Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Ya arkaşlar az önce izmir bayisinden geliyorum motor gelmiş ama adamlar 3.380ytl dediler bunlar 2.999 değilmiydi.plaka hariç yoksa izmirdemi fiyatlar uçuk.

ybr125 sordum 2.800 dediler... Ya arkadaşlar birde kanıni200cc kullananların boyu ne kadar benim 171cm motor benim boyumda ya kullanamam galiba
    [B][COLOR="Magenta"][CENTER]Motorunuzu arkanızda anneniz varmış gibi kullanın hep:wiinkk:[/CENTER][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    beyler kanuni mayısın ilk haftasından itibaren göndermeye başlamışlar racer leri. zaten mersinde bir bayiye de gelmiş motor. çok fazla talep olduğu için gecikmeler yaşandığını söylediler. yani motor nerde diye soranlara verdiğimiz "gemide" yerine artık "kargoda" diye bir cevap vereceğiz anlaşılan.
    ayrıca MORFİNcik 2999 ytl fiyat ötv artmadan önceki fiyatıydı. yani motor şu an 3387 ytl. tabi biraz da pazarlık yapabilirsin ancak 3300 den aşağı düşeceklerini sanmıyorum. zaten kendilerine 3100 gibi bir fiyata geliyor motorlar.

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    ewt artık bi tanışma partisi ii gider hemde topru drag yarışı yapar anahtar toplarız
    Debriyajı kaçırma::...

only_wolf17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw arkadaşlar şu motosikleti biraz modifiye etmek için fikirler üretelim ya

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    bugun bende birtanesini kullana bildim sonunda motoru benim motorum daha gelmedi :( ya bensiz tanışma partisi filam düzenlemeyin he :D kaçırmak istemem gerçi bizim motor yalan oldu kargoda halla gelecek deli oldum ya bugun motorunu sürdüğüm çocuk 150 göstermiş motora düz yolda hemde balla heyecanlandırdı beni kerata NicemaN dostum benim motor yalan oldu askere giderken bana sat motorunu :D
    Aşkım Sadece Motorum

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ben askerliği unuttum sen askere mi göndericen len bi daha neyse beyler tanışma yapalım hem anahtar lazım ermac la bana opet full force da koyarıs motorlara ondan sonra toplarıs herkesin anahtarını şu modifiye falan işlerini bi araya gelince konuşalım bence ha birde motor un arkasına port bag mi ne o çantayı takanlar gelmesin

Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı
    bugun bende birtanesini kullana bildim sonunda motoru benim motorum daha gelmedi :( ya bensiz tanışma partisi filam düzenlemeyin he :D kaçırmak istemem gerçi bizim motor yalan oldu kargoda halla gelecek deli oldum ya bugun motorunu sürdüğüm çocuk 150 göstermiş motora düz yolda hemde balla heyecanlandırdı beni kerata NicemaN dostum benim motor yalan oldu askere giderken bana sat motorunu :D
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    ewt ya port bagajmış yandan demir taktıranlar boşuna kasmasın ...bu arada 150 km gördüm rivayeti dolaşıyo ortalıkta ne diyosunuz bu alet 130 km yi geçmez oda yokuş aşağı gittim düzde 120km de tık diyo kalıyo...yoksa çinden geç gelen racerlere okyanus havası yaramışmı ondanmı daha ii gidiyolar..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ya sallıo millet motor um iyi diye tamam iyi bi motor da 150 basmıyor işte bi tek şu modifiye yapan arkadaş haricinde kim derse 150 basıo die inanmıyorum...

Alıntı ermac adlı üyeden alıntı
    ewt ya port bagajmış yandan demir taktıranlar boşuna kasmasın ...bu arada 150 km gördüm rivayeti dolaşıyo ortalıkta ne diyosunuz bu alet 130 km yi geçmez oda yokuş aşağı gittim düzde 120km de tık diyo kalıyo...yoksa çinden geç gelen racerlere okyanus havası yaramışmı ondanmı daha ii gidiyolar..

Motosikleti
    ben o çocuğun yalancısıyım bende Peugeot speedfight2 vardı yokuş aşaya 135 basıyordum onunla racer200 rodajdan sonra bile 140 basamazsa yorumlarım görüntü var hız yok derim ama gerçi yinede alırım
    Aşkım Sadece Motorum

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    yok abicim alet gitmiyo kim ne derse desin modifiyesiz zor.

Motosikleti
    25 lik NOS bağlıyalım motor kaldırırmı acaba . servisle konuştum 15. gelecek diyor motorlar :(
    Aşkım Sadece Motorum

hardestman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende bir zealsun racer 200 gs var... ve daha 2. gününde sevgili kardeşim motorun şeklini şemalini değiştirdi...anlicanız çok fena bir kaz geçirdi allaha şükürler olsunki kardeşimde bişi yok...ama motor haşat olmuş vaziyette....ama kaza öncesi motordan çok keyif alıyordum diyebilirim....motorun ön freni çift disk arka fren disk....ve gayet kuvvetli bir motor..çok çabuk hızlanabiliyor...ama tabii zabdetmesi biraz zor çünkü 150 kilo ağırlığında aman altında kalmayın :D:D::D

valla arkadaşlar beniim motor iyi yani iyiydi şimdi haşat ama yakında tedavi edilmiş şekilde gelicek... ben aldığım performanstan çok memnunum üstelik motor daha yeniyken....motor daha açılmadan bu performansı veriyosa kim bilir açıldığında nasıl olur o zamanı sabırsızlıkla bekliyorum..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    iyide güzel kardeşim burası kanuni racer kullanıcıları için zealsun olan topic lere bak yada yoksa sen bi tane aç orada anlat motosikletini kanuni ile ilgili merak ettiğin bir şey varsa hay hay buyur yardımcı olalım di mi ??

Alıntı hardestman adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bende bir zealsun racer 200 gs var... ve daha 2. gününde sevgili kardeşim motorun şeklini şemalini değiştirdi...anlicanız çok fena bir kaz geçirdi allaha şükürler olsunki kardeşimde bişi yok...ama motor haşat olmuş vaziyette....ama kaza öncesi motordan çok keyif alıyordum diyebilirim....motorun ön freni çift disk arka fren disk....ve gayet kuvvetli bir motor..çok çabuk hızlanabiliyor...ama tabii zabdetmesi biraz zor çünkü 150 kilo ağırlığında aman altında kalmayın :D:D::D

valla arkadaşlar beniim motor iyi yani iyiydi şimdi haşat ama yakında tedavi edilmiş şekilde gelicek... ben aldığım performanstan çok memnunum üstelik motor daha yeniyken....motor daha açılmadan bu performansı veriyosa kim bilir açıldığında nasıl olur o zamanı sabırsızlıkla bekliyorum..

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Alıntı only_wolf17 adlı üyeden alıntı
    yaw arkadaşlar şu motosikleti biraz modifiye etmek için fikirler üretelim ya
    biz ucundan azıcık üretmiştik de, almıştık boyumuzun ölçüsünü.

Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı
    ARKADAŞLAR DİYORUM Kİ;
    ŞÖYLE GÜZEL BİR KİLOMETRE SAYACI TASARIMI YAPSANIZ, ÖRNEĞİN ÜZERİNDEKİ KM'Yİ MİL'E ÇEVİRSEK, YANİ HEM MİL YAZSA, HEM KM YAZSA, GERÇEKTE MİL ÜZERİNDE GÖSTEREN KM'Yİ YAPSAK AMA KM. OLARAK DAHA FAZLA GÖZÜKSE, 160 KM GÖSTERGEDE YAKLAŞIK 257 km falan bir hız yapar.
    ŞEKİL A DA OLDUĞU GİBİ

Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    arkadasim kusura bakma ama sacmalamissin biraz...

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    arkadaşlar ne kadar modifiye yaparsan yap zaten çakılıyo su motoru olduğu fazla kasmamak laızmm olduğu gibi kabul edin aleti..

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bunlara bagaj takılabiliyor mu? varsa resmi için link verebilirmisiniz?
    ben bu motorun kırmızı beyazını bugün tiger bakarken gördğm, iyiydi...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    işte pancar motor olduğunu anlayana kadar ilk heves kullanıcak herkes ondan sonra not unu nasılsa bizimki ile aynı verir millet

Alıntı ermac adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ne kadar modifiye yaparsan yap zaten çakılıyo su motoru olduğu fazla kasmamak laızmm olduğu gibi kabul edin aleti..
    abi saçmalama yaa race motorda bagaj ın ne işi var yani cbr1000 makinaya sepet taktırmak gibi bişi senin istediğin...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı
    bunlara bagaj takılabiliyor mu? varsa resmi için link verebilirmisiniz?
    ben bu motorun kırmızı beyazını bugün tiger bakarken gördğm, iyiydi...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    32 yaşından sonra motorlara heves edince öyle sorular olacak...

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    abi karar verdim bagaj taktırıyorum en büyüğünden yanlara demir el korumalığı bacaklar için muşamba ekzost larıda manifoltun ordan söktürüyorum sen gör o zaman sesi façayı dağılacak ortalık resimlerini koyarım

Motosikleti
    eskiden motorların yanına tek tekerlekli bişey bağlarlardı hem yokcu taşımak için hemde pazardan aldıkları malları koymak için sana birde ondan lazım ermac
    Aşkım Sadece Motorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler