Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    dostum ben 98 BP kullanıyorum iyi geliyor motora süper benzin yüksek sıkıştırma oranına sahip motorlar için uygun bir yakıttır motosikletten en azından bizim küçük motorlarda kullanılmaya uygun değildir 95 ya da 98 oktan kurşunsuz kullanıcaksın...

Alıntı omerowen adlı üyeden alıntı
    beyler biliyorsunuz yaklaşık bende 20 günlük racer kullanıcısıyım motora binecem diye pek bi vaktim olmuyor netee gelmeye ya kullanan arkadaşlara bi kaç soru soracam ayrıca şuda var allaha şükür bi kere zincir gevşemesi oldu dahada bi sorunum yok motora benzin olarak ne alıyorsunuz servis süper diyor aldığım yer 95 diyor ne almalıyım ikincisi motor yağı seviyesi 1 litremi 1.1 litremi herkese iyi geceler görüşürüz
    iyide dostum buradaki arkadaşlar racer kullanıcıları hussar kullanan yok aramızda

Alıntı Rüzgarın Oğlu adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ben alalı 2 ay oldu motor dagıldı eksozda sorun var km saati degişti amontisör bozuldu 15 günden beri amontisör bekliyorum yedek parça diye bir şey yok kanuninin ben kanuniyi yedek parça sorunu olmadıgı için tercih etmiştim ama digerlerinde hiç bi farkı yok arka fren deseniz ona keza motor duruyo ama allaha emanet arkadaş almayı düşünen varsa vazgeçsin çok canı sıkılır.paranınz la rezil olmayın arkadaş çok sorunlu bi motor hiç kimseye tavsiye etmiyorum
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rüzgarın Oğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni HuSSaR
    arkadaşlar ben alalı 2 ay oldu motor dagıldı eksozda sorun var km saati degişti amontisör bozuldu 15 günden beri amontisör bekliyorum yedek parça diye bir şey yok kanuninin ben kanuniyi yedek parça sorunu olmadıgı için tercih etmiştim ama digerlerinde hiç bi farkı yok arka fren deseniz ona keza motor duruyo ama allaha emanet arkadaş almayı düşünen varsa vazgeçsin çok canı sıkılır.paranınz la rezil olmayın arkadaş çok sorunlu bi motor hiç kimseye tavsiye etmiyorum
    [I]KONTROL EDEBİLDİĞİN GÜÇ HER ZAMAN GÜLDÜRÜR, KONTROL EDEMEDİĞİN GÜÇ ELBET BİR GÜN ÖLDÜRÜR. ÖLMEK İÇİN DEĞİL ÖLENE KADAR MOTOSİKLETE BİNİN, MUTLU OLURSUNUZ İNANIN...[/I]

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    arkadasım senın motorun hussarmı racer mı ???
    Yeni yine yeniden

Rüzgarın Oğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni HuSSaR
    böle dandik motor olmaz alıcak veya almayı düşünen varsa hiç parasını sokaga atmasın hep sorunlarla karşılacaktır adamlar şekil yapmışlar ama motor dökülüyo en başta parça sorunu 15 günden beri patlak amontüsörlü motora biniyorum ellerinden parça yok göndere miyorlar parça sorunu yaşıyosu hep yalan dolan bugün yarın diye oyalıyorlar birde çıkıp türkiyenin motosikleti diyorlar bırakın bu işleri türkeyenin motosikleti olmayı siz türkiyenin bisikleti olun belki onu becerisiniz
    [I]KONTROL EDEBİLDİĞİN GÜÇ HER ZAMAN GÜLDÜRÜR, KONTROL EDEMEDİĞİN GÜÇ ELBET BİR GÜN ÖLDÜRÜR. ÖLMEK İÇİN DEĞİL ÖLENE KADAR MOTOSİKLETE BİNİN, MUTLU OLURSUNUZ İNANIN...[/I]

sabıkalıcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BİR SORU SORUCAM TAMAM COK FAZLA SORUN VAR KANUNİ ALINMAZ.
    BURASINI COK İYİ ANLADIM

PEKİ NİYE BU ALETİ HİC SATAN YOK
    İKİNCİ EL SİTELERDE ARASTIRIYOM HİC SATAN YOK
    VE YOLLARDA SÜREKLİ RACER 200 CC GÖRÜYOM.

BU TOPİCTE ALDIKTAN SONRA SATAN KAC KİSİ VAR VE ALDIKTAN SONRA KULLANAN KAC KİSİ VAR
    COK MERAK ETTİM BUNU

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    ya bende sipariş ettim salı (18.07.06)elimde olacak ama sipariş ettikten sonra bu forumu okudum gözüm korktu valla bir arkadas var o 2 aydır kullanıyo su ana kadar hiç problem yasamadım dedi. nasıl oluyo bu iş kafam karıstı iyice.

VALLA BENİMDE KAFAM COK KARISTI.
    MESELA NERDE RACER 200 CC GÖRSEM HEMEN SAHİBİNE SORUYOM
    MEMNUNMUSUN DİYE 50 KİSİYE SORMUSUMDUR
    BİRİSİ BİLE MEMNUN DEGİLİM DEMEDİ
    HEPSİ COK MEMNUNMUS
    TEK SORUNLARI EN FAZLA 120 YAPMASI VE ZİNCİRİN GEVSEMESİ
    YOKSA HEPSİ COK MEMNUN ZATEN ARASTIRIYOM HEP 2. ELİ YOK SUAN

YANİ ACABA SİZ DAHA COK SEYMİ BEKLİYONUZ
    VE ALAMIYONUZDA MEMNUN KALMADINIZ. SUZİKİ HAYABUSAMI BU
    ALT TARAFI 3 MİLYAR KÜSÜRLÜK BİRSEY

BEKLENTİDE COK ÖNEMLİ
    YOLDA DURAN BİR RACER GÖRÜRSENİZ SİZDE SORUN MEMNUNMUYMUS

BELKİDE BENİM SORDUMLARIM KÜCÜK SEYLERDEN MUTLULUK ALAN TİPLERDİR

BİRDE SADECE BU SİTEYE MESAJ ATAN İNSANLARDA RACER 200 CC YOK
    COGU İNSANDA VAR.

AMA BANA SORARSANIZ BEN ALMAM TAVSİYEDE ETMEM
    YANİ UCUZ MOTOR NE MARKA OLURSA OLSUN DAYANIKSIZ MALZEMEYLE YAPILIR

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    şimdi güzel kardeşim farkında isen sorunlar benim motosikletimde çıktı ve şu ana kadar bütün parçaları garantiden değiştirdim. yani motor umdan şikayetçi değilim benim motosikletimde sorun olduğu için şikayetçiyim bu durumu açık ve net olarak anlarsak bir sorun çıkmaz sanırım

Alıntı sabıkalıcocuk adlı üyeden alıntı
    VALLA BENİMDE KAFAM COK KARISTI.
    MESELA NERDE RACER 200 CC GÖRSEM HEMEN SAHİBİNE SORUYOM
    MEMNUNMUSUN DİYE 50 KİSİYE SORMUSUMDUR
    BİRİSİ BİLE MEMNUN DEGİLİM DEMEDİ
    HEPSİ COK MEMNUNMUS
    TEK SORUNLARI EN FAZLA 120 YAPMASI VE ZİNCİRİN GEVSEMESİ
    YOKSA HEPSİ COK MEMNUN ZATEN ARASTIRIYOM HEP 2. ELİ YOK SUAN

YANİ ACABA SİZ DAHA COK SEYMİ BEKLİYONUZ
    VE ALAMIYONUZDA MEMNUN KALMADINIZ. SUZİKİ HAYABUSAMI BU
    ALT TARAFI 3 MİLYAR KÜSÜRLÜK BİRSEY

BEKLENTİDE COK ÖNEMLİ
    YOLDA DURAN BİR RACER GÖRÜRSENİZ SİZDE SORUN MEMNUNMUYMUS

BELKİDE BENİM SORDUMLARIM KÜCÜK SEYLERDEN MUTLULUK ALAN TİPLERDİR

BİRDE SADECE BU SİTEYE MESAJ ATAN İNSANLARDA RACER 200 CC YOK
    COGU İNSANDA VAR.

AMA BANA SORARSANIZ BEN ALMAM TAVSİYEDE ETMEM
    YANİ UCUZ MOTOR NE MARKA OLURSA OLSUN DAYANIKSIZ MALZEMEYLE YAPILIR

tunde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni Racer 200
    arkadaşlar 20 günlük racer kullanıcısıyım ve motordan şimdilik memnunum
    sorunlar şunlar
    1- benzin şamandrası arızalı çıktı
    2- zincir gevşiyo
    3- bide benzin şamandrası değiştiğinden beri deponun altından bi ses geliyo
    4- vitesler son zamanlarda zor geçiyo

ben motordan gayet memnunum arızalarda ufak arızalar giderilebilir bende bu paraya binilecek motorlardan biri görünüşü süper alımlı bi motor bu paraya bu hava fazla bile)

Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    şimdi güzel kardeşim farkında isen sorunlar benim motosikletimde çıktı ve şu ana kadar bütün parçaları garantiden değiştirdim. yani motor umdan şikayetçi değilim benim motosikletimde sorun olduğu için şikayetçiyim bu durumu açık ve net olarak anlarsak bir sorun çıkmaz sanırım
    ben bu motoru asla almam kimseyede tavsiye etmem.
    niye diye sorarsan
    senin yüzünden cünkü sorunların bitmek bilmiyo.
    kafalarına at kurtul

simdi almak istesem bana tavsiye edermisin acaba

ha bid bir sey duydum motorla ilgili yenilerinde tek egzos olucakmıs
    yani daha cok ses ve daha fazla hız

hızı bilmem ama daha tok bir ses cıkıcakmıs benden söylemesi
    istersen bir arastır bu konuyu.

ha bide süprizim var sana eskilerin cift egsozunu teke indirilecekmis
    ondan sonra al sana canavar racer 200 cc

Alıntı tunde adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar 20 günlük racer kullanıcısıyım ve motordan şimdilik memnunum
    sorunlar şunlar
    1- benzin şamandrası arızalı çıktı
    2- zincir gevşiyo
    3- bide benzin şamandrası değiştiğinden beri deponun altından bi ses geliyo
    4- vitesler son zamanlarda zor geçiyo

ben motordan gayet memnunum arızalarda ufak arızalar giderilebilir bende bu paraya binilecek motorlardan biri görünüşü süper alımlı bi motor bu paraya bu hava fazla bile)

iste gayet memnun birisi daha cünkü 3 küsür milyara gercekten racer ın havası cok fazla bile.

cünkü biliyoki o arızaların cözümü var ve cok ucuz

ama bende bir iticilik olusturdu racer ben almam.

arkadashlar bana bu motorun kaç vites.en fazla kaç kilometre hız yaptığı. söylermisiniz wede motor kullanmayı daha yeni öğrenmek isteyen bi kullanıcı için yeterli bir motormudur
    ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKÜRLER

ÇAĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi
    Alıntı mekansızz adlı üyeden alıntı
    arkadashlar bana bu motorun kaç vites.en fazla kaç kilometre hız yaptığı. söylermisiniz wede motor kullanmayı daha yeni öğrenmek isteyen bi kullanıcı için yeterli bir motormudur
    ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKÜRLER
    Motor 5 vites, hızıda 120 km en yuksek kaydedilen..

Bu arada NicemaN senin motordan haber nedir hocam? Sesin soluğun çıkmaz oldu!!!

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar;

Erzurum'dan yazıyorum. geçen gün Erzurum daki bayiye gittim. Tiger ve Racing 200 ü vardı. biraz inceledim ve satıcıya "alan var mı?" diye her iki motosikleti sordum. satıcı scooter lar için sipariş yetiştiremediğini ancak, Tiger ve Racing'i sadece bilenlerin aldığını söyledi. ben de bir adet broşür alarak ordan çıktım.

satıcının söylediği "bilenler alıyor" ifadesi hem doğru hem yanlış. satıcının kastettiği "bilenler" ifadesi, bana göre olsa olsa scooter binmek istemeyen, vitesli motosiklet almak isteyenler ile ilgilidir ve doğrudur. ancak, burada bahsedilen anlamda "bilenler" in pek de bilmediği anlaşılıyor. Tiger modeli ni bayağı bir makyajlamışlar görüntüsü çok güzel. epey bir özellik de eklenmiş olarak gördüm. gösterge paneli, çift egsoz vs. eski Tiger'den çok farklı. Tiger için pek bir şey demek istemiyorum ama racing modeli bir kere bana göre racing değil zaten. acayip bir tasarım dehası ürünü.

cruiser üzerine mi desem, enduro üzerine mi desem bir kaplama oturtulmuş.. süslenmiş püslenmiş.. adı da racing olmuş. ben böyle düşünüyorum. kanuni konusunda ise görüşlerim değişmedi.
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar motosikletimi geçen hafta itibari ile teslim aldım ve yeniden rodaj a girdi

Sırası ile değişen parçalar:

1- Sıfır Km bir motor
    2- kuyruk kapağı (Bagaj anahtarının takıldığı yer)
    3- bende bilmiyorum

Koşulsuz müşteri memnuniyeti dahilinde yapılan işlemler:

1- Motor garanti kapsamında değiştirildi.
    2- Kuyruk kısmındaki kapak
    3- Zincir in gevşemesinden kaynaklanan sesi kesmek için özel bir aparat(tahminim ihtiyacı olan diğer arkadaşlara örnek olması için)
    4- Sol grenajdaki çizikler için boya tadilatı
    5- Sağlamlaştırmak için değiştirilen ve altına yeni kauçuk takozlar yerleştirilen bilimum civatalar.
    6- Bilimum ayar vs işlemleri

Bugüne kadar yaşadığım sorunları dinleyen kanuni yöneticilerine başta Serhat KURAKBELLİ (Satış sonrası hizmetler ve teknik servis müdürü) ve özelliklede Serhat bey'in yokluğunda konuya yakın hassasiyet gösteren Sedat DEMİRTEN (Fabrika Müdür Yardımcısı) beye sorunlarım ile ilgilenip çözümler buldukları için teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Bugüne kadar yaşadığım sorunlar ile ilgili olarak söylemek istediğim şey ise en baştan bu yana motosikletimi severek aldığımı ve arkasında kanuni olduğu için aldığımı belirtmemin yanısıra son yaşadıklarımdan dolayı Kanuni firmasına olan güvenimin yerine gelmesi ile artık sorun yaşamayacağımı düşünmemdir. İlgili arkadaşlar ile yaptığım görüşmeler sonrasında ilerideki kullanım sonrasında aynı ilgi ve alakayı benim gibi diğer tüm kullanıcılarında göreceğine dair şüphem kalmamıştır. Yine ilgi ve alakalarından dolayı tüm Kanuni çalışanlarına çok teşekkürlerimi sunar ve yeni model ve arızalarının takipçisi olacağımı bildirmek isterim ......

Saygılarımla
    NicemaN

ÇAĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi
    Hadi geçmiş olsun diyelim, Racer200 için bole guzel anlarıda forumda okumak hoş oldu

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    oldumu oluyor işte önemli olanda bu

Alıntı ÇAĞ adlı üyeden alıntı
    Hadi geçmiş olsun diyelim, Racer200 için bole guzel anlarıda forumda okumak hoş oldu

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    ARKADAŞLAR bu gün saat 08.00'da kanuniye mail attım servis sorunu ile ilgili, Satış ve satış sonrası hizmetler temsilcisi bana 08.50 de cevabını gönderdi, ayrıca cevapta servise de ayrıca bilgi verildiğini belirtmişler. Türkiyede hangi firma 50 dakikada senin attığım maili okuyor, ihtiyaçlarını gözden geçiriyor, servisine bilgi veriyor ve bunu sana bildiriyor SORARIM SİZE. (Şimdi millet belki diyecektir bak kanuninin ajanı falan diye)
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    biz tüketiciler olarak kanuni yi sıkıştırıcazki 50 dk mail yanıt süresini 10 dakikaya indirsin di mi

Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı
    ARKADAŞLAR bu gün saat 08.00'da kanuniye mail attım servis sorunu ile ilgili, Satış ve satış sonrası hizmetler temsilcisi bana 08.50 de cevabını gönderdi, ayrıca cevapta servise de ayrıca bilgi verildiğini belirtmişler. Türkiyede hangi firma 50 dakikada senin attığım maili okuyor, ihtiyaçlarını gözden geçiriyor, servisine bilgi veriyor ve bunu sana bildiriyor SORARIM SİZE. (Şimdi millet belki diyecektir bak kanuninin ajanı falan diye)

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    NİCEMAN dostum, tabiki sıkıştıracağız, keşke anında cevap alabilsek, ancak şu da bir gerçek ki (belki de bana denk gelmiştir onu bilemem) 50 dakika benim için çok fazla tatmin edici. şimdi en iyi motor üreticisine mail atalım bakalım bırak 50 dakikayı aynı gün cevap bile veremezler. verseler bile isteğiniz işleme konulmuştur, daha sonra bilgilendirileceksiniz tarzı bir şeyler olur. Kanuni Mersin servisine bile bilgi vermiş benim mailim hakkında
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

mattet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende kanunı seyhan125-t alcaktım ya saol
    [COLOR="DarkRed"][/COLOR][FONT="Arial Black"][/FONT]MOTORA MOTOR DEMEZDİ ÇÜNKÜ ''R'' leri SÖYLEYEMEZDİ:queen:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler