Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    arkadaslar repsol renginin fotolarını çekinde yayınlayın birazda biz görelim burdaki bayiye gelmemiş daha repsol rengi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakemalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    titian XXX racer 200 den memnunmsun sen nasıl yenı baslayanlar ıcın

Motosikleti
    hakemalper arkadasım motor dan memnunum güzel benim hoşuma gidiyor sürdügüm kadarıyla daha bi sorun yok allaha sükür benim okul falan var pekte fırsat olmuyo sürmeye fırsat olsada sagolsun polisler rahat koymuyo yani demek istedigim motorumdan memnunum sende alacaksan al derim gerci o senin kararın yinede sen bilirsin

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    rodajda fazla yapıştırmatın arkadaşlar 4000-5000 deviri geçmeyin ilk zamanlar hızıda 50-60 km takılın benden sölemesi
    Debriyajı kaçırma::...

d3li_styla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya su repsol motorların resimlerini koyunda bi de biz de bakalım

The Racing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bizimde inşallah olur
    Merhaba siizn gibi tecrübeli motosiklet tutkunlarıyla konuşmak güzel bende racer 200 düşünüyorum ama çevredeki arkadaşlar fazala iyi bahsetmiyorlar ama sizde demişsiniz başlangıç için iyi diye ehliyetimi aldıktan sonra aldırcam ama siz başlangıç olarak ne önerirsiniz? bir uzmana soralım

hakemalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaslar kusara bakmayın acemı oldugumdan soruyorum yenı merak saldım ben motora vıtes pedalına basınca vıtes kuculuyor yalmıyorum degıl mı ??? HERKEZE KAZASIZ BELASIZ SURUSLER

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    benim racer200 mayısın 18 de geliyor turuncu mavi olanı seçmiştim bende kaliteli video da var ses ve fotoğraf olarak merak eden arkadaşları daha iyi bilgilendiririz formu güncel takip ediyorum fakar mesaj yazmadım pek NicemaN arkadaşımız yazmıştı tanışalım racer200 kullanıcıları olarak ben şilede oturmaktayım ve toplanıp şilede buluşa bilirizhem gezi maksatlı şile-ağva hemde motor tutkunları olarak birleşiriz...

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    haklısın kardeş yanlışlık yok bastıkta vites küçülür..boştayken (yani göstergede yeşil ışık yanarken -N- ) aşağı basarsan 1 ondan sonra ayağını alta sokup yukarı çekersen sırayla 2-3-4-5 aşağı bastıkçada vites küçülür iice alışmadan trafiğe pek çıkma ...bu arada sert motor freninde arka lastik kötü ktiliyo ıslak zeminde dikkat edin

only_wolf17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw arkadaşlar ben istanbul/dudulluyu aradım pazartesi kargoa verdik dediler hala motosiklet gelmedi bu işin içinde bi bit yenigi olmasın

airforcetr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    En Kısa Sürede
    Arkadaşlar bugun İzmir bayileri ve İstanbul merkezle irtibat sagladım yeni Racer'lar 1 Haziran'da İstanbul'a, ondan 3 gun sonrada diğer illere gelicekmiş... Normalde olsaydı bugun alıcaktım bende ama sağolsun İzmir'deki bayim sen Hazirana kadar işlemleri başlatma kredi için biz zaten getiricez magazaya gelince birisini sana ayırırız o zaman alırsın dedi...Bekleyen arkadaşların bilgisine ayrıca yeni gelen partide mevcut yaşanan sorunlar giderilecektir diyorlar kendileri...Son olarak bütün renk seçenekleride mevcutmuş sipariş verip bekleyenlere paylaştırılacakmış...

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    yollar racerden geçilmicek güsel ama harbi racing kullanan abiler sinir oluyo haberiniz ola yolda denk gelince kafanızı eziyolar hemen ..

Motosikleti
    dostum bana telefon açtılar 1. parti racer200 ler gelmiş diye 3-4 gün önce ama benim istediğim renk gelmemiş o yüzden bekliyorum ben dediğin doğru olabilir haziran 1 muhabbeti çünkü bekletiyor adam beni kaçırmakta istemiyor bes belli 3300 ytl alıyorum ben ruhsat bana ait fiyat sizce nasıl ¿ bostancı yolu üzerinde yaşar ticaret ten bilen arkadaş varsa bilgilendirirse sevinirim
    Aşkım Sadece Motorum

Motosikleti
    piriyatel arkadasım fiyat iyi bende sana 3450 mal olur plaka falan herşeyi icinde zaten bayi en fazla 100 ytl düşüyo 150 ytl de plaka ruhsat işine gidiyo

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    dostlarım bu racerlere kıran girdi heralde. sözde mayısta gelecekti. nicemanda motorları gördüğünü söylemişti. ama bayilerin bugün yarınları bitmiyor. kaç gündür bu gün yarın gelecek diye oyalıyorlar. ben de 3300 e anlaşmıştım. 300 kapora verdim ama motor hala yok piyasada. motor gelene kadar modası gececek veya piyasaya daha cazip bir motor cıkacak diye korkuyorum.

Alıntı piriyatel adlı üyeden alıntı
    dostum bana telefon açtılar 1. parti racer200 ler gelmiş diye 3-4 gün önce ama benim istediğim renk gelmemiş o yüzden bekliyorum ben dediğin doğru olabilir haziran 1 muhabbeti çünkü bekletiyor adam beni kaçırmakta istemiyor bes belli 3300 ytl alıyorum ben ruhsat bana ait fiyat sizce nasıl ¿ bostancı yolu üzerinde yaşar ticaret ten bilen arkadaş varsa bilgilendirirse sevinirim
    sen hangi rengi seçmiştin

Motosikleti
    BLOODMN kaparo çok vermişsin sen :( ben 50 ytl verdim Repsel rengini siparişini verdim dediğin gibi iyice uzatmaya başladılar bırak insanın hevesi kaçmaya başlıyo bugun birdaha telefon açacam bakalım nediyecekler.
    Aşkım Sadece Motorum

only_wolf17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bende nihayet motosikletimi aldım valla göründügünden büyük ilk çıkartım 60 km oldu 130 vurdum daha rodaşdan çıkınca ne olur ben size videosunu çekip en kısa zamanda gönderecem

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    eveeet aramıza yeni katılan arkadaşlarada hayırlı olsunlar diliyorum öncelikle... hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim. şimdi gelelim asıl konuya malumunuz artık bir çoğumuzda var bu motor ve yolda giderkende sağda solda görmeye başladım artık bir araya gelip tanışma zamanımızın geldiğine inanıyorum istanbul da olan arkadaşlar bana ulaşın bir buluşma tarihi ayarlayıp motorlar hakkında detaylı bir konuşalım sohbet edelim tanışalım ne dersiniz ????
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Motosikleti
    1000RR06
    ya tümer abi beni askere alıolar sen hala buluşma diosun yaaa sen cumartesi gelcekmisin bak buluşma uğurlama vedalaşma ve doğum günü süper olcak kaçırma derim
    Acımadıki, acımadıki

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    kısmet...

Alıntı CBR1000RR adlı üyeden alıntı
    ya tümer abi beni askere alıolar sen hala buluşma diosun yaaa sen cumartesi gelcekmisin bak buluşma uğurlama vedalaşma ve doğum günü süper olcak kaçırma derim
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 57 kullanıcı var. (0 üye ve 57 misafir)

Bu Konudaki Etiketler