Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    gopreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni 200 racer
    niceman ın dediği gibi arkadasım. motor cok seri ben 650 km deyım. benım hıc bır problemım olmadı motorla. bakımı da yaptırdım ben basıyorum motora. 130 diyor ama tabi daha epey acılacak 160 ibreyi vuracagını tahmın edıyorum. eğer alabılıyosan genede honda derim ama honda da ımkanı yok bu fıyata bu özelliği bulamazsın. Sen herkesın yaptıgı yorumlara bakma. fotograftan bakmayla her kösesini görüp tüm yorumları yapıyo millet. Ben kullanıcısıyım 4 zamanlı olusu, kanuni oluşu, racer tipi olusu bide km de 70.000 tl cıvarında yakması bu motorun avantajları. artık gerısı sana kalmıs.

Bitlis / tatvan da ne iş yapıyorsun kimlerdensin fatih karaman ı anırmısın. Benim arkadasım olur kendısı üniversiteden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yahu benim motor u bakıma götürcem ama korkuyom çıkarmaya çalışacağını sanmıyorum hava soğuk yağmurlu bu hafta hiç binemedim sinir oluyorum motor orda ben evde oturuom
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    arkadaslar bu motordan almak istiyorum ama sesini hic duymadım cok merak ediyorum sesi nasıl bu motorun

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    yahu benim motor u bakıma götürcem ama korkuyom çıkarmaya çalışacağını sanmıyorum hava soğuk yağmurlu bu hafta hiç binemedim sinir oluyorum motor orda ben evde oturuom
    niceman dostum senın bı problemın var o zaman. sen bi servise ugra. yagmurda yasta calısmayacak motor değil bu. ben sabah 7 de cıkarıp bıe basmayla calıstırıyorum aynı sekılde tazzikli suyla yıkayıp marşa basar basmaz alıyo. sen kesın ugra servise.

Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı
    arkadaslar bu motordan almak istiyorum ama sesini hic duymadım cok merak ediyorum sesi nasıl bu motorun
    sesi gayet güzel arkadasım sesi yuzunden pişman olacagını zannetmıyorum. ama sürati yüzünden bilemem. ben 650 deyım 130 yapıyor. racer diye 200 basarım diyosan sakın alma. bu motorun hakkı 140 bilemedin en fazla 150.

bazı ufak tefek ayar ve değişikliklerle daha bi racer durdu sankı dimi arkadaşlar

jantje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum bende bi racer almak istiyorum ama annem ölümü görmeden sana motor yok diyor lütfen bana bir çıkar yol söyleyin

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sorunu buldum dostum bi tane NGK takınca düzeldi yağmur yağdığı için bakamamıştım dün akşam bi inceledim buji yi falan söktüm mevzu anlaşıldı bi tane NGK almıştım nolur nolmaz die taktım direk tek marşta alıyor artık ha bu arada sabah bayağı soğuktu hava iki defa kontak kapalı marş koluna bastım sonra jikle yi çektim tek tıkta aldı ;) yarın rodaj bakımını yaptırıcam bakalım ondan sonra ne olucak alet

Alıntı gopreis adlı üyeden alıntı
    niceman dostum senın bı problemın var o zaman. sen bi servise ugra. yagmurda yasta calısmayacak motor değil bu. ben sabah 7 de cıkarıp bıe basmayla calıstırıyorum aynı sekılde tazzikli suyla yıkayıp marşa basar basmaz alıyo. sen kesın ugra servise.
    arkadaşım herkes sesini soruyor motor un forumu oku orada bi kaç defa sesinden bahsettik

Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    selam dostum bende aşağı yukarı 10 yıldır binmiyordum yeni aldım gayette memnunum şu ana kadar çıkan sorunlar vites göstergesinin muşuru ve akü arızası oldu onlarıda garantiden değiştirdiler çabucak motor şekil olarak racing gibi duruyor ama kullanımı dersen daha ziyade turing derim gerçi gopreis e bakarsan race yapmanın methodunu bulmuş bile Jawa ile kıyaslaman mümkün değil alakası bile yok sesi tok çıkıyor biraz jawa gibi gürültülü bişi değil Mz gibi vızıltılıda değil hız göstergesinde 160 yazıyor ama ben 500 km deyim cumartesi rodaj bakımını yaptırdıktan sonra bakıcam gopreis 130 u rahatlıkla bastığını söylüyor MTV vergisi (60ytl iki taksit) hariç toplamda 3.200 anahtar teslim fiyat veriyor buradaki bayiler bu arada 200 cc ye göre gayet atak bir araç 4 zamanlı olmasıda kompresyon gibi artılar getiriyor. bu arada istanbul daki bayiler nisan sonuna kadar motor gelmiyeceğini söylüyorlar muhtemelen senin oradaki bayiye de geç gelecektir...

NicemaN abim cevapların için çok teşekkürler nisan sonuna kadar anca geleceğini bende duydum acaba ; kuralkan ucuz diye vazmı geçti ??
    neyse hayırlısı motor çokhoşuma gitti gece mavisi daha bi ağır geldi büyük ihtimalle ondan alıcam gopreis arkadaşımızın söylemiş olduğu direksiyon indirme fikri
    benimde aklıma yattı sport touring oluşu bir nebze daha iyi uzun yolda rahatsız etmez
    hıza gelince 160 bence iyi burda zaten o hızın üstüne çıkacak yol yokki
    ha bide aklımdayken yere çok yakın değil dimi burda çukur çok altı vurup durmayalım
    sizin motorla ilgili yaşadığınız tecrübelerden daha sağlıklı birmotora sahip olacağımı düşünüyorum deneyimlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum....

Bitlis / tatvan da ne iş yapıyorsun kimlerdensin fatih karaman ı anırmısın. Benim arkadasım olur kendısı üniversiteden.
    fatih karaman 'ı ismen çıkaramadım ama görsem mutlaka tanırım zaten burda herkes birbirini tanır
    tatvanda mutfak banyo & aksesuar üzerine bir mağazam var işte serseri bir vaziyette
    hem iş hemde okul idare ediyoruz bu arada açık öğretim kamu yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim..
    gopreis dostum direksiyonu nasıl indirdin.. habide böyle manevra yapmak daha zor olmuyomu
    bide bu motor şahlanırmı hani tekteker bazen bi gösteri yapsak birde motorum kornası nasıl havalı korna takmak gerekirmi hani kamyon kornası gibi
    dediğim gibi sizden öğreneceklerimle daha sağlıklı bir motor sahibi olucaz inşallah

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla dostum ben herşeyin orjinalini severim o yüzden fazla üsteleme derim motorun sağını solunu değiştirme kornası zaten yeteri kadar ses çıkarıo jawa 350 gibi motorlarda kaldı senin aklın galiba o dönem eskilerde kaldı artık yok o motorlar birde bence en güzeli kırmızı olanı duruşu rengi çok iyi mavi yi pek görmedim beğenen kırmızı al derim çok göze alıcı rengi Türk bayrağı gibi oluyosun

Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    fatih karaman 'ı ismen çıkaramadım ama görsem mutlaka tanırım zaten burda herkes birbirini tanır
    tatvanda mutfak banyo & aksesuar üzerine bir mağazam var işte serseri bir vaziyette
    hem iş hemde okul idare ediyoruz bu arada açık öğretim kamu yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim..
    gopreis dostum direksiyonu nasıl indirdin.. habide böyle manevra yapmak daha zor olmuyomu
    bide bu motor şahlanırmı hani tekteker bazen bi gösteri yapsak birde motorum kornası nasıl havalı korna takmak gerekirmi hani kamyon kornası gibi
    dediğim gibi sizden öğreneceklerimle daha sağlıklı bir motor sahibi olucaz inşallah

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    direksiyonu indirmek cok kolay. halledilebilecek bişey ayrıca manevra zor olmuyor. hatta motor daha bi oturuyor yola daha keyif verici oldu anlayacagın.

Motosikleti
    valla dostum ben herşeyin orjinalini severim o yüzden fazla üsteleme derim motorun sağını solunu değiştirme kornası zaten yeteri kadar ses çıkarıo jawa 350 gibi motorlarda kaldı senin aklın galiba o dönem eskilerde kaldı artık yok o motorlar birde bence en güzeli kırmızı olanı duruşu rengi çok iyi mavi yi pek görmedim beğenen kırmızı al derim çok göze alıcı rengi Türk bayrağı gibi oluyosun
    Abi ben zaten değişikliği seven bir insan olduğumdan kamyon kornası fikrini
    dile getirmiştim neyse yeterli diyosan bizde değişmeyiz
    renk konusuna gelince kırmızı beyaz bayrağımızın rengi evet insan
    gurur duyuyo ama küçük bir yerde çok dikkat çekeriz nazara geliriz kendimizi yerlerde
    buluruz walla bide FENERBAHÇE li olduğumdan herhalde kırmızıya karşı bi
    antipatim var ama belli olmaz bayide gözle görünce fikrim değişebilir

bak abi sana bi mavi resmi yollayayımda bak bakalım nasıl

direksiyonu indirmek cok kolay. halledilebilecek bişey ayrıca manevra zor olmuyor. hatta motor daha bi oturuyor yola daha keyif verici oldu anlayacagın.
    abi inşallah motoru alır almaz senden tekniğini öğrenip bende halledecem
    habide bu rodaj olayı bitince kaç yapacağını çok merak ediyorum

bide şey sormuştum : tek teker gidebilecek kadar dengeli ve atikmi ???

sen Fb lisin biz deilmiyiz ulen :D
    bu arada motor da denge problemi yaşamadım hiç ama tek tekere kaldıracak kadarda yüklenmeyi düşünmüyorum e tabi sizin oralarda yer geniş bas basabildiin kadar kimse tek tekere laf etmio dimi :D

Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    Abi ben zaten değişikliği seven bir insan olduğumdan kamyon kornası fikrini
    dile getirmiştim neyse yeterli diyosan bizde değişmeyiz
    renk konusuna gelince kırmızı beyaz bayrağımızın rengi evet insan
    gurur duyuyo ama küçük bir yerde çok dikkat çekeriz nazara geliriz kendimizi yerlerde
    buluruz walla bide FENERBAHÇE li olduğumdan herhalde kırmızıya karşı bi
    antipatim var ama belli olmaz bayide gözle görünce fikrim değişebilir

bak abi sana bi mavi resmi yollayayımda bak bakalım nasıl
    sen istanbul a geldiğinde bi uğrasana bana şöyle kanuni leri toparlayıp bi tura çıkalım :D

Motosikleti
    sen Fb lisin biz deilmiyiz ulen :D
    bu arada motor da denge problemi yaşamadım hiç ama tek tekere kaldıracak kadarda yüklenmeyi düşünmüyorum e tabi sizin oralarda yer geniş bas basabildiin kadar kimse tek tekere laf etmio dimi :D

abi öyle kırmızı motor sarı kask görünce pek fenerbahçeli gibi gelmedin
    sen yinede her ihtimale karşı kadıköy istikametinde kaskını sakla
    neolur ne olmaz
    buraların tek fatihi benim kim tektekere ses çıkaracakmış bakiim
    gerçi biara ehliyeti alıncaya kadar az çorba parası vermedik neyse

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla kadıköy deyim zaten ev üsküdar da ama sen sıkma canını en kısa zamanda deişcem kaskı motor u peşin para aldığım için ıvır zıvırlara pek param kalmadı ondan :D

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    tek teker gidermi bilmem ben oyle kullanamıyorum daha ama motor atik. 100 km ye cok ıyı zamanda cıkıyor. lastik yakma konusunda cık basarılı sana bunu diyebilirim ancak.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    fazla gitmez senin motor 1 sene sonra pert edersin böyle kullanırsan

tek teker gidermi bilmem ben oyle kullanamıyorum daha ama motor atik. 100 km ye cok ıyı zamanda cıkıyor. lastik yakma konusunda cık basarılı sana bunu diyebilirim ancak.

Motosikleti
    abiler bakın ne buldum motoru alır almaz bir tane taktıracam......
    hem ucuz hemde çok özellikli ha nedersiniz ?
    http://msn.estore.com.tr/estore/prod...SHOPPERID&uid=

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    fazla gitmez senin motor 1 sene sonra pert edersin böyle kullanırsan
    WALLA DOSTUM MOTOR SAĞIR KALACAGINA BASMAK BİRAZ DAHA İYİ BENİM MOTOR 850 KM YE GELDI ZATEN. MOTOR ACILDIKCA ACILIYO SEN OYLE TIKIR TIKIR BİNMEYE DEVAM ET

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    @gopreis

0-50 ve 0-100 hızlanmalarıyla 80-120 hızlanması kaçar saniye sürüyor, boş vaktinde test eder misin?

kabil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Racer 200 resimleri;
    Terör'ün çabaları neticesinde birkaç resmini çekmiştik, ilgilenenler için...

Four wheels good , two wheels better...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beyler bence bi ara toplanalım kanuni racer kullanıcıları olarak benim msn im var avatar ımda ekleyip haber edin bi toplantı yapalım kullanıcılar olarak ;)

Motosikleti
    kanuni 200 racer
    Yarin Hava Sicak Olursa Test Ederİm Tabİ Ne Demek..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 62 kullanıcı var. (0 üye ve 62 misafir)

Bu Konudaki Etiketler