Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    ali00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-6R
    slm arkadaslar sıze bı sorum olcak benım racerın kmsı 1500 oldu hala yuz onu gecmıyor genelde yuksek devırde kullandım yınede aynı bazıları yuz otuzdan falan bahsedıyor.galıba ınıs asagı yapıyorlar yada benım motorda bırseylık var.yada bı degısıklık falanmı yaptınız motorda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    BEYLER;
    ÖNCELİKLE bizim motorların kitabında maksimum hız 100 yazıyor %10 da pay bırakmışlar. yani 110 son hızı. ister kabul edin, ister etmeyin. Rampa aşağı ben boşta çalışmazsen 80 yaptım. ama benimki de tam gaz 120 yi geçmedi daha.

İKİNCİSİ servis işine gelince istanbul servislerini bilmem ancak, benim bulunduğum ilcede bir oto elektrikçisi vardı. Adam kanuni yetkili servisi olmuş. Motoru götürmeye korkuyorum valla ne yapacağımı bilemiyorum. adam oto elektrikçisi ya ne anlar motordan. ve bu adam kanuni nin resmi internet sitesinde yetkili servis olarak gözüküyor.

ÜÇÜNCÜSÜ biri bizim mesajlarım mı siliyor ya 76 sayfaydı 58 e düşmüş durumda. bilgisi olan varmı.
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Evet Ya Bende Onu Dicektim 79 Sayfa Vardi Sayfalar Azalmiş Heralde Nicaman Silmiştir Server Olduundan Dolayi Soracaktimda Dedim Hadi Boşver

ali00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-6R
    dörduncu vıtesde 110 yaptıgını söyleyen var,bızımkı anca besıncıde zorla bu hızı yapıyo,anlamadım gıttı bu hız ısını

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    ARKADAŞLAR geçen bi motor gördüm. Önü racer arkası teksas200. Ya bu kadar kötü bir durum olamaz ya, kötü bir kamera şakası gibi ya, önü aynı bizim motor, ön lastik daha kalın ve dişli, çamur motorları gibi, jantları değişik, aynalar kollarda ve nikelajlı, arkası daha değişik. ismi de teksas200. resmini bulursam yollarım. ama çok sinirime gitti.

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    4. Vides 110 yapan arkadaş benim 5. vides 135 yapıyor şuan motor bi arkadaş 1500 km 100 geçmiyor demiş benim motorda öğleydi 2500 den sonra açılmaya başladı tabi suanki hızı modifiyeden sonra ulaştı neler yaptığımı burada söğliyemem kusura bakmayın yapan usttaya söz verdim söyleme kimseye dedi zincir sesini arkadaşlar çek zincir taktırdım 2 kere gevşetti ama 2 haftadır ses yok sanırım sorun çözüldü bilmiyorum ama ileride ne olur NicemaN senin dedikodunu yaptık serviste :D ya baymoto laf atan adam kim ya liderden çok daha iyi benim motora a-z bakım yaptı adam 3-4 saat sıf benim motorla uğraştı ilgileniyor. Dik dik konuşmuş olabilir o yüzden olabilir siniri :D Arkadaşlar 05364434261 telefon numaram şileye gelen arkadaş olursa msj çeksin görüşelim derim güncel takip edemiyorum formu :( bikaç arkadaş buluşmuşsunuz heralde :( kaçırıyorum birde arkadaşlar bu kışın nisan gibi hyosung GT 250r almayı düşünüyorum 250lik bi makinaya böyle granaj yqapılırmı kardeşim nasıl bir makina bir fikri olan varmı¿ yakıt olayıda güzel bizimle aynı yakıyor buradan bi arkadaşta var kullanmadım ama geziyoruz arada sırada adam uzuyo gidiyor aramda50cc fark var sözde 160 filam görüyor oyüzden fotoğrafı aşada

Aşkım Sadece Motorum

only_wolf17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    piriyatel kardeş sen hyosung u al pişman olmassın bi bin bak 250 motor sözde ama üstüne binince uzuyo gidiyo...50 cc den o kadar fark edecegini aklına bile getiremessin ben de alacaktım ötv ile birlikte fiyatıda uzadı gitti..

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yahu kardeşim racer la işin yoksa yazma buraya yoksa seni şikayet edip banlatacağım siteden ilgisiz ve alakasız konuları yazma buraya yok şu şöyle demiş yok kurye arkadaşın varmış bizi ilgilendirmez hangi servis in ne olduğunu biliyoruz motorumuzun nasıl tamir edildiğinide kime yalakalık yapmaya çalışıyorsan boşuna uğraşıyorsun gelirsin Bay-Moto ya görürsün işçiliğinide aldığı parayıda senden daha kaliteli insanlar olduğunu çok rahat söylerim iddiada ederim çünki senin övmeyi düşündüğün yada övdüğün servis gibi garantili arızalarda işçilik ücreti ve garantili değişen parçanın parasını almayan insanlar ... Şimdi sana tavsiyem bir daha kanuni racer almadan buraya yazma oturup kendi motorunuda övme kısacası senin burada yerin yok işinde yok şimdi hadi canım kendini işine ver sen .....

Alıntı okanogur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi arkadaşlar.

1. benim motorum honda değil keeway S.S.
    2. benim geçen seneki motorum hussar 125.
    3. o servisi herhangi bir kuryeye sorarsanız. size gitmeyin der. tabi orayı geçmişten biliyorlarsa.
    4. ben eski bir kanuni kulllanıcısı olarak kanuniyi sevmiyorum. daha önceleride söylemiştim. bedava verseler kanuni almam. alsamda sırf reklam olsun diye gidip fabrikanın önünde yakarım.
    5. hadi kuralkan kötü diyelim. peki ya servisisin yaptı ayıp ne ve kendileri yaptıkları ayıbı cıkmasın diye motorun başka yerde tamir olduğunu bile söylediler.
    şimdi son durumları nedir bilmem ama oraya hiçbir şekilde gitmesin o servis dediğiniz adamlara gideceğinice mobilet tamircisine gidin. gerçi o adamlarda mobilet tamircisi zaten.

benim 8,5 bg. lik motorumu moniletle kıyaslıyorlardı.

elimde faturam hala duruyor.

6. kurye diye bahsettim ben kurye değilim. sadece tanıdığım baya bir kurye var. özellikle sordum. hepsine zamanında. adamlara sadece bay-moto(by-moto neyse işte) dedim aman dedi gitme oraya seni öperler yollarlar. dediler.

eskiden bu cinliler çıkmadan önce sinek avlıyorlardı. bisiklet bile tamir ediyorlardı. para kazanabilmek için. şimdi çinler geldide cepleri para gördü.

kusura bakmayın bu işten karım yok ancak fazla zamanım ve maddi gücüm olsaydı. bunlar ile savaşa bilirdim.

daha öncede söyledim şimdide söylüyorum. kuralkan'a(kanuni) güvenip onların motorlarını almayın.

her çinli onlardan iyidir.

en basitinden tarz olarak sizinkilerden farklı olsada keeway ondan daha iyi ve benim kendi motorumda öyle alalı 2 ay kadar oldu. 3500 km. ye geldim ve sadece bakım zamanlarında servise gittim. özellikle gidip servislerini gezebilirsin.

butun markaların. hanginin önü daha doluysa o sorunludur. sadece sorun değil. aynı zamanda parada alırlar.

ben düştüm siz düşmeyin arkadaşlar.

kazasız sürüşler dilerim.
    Beyle öncelikle motorunuzu iyi açmak için 1500 km ye kadar hiç zorlamadan kullanın ve 70 km sürati geçmeyin sakın ve 1500 km sonrasında artık allah ne verdiyse bakım yaptırana kadar bol bol yüksek devirde kullanın göreceksiniz o zaman motor nasıl açılıyor bu arada ben şu an ayvalıktayım ve toplam 650 km yol yaptım bir problem görünmüyor gerçi bir grenaj civatası uçtu ama olsun buradaki servise gittim kapatmak üzere idiler abi civata takarız ama uyduruk olur orjinal civatası yok gibisinden abes bi lafta etti her neyse kısacası motor üzerinde yapılan işlemlerden sonra bayağı bir performans elde ettim hem uzun yolda hem şehir içi kullanımda şu an için gayet verimli en kısa zamanda buluşup yaptırdıklarımı sizede anlatmak isterim tabiki tatil dönüşüne
    Kendinize ve motorunuza iyi davranın
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    ewet cok iyi motor cbr125 5.500 ytl gt250r 8.000ytl yan yana durunca gülesi geliyor kafama taktım alacam 4 taksitim kaldı motorun parasının bitmesine bitince 3milyara satabilirsem motoru 5 milyara kredi çekecem heralde 0 olmasada 2. el temiz bulabilirim sanırım birtane buldum performans egzozu ve filitreyi değiştirmiş adam bikaçta görsel değişiklik yapmış manyak duruyo ama racer ımada çok alıştım :(
    Aşkım Sadece Motorum

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    büyük dağın dumanıda büyük olur ona göre

Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet cok iyi motor cbr125 5.500 ytl gt250r 8.000ytl yan yana durunca gülesi geliyor kafama taktım alacam 4 taksitim kaldı motorun parasının bitmesine bitince 3milyara satabilirsem motoru 5 milyara kredi çekecem heralde 0 olmasada 2. el temiz bulabilirim sanırım birtane buldum performans egzozu ve filitreyi değiştirmiş adam bikaçta görsel değişiklik yapmış manyak duruyo ama racer ımada çok alıştım :(

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu kardeşim racer la işin yoksa yazma buraya yoksa seni şikayet edip banlatacağım siteden ilgisiz ve alakasız konuları yazma buraya yok şu şöyle demiş yok kurye arkadaşın varmış bizi ilgilendirmez hangi servis in ne olduğunu biliyoruz motorumuzun nasıl tamir edildiğinide kime yalakalık yapmaya çalışıyorsan boşuna uğraşıyorsun gelirsin Bay-Moto ya görürsün işçiliğinide aldığı parayıda senden daha kaliteli insanlar olduğunu çok rahat söylerim iddiada ederim çünki senin övmeyi düşündüğün yada övdüğün servis gibi garantili arızalarda işçilik ücreti ve garantili değişen parçanın parasını almayan insanlar ... Şimdi sana tavsiyem bir daha kanuni racer almadan buraya yazma oturup kendi motorunuda övme kısacası senin burada yerin yok işinde yok şimdi hadi canım kendini işine ver sen .....

Kendinize ve motorunuza iyi davranın
    sen asıl söylediklerine dikkat et kardeşim ben burda polemik yapmıyorum. ben sanada birşey söylemiyorum. ben kimseye yalakalıkta yapmıyorum. bu hafta sizin o iyi dediğiniz servisin bendeki faturasını buraya koyacağım.

sen neyine gocunuyorsunki. benim sana lafım yok. insanları bilinçlendirmeye çalışıyorum.

ben sana diyorumki benim eski motorumda kanuniydi sen hala okumadan yazıp duruyorsun.
    ispat istiyorsan en kısa sürede getireceğim merak etme.

burası forum ve paylaşım portalı değilmi bende bu forumun üyesi isem seninde insanları yanlış yönlendirerek yazdığın gibi bende yazabilirim. ancak ben başıma gelenleri anlatıyorum şimdi değişmiş olabilir o dediğim servis.

bu arada ne yani millet överken yazsın bişi olmuyorda biz yazıncamı böyle oluyor. kardeşim( bak kardeşim diyorum.) senin yazdığın gibi insanları tanımadan etmeden yok o senden daha kalitelidir. demiyorum. yazında, yazdığın gibi.

geçenlerde senin motorunda sorun oldugunda ve yapmadıkların sende fabrikaya ziyarete gideceğim dediğinde, bende yazmıştım. sizinle beraber gelebilirim diye maksat insanlık olsun.

benim burda yapmaya çalıştığım olay; ki hala anlamadıysan. sadece insanları bilinçlendirmek.

ben kendi motorumuda övmüyorum. sizin yazkılarınıza istinaden 3500 km. oldu ve yağı değişti sadece. bu övmekse tamam kabulumdür.
    Senin gibi öfkeyle cevap vermiyeceğim. kavgalar topluluk arasında yapılmaz. provakatorluktur bu senin yaptığın. sadece seviyeli tartışmalar olur.

şimdi ben diycemki " arkadaşlar hyosung alın süper motor" budamı yalakalık veya budamı provakatorluk.

ama senin yaptığın düpedüz provakatorluk. ve hatta sanırım ben senın yapmaya çalıştığın şeyide anladım. markayı yukarılara çıkartıp 2. el piyasası yapıyorsun sanırım. yoksa neden bukadar çok sinirleniyorsun anlamıyorumki.

Faturasını en kısa sürede scannerdan geçirip buraya koyacağım.

Kazasız sürüşler dilerim.

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    ArkadaŞlar TartiŞmayalim LÜtfen Gerek Yok Sadece Bİraz Saygi GÖsterelİm Bİrbİrİmİze Yeter

yaw arkadaşlar neden tartışıyosunuz burda önerilerimizi yeniliklerimizi paylaşacagımız yerde siz birbirinizi yiyosunuz bunlara gerek yok..

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    arkadaşlar kusuruma bakmayın. benim kimse ile tartışmaya çalışmıyorum.
    sadece geçen sene başıma gelenleri ve yaşadıklarımı paylaşıyorum. yoksa neden durup dururken birileri ile zıt düşmeye çalışayımki.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    slm mıllet ben alalı 6 ay oluyor evet bu akü sorunu bendede var şarj tam dolmuyor ve arka ayaklarıa dıkkat et dostum benımkısı 2.ayda dustu kaynattırıp boyattım ve hız 120'yi geçmiyor diş degiştirdimde 130 yapıyor,
    sana hayırlı olsun ve minibusun yanında taksılerede dıkkat et anıden çıkış yapıyorlar.

Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aranızda Kanuni Racer kullanıcıları varsa burada toplanalım ben alalı 1 hafta kadar oldu birlikte düşüncelerimizi paylaşmak isterim...

Ahanda listemiz beyler
    Listede ismi ve detayı olmayan arkadaşlar lütfen detayları belirtiniz...

1-NicemaN - KIRMIZI- 34 TK 0160
    2-ermac - MAVİ-34 ADH 40
    3-ammsav -YEŞİL - 34 TG 3526
    4-Tencere -REPSOL
    5-Piriyatel - REPSOL
    6-BLOODMN-KIRMIZI
    7-titanxxx
    8-gopreis-KIRMIZI
    9-tlgzl
    10-gazkesmez
    11-only_wolf17
    12-sahinhakan04
    13-Racer Evren
    14-d3li_styla
    15-sahinhakan04-MAVİ
    16-omerowen-MAVİ-33 R 3488
    17-tunde
    18-lewoonline
    19-serkanADH13-yeşıl

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    ARKADAŞLAR;
    şu zincir sesi gelmesin diye taktığınız parça neye benziyor ya, zinciri sonuna kadar gerdim, nerdeyse kopacak, hala bir yerlere değiyor çukurlara girdikçe, milletin yanından birinci viteste zor gidiyorum çatur çutur. bu parçanın şekli şemali nasıl, ben yaptırayım bari.

bloodmn oda işe yaramıyor bugun bizim bayii ye ziyarete gelecekler bu arada benim motosiklete bakacaklar bakalım bu seferde kanuni buna nasıl bi pratik uygulayacak akşam size sonuçları bildiririm...

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadasım,
    O söyledigin BAY MOTO servisini ben dahil birçok arkadasım kullanıyor ve hiçbirimizin bir sıkıntısı yok. hele oradaki muharrem ustamızı arasan bulamazsın heralde ist da. O para gözlü gibi tanıtmaya calıstıgın adamların gecen cumartesi sabahı yanlarındaydım bazı parca degisiklikleri nedeni ile. Sabah sabah kahvaltı etmeden bırakmadılar. Cayımızı içtik tabi aslında ben içemedim gülmekten. O kadar sıcak samimi insanlarki. Su anda senin tavırlarında mı bir sorun olabilir acaba diye dusunuyorum.
    Yoksa oradaki arkadasların hepsini cok iyi tanıyorum ve hepside cok güzel insanlar.
    Hak etmedikleri parayı almazlar.
    Hatta bazen hakettiklerinide almazlar. Sen üzme kendini bu kadar. Eger begenmiyorsan gelmezsin oluır biter. ;)

Alıntı okanogur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen asıl söylediklerine dikkat et kardeşim ben burda polemik yapmıyorum. ben sanada birşey söylemiyorum. ben kimseye yalakalıkta yapmıyorum. bu hafta sizin o iyi dediğiniz servisin bendeki faturasını buraya koyacağım.

sen neyine gocunuyorsunki. benim sana lafım yok. insanları bilinçlendirmeye çalışıyorum.

ben sana diyorumki benim eski motorumda kanuniydi sen hala okumadan yazıp duruyorsun.
    ispat istiyorsan en kısa sürede getireceğim merak etme.

burası forum ve paylaşım portalı değilmi bende bu forumun üyesi isem seninde insanları yanlış yönlendirerek yazdığın gibi bende yazabilirim. ancak ben başıma gelenleri anlatıyorum şimdi değişmiş olabilir o dediğim servis.

bu arada ne yani millet överken yazsın bişi olmuyorda biz yazıncamı böyle oluyor. kardeşim( bak kardeşim diyorum.) senin yazdığın gibi insanları tanımadan etmeden yok o senden daha kalitelidir. demiyorum. yazında, yazdığın gibi.

geçenlerde senin motorunda sorun oldugunda ve yapmadıkların sende fabrikaya ziyarete gideceğim dediğinde, bende yazmıştım. sizinle beraber gelebilirim diye maksat insanlık olsun.

benim burda yapmaya çalıştığım olay; ki hala anlamadıysan. sadece insanları bilinçlendirmek.

ben kendi motorumuda övmüyorum. sizin yazkılarınıza istinaden 3500 km. oldu ve yağı değişti sadece. bu övmekse tamam kabulumdür.
    Senin gibi öfkeyle cevap vermiyeceğim. kavgalar topluluk arasında yapılmaz. provakatorluktur bu senin yaptığın. sadece seviyeli tartışmalar olur.

şimdi ben diycemki " arkadaşlar hyosung alın süper motor" budamı yalakalık veya budamı provakatorluk.

ama senin yaptığın düpedüz provakatorluk. ve hatta sanırım ben senın yapmaya çalıştığın şeyide anladım. markayı yukarılara çıkartıp 2. el piyasası yapıyorsun sanırım. yoksa neden bukadar çok sinirleniyorsun anlamıyorumki.

Faturasını en kısa sürede scannerdan geçirip buraya koyacağım.

Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    eveett arkadaşlar motosikletimin 7500 bakımını yaptırdıktan sonra istanbul dan Ayvalığa doğru yola çıktım toplam 1500 km yol yaptım yağını ayvalıkta sanayiden aldığım castrol marka 15-40 yağ ile bizzat kendim değiştirdim gidip gelene kadarda allah ne verdiyse bastım gazı iyice zorladım hiç bir sorun çıkarmadı sağolsun tek rastladığım sorun dönüş yolunda çok zorladığım anda debriyaj iki kez kaçırdı sanırım çok fazla yüklendim ama motoru test etmek için bayağı verimli bir yolculuk oldu ha unutmadan birde grenaj civatası çıkmıştı yerinden beyler kısacası motorumdan şu an gayet memnunum allah tadımızı bozmasın...

beyler artık buluşmak içinde bir tarih belirleyelim diyorum sizden fikir bekliyorum artık...

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    niceman sevindim kanunınle mutlu olmana (gercekten cıddıyım takıp edıyodum bı suredır)
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler