Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    bu konu ile ilgili bir başlık forumda zaten mevcut.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlık açmadan önce sitede araştırma yaparsan daha iyi olur...Bu konuda bir başlık forumda mevcut linki;
    http://www.motosiklet.net/forum/show...t=Kanuni+racer

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Arkadaşlar yaklaşık baştan 20 sayfa kadar okudum ama daha fazlasına gözlerim dayanmayacak size bi sorayım dedim bu racer in repsol rengi gerçekten varmı yoksa o scooterındaki speedy şeklinde yazıları olanmı repsol rengi bi bilgi verirseniz sevinirim bi arkadaşa almayı düşünüyoruzda burdaki bayide sadece kırmızı var

birde benim cbr la kapışsam geçebilme ihtimalim varmı bi arkadaş max hızını söleyip video foto vs. koyabilirmi
    CBR 125 R

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla dostum cbr ile kapışamaz cbr daha iyi uzayan bi motor daha seri bir motor ama boyutları bisiklet kadar tabiki repsol rengi var gerçektende hemde gayet hoş duruyor video falan kaydı yapamadık bi gün oda olucak inşallah önce bi motosikletim kendine gelsinde...

Alıntı H@S@N adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar yaklaşık baştan 20 sayfa kadar okudum ama daha fazlasına gözlerim dayanmayacak size bi sorayım dedim bu racer in repsol rengi gerçekten varmı yoksa o scooterındaki speedy şeklinde yazıları olanmı repsol rengi bi bilgi verirseniz sevinirim bi arkadaşa almayı düşünüyoruzda burdaki bayide sadece kırmızı var

birde benim cbr la kapışsam geçebilme ihtimalim varmı bi arkadaş max hızını söleyip video foto vs. koyabilirmi
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    elektirik sıkıntısı bizim serviteki ustatada vardı elektirik sıkıntısı garantiden değiştirmeye çalış derim
    Debriyajı kaçırma::...

Bir candan selam. . .
    Arkadaşlar; ben de uzun zamandır sizlerin görüşlerinizi ve düşüncelerinizi takip ediyorum forumdan ve hepinize teker teker teşekkür ediyorum tecrübelerinizi (bizlerle!) paylaştığınız için.
    Hız tutkunuyum diyebilirim nacizane bir şekilde ama dört tekerlekli aletlerde.uzun zamandır bir motora sahip olma isteği war içimde ve bu aralar geçekten de düşünüyorum (ki kanuni race 200'ü göreli bihayli arttı) bir motor almayı.Arkadaşların motorlarını kullanırdım ve yaklaşık 5000 km civarı yapmışımdır ama tecrübesiz ve bilgisizim motorlar konusunda:(
    arkadaşlar,biraz uzun bir yazı oldu kusura bakmayın lütfen.Ben bu race 200den almak istiyorum,ama endişelerim daha hiç yakından görmediğim için motorun boyutları konusunda; ben 80 kilo ve 1.86'yım.benim sadece istediğim şey; race görünümlü çok güçlü olmayan bir motor.Ve ben de kendi fikrimce kanuni race 200 CC motoru benim için idesl buluyorum.tabi bunun motorlar konusunda tecrübesiz bir kişinin düşünceleri olduğunu da aklımdan çıkarmıyorum!
    İlginiz için teşekkürler...
    BeNcAn

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ne diyelim hakkında hayırlısı

Alıntı bencan adlı üyeden alıntı
    Bir candan selam. . .
    Arkadaşlar; ben de uzun zamandır sizlerin görüşlerinizi ve düşüncelerinizi takip ediyorum forumdan ve hepinize teker teker teşekkür ediyorum tecrübelerinizi (bizlerle!) paylaştığınız için.
    Hız tutkunuyum diyebilirim nacizane bir şekilde ama dört tekerlekli aletlerde.uzun zamandır bir motora sahip olma isteği war içimde ve bu aralar geçekten de düşünüyorum (ki kanuni race 200'ü göreli bihayli arttı) bir motor almayı.Arkadaşların motorlarını kullanırdım ve yaklaşık 5000 km civarı yapmışımdır ama tecrübesiz ve bilgisizim motorlar konusunda:(
    arkadaşlar,biraz uzun bir yazı oldu kusura bakmayın lütfen.Ben bu race 200den almak istiyorum,ama endişelerim daha hiç yakından görmediğim için motorun boyutları konusunda; ben 80 kilo ve 1.86'yım.benim sadece istediğim şey; race görünümlü çok güçlü olmayan bir motor.Ve ben de kendi fikrimce kanuni race 200 CC motoru benim için idesl buluyorum.tabi bunun motorlar konusunda tecrübesiz bir kişinin düşünceleri olduğunu da aklımdan çıkarmıyorum!
    İlginiz için teşekkürler...

»-ZaNLI-» - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bütün yazılanları okudum motoorda tek kusur elektirik aksamından oldu galiba peki motor bölümünde sorun çıkarttımı?
    [FONT="Comic Sans MS"][B][I][COLOR="Red"]YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR[/COLOR][/I][/B][/FONT]

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Bi arkadaş şöyle bi laf etmiş: "kanuni adı gibi eski kafalı" Bunu gerçekten kınıyorum. Firmayı beğenmiyo olabilirsiniz, size yamuk yapmış olabilirler ama ecdadımızıda içine alacak şekilde hakaret etmek hiç yakışık almaz. Kanuni Sultan Süleyman'a yabancılar Muhteşem Süleyman derlerdi. Şimdi Avrupa'nın her dediğine okey diyoruzda önceden söylediği şeyemi inanmayalım? Lütfen ecdadımızı inkar edip geri kafalı, eski kafalı gibi laflar kullanmayalım. Abiler alakasız bi mesaj olabilir belki ama yazmak istedim. Sohbetinizi böldüysem özür dilerim...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    he ya bu zincir gevşemesi ne gibi bir soruna yol açabilir.. bu gres yağları nasıl sizce motra iyi gelirmi ..ben kuşkuluyumda çünkü kuruduktan sonra çok kötü bir hal alıyo ..yaw bu topiği seviyorum ya benim moturun üstündeki yazıyı çıkarıp kanuni yazcam bundan sora buraya takılcam :p
    neber

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    mekanik arızalarıda var mesela kaplin lastiği ve zincir çok kalitesiz bir malzemeden yapıldığı için çabuk yıpranıyor haliyle mekanik aksam bundan etkileniyor ve düzensiz çalışmaya başlıyor bunun haricinde bi çok arkadaş farkında olmayabilir ama egzost lar gidik durumda hepsinde...

Alıntı »-ZaNLI-» adlı üyeden alıntı
    bütün yazılanları okudum motoorda tek kusur elektirik aksamından oldu galiba peki motor bölümünde sorun çıkarttımı?

ammsav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 cc
    Egzost un gidip oldugunu nasıl anlarız ;)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sen anlamazsın getircen ustası bakıcak bu arada beyler canım sıkıldı bu hafta sonu biraz km yapiim dedim toplam iki günde 1000 km yaptım hafta içi 5000 km bakıma götürcem artık motoru

Alıntı ammsav adlı üyeden alıntı
    Egzost un gidip oldugunu nasıl anlarız ;)

»-ZaNLI-» - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya kafam allak bullak oldu bir yanda kanuni bir yanda zealsun ikisnin topiğinide baştan sona okudum zealsunun kullanıcıları yeni olduğundan şimdilik iyi diyorlar ufak tefek sorunlar dışında kanunin servis ve yedek parça bolluğu var birde ben birşey duydum kanunin repsol rengi yeni çıktığından dolayı şiikayet edilen sorunlar repsolda gidedrilmiş bana bir yardımcı olun arkadaşlar ne alim ?
    [FONT="Comic Sans MS"][B][I][COLOR="Red"]YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR[/COLOR][/I][/B][/FONT]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla dostum açıkca şunu söyliim kanuni nin elektrik ile ilgili bi aksiliği var ama gideriyorlar bunun haricinde kronik zincir gevşeme sorunu ve egzost sorunu var bunun haricinde bir problem yaşayan yok benim haricimde

Alıntı »-ZaNLI-» adlı üyeden alıntı
    ya kafam allak bullak oldu bir yanda kanuni bir yanda zealsun ikisnin topiğinide baştan sona okudum zealsunun kullanıcıları yeni olduğundan şimdilik iyi diyorlar ufak tefek sorunlar dışında kanunin servis ve yedek parça bolluğu var birde ben birşey duydum kanunin repsol rengi yeni çıktığından dolayı şiikayet edilen sorunlar repsolda gidedrilmiş bana bir yardımcı olun arkadaşlar ne alim ?

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Niceman abi vallahi teknik servis gibisin herkezin sorusuna sorununa yardımcı oluyorsun elinden geldiği kadarıyla inşallah seni dinlerler seçimini ona göre yaparsın arada bizim topic e de gel yaf

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    ya arkadaşlar daha öncede bahsetmiştim ağustos sonunda racer alacam die ama annemle hergün kavga edioruz.almıyim die lobi faaliyetlerine başladı bütün akrabalara beni şikayet edio destekçi arıo ve buluoda ve çokta damardan girio bak olm sakat kalırsın die düşersin die bize evlat acısı yaşatma die böle konuşunca gerçektentende düşünüorum ama sokakta bi motor gördümü anlatamam neler yaşıorum.şimdi sizden ricam bana bi akıl verin annemi nasıl ikna ediim bu damardan girmelerine karşı ben nasıl düşüniyim çok kötü bi durumdayım

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Siz bu motoru aldığınız ve kullandığınız için insanları yanlış yönlendiriyorsunuz.

hem ayrıca burası paylaşım formu herkez girip uslubüne uygun şekilde yorum yapabilir yok o girmesin bu yorum yapmasın diye yorumlar yapmanız bence yanlış. bende eski kanuni kullanıcısı olarak yorum yapıyorum ben motora veya görünüşüne bişi demedim. bende kullandım motorlar gayet iyi ancak servise gittiğinizde. veya garanti olayına girdiğinizde olaylar değişiyor. ben kanuni ve kuralkan motorlu araçlar için söylüyorum. adamlar herşeyden ücret alıyorlar. yok o garantiye girmez yok bu garantiye girmez. deyip duruyorlar.

simdi birşey daha söylüycem bekara karı boşamak kolay diyceksiniz ancak yinede söylüycem.

keşke imkanım olsaydıda. piyasadaki bütün kanuni kullananların motorlarını ederinden daha iyi paraya satın alıp kuralkanın fabrikasının önünde yakabilsem.

benim hala sakladığım. nerdeyse 700 milyona yakın servis faturalarım var elimde.

bütün kanuni kullanıcıları birgün anlıycak ne demek istemeye çalıştığımı.

Kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    şimdi arkadaşım bir şeyi netliğe kavuşturalım biz kimseyi yönlendirmiyoruz ve yaptığımız şey ise satın almış olduğumuz motosiklet ile ilgili yaşadıklarımızı paylaşmak. kanuni ile olan derdimizde sadece kendi kullandığımız araç hususunda olur çünki diğer modeller için farklı sayfalarda var... o nedenle kanuni ile ilgili bir derdin var ise ilgili model in topic lerinde anlatmanda hiç bir sakınca yok ama burada Racer 200 kullanmıyorsan ve bu motor hakkında herhangi bir yorum yapacak kadar bu motor u tanımıyorsan senden ricam bu topic e yazma almayı düşünüyorsanda buyur oku incele kim ne gibi sorunlar yaşıyor bunları gör başkada söyleyeceğim bir şey yok bu durumda....

Alıntı okanogur adlı üyeden alıntı
    Siz bu motoru aldığınız ve kullandığınız için insanları yanlış yönlendiriyorsunuz.

hem ayrıca burası paylaşım formu herkez girip uslubüne uygun şekilde yorum yapabilir yok o girmesin bu yorum yapmasın diye yorumlar yapmanız bence yanlış. bende eski kanuni kullanıcısı olarak yorum yapıyorum ben motora veya görünüşüne bişi demedim. bende kullandım motorlar gayet iyi ancak servise gittiğinizde. veya garanti olayına girdiğinizde olaylar değişiyor. ben kanuni ve kuralkan motorlu araçlar için söylüyorum. adamlar herşeyden ücret alıyorlar. yok o garantiye girmez yok bu garantiye girmez. deyip duruyorlar.

simdi birşey daha söylüycem bekara karı boşamak kolay diyceksiniz ancak yinede söylüycem.

keşke imkanım olsaydıda. piyasadaki bütün kanuni kullananların motorlarını ederinden daha iyi paraya satın alıp kuralkanın fabrikasının önünde yakabilsem.

benim hala sakladığım. nerdeyse 700 milyona yakın servis faturalarım var elimde.

bütün kanuni kullanıcıları birgün anlıycak ne demek istemeye çalıştığımı.

Kazasız sürüşler dilerim.
    valla dostum buraya zor yetişiyorum desem yeridir hani zaten can sıkıntısından gidip servis açıcam en sonunda bu gidişle

Alıntı Tornedo adlı üyeden alıntı
    Niceman abi vallahi teknik servis gibisin herkezin sorusuna sorununa yardımcı oluyorsun elinden geldiği kadarıyla inşallah seni dinlerler seçimini ona göre yaparsın arada bizim topic e de gel yaf

shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Niceman daha düne kadar motoru fabrika önünde yakmayacakmıydın
    Motorize Birlikler K.lığı......

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 40 kullanıcı var. (0 üye ve 40 misafir)

Bu Konudaki Etiketler