Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    şu yasal prosedürü bi tamamliim o zaman yakıcam yada yakmıcam ....avatarımın altında il sanayi müdürlüğüne yazdığım şikayet dilekçesi ile ilgili bi başlık var incele istersen....
    bu arada seni tanıyamadım görüştükmü daha önce ??

Alıntı shadowofspirit adlı üyeden alıntı
    Niceman daha düne kadar motoru fabrika önünde yakmayacakmıydın
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı »-ZaNLI-» adlı üyeden alıntı
    ya kafam allak bullak oldu bir yanda kanuni bir yanda zealsun ikisnin topiğinide baştan sona okudum zealsunun kullanıcıları yeni olduğundan şimdilik iyi diyorlar ufak tefek sorunlar dışında kanunin servis ve yedek parça bolluğu var birde ben birşey duydum kanunin repsol rengi yeni çıktığından dolayı şiikayet edilen sorunlar repsolda gidedrilmiş bana bir yardımcı olun arkadaşlar ne alim ?

Bende repsol rengi var ve ciddi hiçbir sorunum yok.. Belki dediğin mantıktan olabilir.. Yeşil almaya giderken son anda Repsol ü gördüm ve vuruldum.. Çok şükür gayette memnunum.. Kanuni ve racer 200 motor ile ilgili sorun yaşama hakkındaki fikirlerimi daha önce belirtmiştim zaten.. Ne kadar Köfte , o kadar ekmek...
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Abstract - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gelicek...
    Merhaba Racer kullanıcıları. Bende yeni motor alicam allah kısmet ederse. Arkadasım 150CC lik racer 200 tipinde baska bir marka motor aldi.. oda cin malı sanırsam ama üzerine Çelik motor diye bir yazı koymuslar.. her neyse 150 cc lik bir motor bu tarz motorlar icin az gelir diye düşünüyorum 200cc ideal ve benim gibi yeni vitesli motor kullanıcısı için kafama yattı.. konuyu bastan sona kadar okudum (5-6 saatte) pek cvplar tatmin edici gelmesede..bende basicam parayi alicam bu motordan cunku piyasada bu kadar fiyata boyle racer yok..Motor ve Servis olaylarina gelirsekte tek cevabim "Gülü seven dikenine katlanır" Birde zeelsun motorunu incelemek istiyorum bunun sitesi falan varmi inceleyebilecegim? tesekkurlar.. Allah herkese kazasız belasız motor kullanmayı nasip etsin.. Saygilar

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    allah akıl fikir versin

Alıntı Abstract adlı üyeden alıntı
    Merhaba Racer kullanıcıları. Bende yeni motor alicam allah kısmet ederse. Arkadasım 150CC lik racer 200 tipinde baska bir marka motor aldi.. oda cin malı sanırsam ama üzerine Çelik motor diye bir yazı koymuslar.. her neyse 150 cc lik bir motor bu tarz motorlar icin az gelir diye düşünüyorum 200cc ideal ve benim gibi yeni vitesli motor kullanıcısı için kafama yattı.. konuyu bastan sona kadar okudum (5-6 saatte) pek cvplar tatmin edici gelmesede..bende basicam parayi alicam bu motordan cunku piyasada bu kadar fiyata boyle racer yok..Motor ve Servis olaylarina gelirsekte tek cevabim "Gülü seven dikenine katlanır" Birde zeelsun motorunu incelemek istiyorum bunun sitesi falan varmi inceleyebilecegim? tesekkurlar.. Allah herkese kazasız belasız motor kullanmayı nasip etsin.. Saygilar

»-ZaNLI-» - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benden tek tavsiye ister salla ister sallama paran cebinde varsa hangisi hoşuna gidiyorsa onu al hepsi aynı zaten sen motora iki sene filan binen sonra motor sana az gelemye başlar değiştirmek istersin zazten ikise sene bütün motorlarda garanti var kanunide alsan zealsunda alsan bineceğin iki üç sene satacağın zaman çabuk satılsın istiyorsan kanuni başka hiiç bir şeyini kıyaslama zelasun iyi filan diyorlar iyi diyen arkadaşlar alalı daha 1 veya 2 ay 1 2 ayda motorun iyisi kötüsü anlaşılmaz hele biraz geçsin zaman ondan sonra çok konuştum lafın kısası hangisini beğeniyorsan ona yapış ve al
    [FONT="Comic Sans MS"][B][I][COLOR="Red"]YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR[/COLOR][/I][/B][/FONT]

Motosikleti
    Gelicek...
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    allah akıl fikir versin
    Arkadasim dogru diyorsunda yokki baska alternatiflerimiz cok param olsa buraya bakmam gider fiyakali bi motor alirdim Bi kanuni vede zealsun baskada yok. Zealsununda sayfasını okudum acikcasi Zealsun daha iyi geldi ariza bakimindan pek arizalanan motor cikmamis.(kimse kizmasin arkadaslar amacım kanuniyi kotulemek değil) Gerçi burdada yok Sadece Niceman arkadaşımız rastlamış arizalar zincirine ama dedigim gibi hangisi butceme vede odeme kosullarima uygun gelirse ondan alicam anlayacaginiz arizalar ve servis olaylari 2. plana kaliyor

daj_mc_really - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    NİCEMAN SANA SESleniyorum bana kanuni Racer resmi yolla sana güzel bi modifikasyon yapayım Photo Shopta

bayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu kanuni racırın maksimum hızı nedir tatmin ediyormu yani 200lük başka bi motora göre mesela runner vrx 200le güç bakımından aynımı runner 21 hp görünüşü güzel ama motor o gövdeye biraz ağır gibi geldi bana

ÇAĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 mavi
    Öncelikle hepinize selamlar, Kanuni Racer uğruna bende bu foruma üye oldum.

Sevgili motorsiklet tutkunu Niceman, forumu baştan sona okudum, eski bir motorcu olarak ki 11 sene kuryelik yaptım, kullanmadığım marka ve model KTM ler haricinde kalmadı diye bilirim, senin motorunda çıkan sorun kadar sorunlu motor görmedim.

Raceri bende inceliyorum, yaklaşık 1 aydır Mecidiyeköy'deki Doğan ustaya gidip geliyorum. Motorda okadar sorunun bir arada çıkması buyuk talihsizlik dediler seni anlatınca.

Kullandığım büyük makinalar bile belli başlı sorunlar çıkarmakta. Unutmaki Kanuni firmasıda yeni bir motoru bizlere sundu, bende almayı kesinlikle düşünüyorum ama sizlere avatarımdaki motorla ilgili yaşadıklarımı anlatınca şaşıracaksınız.

Motor Yamaha XT 125 bir arkadaşımın, cadde tipi lastikler var, elektronik olarak akıllı motor ama elektrik sorunu, civata gevşemesi ve sizin Racerda yaşamış olduğunuz tüm sorunların benzerleri bu motorda da oldu.

Arkadaşım ve ben arasıra değişerek motoru Suleyman Memnun ve Naci Uyumazın sahipleri olduğu servislere şikayetler ve bakımlar için götürdük.

Sonuç olarakda senin beğenmediğin Kanuni gibi, meşhuuur Yamaha motorda da hemde 6 kusur milyar para vererek alınan motorda aynı sorunları yaşadık.

Arkadaşım makinayı satıp acil CBF 250 aldı, servis ve çalışma sorununa son verdi.

Zaman içinde Racer'inda gelişeceğini ve Kanuninin bizlerin bastırması ile müşterilerini daha ciddiye alacağına inancım var.

Sen ve senin gibi duyarlı tüketiciler olduğu sürece firmalar daha dikkatli olmak zorundadır.

Yeni Racer'imi alıp bu yaz sonuna kadar bir Riva turunda buluşmak dileği ile diyorum.

Not: Gecen gun power eksozlu bir Racer yanımdan hızla geçti, hiçte fena ses çıkarmıyordu. Benim ters yönümde hareket halinde olduğu için ne eksozu, nede manifolt bağlantılarını inceleme şansım olmadı... Ama ses fena değildi hani

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    arkadaşlar aranızda Kanuni Racer kullanıcıları varsa burada toplanalım ben alalı 1 hafta kadar oldu birlikte düşüncelerimizi paylaşmak isterim...

Ahanda listemiz beyler

1-NicemaN - KIRMIZI- 34 TK 0160
    2-ermac - MAVİ-34 ADH 40
    3-ammsav -YEŞİL - 34 TG 3526
    4-Tencere -REPSOL
    5-Piriyatel - REPSOL
    6-BLOODMN-REPSOL
    7-titanxxx
    8-gopreis-KIRMIZI
    9-tlgzl
    10-gazkesmez
    11-only_wolf17
    12-sahinhakan04
    13-Racer Evren
    14-d3li_styla
    15-sahinhakan04-MAVİ
    dostum benim racer kızmızı ya repsol değil.........

inanmazsan bak.
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Gelicek...
    Motoru arızalanan falan yok mu bugunlerde ? Birde daha cok resim lutfen resimler pek tatmin edici deil

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla beyler ben sorunların nereden kaynaklandığını ve nasıl gidereceğimi biliyorum artık ama kanuni ye ne bunu söylerim ne de başkasına sorunları nasıl gidereceğini söylerim kanuni çıkıpta bana ar-ge mühendisliği bedeli ödesin alsın sonuçları benim dicem bu kadardır

Motosikleti
    Gelicek...
    Rapsol rengi motoru olan arkadaslar resim koyabilir mi ?

valla beyler ben sorunların nereden kaynaklandığını ve nasıl gidereceğimi biliyorum artık ama kanuni ye ne bunu söylerim ne de başkasına sorunları nasıl gidereceğini söylerim kanuni çıkıpta bana ar-ge mühendisliği bedeli ödesin alsın sonuçları benim dicem bu kadardır

Kanuni 2007 yılında çıkaracağı motora "NİCEMAN" adını versede yaranamaz artık sana ...
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yok yeni çıkaracağı motora anti-NicemaN yazcaklar yaklaşmamı engellemek için

Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı
    Kanuni 2007 yılında çıkaracağı motora "NİCEMAN" adını versede yaranamaz artık sana ...
    bu arada yeni arıza amortisör patladı beyler

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    şimdi arkadaslar bastan sona bu bölümü okudum ve racer 200 repsol almaya kararlı iken kararımada tereddutte yoneldım. ne dıyosunuz bana bır fıkır verın. su an mondial 151 rs kullancısıyım. 3 ay oldu motor hayatına baslayalı ki motor hayatı dıyorum motor benım ıcın her sey oldu bulundugum yerde tek sosyalıtem. cbr 125 dusunuyodum ama sıfırı bıras tuzlu geldı 2, elde ıstemıyorum. racer almalımıyım almamalımıyım. ne diosunuz. BİR FİKİR LUTFEN tecrubelı ınsanlar bırde gopreıs sanırım tokatlıydın hemşom bende nıksarlıyım bırgun gel takılalım bende en azından canlı canlı tecrubenden yararlanırım
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Lusura bakma NİCEMANN geç yazdım görüşmedik daha önce bu topşkşn okuyucusuydum önceleri öyle deyipte sonraları sadece elektrik sorunu var deyip tavsiye etmen biras garibime gitti..istanbuldayım taksimde.Görüşmek isterim dostmm tabiki seninle
    Motorize Birlikler K.lığı......

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Alıntı voldemort adlı üyeden alıntı
    şimdi arkadaslar bastan sona bu bölümü okudum ve racer 200 repsol almaya kararlı iken kararımada tereddutte yoneldım. ne dıyosunuz bana bır fıkır verın. su an mondial 151 rs kullancısıyım. 3 ay oldu motor hayatına baslayalı ki motor hayatı dıyorum motor benım ıcın her sey oldu bulundugum yerde tek sosyalıtem. cbr 125 dusunuyodum ama sıfırı bıras tuzlu geldı 2, elde ıstemıyorum. racer almalımıyım almamalımıyım. ne diosunuz. BİR FİKİR LUTFEN tecrubelı ınsanlar bırde gopreıs sanırım tokatlıydın hemşom bende nıksarlıyım bırgun gel takılalım bende en azından canlı canlı tecrubenden yararlanırım
    DOSTUM motor seçerken ne amaçla kullanacağın çok önemli bence. benim ilk motorum racer ve daha önce motosikletim bile olmadı. eğer evden işe, işten eve gideceksen, bu mesafe fazla uzun değilse, hafta sonlarıda 50-100 km yapacaksan, cebinde 3-4 milyardan fazla paran yoksa, kızların da kafalarını çevire çevire sana bakmalarını istiyorsan, bir de bulunduğun il veya ilçede 500-600'lük, 20-30 milyarlık motorlar yoksa hiç durma al bir RACER 200.
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

d3li_styla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alın benim motonun da resimleri size

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Repsol Renkli Kanuni racer yokmu beyler bi foto koyunda görelim artık şunu merak ettim bu arada sana teessüf ederim niceman cbr neden yerden yere vurdun onu anlamadım
    CBR 125 R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler