Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    BEYLER ön arka lastiklere kaçar hava basıyorsunuz be
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ÇAĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi
    Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı
    KANUNİ kullanım kılavuzu vermedimi yaf

butun motorsiklet firmalarının bence ana sorunu bu, motorla ilgili tam donanımlı bir kitapcık koymuyorlar...

tunde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni Racer 200
    dostlar selam ben bu hafta racer alıcam kararımı werdim ama ufak bi sorun war
    benim motor ehliyetim yok acaba motor büyük diye CC olarak sorun çıkarmı çok
    burada küçük motorlara ehliyet cezası kesmiyolar acaba burada racer kullananların ehliyetletri varmı yardımcı olursanız sevinirim

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı tunde adlı üyeden alıntı
    dostlar selam ben bu hafta racer alıcam kararımı werdim ama ufak bi sorun war
    benim motor ehliyetim yok acaba motor büyük diye CC olarak sorun çıkarmı çok
    burada küçük motorlara ehliyet cezası kesmiyolar acaba burada racer kullananların ehliyetletri varmı yardımcı olursanız sevinirim
    benden sana tavsiye ehliyetsiz kullanma o motoru nerde oturduunu bilmiorum ama istanbulda ehliyetsiz o kadar çok motorcu varki polisler artık onlardan aldıkları paraları nereye koycaklarını şaşırdı hele e 5 kenerında merter sapağındaki polis adam motorlu hiç bi motosikletliyi bırakmıyo tabi ehliyetsizleride indirio anında paran gidebilir baya çoğunada ehliyetsizlikten ceza kesio tavsiyem tehlikeli bi taşıt olduundan allah korusun yaptıın ilk kazada haklıda olsan ehliyetsizlikten haksız duruma düşersin kazasız bol sürüşler motorunda hayırlı olsun

rsc86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moskoviç 1.5lpg ilk hedef YZF 125 ileri
    Alıntı tiki adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bide motorun sesi nasıl hani tipi biraz racing e benziyor ya o bakıma onuda söylrseniz iiyi olur
    uzaktan yamaha la karıştırabilrsin sesini ve görüntüsünü kanuni racer kullanılarına bir şey sorucan durunca sinyalerin dörtlü yanması standart özelikmi yoksa sonradan takılmamı

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hayır dostum orjinal özelliği olarak geliyor....

Alıntı rsc86 adlı üyeden alıntı
    uzaktan yamaha la karıştırabilrsin sesini ve görüntüsünü kanuni racer kullanılarına bir şey sorucan durunca sinyalerin dörtlü yanması standart özelikmi yoksa sonradan takılmamı
    dostum ön 28 arka 30 olunca iki kişi gayet rahat oluyor motor

Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Konunun 1000. mesajı da benden olsun

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beyler bu arada bugün akşam paşa ile birlikteydik aslında bir çok arkadaşımızın farkında olmadığı bir gerçeği gördük bugün servis ten yeni aldığı motor unun arızaları

1-gidonda eğrilik var
    2-egzostlar ötüyor
    3-hava ve avans ayarları bozuk
    4-gidon sallanıyor civatalar gevşek
    5-frenler düzensiz çalışıyor
    6-ön taraftan gelen sesler var muhtemelen gevşek civata

beyler servis sonrasında mutlaka anlayan bir arkadaşınıza gösterin ya da olmadı bana getirin benim motorla kıyaslayın belli olur ne olduğu bu arada shadow ben cbr ı görüntü olarak kötüledim daha iyi bir görüntü sağlayabilirlerdi motorda çok zayıf ve grenajlı bisiklet tabiri yerinde olmuş makina için

geç kaldın kütükcüm 1001 gece masalı gibi yalan oldun

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bir mesaj silinmiş bu konuda, forum sayfasında 999 görünüyordu.

Bu arada 5-6 milyara Hyosung Comet almayı düşünsene abi? O da çok güzel alet, bu ara aklımda o var.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sana 15 gün mühlet aldın aldın almadın sana bi bisiklet alıcam vitesli onunla gelirsin artık toplantılara

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Bir mesaj silinmiş bu konuda, forum sayfasında 999 görünüyordu.

Bu arada 5-6 milyara Hyosung Comet almayı düşünsene abi? O da çok güzel alet, bu ara aklımda o var.

omerowen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200
    merhaba niceman kardeş ayrıntıları mavi her tarafı mavi ışılı 33 r 3488 hadi iyi geceler ben yatıyorum bye
    motor şimdilik yok ama olursa HAYALLLL BUYSAA

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanuni kanuni beni bırakıpta nerelere gidiyorsun hayin motor ...arkadaşlar topiğinizi takip ediyorum..motor arkadaşlığınızı çok takdir ediyor .. imreniyorum o kadar sorunlu olduğunu bile bile sırf şu ortam için keşke kanuni alsaydım....bizim ortamda tık yok ...he bide şu soruya bakın....şey ben racer tipli motorlardan hoşlanıyorum o tip motorları çok beyeniyorum acaba sizce hangisinden almalıyım kanunimi rapsolmu:ppppppp
    neber

rodaj meselesi

rodaj bahane kendimizi kandırmayalım rodaj sadece bir süreç rodaj bitince motorda pek öyle hissedilir değişiklik olmaz diye düşünüyorum bu aynı eski tofas ustalarının bastıır araba sağır kalmasın demesine benziyo insan vucüdu çalıştıkça gelişir ancak makineler çalıştıkça gelişicek diye bişey yok rodaj öncesi problemliyse rodaj sonrası problembence büyücektir haberiniz olsun

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    rodaj ile ilgili konu başlığını detaylıca okumanızı tavsiye ederim beyler rodaj ne kadar umursamasanızda önemli bir olaydır...aşağıdaki topic i bi inceleyin isterseniz

http://www.motosiklet.net/forum/show...ighlight=rodaj

tunde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni Racer 200
    arkadaşlar kanuni racer ıma erken kavuştum bugün aldım bence şimdilik çok güzel bi motor sabah ilk kazamıda atlattım motorumda ilk arızasını bile yaptı bide bişe sorcam vitesi 4 takıp gaz verince motor bi kapanıyo ama sonra bişey yok sanki elektrik kesiyo onuda bi göstercem

ducboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 748r monoposto

kiralik racer motorlar???

slm arkadaslar,

yurdisindan gelipte TR'de racer kiralamak icin adres bilen varmi???

lutfen bu konu hakkinda bilgisi olan e-mail gondersin ersinyontar@hotmail.com

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    geçmiş olsun kardeş sanada madem arızalı daha ilk gün hemen iade et ayıplı mal satılamaz...

Alıntı tunde adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar kanuni racer ıma erken kavuştum bugün aldım bence şimdilik çok güzel bi motor sabah ilk kazamıda atlattım motorumda ilk arızasını bile yaptı bide bişe sorcam vitesi 4 takıp gaz verince motor bi kapanıyo ama sonra bişey yok sanki elektrik kesiyo onuda bi göstercem

Satilik Kanunİ Racer Var ArkadaŞlar
    İlgİsİne Duyrulur..
    900 Km De Temİz Makİna...
    2950 Ytl....
    Mersİn '' De

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Yeni bomba beyler, dün büyükçekmece Tem mevkiinde akşam 19:00 sularında kalabalık trafikte usul usul gelirken küüütt diye bir ses ardından inanılmaz bir sarsıntı ve güçlükle yolun kenarına çekilen motorum. Allah razı olsun trenox hemen imdadıma yetişti bir kamyonet bulup yükledik servis e bıraktım sorun nedir ne değildir bugün belli olacak ama bunun yanı sıra asıl sorun kıyıköy ü keşfe giden arkadaşların yanımdan korna çalarak geçmesi ve üzerime MT penyesi bulunduğu halde durmayan herkese teşekkürlerimi sunarım ama kanuni ile bizzat görüşeceğim adamlar hayatımamı kast ediyor nedir anlamadım gitti....

bu arada beyler motor açıldı içinde sağlam bişi kalmamış komple motor dağılmış durumda her parça bir çok minyatür parçacık haline gelmiş sırada şanzuman var bakalım ne sonuç çıkacak...

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    niceman gecmiş olsun senin halin ne olacak valla üzülüyorum allah kimsenin başına vermesin senin başına gelenleri

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler