Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    servislere kızmıozki zaten servisteki ustam usta olmasaydı çoktan yakmıştım ben bu motor u

Alıntı tarcin adlı üyeden alıntı
    kanunıyle kolay gele...... servislere kızmayın.
    valla en sağlamı ay sonunda sapanca ya giderken rampa aşağı bi yer bulup sonuna kadar basıcam bakalım ibre kaç gösterecek çok merak ediyorum e tabi kamyonculardan fırsat bulursak

Alıntı ermac adlı üyeden alıntı
    walla bende merak ettim ama 145 km den bassediyo
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    walla baba bende hafta sonu hava güsel olursa rüzgar az olursa salıcam yokuştan aşağı ölümüne maksat hız tartışmalarına noktayı koymak

mondial zat 150 gözümün önüne 140 km ye çıktı tokatladı beni yani kangal sucuk kadar lastiğiyle anlamadım ben işten bişey
    Debriyajı kaçırma::...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    en çokta ona sinir oluyorum zaten önümde bi kangal sucuk dönüo benim araba lastiğinden daha hızlı gidio sinir oluyorum

Alıntı ermac adlı üyeden alıntı
    walla baba bende hafta sonu hava güsel olursa rüzgar az olursa salıcam yokuştan aşağı ölümüne maksat hız tartışmalarına noktayı koymak

mondial zat 150 gözümün önüne 140 km ye çıktı tokatladı beni yani kangal sucuk kadar lastiğiyle anlamadım ben işten bişey

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    en çokta ona sinir oluyorum zaten önümde bi kangal sucuk dönüo benim araba lastiğinden daha hızlı gidio sinir oluyorum
    kullanıcaya göre değişir ama
    Acımadıki, acımadıki

yussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar...
    ben bir ay içinde motor almayı düşünüyorum ama iki motor arasında kaldım.
    Ya kanuni racer 200 alcam yada arora ks150-23.
    valla kanuninin çok yorumunu okudum çoğu olumlu ama arada olumsuz yorumlarda var.
    arora hakkında yorum bulamadım sizce hangisi daha iyidir bi yardım edin...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla dostum sen karar ver ama arora kanuni ye göre bence çok daha kötü durumda...

Alıntı yussy adlı üyeden alıntı
    Merhaba arkadaşlar...
    ben bir ay içinde motor almayı düşünüyorum ama iki motor arasında kaldım.
    Ya kanuni racer 200 alcam yada arora ks150-23.
    valla kanuninin çok yorumunu okudum çoğu olumlu ama arada olumsuz yorumlarda var.
    arora hakkında yorum bulamadım sizce hangisi daha iyidir bi yardım edin...

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamun aleyküm arkadaşlar pazartesi ya kanuni racer alıyorum yada zealsun ..gönlüm zealsundan yana adam ilk sürüşte daha açmadan 135 ibre vurdu .. ilerde 150 yi bulur heralde motoru yakından inceledim taşşşşşşşş gibi motor ....şimdi dersiniz sen çoktan karar vermişsin zealsun a ...hayır kararsızım onunda parça ve servis sorunu var.......neyse aranıza pazartesi günü katılıyorum inş....bu arada ortam çok güzel ya..

41 sayfa zor bitti tam 5 saatte bitirdim niceman arkadaşımızada üzüldüm ...insan bazen böyle dönemlerden geçiyor ...banada ilk bisiklet aldığımda böyle olmuştu .....

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs

hiç de iyi yapmamiş

ilk sürüşünde 135 yaptıysa açıldıktan sonra hız yapacak kadar dayanmaz alet.kardşm rodaj diye bişi var. neyine güveniyo ki zaten çinli bide o vursun tam olsun.hadi japon olsa neyse idare eder biraz.

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    Alıntı semih20 adlı üyeden alıntı
    selamun aleyküm arkadaşlar pazartesi ya kanuni racer alıyorum yada zealsun ..gönlüm zealsundan yana adam ilk sürüşte daha açmadan 135 ibre vurdu .. ilerde 150 yi bulur heralde motoru yakından inceledim taşşşşşşşş gibi motor ....şimdi dersiniz sen çoktan karar vermişsin zealsun a ...hayır kararsızım onunda parça ve servis sorunu var.......neyse aranıza pazartesi günü katılıyorum inş....bu arada ortam çok güzel ya..

41 sayfa zor bitti tam 5 saatte bitirdim niceman arkadaşımızada üzüldüm ...insan bazen böyle dönemlerden geçiyor ...banada ilk bisiklet aldığımda böyle olmuştu .....
    arkadaşım zealsunda zaten 120 kadran var nasıl olduda 135 gördü anlamadım gitti eminmisin

neyse kanuninin beklenen motorları sonunda geldi hemde repsol
    bende aldım pazartesi kısmetse plaka ruhsat alıyorum

debbah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu repsol işi beni çok etkiledi zealsun daha iyi deniyodu.
    zealsun da arkada da disk var demişlerdi şimdi bi sitede gördüm online satış yapan arka tambur diyolar.
    biri bu işin aslını söylesin bilen biri..
    eğer zealsun 200gs de arka tambursa kanuni alırım.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    zs200gs-ön çift arka tek disk. Fuarda da yolda da gördüm, eminim

only_wolf17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw arkadaşlar bu kanuni de beni sinir etmeye başladı dün bayiye gittim benim motosikleti sormak için daha pazartesi günü kargoyo verilecekmiş kafam bozuldu.... ne bu ya biz bu motosikleti sipariş edeli 46 gün oldu bizim kide can ama dimi... gaskesmez hayırlı olsun nihayet gelmiş motoskletin... arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan var mı beni biraz aydınlatsın kafayı bozcam ya

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    200gs nin kadranı 120 değil 160

d3li_styla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaslar.siz motordan arka dişliyi sökün ve parcacıya gidin.aynı göbekli dişli isteyin.bakın ortasının genişligi (göbegi)aynı (eşit)olması lazım yoksa yatakları tutmaz.zincirdende 2 pakla alınıyo.benim dişli 40 lık ama siz 38 sini de bulursanız alın gene.hız arta bilir ama tek kişide öyle fazla bi cekiş düşmüyo.ama iki kişide biraz farkediyooo

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    neyse beyler benim 2500 bakımı geldi bu arada 2500 bakımı ile birlikte bir adet debriyaj balatası deişicek bunun yanısıra dün akşam şanzumandan bi ses geliyordu çözemedik sanki bi parça dolaşıyormuş gibi içeride neyse akşam bi ara tam gaz bastım dolaştım geldim ondan sonra ses kesildi büyük ihtimalle bi yerden bi civata ses yapıyordu düşünce sustu

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Beyler Bu Racerler Hala Mersİn E Gelmedİ. Bunlar Bİzİ Mİ Keklİyor Bu GÜn Yarin Gelİyor Dİye. Son DaĞitim Motora Kendİ Ellerİyle Dokunabİlen Varmi

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla dostum ben müjdeyi verdiğimin ertesi günü bayilere dağıtılmıştı motorlar anadolu dağıtımlarıda yapılıyordur mutlaka....

Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı
    Beyler Bu Racerler Hala Mersİn E Gelmedİ. Bunlar Bİzİ Mİ Keklİyor Bu GÜn Yarin Gelİyor Dİye. Son DaĞitim Motora Kendİ Ellerİyle Dokunabİlen Varmi

yussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar bu racerlarda 3.400 e kadar çıktı ya ne güzel 2.900 dü.ben bide 24 ay vade yaptırcam.sizce ucuzlarmı hazirana kadar.bu arada ortam çok güzel inşallah bende alınca racerimi size katılcam...

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Repsola benzeyen racer gerçekten çok güzel görünüyor boyut olarakta iri ve kaliteli görünüyor...

SİNYOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırsı olsu Arkadaşım Ben Kanuninin Ege bölge bayiliginde çalışıyorum İzmir ve çevresine kanuninin 200 racen modelinden çok sattık ama allah çükür daha hiç bi proplem yaşamdık sna nasıl artık denk gelmiştir o motor artık sende idare edver

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 44 kullanıcı var. (0 üye ve 44 misafir)

Bu Konudaki Etiketler