Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı iskenderokan adlı üyeden alıntı
    arkadaşalar benim racer kaza yaptı abim ayağımı kırdı grenajlar felan kırıldı lamba sinyal felan gitti ortamala 600YtL mastaf var ama fuLL yapılacak abim motorla en son üstünde 160 kilo var iken 130 görmüş... garanti maranti hikaye arkadaşım garanti ile rezil oluyosun yaa varmı böle saçmalık 1 ay bobin bekledik biz sonra abim gitti parasını verdi değiştirdi eksoz içinde bir kaç öneri sunayım beyler eüer ki alacağınız eksoz ucuz ise boşuna denemeyin o motorun sesini anca marka eksoz dışarı güzel veriri 300 yada 400 ytL verip 2. el sağlam dewil eksoz lazım parası olan öyle denesin

Arkadasım bu motor o dedigin eksozları kaldıracak güce sahip degil ki ?
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    only_wolf17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar uzun zaman dır aranızda yoktum neyse yeniden ben. ya benim motosikletten acayip zincir sisi geliyodu arka maşaya vuruyodu tahminim.cuma günü kanuniye mail attım yaklaşık 10-15 dakika sonra beni aradılar kanuni racer lar için bii parca üretmiş parçayı motosiklete monta ediyorlar ses felan gelmiyoo yani yag gibi sadece egzoz dan geliyo.neyse parcayı sipariş ettim işallah yarın takacaz motosiklete...

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Alıntı only_wolf17 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar uzun zaman dır aranızda yoktum neyse yeniden ben. ya benim motosikletten acayip zincir sisi geliyodu arka maşaya vuruyodu tahminim.cuma günü kanuniye mail attım yaklaşık 10-15 dakika sonra beni aradılar kanuni racer lar için bii parca üretmiş parçayı motosiklete monta ediyorlar ses felan gelmiyoo yani yag gibi sadece egzoz dan geliyo.neyse parcayı sipariş ettim işallah yarın takacaz motosiklete...
    SAYIN SEVGİLİ BİRİCİK KARDEŞİM, benim zincir de çukurlara girince sen yapıyor, dediğin gibi çatır çutur ses çıkıyor. şu parça işini biraz daha açıkla, nereye sipariş verdin, ne zaman gelecek, parçanın ismi ne imiş. (KESİN NİCEMAN'dır)
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

tunde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni Racer 200
    dosrum bu parçanın adı nedir bende taktırayım ya zincir sesinden bıkkınlık geldi

tlgzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6
    Fİyati Nedİr Bu ParÇanin

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    DOSTUM parçanın adı ya "NİCEMAN" dır, ya da "UYDURUK ZİNCİRİN GEVŞEMESİNİ ÖNLEMEK İÇİN MÜHENDİSLERİN YOĞUN ÇABALARI SONUCU İCAT ETTİĞİMİZ VE PATENTİ BİZE AİT OLAN ZİNCİR GEVŞEME SORUN GİDERİCİSİ" dir.

fiyata gelince fiyatı 250 YTL imiş. O ne deme, sen ilk bakımını ücretsiz diye servise yaptırıp da sadece yağ ücreti verirsen, sonra da abi ilk bakımın işçiliğini almıyoruz diye bir cevap alırsan, sanki yağ değiştirip zinciri ayarlamaktan başka bir iş yapmışlar gibi bir de o ücretsiz bakımın ezikliğiyle (hani para vermiyorsun ya) servise benzer mobilet tamircisinden çıkarsan, bence 250 ucuz bile.

ya hazır başlamışken şunu da söyleyeyim. Büyük bir firmanın gerçekten büyük olduğunun en iyi kanıtı satılan ürünlerin geri çağırılmasıdır. Otomobil üreticilerinin bir çoğu (Audi gibi en büyüklerinden) üretimden sonra ufacık bir hortumun birazcık sürtünme sonucu aşınması nedeniyle yüzbinlerce aracını geri çağırabiliyorsa, bir çok üretici, sattıkları aracın yeni modellerine ekledikleri yeni ayrıntıları, yeni parçaları eski araçlarının servis bakımlarında ücretsiz takabiliyorlarsa, bizimkilerin bu zincir sorununu ne zaman göreceklerini, veya gördükleri bu zincir sorununun ne zaman kendi hataları olduğunu anlayacaklarını merak ediyorum.

Motosikleti
    kanuni Racer 200
    yok ben almayım 250 ytl one ya sallansın dursun zincir

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    DOSTUM ŞAKA YAPTIM YA 250 OLURMU BENCE 500 YTL vardır. Fiyatı bilmiyorum da only_wolf17 arkadaşımız çıkardı bu haberi bi fiyatı yazsa iyi olur bence. only_wolf17 ismini yazana kadar ne çekiyorum biliyormusun, şu parçanın fiyatını bi yaz yahu

Motosikleti
    kanuni Racer 200
    25 ten fala wermem dostum
    geçende zincirin gevşemesinden dolayı takoz bitmiş onu değiştirdiler ve benden 5 milyon para aldılar şimdi yine takoz bitti bakalım bu seferde isticekler ama vermicem

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beyler zincir gevşemesi için yapılan o aparatı sanırım ilk benim motor da denediler fabrikadan öyle geldi çünki ama işe yarıyor bayağı bi zincir sesi çok az geliyor oda 500 km den sonra falan gelmeye başladı yani yağ değişimlerinde zincir sıkılacak kadar taşıyor o aparat faydalı taktırmanızı tavsiye ederim bu arada kaza yapan arkadaşımızada çok çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin.....

aramıza yeni katılan arkadaşlar var ise ilk sayfadaki listeye kayıt yapmak için bana özelden mesaj atsın ya da buraya yazsın ekliim
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Motosikleti
    kanuni Racer 200
    beyler nerdesiniz ya bizim forumda kimse yok kimse yazmıyo

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    istanbul dayız ama motor un üstünden indiğimiz mi varki foruma yazalım bu arada arkadaşlar geçen motoru aldığım bayiye (galeri sayan) gittim bi dürüm ısmarladılar motorun tamir edilmesini kutladık Serkan Parasayan (paraları sayarken yakaladım ) abi ne ulan yinemi bozdun yoksa diye gözlerini açtı sağolsun motosikletin yapılması için sözlerini fabrikadan esirgemeden benim adıma kavga eden abilerimizden biridir kendisine esnaflığının gerekliliklerini her zaman yerine getirdiği için küçücükte olsa buradan bir teşekkür etmek istedim

Alıntı tunde adlı üyeden alıntı
    beyler nerdesiniz ya bizim forumda kimse yok kimse yazmıyo
    bu arada arkadaşlar lütfen başlığın ilk sayfasından listeyi kontrol edin eksik olmasın hepimizi listelicem ayrıca istanbul ekibi en kısa zamanda bir toplantı yapalım artık gına geldi heryerde görüyorum kullananları bi araya gelip iki çift lafın belini kıramıyoruz ayıp oluyor hani...
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Ewet Toplanalım NicemaN ben salı günü servise gidiyorum bi ara vakit bulursan görüşelim dostum Telefon numaranı ver istersen veya vereyim ogün boşta olan arkadaşlar varsa görüşelim ufaktan bide bişey soracam ben sehpayı söktüm motor uzerinden virajlarda sağ sol hep yere çatıyordu sehpa şimdi sadece sola yattığımda yan ayağın ucu çatıyor bu sürte olayı başka arkadaşlardada oldumu yoksa benmi çok yatıyorum motorla acaba servis sorun yaparmı söktüm diye bide motoru boyadım ben ejder resmi çizdim deponun oraya bakalım ne olacak salı günü onlarla uğraşacam
    Aşkım Sadece Motorum

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    BEYLER İstanbulda Kız Kulesi merasiminden sonra Mersine gelin de, Kız Kalesini gezelim beraber.

Motosikleti
    kanuni Racer 200
    İzmire de gelinde saat kulesini gezelim hehe

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    BEYLER bu mesajı; 1100 den fazla cevap yazılmış, 41 kere maaşallah 41000 den fazla görüntülenmiş forumu takip eden bir racer kullanıcısı olarak topic forum listesinde üçüncü sayfaya düştüğünden duyduğum utançtan yazıyorum. Nerdesiniz yahu...

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    beyler uzun zamandır foruma girmiyodum bana araba çarptı motor pert bende öle iice dağıldı zar zor çalışıyo yağ akıyo şakır şakır avrupa yakasında bildiğiniz ii servis varmı yapamazlarsa çöpe atıcam çünkü..
    Debriyajı kaçırma::...

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    ERMAC geçmiş olsun dostum. valla arkadaşların kaza yapmalarına çok üzülüyorum. İnşallah sağlığında bir sorun yoktur. Sende bir şey yoksa motoru boşver, önce sağlık.

tlgzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6
    Çok Çok GeÇmİŞ Olsun KardeŞ...aman Gazimiza Frenİmİze Çok Dİkkat Edelİm

anadolumotorsiklet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benimde bir Racer var güzel motordur
    cok gösterişlidir kendimde motorcuyum cok beyeniyorum tipini hemde servisiyim herkese kazasız sürüşler dilerim van ANADOLU MOTORSİKLET

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 73 kullanıcı var. (0 üye ve 73 misafir)

Bu Konudaki Etiketler