ye kadar pejo panter kullanıcısıydım
    tanıdıklar bana şaşardı oturduğum zaman iki ayağım yere değmezdi ozamanlar hatta ilk 1 ay ewden kasanın üstüne çıkar biner bi kaldırıma yanaşıp inerdim hey gidi günler
    nese bu benim ilk vitesli motorum olcak geldikten sonrada resimleri yayınlayacam burda
    walla baya konudan konuya atladım ama kusura bakmayın
    hayırlı olsun umarım kazasız belasız kullanırsın motorunu benimde ilk videsli motorumdu Sana tavsiyem 1000 km doldurmadan 5 bin deviri geçme bütün videslerde zaten 5. vides 5bin devir 60-70 yapıyor geçme sakın biraz sıkılacaksın ilk zamanlar ama motorun ileriki zamanlarına çok fazla etken ediyor. Aramıza Hoşgeldin
    Aşkım Sadece Motorum

Motosikleti
    negüzel Forum sessiz sakin duruyor heralde RACER200 ler artık sorun vermiyor
    Aşkım Sadece Motorum

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    negüzel Forum sessiz sakin duruyor heralde RACER200 ler artık sorun vermiyor
    aslında sorun var da bıktım aynı konuyu yazmaktan. Benim zincir gene ses yapmaya başladı. Zincir sıkı olduğu halde. Dedim biraz gevşeteyim. Bir gün sesi biraz kesti sonra gene devam. Bu zincirin Allah belasını versin demek istiyorum. Ama aziz mübarek gün...
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    sonunda geldi çok şükür ilk resimler ama kalite biraz düşük daha 2 saat önce montajı bitti inşallah yarın teslim alacam
    ama grenajlar plastik o hoşuma gitmedi bidfe bana ağır geldi neyse bunada çok şükür
    alınca daha kaliteli ve güzel resimlerle katılacam inşallah
    yarın altımda

Motosikleti
    Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında sorun var da bıktım aynı konuyu yazmaktan. Benim zincir gene ses yapmaya başladı. Zincir sıkı olduğu halde. Dedim biraz gevşeteyim. Bir gün sesi biraz kesti sonra gene devam. Bu zincirin Allah belasını versin demek istiyorum. Ama aziz mübarek gün...
    Dostum birçok arkadaş o sorunu çeşitli yollarla çözdü benim zincir sesiyle yaptığm mücadele 2 ay evvel sona erdi hatta resimlerini forumdada yayınladım sen halla çözemediysen sana buradan o parçaları ayarlayım kargoyla yolluyayım sen montaj et bende 0 zincir sesi var ama bende çek malı zincir var 16ytl bişey değil zincir sende değiştir yine çözemezsen piriyatel@hotmail.com msn den bana yaz ben sana o plastikten ayarlıyım yolluyum yardımcı olurum sana
    Aşkım Sadece Motorum

xardias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer
    arkadaşlar bu racer 200 de beyin varmi yoksa beyinsizmi ???
    bir arkadaşin dediğine göre eğer beyin varsa chip taktırarak beygirini yukseltiyormuş , yoksa salla alma diyo yaw , bilen varmi?????

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    nasıl oluyomuş o beyin insaallah vardır da beygirini yükseltiriz

Motosikleti
    Valla beyni olacağını sanmıyorum okadar akıllı bir motor değil :D
    Aşkım Sadece Motorum

emreorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    esmer can sımdı se kanunı 200 cc alma mı dıorsun ben dusunuorumda kararsız kaldım ya senın son sozun nedır

esmercan ordamısın ozellıkle kanunı racerın mavı rengı hosuma gıdıor bazı kullanan arkadaslar var memnunlar hıcbır problemle karsılasmamıslar tabı sende kullandın herhalde bıde senın bılgıne danısalım

xardias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer
    sonunda cinnet gecirdim ; canımın içi olan bilgisayarımı sattım . gidip alıcam bu kanuniyi allah sonumu hayır ettsin

Bu arada bu kanuni beyinlimi yoksa beyinsizmi kimse bilmiyomu yaw pufffff

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler