Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ermac adlı üyeden alıntı
    resim çekinde.. 3 -5 racer bi araya gelince nasıl bi görüntü ortaya çıkıyo merak ediyorum

Belki ön kaldırarak çekemeyiz ama sen merak etme bol bol her yönden çekip p atarız...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    Slm Mİllet Bu Formu BaŞtan Sona Okumaya ÇaliŞtim Ama YaklaŞik 1 Saattİr Okuyorum Bazi Sayfalarida Es GeÇtİm... Benİm Olayim Şu;

Burda Çok Az Motor Servİsİ Var Hatta BİldİĞİm Kadariyla Kanunİ Ve Mondİal Var BaŞkada BİŞey Yok...
    Şİmdİ Benİm Elİmde 3 Tane SeÇenek Var

Kanunİ Racer 200, Deer 152 Veya Mondİal 150 Zat Benİm Favorİm Deer 152 Ama Bİraz Daha Ekonomİk DÜŞÜndÜĞÜm Zaman Kİ Kışınn Askere Gİdİcem Aklima 150 Zat Gelİyo Ama Bİ Yandanda Vİteslİ Motorla BaŞlarsam Daha İyİ Olur Dİyorum buda racer oluyo tabi..

Şİmdİ Mondİale Pek GÜvenmİyorum Malum Çİn Mali..
    Kanunİ Mondİale Oranla Nİsbeten Daha SaĞlam Gelİyo Taİwan Mali...

Sİzce Ne Yapİİm Ne Önerİrsİnİz Yanİ ..
    Bacoman

d3li_styla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar zincirim oldukça gergin olmasına rağmen sert vites geçişlerinde ses geliyo demire çarpıyo zincir sizdede varmı aynı olay yoksa bu motorun doğasındamı var bu

evet bende de var ama ben zinciri degiştirdim kaliteli bir zincir le o iş tmm şu an.cek malı bir zincir önerdiler.jawa 350 nin zinciri oluyo ama kaliteli bişe olsun...

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    kimse yokmu yaw pişşştttt
    Bacoman

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ben akşam eve gidince toplubi yanıt veriim hepinize şimdi vaktim yok
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Alıntı baco adlı üyeden alıntı
    kimse yokmu yaw pişşştttt
    Selam dostum.. Sorunu okumuştum ama kendi düşüncelerimle seni etkilemek istemediğim için yazmadım.. Racer 200 kullanıcısıyım ve hiç şikayetçi değilim.. Senin tercihin içinse teknik bi yorum yapacak kadar tecrübeli değilim ama "deer" da hoş bi motor.. üstüne üstlük yakında askere de gidecekmişsin , o zaman en iyi kararı sen verirsin.. Bence aklını ve kalbini dinle.. Ha bide Niceman'ı

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    evet bende zincir i değiştireceğim ama sorun sadece zincir değil zincir gerdirmesinin gevşemesi temel neden o tork a dayanamıyor zincir sorun orada...

Alıntı d3li_styla adlı üyeden alıntı
    evet bende de var ama ben zinciri degiştirdim kaliteli bir zincir le o iş tmm şu an.cek malı bir zincir önerdiler.jawa 350 nin zinciri oluyo ama kaliteli bişe olsun...

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    niceman baba zinciri değiştirince haber verde tak tuk ses gelmesse bende değiştiriiyim karizma çiziliyo
    Debriyajı kaçırma::...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    olm sen bi ara getirsene bakiim şu motor una ne halde ?

niceman baba zinciri değiştirince haber verde tak tuk ses gelmesse bende değiştiriiyim karizma çiziliyo

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    walla halen bakımda baya dağıtmışız 2 gündür serviste alet..

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    arkadaslar kusura bakmayın ama kanunı bu tıp motorları uretmekte yetersız kalıyo.bı tarafını ıyı yapsa bı tarafını batırıyo.onun üçün kanunı alıcaksan seyhan 150 cc felan alıcaksın.benım gorusum boyle.sız bana katılırmısınız yoksa kızar mısınız bılemem osıze kalmısss.
    MT ANTALYA

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    seyhan 150 bence kullananlar kızmasın ama köyün delisi modeli bi motor bi havalı kornası eksik..bu motorun süper olmadığı gerçek ama en azından şekli var bu fiyata böle bişey zor bulursun ..eğer yanına 600 alet çekip kapışalım diyosa var bi hikmet bu alette

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    nası yani olm 2 gün boyunca serviste dururmu hiç manyakmısın sen ??

walla halen bakımda baya dağıtmışız 2 gündür serviste alet..

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    ermac 2 gün verilirmi serviseee yavvv ne olur ne olmazzz biz götğrdğk adamlar güzümüzün önünde dagıtacaklardı motoru tabi dışarıdan gelenler ustalar falan degill yani aman diyim dagıtırlar

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yahu asıl sorun servislerde kaba haraketler sonucunda kırılmaya neden olmaları...

Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı
    ermac 2 gün verilirmi serviseee yavvv ne olur ne olmazzz biz götğrdğk adamlar güzümüzün önünde dagıtacaklardı motoru tabi dışarıdan gelenler ustalar falan degill yani aman diyim dagıtırlar

omerowen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200
    merhaba niceman abi bi şey danışacam ya sana eğer cevabın olursa sevinirim şimdi biri iyi diyor biri kötü biri bilmem ne aklım iyice ne karıştı en başından beri takip ediyorum senin sorunların var geçmiş olsun abi yani racing olacak tarzım kanuni alsammı yoksa ramzey 150 likmi cbr modelinden ne önerirsin bide bu motor kaç yapıyor onun hakıkında bi kaç bilgi verirsen abi çok sevinirim şimdiden teşekkürler
    motor şimdilik yok ama olursa HAYALLLL BUYSAA

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    omer hocam 45.sayfada hız konusu ıle ayrıntılı bılgı var sen oraya bı bak ıstersen
    Yeni yine yeniden

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    omerowen kardeş bizzat şahit olarak aktarim ...kanuni racer maksimum 135 e çıkıyor ...ramzey racer ise maksimum 95 e çıkıyor çelik cbr ise 80 e çıkıyor..racer tiplerinde en fazla hıza ulaşan şu an honda cbr 125 o 150 dayıyor ..eğer kafana bişey çarparda ramzey racer alacak olursan kopyasını değil orjinalini al yani honda cbr 125...eğer diyosanki ben 600 lük makina alıştırması yapıcam zealsun al.yok diyosan ağır gelir kanuni racer 200 al ...evet evet bence sen kanuni racer al ..he bide imzanın anlamı ne..kim o tekteker zealsun tanımak isterim doğrusu o motorla ön kaldırıp imkansızı başaranı
    neber

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    beyler bomba benim alet serviste 2 gün yattı adamları iyi sandık 2 bakım için 70 milyon fatura çıkardılar sadece yağ değişmiş ampul değişmiş.gerisi sağ solu sıkıştırmak ve hava filtresi temziliği falan ..bu ne lan dedim ayıptır sölemesi ben 35 milyarlık arabanın 10.000 km bakımını 100 milyona yaptırdım.3 milyarlık motorun bu kadar bakım masrafı olurmu ..35 milyon verdim çıktım bi daha getirme dediler.fabrikayı mı arasam bu ne rezillik diye ne diyosunuz beyler

beyler bomba benim alet serviste 2 gün yattı adamları iyi sandık 2 bakım için 70 milyon fatura çıkardılar sadece yağ değişmiş ampul değişmiş.gerisi sağ solu sıkıştırmak ve hava filtresi temziliği falan ..bu ne lan dedim ayıptır sölemesi ben 35 milyarlık arabanın 10.000 km bakımını 100 milyona yaptırdım.3 milyarlık motorun bu kadar bakım masrafı olurmu ..35 milyon verdim çıktım bi daha getirme dediler.fabrikayı mı arasam bu ne rezillik diye ne diyosunuz beyler

Hocam hangi servis bu ????

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 66 kullanıcı var. (0 üye ve 66 misafir)

Bu Konudaki Etiketler