Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    doğru diyossun zaten millette para yok olsa kim kanuni alır ama avantajı çok benimkinin açılmış motor 130 km görmüş 2 kere sağlam düşülmüş say say bitmez
    Debriyajı kaçırma::...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    benimki hiç düşmedi kaç para eder

Alıntı ermac adlı üyeden alıntı
    doğru diyossun zaten millette para yok olsa kim kanuni alır ama avantajı çok benimkinin açılmış motor 130 km görmüş 2 kere sağlam düşülmüş say say bitmez
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    yok öyle bir şey çok sattığından değil adamlar sözlerini zamanında yerine getirmediğinden oluyor önce çok az piyasaya ürün verdiler sonrada bu ürünlerin üstüne sipariş alıp nakit para topladılar öyle getirdiler gayet ticari bir durum yani toplanan peşinatları bir gün bekletse dünya kar ediyor bankalardan anlayın artık...
    NicemaN KARDEŞ BİZDE MORALİMİZİ YÜKSEK TUTMAYA ÇALIŞIYORUZ, DAHA MOTORA BİNMEDEN KANUNİYE DÜŞMAN OLMAK İSTEMİYORUM. İNŞALLAH MOTOR GELİR VE SONUCUNDA NELER OLACAK BERABERCE BAKARIZ.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ya dostum moralini bozmak istemiyorum tabikide ama bende görücez demiştim açıkcası gördüm

Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı
    NicemaN KARDEŞ BİZDE MORALİMİZİ YÜKSEK TUTMAYA ÇALIŞIYORUZ, DAHA MOTORA BİNMEDEN KANUNİYE DÜŞMAN OLMAK İSTEMİYORUM. İNŞALLAH MOTOR GELİR VE SONUCUNDA NELER OLACAK BERABERCE BAKARIZ.

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    bende benim aldığım yerle konuştum niye gelmiyo diye.. ya sorma rezil olduk millete dediler ..bazıları paralarını geri istiyomuş

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beyler müjdemi verin biraz önce kuralkan ın fabrikasına gittim (sentim'e) e hepsi aynı yerde haliyle kapının önünde 3-5 tır bekliyor ve ön avluda aşağı yukarı 200 250 adet kanuni bekliyor sevkiyat için haberiniz olsun motorlar geldi Çin den

d3li_styla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam millet.ben d3li_styla kemal.bende de var o makinadan yani kanuni racer 200 cc.ya ben dün bi degişiklik yaptım motor da .arka dişliyi küçülttüm.motorda acayip bi hızlan ma var

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    dostum sen şu değiştirdiğin dişli olayını bi anlatıver ne dişlisi taktın ölçüleri ne kaça maloldu hız kaça yükseldi falan bilmek ister şimdi herkes...

Alıntı d3li_styla adlı üyeden alıntı
    selam millet.ben d3li_styla kemal.bende de var o makinadan yani kanuni racer 200 cc.ya ben dün bi degişiklik yaptım motor da .arka dişliyi küçülttüm.motorda acayip bi hızlan ma var

ya motor cok güzel benim hosuma gidiyo.ama eksik bi yanı var bana göre eksozlardan ses cıkmıyo:(:(:( neyse şimdilik yeter bana.arka dişli diyodum deil mi ben.1 2 3 viteslerde motor acayip sünüyo.hosuma gitti.ama rampada biraz hız düştü..o kadar da olur.

motor önce düz yolda 115 falan diyodu şimdi 140 145 falan gidiyo saten 160 gösterge.ben 46 dişli vardı kırklık dişli taktım.maliyet bana göre ucuz sadece tornacıyo 5 ytl verdim takma sökme parazız :D:D:d cünkü kendimiz yaptıkk.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    peki kaç km gittin yeni dişli ile uzun süre dayanacakmı sence ?? birde malzeme kalitesi önemli tabi tornacı oturup dandik bi malzemeden yapmadı di mi ??

Alıntı d3li_styla adlı üyeden alıntı
    ya motor cok güzel benim hosuma gidiyo.ama eksik bi yanı var bana göre eksozlardan ses cıkmıyo:(:(:( neyse şimdilik yeter bana.arka dişli diyodum deil mi ben.1 2 3 viteslerde motor acayip sünüyo.hosuma gitti.ama rampada biraz hız düştü..o kadar da olur.

motor önce düz yolda 115 falan diyodu şimdi 140 145 falan gidiyo saten 160 gösterge.ben 46 dişli vardı kırklık dişli taktım.maliyet bana göre ucuz sadece tornacıyo 5 ytl verdim takma sökme parazız :D:D:d cünkü kendimiz yaptıkk.

only_wolf17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bekleyenler biraz daha dişinizi sıkın bugun yarın gelecek racer lar

daha dün bir bu gün iki.ama tornacı sadece ayar verdi dişliye.dişli vardı.honda titan dişlisi.

ya arkadaslar bende motor alacam karar veremedım ramzey ve kanunı arasında kaldım racer 200 alacam aynısı ramzeydede var arkadaslar bana bır bılgı verın lutfen sızlerden haber beklıyorum Dogru_Ibo@hotmail.com maıl adresımmm

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    slm kardes sen nerden sin silivri mi orası

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    turk_genci20 arkadasım hangisi hosuna gidiyorsa onu al derim ben racer 200 kullanıcısıyım

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    geldi dedik ya yarın dağıtıyorlar motor ları haberiniz olsun

Alıntı only_wolf17 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bekleyenler biraz daha dişinizi sıkın bugun yarın gelecek racer lar

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    yaw bu dişli olayı ne tornacı mornacı uğraşamam ben satılmazmı bu bi yerde kardeş bide hiçmi dez avantajı yok yokuşta yavaşlaması dışında benim alet 130 km de tık diye kalıyo yaa

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    valla arkadaş honda nın dişlisini kullanmış ama bi tornacı da ufak tefek traş yaptırmak gerekiyormuş detayları bi öğrenelimde bende denemek istiyorum olmadı aynısından yaptırıp yollasa bize bi deniyelim hani ne değişecek motorda

Alıntı ermac adlı üyeden alıntı
    yaw bu dişli olayı ne tornacı mornacı uğraşamam ben satılmazmı bu bi yerde kardeş bide hiçmi dez avantajı yok yokuşta yavaşlaması dışında benim alet 130 km de tık diye kalıyo yaa

Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    walla bende merak ettim ama 145 km den bassediyo

tarcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    derbi gpr
    kanunıyle kolay gele...... servislere kızmayın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 99 kullanıcı var. (0 üye ve 99 misafir)

Bu Konudaki Etiketler