Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    arkadaşlar zincirim oldukça gergin olmasına rağmen sert vites geçişlerinde ses geliyo demire çarpıyo zincir sizdede varmı aynı olay yoksa bu motorun doğasındamı var bu
    Debriyajı kaçırma::...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    yok bu defada olmazsa direk yakıcam zaten motor u bu arada varsa racer kullanan arkadaşlar fabrika ya kadar eşlik etsinler bana şenlik yapalım ha bu arada bi gün toplanalım şöyle 10 motor falan gidelim çay içmeye geldik diyelim fabrikaya

Bende henüz bi sıkıntı yok.. Ama senin durumun aynı zamanda benide ilgilendirir.. Fabrika ziyaretini toplu halde yapacak olursak bende geliyorum..

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    zincir muhafazasında bi civata var normalden 2 cm daha uzun yapmışlar ordan çıkıo sorun ha birde kaplin lastiğin gitmiştir oda zincir gevşemelerine neden olur

Alıntı ermac adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar zincirim oldukça gergin olmasına rağmen sert vites geçişlerinde ses geliyo demire çarpıyo zincir sizdede varmı aynı olay yoksa bu motorun doğasındamı var bu
    sağolasın dostum dediğim gibi hepimizin sorunları var ya da ileride olacak o nedenle bu toplu haraketi sağlamak en doğru yol olacaktır...

Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı
    Bende henüz bi sıkıntı yok.. Ama senin durumun aynı zamanda benide ilgilendirir.. Fabrika ziyaretini toplu halde yapacak olursak bende geliyorum..
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    arkadasşlar bu zincir meselesi bendede olmaya başladı gevşemiş bugun gittim sıktırdım servise

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    geçmiş olsun bununla yaşamaya alışın derim ben yada olmadı bi tur atalım kanuni ye hepimiz şikayetlerimizi dile getirelim bakalım nolcak

Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı
    arkadasşlar bu zincir meselesi bendede olmaya başladı gevşemiş bugun gittim sıktırdım servise

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    bide bende geçen çat çat ses gelmeye başladı..eksoz manifoltun ordan gevşemiş hatta 1 civatası düşmüştü balıkçı teknesi gibi ses geliyo haliyle ..yenisi taktım sıktırdım civataları ses kesildi ama eksozun içinde demir bi bilya varmış gibi ses gelmeye başladı bu seferde cızırtı yapıyo baya..aletten öle bi ses geliyoki V6 motor var zannedersin..fazla tek teker yaptık dayanmadı alet

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    o cızırtının nerden geldiği hala belirsiz benim sağ egzost değişti ama çözülmedi hala ses gelio tabi her akşam oturup sıktığım civatalar hariç bi durum nedir derdi anlayamadım gitti valla....

bide bende geçen çat çat ses gelmeye başladı..eksoz manifoltun ordan gevşemiş hatta 1 civatası düşmüştü balıkçı teknesi gibi ses geliyo haliyle ..yenisi taktım sıktırdım civataları ses kesildi ama eksozun içinde demir bi bilya varmış gibi ses gelmeye başladı bu seferde cızırtı yapıyo baya..aletten öle bi ses geliyoki V6 motor var zannedersin..fazla tek teker yaptık dayanmadı alet

CETCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Motorcu Arkadaslare Hepiniz Bu Siteyi Yakindan Takip Ediyorsunuz Bende Siz Gibi Motorsiklet Tutkunuyum Kanuni Racer Motorsikletin Gorunusune Aldanmayin Derim Ben Aldim Geri Verdim Motor Bes Para Etmez Sadece Birazcik Goruntusu Hos Sirf Bende Goruntusune Aldandigim Icin Almistim Hem Bu Motor 3000 Ytl Hayatta Etmezz Derim Akilli Olun Arkadaslar Boyle Seylere Gelmeyin Yazik Olur Paranizaa Benden Size Abi Kardes Tafsiyesi Nasil Anlarsaniz Anlayinn Eskisehirli

Merhaba Millet Ya Bu Motor Gercekten Bes Para Etmezzz Bunu Alcagima Motorsuz Gezerim Ondan Iyi Biz Enayiyizya 3000 Ytl Vercekrler Motorun Yapacagi 2000 Plaka Ruhsat Falanda Iste 2300 Olur

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    nasıl geri verdin kardeş ayıptır sorması aldın beyenmedin alın bunu verin paramımı dedin..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    şu geri verme işini bizede bi anlatsan ????

Alıntı CETCET adlı üyeden alıntı
    Merhaba Motorcu Arkadaslare Hepiniz Bu Siteyi Yakindan Takip Ediyorsunuz Bende Siz Gibi Motorsiklet Tutkunuyum Kanuni Racer Motorsikletin Gorunusune Aldanmayin Derim Ben Aldim Geri Verdim Motor Bes Para Etmez Sadece Birazcik Goruntusu Hos Sirf Bende Goruntusune Aldandigim Icin Almistim Hem Bu Motor 3000 Ytl Hayatta Etmezz Derim Akilli Olun Arkadaslar Boyle Seylere Gelmeyin Yazik Olur Paranizaa Benden Size Abi Kardes Tafsiyesi Nasil Anlarsaniz Anlayinn Eskisehirli

Merhaba Millet Ya Bu Motor Gercekten Bes Para Etmezzz Bunu Alcagima Motorsuz Gezerim Ondan Iyi Biz Enayiyizya 3000 Ytl Vercekrler Motorun Yapacagi 2000 Plaka Ruhsat Falanda Iste 2300 Olur

Motorsikletin Gorunusune Aldanmayin Derim Ben Aldim Geri Verdim Motor Bes Para Etmez Sadece Birazcik Goruntusu Hos Sirf Bende Goruntusune Aldandigim Icin Almistim

Neyle kıyasladığında beş para etmez.. Senin canını sıkan yönü neydi motorun ?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşın bu motor un üzerine çıktığından şüpheliyim doğrusu

Alıntı Tencere adlı üyeden alıntı
    Neyle kıyasladığında beş para etmez.. Senin canını sıkan yönü neydi motorun ?

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    ya arkadasım madem beş para etmez bu motor o zaman eksilerini söylede bizde bilelim neden beş para etmezmiş

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    bence sadece kulaktan dolma laflarla yazmış yazıyı aldığın zaman babayı verirsin geri ...biz fabrikayı ateşe vermeyi düşünüyoruz millet geriye veriyo vay be bu arada benim 2 ci bakıma girdi direksiyonuda azcık indirriyorum bakalım nasıl olacak

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    abi nolucak direksiyon sertleşicek indirince boşver orjinali gibi kalsın bence...

bence sadece kulaktan dolma laflarla yazmış yazıyı aldığın zaman babayı verirsin geri ...biz fabrikayı ateşe vermeyi düşünüyoruz millet geriye veriyo vay be bu arada benim 2 ci bakıma girdi direksiyonuda azcık indirriyorum bakalım nasıl olacak

bence sadece kulaktan dolma laflarla yazmış yazıyı aldığın zaman babayı verirsin geri ...biz fabrikayı ateşe vermeyi düşünüyoruz millet geriye veriyo vay be
    .

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    walla ustada gördüm hoşuma gitti bu arada bizim servisin ustasındada racer var.ufak tefek modifiyeler yapıyo benden ondan abkıcam güsel bişeler çıkarsa orataya sizinlede paylaşırım..

beyler geçen gün sirkecide stiker(çıkartma) baktım motor için hiç bulamadım varmı sizin bildiğiniz motor için çıkartma satan yerler

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ermac ne gibi modifiyeler yapıyo bi öğrensen ona göre bizde bi el atarız bu arada avatar iyi olmuş hani aman kanuni görmesin amaç dışı kullanımdan garanti dışı bırakır motor unu valla

walla ustada gördüm hoşuma gitti bu arada bizim servisin ustasındada racer var.ufak tefek modifiyeler yapıyo benden ondan abkıcam güsel bişeler çıkarsa orataya sizinlede paylaşırım..

beyler geçen gün sirkecide stiker(çıkartma) baktım motor için hiç bulamadım varmı sizin bildiğiniz motor için çıkartma satan yerler

Motosikleti
    Honda cbr 125 ama alamıom :(

Ya baba yapmayın Allah Aşkına tam kararımı veriom güsel motor alım die bi tane çıkıyo beş para etmes die geçende HondaCbr125 de çıkmıştı şaşırdım kaldım napacağm :S

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    walla bütün gördüğüm modifiyeleri paylaşıcam ilk gördüğüm adamda gidonu indirmiş 3 cm kadar iniyo an çataldan ama süspansion ile oynamadan yine tam dönüş sağlanıyo bende kendime yaptırırdım bugün alıcam bakalım nasıl durucak..usta bide eksoz düşünüyo bakalım ne yapacak..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler