Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    airforcetr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    En Kısa Sürede
    Alıntı SİNYOR adlı üyeden alıntı
    Hayırsı olsu Arkadaşım Ben Kanuninin Ege bölge bayiliginde çalışıyorum İzmir ve çevresine kanuninin 200 racen modelinden çok sattık ama allah çükür daha hiç bi proplem yaşamdık sna nasıl artık denk gelmiştir o motor artık sende idare edver
    Kardeş Izmir'de nerde adresiniz tam olarak tarif etsen yada yazılı adres varsen bende alıcam insallah bir görüşüp, bir çayını içerdik.En kısa sürede cevabını bekliyorum kolay gelsin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ooldu bak gözlerimde doldu gel bende sana arızalı bi ürün satıp arkasında durmiim sende idare et ?? bu nasıl bir mantıktır yahu sattığın ürünlerden biri arızalı olsaydı ne dicektin müşterine idare etmi diceksin ??

Alıntı SİNYOR adlı üyeden alıntı
    Hayırsı olsu Arkadaşım Ben Kanuninin Ege bölge bayiliginde çalışıyorum İzmir ve çevresine kanuninin 200 racen modelinden çok sattık ama allah çükür daha hiç bi proplem yaşamdık sna nasıl artık denk gelmiştir o motor artık sende idare edver
    dostum ben o ürünü daha fuar a getirirlerken gördüm tek farkı rengi dediğin gibi olay tamamen görüntüden ibaret

Alıntı thundersss adlı üyeden alıntı
    Repsola benzeyen racer gerçekten çok güzel görünüyor boyut olarakta iri ve kaliteli görünüyor...
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    ooldu bak gözlerimde doldu gel bende sana arızalı bi ürün satıp arkasında durmiim sende idare et ?? bu nasıl bir mantıktır yahu sattığın ürünlerden biri arızalı olsaydı ne dicektin müşterine idare etmi diceksin ??

dostum ben o ürünü daha fuar a getirirlerken gördüm tek farkı rengi dediğin gibi olay tamamen görüntüden ibaret
    İmkan olsaydı daha çok fotoğraf çekecektim ama olmadı bence bu fiyata görüntü olarak alınabilecek en güzel makine tekniğini sen daha iyi bilirsin elbette cbr 125 tende iri görünüyor bunuda eklemeliyim...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    biz görüntü kısmını geçtik dostum ben 2500 km bakımını yaptırcam bu hafta sonu anlıcan bayağı km yaptık aldığımdan beri

Alıntı thundersss adlı üyeden alıntı
    İmkan olsaydı daha çok fotoğraf çekecektim ama olmadı bence bu fiyata görüntü olarak alınabilecek en güzel makine tekniğini sen daha iyi bilirsin elbette cbr 125 tende iri görünüyor bunuda eklemeliyim...

istanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    yaw arkadaşlar bayiden cok rahat 140'la gidersin diyolar, siz 120'yi geçememişsiniz. ben 151RS scooterımla zaten 120yle geziyorum, niye gidip bunu alayım şimdi?
    motoru yakından gördüm inceledim, repsolü çok güzel görünüyor. ama yavaş motormuş...
    biraz daha kasıp tiger mı alsam....

niceman arkadaşım sağolasın, sayende baya tecrübe edindik....
    bu motorlar (racer 200) çinden geliyormuş tigerlar daha bi farklıymış daha çinden uzak olanıymış; bayinin yabancısıyım... çinlilere bulaşmadan bi motor almaya çalışıyorum da...
    [I][COLOR="Blue"]Sevgiyi sev, nefretten nefret et![/COLOR][/I]

Motosikleti
    En Kısa Sürede
    Arkadaşlar bu motorun bayilerde fiyat farkı olduğunu söylüyorlar özellikle İstanbul tarafında daha ucuza bulabileceğimi falan...Yalnız ben İzmir'de yaşıyorum Kanuni'nin kendi sitesinde 3397 fiyat yazıyor yarın piyasaya cıkıp bayileri bir dolaşıcam yanlız pazarlık yapmak istersem ben adamlara enson ne kadar yapmaları için ısrar etmemi önerirsiniz.Birde satmadan önce önce Seyhan 125T kullanıyordum ve bana servis bakımları dışında o yolu göstermedi hiç.Bu motorda merak ettiğim birşey şu arka amortisör için mono holozonik ve ateşleme için sadece CDI diyor benim Seyhanda arkda çift amortisör vardı ve ateşeleme için elektronik CDI yazıyordu bu mono holozonik ve sadece CDI ne demek acaba ayrıntılı açıklayabilirmisiniz acaba...Saygılar...

d3li_styla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı istanbul adlı üyeden alıntı
    yaw arkadaşlar bayiden cok rahat 140'la gidersin diyolar, siz 120'yi geçememişsiniz. ben 151RS scooterımla zaten 120yle geziyorum, niye gidip bunu alayım şimdi?
    motoru yakından gördüm inceledim, repsolü çok güzel görünüyor. ama yavaş motormuş...

bu motorlar (racer 200) çinden geliyormuş tigerlar daha bi farklıymış daha çinden uzak olanıymış; bayinin yabancısıyım... çinlilere bulaşmadan bi motor almaya çalışıyorum da...

Ya arkadasım sen scoterla bu motorları bir mi tutuyon allah ını seversen.biz denedik suratları.ben önden 90 la gidiyorum scoter arkadan 110 ala geliyo.ama ben önden gidiyorum.yaaaa fark burda işteee

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yahu tiger mühendislik hatası be kick start ı olmayan bi makina akü bittimi kaldın yolda öylece haberin olsun ayrıca evet bu motor çin ama motor ve şanzuman kısmı çin diil onu belirtiim suzuki nin eski bir modelinde olan motor kullanılıyor ha scooter ile hız kıyaslaması yaparsan evet yavaş kalabiliyor en azından bir burgman ile kıyaslarsan öyle ama süratlenmesi ve kullanımı zevkli eh tabi görüntüsüde

Alıntı istanbul adlı üyeden alıntı

Motosikleti
    En Kısa Sürede
    Alıntı airforcetr adlı üyeden alıntı
    Bu motorda merak ettiğim birşey şu arka amortisör için mono holozonik ve ateşleme için sadece CDI diyor benim Seyhanda arkda çift amortisör vardı ve ateşeleme için elektronik CDI yazıyordu bu mono holozonik ve sadece CDI ne demek acaba ayrıntılı açıklayabilirmisiniz acaba...Saygılar...
    Bilen yok mu abiler...

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    mono süspansiyon racing tipi motorlarda olur yani tek yaylı ortada olur az gözükür yani lastik kabak gibi ortaya çıkar durum bu bu arada 1800 km deyim bakıma verdim ama alet 120 zor geçiyo anlamadım
    Debriyajı kaçırma::...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla ben basıcak yol bulamadım doğru dürüst ya bi araba kesti hızımı ya da yol bitti bi türlü basamadım inşallah sapanca gezisinde bi hız denemesi yapıcam

Alıntı ermac adlı üyeden alıntı
    mono süspansiyon racing tipi motorlarda olur yani tek yaylı ortada olur az gözükür yani lastik kabak gibi ortaya çıkar durum bu bu arada 1800 km deyim bakıma verdim ama alet 120 zor geçiyo anlamadım

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    ewt bende yol varda alet bayılıyo gerçi motor açıldı tek tekere kalkıyo 1 viteste hiç kavratma yapmadan sadece gaz vererek bide direksiyonu indiren varmı varsa bi anlatsın nasıl oluyo dönüş zorlaşıyomu nedir ne değildir..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    onu bizim gopreis yapmıştı gayet de güzel duruyor hani ama nasıl yaptı bilmiyorum benim motor bazen tek teker yapıcak oluo ama debriyaj ında bi sorun var cumartesi sökünce anlayacağım ne olduğunu 2500 bakımı ile birlikte kendine gelince dooru sapanca

ewt bende yol varda alet bayılıyo gerçi motor açıldı tek tekere kalkıyo 1 viteste hiç kavratma yapmadan sadece gaz vererek bide direksiyonu indiren varmı varsa bi anlatsın nasıl oluyo dönüş zorlaşıyomu nedir ne değildir..

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    yaw bende servise verdim şimdi usta bi yönetem buldu indirmek için direksiyonu ama soruyım dedim herkes başka bi yerden sökmek lazım diyo anlamadım..yanlız benim tek teker yapma çalışmalarım sırasında debriyaj teli gevşedi şimdi bakımda sıkarlar bakalım ne olacak....

yap bakalım sapanca kaç görüceeksin merak ediyorum

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sen bi dene bakalım düşük gidon nasıl olucak bende sapanca yolunda basiim bi kaç yapıcak görelim

yaw bende servise verdim şimdi usta bi yönetem buldu indirmek için direksiyonu ama soruyım dedim herkes başka bi yerden sökmek lazım diyo anlamadım..yanlız benim tek teker yapma çalışmalarım sırasında debriyaj teli gevşedi şimdi bakımda sıkarlar bakalım ne olacak....

yap bakalım sapanca kaç görüceeksin merak ediyorum

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    yok artık bunla tek teker felen uğaşmayın.tek teker derken tekersiz kalmayın aman allah korusunda.siz şansınızı pekzorlamayın bence. çinliler ne bilir tek teker onlar sadece yokuş aşağı çeker.

hakemalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw arkadaslar ben recer 200 alcmda bu motor ayaklamı yanı pedallamı yoksa dugmeylemı yanı elektiriklemı calıstırılıyor kullanm kılavuzndan hıcbsey anlamadım yardımcı olursanız cok sevınırm

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    hakemalper arkadasım her ikisiylede calısıyor hem marş hemde pedal bence sen iyi oku klavuzu cünkü yazıyo orada

tlgzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6
    evet arkadaşlar bugün bende repsol rengini teslim aldım
    motor güzel dışarda bütün millet etrafımı çevirdi yahu..

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    ewt yaa herkezin dikkatini çekiyo çok güzel bi motor
    size bişi sorucam siz rodajı geçmeden önce nasıl gidiyodunuz yani devir vites deiştirme hız en fazla bi anlatı verinde bizde ona göre gidelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 73 kullanıcı var. (0 üye ve 73 misafir)

Bu Konudaki Etiketler