Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    boşver orayı iki gün servistemi kalır motor manyakmısın nesin gel seni götüriim benim servis e usta gör bu arada fabrikaya şikayet etmeden önce mutlaka form doldur bi de hangi servis e götürdün sen motor u ??

Alıntı ermac adlı üyeden alıntı
    beyler bomba benim alet serviste 2 gün yattı adamları iyi sandık 2 bakım için 70 milyon fatura çıkardılar sadece yağ değişmiş ampul değişmiş.gerisi sağ solu sıkıştırmak ve hava filtresi temziliği falan ..bu ne lan dedim ayıptır sölemesi ben 35 milyarlık arabanın 10.000 km bakımını 100 milyona yaptırdım.3 milyarlık motorun bu kadar bakım masrafı olurmu ..35 milyon verdim çıktım bi daha getirme dediler.fabrikayı mı arasam bu ne rezillik diye ne diyosunuz beyler
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    siteden şikayet formu doldurdum benim götürdüğüm yer mimarsinan servisi yeni açıldı b.çekmecede tavsiye ediceğiniz yer varsa söleyin..bu arada siz kaça yaptırdınız 2. bakımları

takoz motora istedikleri fiyata bak yaw keriz gördüler demekki beni
    Debriyajı kaçırma::...

Ben daha ikinci bakımı yaptırmadım. Ama 70 ytl de olacak fiyat değil.. Ayrıca motorumuza da "takoz" deme ayıp oluyo yani

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    yok baba şaka maka alet çok sorun çıkartıyo ufak tefekte olsa her dakka ayar lazım yok debriyaj ayarı yok zincir ayarı bide üstüne uyanık servisler eklenince..tadı kalmıyo işin

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla anadolu yakasına geçebiliosan buyur gel ama bişi diim öyle 2 gün falan kalmıyor servis te ustam gayet iyi işi bilio annıcan

yok baba şaka maka alet çok sorun çıkartıyo ufak tefekte olsa her dakka ayar lazım yok debriyaj ayarı yok zincir ayarı bide üstüne uyanık servisler eklenince..tadı kalmıyo işin

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    bana avrupadan lazım baba ama saol olmadı oraya gelirim zaten zırt pırt olan bişey değil..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    kısmet diilmiş artık napalım bu arada çekoslavak zincir taktık motor a bugün hiç bi derdi kalmadı hani

bana avrupadan lazım baba ama saol olmadı oraya gelirim zaten zırt pırt olan bişey değil..

adessofive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ben de yakından inceledim racing gibi değil ama yakın bi taklit motorsikletten anlamayanları rahat rahat yeriz yani bu yaz da alamayanlar üzülmesin kanuni seneye harbi racing çıkarıcakmış .Tüm dualarımız kanuninin elini çabuk tutması için Hayırlı virajlar hepinize.....

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hayatta inanmam yalan sölüolar

Alıntı adessofive adlı üyeden alıntı
    abi ben de yakından inceledim racing gibi değil ama yakın bi taklit motorsikletten anlamayanları rahat rahat yeriz yani bu yaz da alamayanlar üzülmesin kanuni seneye harbi racing çıkarıcakmış .Tüm dualarımız kanuninin elini çabuk tutması için Hayırlı virajlar hepinize.....

standart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V3 arıyor ????
    valla konuyu baştan sonra okudum gözüm ağrıyo şimdi...

neyse

1) kanuni çok uygun fiyatla sorunlu motor satan bi yermiş onu anladım..
    2) sattıkları malın arkasında duruyorlar ama sende motordan çok serviste geçirdiğin zaman dolayısı ile mağdur oluyorsun
    3) yaklaşım gayet iyi satış sonrası gayet iyi ama bir vida deiştiriyorsun garanti gidiyor
    4) yakıt/performans çok iyi yürüyen i de öyle ama servisten çıktıktan sonra!! ertesi sabah gene servise
    5) görünüş güzel ses güzel(duydum)
    6) para/eder bence birbirine yakın değerlerde sonuçta %100 çin değil o yüzden diğerlerinden daha kaliteli..

hepine kolay gelsin buluşmalarda görüşmek üzere...

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Alıntı standart adlı üyeden alıntı
    valla konuyu baştan sonra okudum gözüm ağrıyo şimdi...

neyse

2) sattıkları malın arkasında duruyorlar ama sende motordan çok serviste geçirdiğin zaman dolayısı ile mağdur oluyorsun
    3) yaklaşım gayet iyi satış sonrası gayet iyi ama bir vida deiştiriyorsun garanti gidiyor
    4) yakıt/performans çok iyi yürüyen i de öyle ama servisten çıktıktan sonra!! ertesi sabah gene servise
    6) para/eder bence birbirine yakın değerlerde sonuçta %100 çin değil o yüzden diğerlerinden daha kaliteli..

baba %100 çin olmayabilir ancak;
    %99 ÇİN bu motorlar. kullanıcı kitabında loncin diye bir firmayla anlaştıklarından falan bahsideyor. tabi bu firma da çinde, ayrıca montaj işlemleri belgesi var. motorun loncin isimli resmi, nasıl kutu içinde geldiği(montajsız) falan yazılı. ayrıca bir belge daha var ama hemen hemen hepsi çince yazdığı için onu okuyamadım.
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    1-çok uygun fiyatla motor satmıyor örnek keeway var ev arkadaşımda daha ucuz ve daha sağlam.
    2-sattıkları malın arkasında durmuyorlar durmaları için dünya kavga edip tartışıyoruz ondan sonra ilgileniliyor.
    3-yaklaşım hiçte iyi değil değil anlatacak adamı bulursan ne ala bulamadın ondan ona top gibi dolanıp duruyorsun.
    4-yakıt ve performans o kadarda yüksek değil zelasun un cross modelini kullanan Netmavisi arkadaş benden daha çabuk hızlanıyor ve daha hızlı gidiyor.
    5-görünüş ve ses hakikaten güzel
    6-para etmez çünki dandik bir çin malı çin malı olduğuna inanmayanlar gidonun heme altına doğru bakarlarsa üretici firmayı görürler ve %100 çin ürün ön teker monte edilmemiş halde koli ile çinden geliyor gözlerimle fabrikada gördüm ürünü.

Not: Benim makina ikinci defa bu hafta fabrikaya gidiyor...

Alıntı standart adlı üyeden alıntı
    valla konuyu baştan sonrca okudum gözüm ağrıyo şimdi...

neyse

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    babalar size bombalarım var benim bu 70 milyonluk bakımdan sonra arka zincir bağlantı dişlisi giderken parçalandı gitti servise bu ne lan dedim iplemedi bile beni..allahtan babam bu işlerden anlar rulman gitmiş dedi gitti sanayiye toplam 10 milyona keçe ile rulman aldı taktı şimdi gidiyo motor allaha şükür şimdi soruyorum ben bu adamları yani servisi kime şikayet ediyim niceman sen daha ii bilirsin bana kanuniden yetkili bi merci varsa bildiğin sölede haddini bildirim adamlara

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    fabrikayı arayıp şikayet edeceksin sitede sedat demirten diye bir isim var direk onu ara abi böyle böyle oldu ben napim şimdi bu servis i dövsem bir türlü dövmesem başka türlü de

babalar size bombalarım var benim bu 70 milyonluk bakımdan sonra arka zincir bağlantı dişlisi giderken parçalandı gitti servise bu ne lan dedim iplemedi bile beni..allahtan babam bu işlerden anlar rulman gitmiş dedi gitti sanayiye toplam 10 milyona keçe ile rulman aldı taktı şimdi gidiyo motor allaha şükür şimdi soruyorum ben bu adamları yani servisi kime şikayet ediyim niceman sen daha ii bilirsin bana kanuniden yetkili bi merci varsa bildiğin sölede haddini bildirim adamlara

ammsav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 cc
    birebir ne olduysa aynen ilet kanuni ye. eger adam gibi desteklemiyorsa butun her yerde basarız mailleri ve forumlara mesajları ne kadar kalitesiz bir hizmet verdiklerini. Ki eger adam gibi destek vermezlersede abartmıs dahi olmayacagız. Bu arada bende de herhangi bir sorun cıkmadı bugune kadar. Bugün sana yapılan sey yarın bana yapılacaktır kesinlikle..

ya tümer saçları kısaltmısın
    uzunken daha güzel duruyordu be

adessofive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kanuni racer 200 cc de neler yapılabilir?????

Selam dostlar.Bu kanuni 200 cc racing i alsam eksoz felan hallederim boyacı arkadaslara yazıyıda sildirebilirim ama bu önden berbat duruyo motor yaa.Değiştirebilirmiyiz farın olduğu bölgeyi ?? Uyar mı baska makinelerden bi sey acaba??değerli fikirlerinizden yararlanabilirmiyiz ??? Astarı yüzünü geçermi bize yoksa ?? Karizmayı sarsmadan ucuza bi şeyler yani ??

Doğan görünümlü Şahin yani

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ula nice man sende olmasan bu forumun tadı çıkmaz hea ...sevdim seni
    neber

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hadinin len patlatmayın topic i

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    bugün arıyorum kanuniyi ilgilenmezlerse tek teker fabrikayı basıcam

ammsav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 cc
    bugün arıyorum kanuniyi ilgilenmezlerse tek teker fabrikayı basıcam
    öyle olmaz kardesim birleşiriz hafta sonu bir gün hep birlikte basarız
    daha etkili olacagını sanırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler