Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Herkes hakkını hukuki yollarla arasın. öyle fabrika basmakla falan olmaz, aksine suçlu duruma düşersiniz haberiniz olsun
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı jantje adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum bende bi racer almak istiyorum ama annem ölümü görmeden sana motor yok diyor lütfen bana bir çıkar yol söyleyin
    selam arkadaşlar bende foruma yeni üye oldum ve arkadaşımın dediği gibi annem çok karşı ama kararlılığımı gördü ve biraz geri vites yaptı şimdide lobi faaliyetlerine başladı ve akrabaları kışkırtıo ama beni hiç bişey durduramıcak ben eylül başı gib racer 200 alıyorum.sizin de dediiniz gibi kullanmayanların yorumlarını okuyunca biraz soudum ama sizleri okuduktan sonra biraz önce bayiden geldim tekrar oraya gidip almak istiorum ama ehliyetim ağustos ortasında olacak ondan daha sabrediorum bilgileriniz çok ii ama biri bana granajın ne olduunu açıkça anlatsın fazla bilgim yok

ammsav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 cc
    Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı
    Herkes hakkını hukuki yollarla arasın. öyle fabrika basmakla falan olmaz, aksine suçlu duruma düşersiniz haberiniz olsun

Nerde hani benim sopam

Niceman su sallamayı beline iyi yerleştir dısarıdan ucu belli oluyor

Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar bende foruma yeni üye oldum ve arkadaşımın dediği gibi annem çok karşı ama kararlılığımı gördü ve biraz geri vites yaptı şimdide lobi faaliyetlerine başladı ve akrabaları kışkırtıo ama beni hiç bişey durduramıcak ben eylül başı gib racer 200 alıyorum.sizin de dediiniz gibi kullanmayanların yorumlarını okuyunca biraz soudum ama sizleri okuduktan sonra biraz önce bayiden geldim tekrar oraya gidip almak istiorum ama ehliyetim ağustos ortasında olacak ondan daha sabrediorum bilgileriniz çok ii ama biri bana granajın ne olduunu açıkça anlatsın fazla bilgim yok

Grenaj motorun yanlarında bulunna kapaklara verilen addır

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı ammsav adlı üyeden alıntı

Nerde hani benim sopam

Niceman su sallamayı beline iyi yerleştir dısarıdan ucu belli oluyor

Grenaj motorun yanlarında bulunna kapaklara verilen addır
    YA TAMAMDA BU GRENAJ ÇOK ÖNEMLİ BİŞEY Mİ ÇOK YERDE DUYUYORUM SORUN OLABİLİOMUŞ DİE

outlawwanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    al ve siyaha boya nasıl olmuş beyler cezbettimi sizi? ama hoş oldu ya
    bi arkadaşın sayesinde sanal boya attırdımda
    http://www.hemenpaylas.com/download/...df7oa.jpg.html

haaa bi de bunun direksiyonunu nasıl race havası verecez bu bildiğim kadarıyla touring direksiyonu ve bide arka kuyr uk nasıl biraz havaya kalkar?

deneyimli arkadaşlardan bilgi istiyorum pls. aslında bu konuyu teknik bilgi bölümünemi açsam ne çünkü sanırım motorun iskeletindeki ana demiri kaldırsan bu sefer kuyruk takılamayabilir değilmi

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Arkadaşlar bir firmayla görüştüm 2 adet egzoz montajı ile birlikte 300 ytl dediler ses yüksek devirlerde bile homurduyo motor + olarak performans artışıda sağlar diyor ¿ sizce nasıl yaz sonu 2 egzozuda değiştirmeyi düşünüyorum birazdaha homurdasın motor bu zincir olayı bendede sorun videsteyken zincir geriliyor fakat boşa atıp 1 m gidip durdur zinciri kontrol et zincirin gevşek olduğunu görürsün bu olayı videste yaparsan gergin görünüyor sesi önlemek için ya zincir ses önleyici alacaksın servisten takması çok kolay yada arkadaşın dediği gibi kaliteli zincir alacaksın benim motor 1000 km geldi artık motoru açmaya başladım 8-10 devirlerde kulanıyorum bütün videsleri bağırıyor ama kulaha hoş geliyo tek beceremediğim su tek teker olayı 1. videste viriyorum ayarı ama kalkmıyor :( nasıl yapacam bu işi gerçi 2 kişi iken kalkıyor önteker biraz ama söğle 70 - 80 cm kalksa Çokmu olur. Birde Bu kanuni yazılarını sökmem istiyorum veya üzerine bir etiket yapıştırmak istiyorum nereden bulabilirim ¿
    Aşkım Sadece Motorum

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Repsol Rengini merak eden Arkadaşım Buyur Benim Motorun Fotoğrafları 1 aydır kulanıyorum 0 Sorunla karşılaştım Çamur Atan Arkadaşları kınıyorum yaz sonu egzozların 2 sinide değiştiriyorum daha sonra arka lastiği 140 a çıkartırım belki

Aşkım Sadece Motorum

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bence değiştirme zaten tek egzost u 150 milyona deişiolar anlıcan bi indirim falan yapmamış acele etme bir bayi özel egzost yaptırıyor bizim motorlar için o bi bitsin ondan sonra bakarız...

Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar bir firmayla görüştüm 2 adet egzoz montajı ile birlikte 300 ytl dediler ses yüksek devirlerde bile homurduyo motor + olarak performans artışıda sağlar diyor ¿ sizce nasıl yaz sonu 2 egzozuda değiştirmeyi düşünüyorum birazdaha homurdasın motor bu zincir olayı bendede sorun videsteyken zincir geriliyor fakat boşa atıp 1 m gidip durdur zinciri kontrol et zincirin gevşek olduğunu görürsün bu olayı videste yaparsan gergin görünüyor sesi önlemek için ya zincir ses önleyici alacaksın servisten takması çok kolay yada arkadaşın dediği gibi kaliteli zincir alacaksın benim motor 1000 km geldi artık motoru açmaya başladım 8-10 devirlerde kulanıyorum bütün videsleri bağırıyor ama kulaha hoş geliyo tek beceremediğim su tek teker olayı 1. videste viriyorum ayarı ama kalkmıyor :( nasıl yapacam bu işi gerçi 2 kişi iken kalkıyor önteker biraz ama söğle 70 - 80 cm kalksa Çokmu olur. Birde Bu kanuni yazılarını sökmem istiyorum veya üzerine bir etiket yapıştırmak istiyorum nereden bulabilirim ¿
    bi yeri bastığımız yok arkadaşım kalkıp fabrikaya çaylarını içmeye gidicez derdimizi anlatıcaz ister dinlerler ister dinlemezler keyfleri bilir gider veririz bir güzel kaymakamlığa alırız hakkımızı söke söke hukuki yollardan...

Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

d3li_styla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu gün bende tek tekere basladımmm.arka koltuga oturun asılın motora ondan sonra aman dikkat edin bi düşerseniz kırarsınız her tarafı. bırakın motoru size bişe olur.ben satacam motoru .araba yada büyük motor alacam: http://img226.imageshack.us/my.php?i...fsdf7oa13u.jpg

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Ya Nİceman Bende Alacam Bu Kanunİyİ BugÜn Gİttİm Baktim Çok HoŞuma Gİttİ Ama Senİn Yazilari Okudum Çok Kararsiz Kaldim Naapmaliyim Sence O Fİyatada O Tarz Motro Yok Yanİ Acaba Dİorum Senİn Aldiindan Sonra Bu Sorunlar Yenİ Mallarda DeĞİŞmİŞmİdİr Sence O KADAR OLUMSUZLUĞA RAĞMEN ÇOK KARARLIYIM BEN BU MOTORU ALMAYA ACABA SENİN ŞANSILIĞINAMI OLDU BU MOTOR

Motosikleti
    Racer 200 cc
    Ya Nİceman Bende Alacam Bu Kanunİyİ BugÜn Gİttİm Baktim Çok HoŞuma Gİttİ Ama Senİn Yazilari Okudum Çok Kararsiz Kaldim Naapmaliyim Sence O Fİyatada O Tarz Motro Yok Yanİ Acaba Dİorum Senİn Aldiindan Sonra Bu Sorunlar Yenİ Mallarda DeĞİŞmİŞmİdİr Sence O KADAR OLUMSUZLUĞA RAĞMEN ÇOK KARARLIYIM BEN BU MOTORU ALMAYA ACABA SENİN ŞANSILIĞINAMI OLDU BU MOTOR

farkındaysan ondan baska kimsede ufak tefek (zincir gevsemesi gibi) sorunların dısında sorun yok. onun sanssız olusu sanırım bu olay sadece. bendede var yesili su anda 600 km civarında ve hiçbir sorunu yok 120 i zorladım 2 kişi üstündeyken banamısın demedi alet ;)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla dostum karar senin ben sadece yaşadıklarımı birebir anlatıyorum ve motor hakkındaki yorumlarımı yapıyorum .... paran varsa japon al derim yok diyorsanda artık seçim senin....

yahu beyler tek tekere kalkmaz bu motor kalkar tabiki ama mutlaka bi yerlerin ömrünü yer zorlamayın motoru derim size yazık edersiniz...

Alıntı d3li_styla adlı üyeden alıntı
    bu gün bende tek tekere basladımmm.arka koltuga oturun asılın motora ondan sonra aman dikkat edin bi düşerseniz kırarsınız her tarafı. bırakın motoru size bişe olur.ben satacam motoru .araba yada büyük motor alacam: http://img226.imageshack.us/my.php?i...fsdf7oa13u.jpg

Motosikleti
    Racer 200 cc
    Niceman simdi bu racer cı arkadaslarımızla ne zaman bulusuyoruz bakalım ;)
    Bir organize yap bakalım bir hafta sonu pazar günü...
    kimde ne var ne yok hatta bulusmusken fabrikayıda bir ziyeret ederiz ne dersin

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    önümüzdeki hafta planlıyorum ilk buluşmayı bu arada liste oluşturucam beyler lütfen bana özel mesaj ile bulunduğunuz ilk motosikletinizin rengi ve gerçek isimlerinizi iletin...

Niceman simdi bu racer cı arkadaslarımızla ne zaman bulusuyoruz bakalım ;)
    Bir organize yap bakalım bir hafta sonu pazar günü...
    kimde ne var ne yok hatta bulusmusken fabrikayıda bir ziyeret ederiz ne dersin
    ahan listeyi oluşturmaya başladım bir bir nickleri söyleyin forumu baştan sona tarayamam valla özel mesaj atın ekliim....

Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar aranızda Kanuni Racer kullanıcıları varsa burada toplanalım ben alalı 1 hafta kadar oldu birlikte düşüncelerimizi paylaşmak isterim...

Ahanda listemiz beyler

1-NicemaN KIRMIZI 34 TK 0160
    2-ermac
    3-ammsav
    4-Tencere
    5-

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    farkındaysan ondan baska kimsede ufak tefek (zincir gevsemesi gibi) sorunların dısında sorun yok. onun sanssız olusu sanırım bu olay sadece. bendede var yesili su anda 600 km civarında ve hiçbir sorunu yok 120 i zorladım 2 kişi üstündeyken banamısın demedi alet ;)

VALLA AZ ÇOK İÇİM RAHATLADI ŞİMDİ MOTOR ÇOK HOŞ EHLİYETİMİ AĞUSTOS ORTASI ALICAM AYIN SONUNDADA MOTORU ALICAM O SAMAN BANA ŞANS DİLEYİNDE NİCEMAN GİBİ OLMASIN ŞANSIM.ASLINDA ARABA MOTORUNDAN ANLARIM AMA BENİM ANADOLUM VARDI YOLDA ÇOK KALDIM SONRA DÜZELTTİMDE BU MOTORLARIN NERESİNDE NE VAR BİLMİORUM YOLDA KALIRSAM NE OLUR BİLMEM İNŞLH YAŞAMAM ONLARI ARTIK ALINCA MOTORU PLAKAMI BİLDİRİM SİZE

Nİceman Senİn Son Durum Ne Motorda BÜtÜn Sorunlarin Bİttİmİ Artik Rahat Rahat Kullanabİlİyormusun.yoksa Hala Servİslerdemİ Gezİosun

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    Selam Arkadaşlar bende bir zamanlar kanuni kullanıcısıydım. Birşeye dikkatinizi çekmek istiyorum. eskiden bütün kuryeler. mz. kullanızdı. onu kanuni getirirdi ve çok sağlam motorlardı. ancak şimdi baktığınızda neredeyse hiç bir kuryede kanuni yok. bunun nededi kanunin beş para etmemesinden kaynaklanıyor. Kuralkan motorlu araçlar. kanuniyi getiriyor. ben az kaldı yakıyordum motoru servisleri beş para etmez. Size bir tavsiyem daha olacak. kadıköyde bay-moto diye bir servis var ona sakın gitmeyin.

ben sizin yerinizde olsam başka bir marka alırdım. kanuni ismi gibi eski kafalı. adamların garanti olayı falan yok. herşeyleri yalan. geçen sene cevap bile vermiyorlardı telefonlara. bu sene yine daha iyiler. kanuni almayın illa özgürlük diyorsanız yarı fiyatına scoter alırsınız bozuluncada gidip yenisini alırsınız.
    motora alışmak için alıyorsanız dahi almayın. alacaksanızda tamirini kendiniz yapabiliyorsanız alın.

ben çok kavgalar ettim kuralkan ile.

sözlerimi yanlış değerlendirmeyin. benim canım çok yandı sizinde yanmasın. insan istermiki kendi cocuğu yerine koyduğu şeyin sürekli arıza cıkartmasını ve hastane yollarında bithap düşmek. ve birsürü para harcayıp yinede sorun yaşamak.

Kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı okanogur adlı üyeden alıntı
    Selam Arkadaşlar bende bir zamanlar kanuni kullanıcısıydım. Birşeye dikkatinizi çekmek istiyorum. eskiden bütün kuryeler. mz. kullanızdı. onu kanuni getirirdi ve çok sağlam motorlardı. ancak şimdi baktığınızda neredeyse hiç bir kuryede kanuni yok. bunun nededi kanunin beş para etmemesinden kaynaklanıyor. Kuralkan motorlu araçlar. kanuniyi getiriyor. ben az kaldı yakıyordum motoru servisleri beş para etmez. Size bir tavsiyem daha olacak. kadıköyde bay-moto diye bir servis var ona sakın gitmeyin.

ben sizin yerinizde olsam başka bir marka alırdım. kanuni ismi gibi eski kafalı. adamların garanti olayı falan yok. herşeyleri yalan. geçen sene cevap bile vermiyorlardı telefonlara. bu sene yine daha iyiler. kanuni almayın illa özgürlük diyorsanız yarı fiyatına scoter alırsınız bozuluncada gidip yenisini alırsınız.
    motora alışmak için alıyorsanız dahi almayın. alacaksanızda tamirini kendiniz yapabiliyorsanız alın.

ben çok kavgalar ettim kuralkan ile.

sözlerimi yanlış değerlendirmeyin. benim canım çok yandı sizinde yanmasın. insan istermiki kendi cocuğu yerine koyduğu şeyin sürekli arıza cıkartmasını ve hastane yollarında bithap düşmek. ve birsürü para harcayıp yinede sorun yaşamak.

Kazasız sürüşler dilerim.

OKANCIM HAKLISIN KANUNİ ÇOK SAĞLAM DİİL AMA SENİN KULLANDDIN KANUNİYLE ŞİMDİKİ ARASINDA AZ DA OLSA Bİ FARK VARDIR TEKNOLOJİSİYLE KALİTESİYLE PARAMIZ OLSA BİZDE HONDA SUZİKİ ALMAK İSTERİZ AMA BU PARAYA ALINABİLECEK EN İİ MOTOR BU ALTERNATİFİ YOK ÇOĞU KİŞİ HONDANIN CBR 125 LE RACER I KARŞILAŞTIRIO YAV BENİM BOYUM 1,83 O MOTORU BEN GÖRDÜM BİNDİM BENİM BİSİKLETİM DAHA HOŞ DURUO VALLA ARTI RACERA GÖRE 1000 YTL DAHA PAHALI ANLICAAN KANUNİ KÖTÜNÜN İİSİ BİZDEDE KÖTÜNÜN İİSİNE YETECEK PARA VAR SADECE İİ MOTOR ALMAYA PARA YOK ÜLKENİN ŞARTLARINDAN OLSA GEREK

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    arkadaşım para senin paran tabi istediğine binersin. ancak motorunu büyütmek istediğinde ki muhakkak büyütüceksin kullandığım motoru satman gerekecek cok az parala satacaksın. olan senin parana olacak. sadece parada değil. omrunden omur gidecek.
    ben honda ile kıyaslamada yapmıyorum oparaya o motor olayı değil illa racing alacaksan motor sevdan 1 sene daha beklesin git 2. el kendini kanıtlamış motor al. he arıza cıkartırmı hepsi çıkarır. ancak. sürekli yolda kalıcam korkusu veya aman arızalanıcak korkusu yaşamazsın.

ben param ile rezil olmak istemem doğrusu. he şimdi aldığım motor cokmu iyi hayır değil ancak. yinede kanuni değil. sorun nekadar büyük olursa olsun karşımda muhattap olabileceğim insanlar var.
    olmasa bile kendi işimi kendim yapabilirim.

ben hız meraklısı değilim ancak olsaydım. simdi 4 milyara 92 - 97 model arası alabileceğim birsürü marka motor var. ve yok benim motorum 120km yapıyor yok 150 yapar polemiğine girmeme alırım motoru basarım 250 300 km.

sorun cıkıncada veririm paramı yaptırırım. ve biri sorduğunda benim makına 600lük derim.

hız istersen benzini düşünmüyceksin.

aynı motorla sakin gitsen az yakar. ve aşınma az olur. ve ısıklarda durduğunda gaza bastığında sana bakanların içini titretirsin.

kazasız sürüşler diliyorum.

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    arkadaşım para senin paran tabi istediğine binersin. ancak motorunu büyütmek istediğinde ki muhakkak büyütüceksin kullandığım motoru satman gerekecek cok az parala satacaksın. olan senin parana olacak. sadece parada değil. omrunden omur gidecek.
    ben honda ile kıyaslamada yapmıyorum oparaya o motor olayı değil illa racing alacaksan motor sevdan 1 sene daha beklesin git 2. el kendini kanıtlamış motor al. he arıza cıkartırmı hepsi çıkarır. ancak. sürekli yolda kalıcam korkusu veya aman arızalanıcak korkusu yaşamazsın.

ben param ile rezil olmak istemem doğrusu. he şimdi aldığım motor cokmu iyi hayır değil ancak. yinede kanuni değil. sorun nekadar büyük olursa olsun karşımda muhattap olabileceğim insanlar var.

ben hız meraklısı değilim ancak olsaydım. simdi 4 milyara 92 - 97 model arası alabileceğim birsürü marka motor var. ve yok benim motorum 120km yapıyor yok 150 yapar polemiğine girmeme alırım motoru basarım 250 300 km.

sorun cıkıncada veririm paramı yaptırırım. ve biri sorduğunda benim makına 600lük derim.

aynı motorla sakin gitsen az yakar. ve aşınma az olur. ve ısıklarda durduğunda gaza bastığında sana bakanların içini titretirsin.

OKANAGUR DEDİKLERİNE HAK VERİORUM AMA BEN MOTOSİKLETİ OKULA GİDİP GELMEK İÇİN İSTİORUM AYRICA RACER TARZINA İLGİM MERAKIM VAR EĞER 600 LÜK BİŞEY ALIRSAM Kİ BEN ŞAHSEN RALLİCİYİM VE HIZ TUTKUSU VAR KESİN ÖLÜRÜM ONUN İÇİN ÇOK GÜÇLÜ Bİ ALETE GEREK YOK BÖLE İŞİMİ GÖRSÜN ANLICAAN 3 TEN FAZLA PARAYA ALAMAM VE BENZİNDE ÇOK ÖNEMLİ BENİM İÇİN BEN ZATEN BU MOTORU ALDIMI ARTIK NEREYE KADAR GİDERSE YANİ O MOTORUN İKİNCİ ELİNİN OLMADIINI BİLİORUM OLSADA ÇOK DÜŞÜĞE GİDECEENİDE BİLİORUM O YÜZDEN FAZLA TAKMIORUM ORAYI YANİ O PARAYI KARŞILIKSIZ GÖMÜORUM.BİDE BİŞEY SORACAM KİM YANITLARSA BU MOTORU ALDIKTAN SONRA KORUNMAK İÇİN ALACAAM MALZEMELER AŞAĞA YUKARI NE KADAR TUTAR YANİ KASK CEKET DİZLİK BELLİK FALAN TAM KORUMA YANİ LAZIM BANA FİYAT OLARAK NEDİR BUNLAR SİZ NELER KULLANIOSUNUZ

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşım güzel söylüyorsunda burada marka tartışması yapmıyoruz amacımız kullanıcıların bir araya gelip kullanım sürecinde yaşadıklarını birbirleri ile paylaşması gördüğüm kadarı ile başka marka motosiklet kullanıyorsun fikirlerini başka başlık altına yayınlamalısın burada kullanıcılar biraraya geliyor....
    ayrıca neyin beşpara edip etmeyeceğine bırak insanlar kendileri karar versin benim adıma sahip olduğum bir şey hakkında bu tarz fikirler yürütmen yakışıksız kalıyor en azından neyin kaç para edeceğini anlayacak kadar motor, hayat ve yaş tecrübem var....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler