Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ben fabrika nın genel müdürü ile dahi görüştüm sen bi forumu oku derim dostum adamların ilgi ve alaka anlayışını bi tanı öğren sana şunu söyleyebilirim bu yetkili herkimse bence yalan söylüyor adamların bişi yaptıkları yok tamamen hava civa dan ibaret benim arızalı motorumu bile ancak gidip fuar daki çadırda bağırıp çağırdıktan sonra utanma pazarına sürülünce yaptılar anlıcan ancak yaptıklarına inanırım söylediklerine o kadarda güvenme yine sana tavsiyem baştan aşağı forumu bi incele istersen belki daha iyi anlaşılır kanuni nin nasıl bi firma olduğu... ayrıca tesislerinde bir çok firma barındırıyor dudullu daki ve bütün firmaları aynı karaktere sahip yüzyüze gelince evet ok de sonra kaybol ortadan mantık bu kanuni de ne yazık ki ... kawasaki ile de üretim falan yapmazlar emin ol kawasaki kendini kanuni ile tr de rezil etmeyi düşünmez bile...

Alıntı tlgzl adlı üyeden alıntı
    Yanliz Şunu Belİrteyİm ArkadaŞlar...
    Kanunİden Bİ Yetkİlİyle GÖrÜŞtÜm Adamlar Gayet Cİddİ Bİr Yatirim YapmiŞ Ve Racerİ TÜrkİyede Üretİyolar Ve Ayrica Şu Ankİ Tesİslerde Yenİ Bİ OrtakliĞa İmza AtmiŞlar Ve Kawasakİyle Ortak Üretİme BaŞliyacaklarmiŞ..
    http://www.chinamotorcycle.cn/produc...nfo.asp?id=192

şu motor a bi bak istersen kanuni racer a benziyormu benzemiyormu ??

artçı koltuğu ve egzos haricinde tüm parçalar birebir aynı yani anlıcanız kanuni ben motor üretiyorum dediği parçaları getirip montaj yapmasıdır tr de üretilen bir şeyin parçası mutlaka olur ama bunlarınki yok piyasada çünki hala gemi ile geliyor ürünler...
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    arkadaşlar görüyorum ki haklı çıkmışım bu makineyi ilk getirdiğinde kanuni üşenmedim gittim baktım. ama o zaman motor hakındaki fikirlerimi dile getirseydim belki ters tepki alabilirdim.bu kadar motor sevdalı arkadaşa bu ve benzeri markalar her türlü hizmette kusur etmiştir. ve niceman gibi hevesli arkadaşlarıda yıldırmışlar ya helal olsun .uzak durun arkadaşlar uzak
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ağzına sağlık dostum gerçektende büyük bir hevesle almıştım motor u hadi iyi kötü eşimiz dostumuz varda bir şeyleri yaptırdık başka biri olsa hani eşi dostu iyi yerlerde olmayan biraz gariban bi arkadaş olsa ne olurdu bilemem ama bildiğim bir şey var bir daha kanuni asla almam ....

bu arada bu motor için çin malı değil diyen arkadaşlara bi resim göstericem benim motor un seri numarasının olduğu yeri çekip göndericem buraya yorumu siz yaparsınız artık khutuk iyi bilir o seri no sunun olduğu yeri..

Alıntı lodos adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar görüyorum ki haklı çıkmışım bu makineyi ilk getirdiğinde kanuni üşenmedim gittim baktım. ama o zaman motor hakındaki fikirlerimi dile getirseydim belki ters tepki alabilirdim.bu kadar motor sevdalı arkadaşa bu ve benzeri markalar her türlü hizmette kusur etmiştir. ve niceman gibi hevesli arkadaşlarıda yıldırmışlar ya helal olsun .uzak durun arkadaşlar uzak

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    ya nıceman sadece kanunimi var ona benzeyen büssürü motor var
    alakası yok bile onun kanuniyle ayrıca kanuniye benzeyen bissürü cin malı var
    beyenmiyosana almıycaktın neden aldın araştırsaydın biraz öle alsaydın

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sen motor u alırken çin malı değil diye aldın ya git bak gidonun sol tarafından içeri doğru orda bi şase no falan var o zaman anlarsın ne malı aldığını resimden vazgeçtim kanıtı senin motorun anlıcan ha alırken araştırsaydın alsaydın dedin güzelde ben kanuni yi iyi bir firma olarak bilirdim bu kadar şer çıkartacağını bilseydim almazdım tabikide....sen almışsın sanada geçmiş olsun diyorum artık ne diim..

Alıntı gazkesmes adlı üyeden alıntı
    ya nıceman sadece kanunimi var ona benzeyen büssürü motor var
    alakası yok bile onun kanuniyle ayrıca kanuniye benzeyen bissürü cin malı var
    beyenmiyosana almıycaktın neden aldın araştırsaydın biraz öle alsaydın

tlgzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6
    Niceman Kardeş Yani Senin Başindan Geçenlerden Sonra Vazmi Geçsem Acaba Bu Motordan Ama Piyasada Bu Fiyata Başka Bişeyde Yokki Be Kardeşim....

istanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    ya acaip bi hevesle bekliyodum bu motordan alacaktım... forumu da sen acmıssın niceman... abi bütün hevesimi kırdın yaa, vazgectim bu motordan......
    [I][COLOR="Blue"]Sevgiyi sev, nefretten nefret et![/COLOR][/I]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ne yapabilirimki beyler ne yaşadıysam onu yazıyorum kanuni firma olarak bana bunları yaşattı başkasına yapmayabilir ama kanuni ile ilgili sorun yaşayan bir çok insan var sitede ben bunları yaşamış olsaydım almazdım motor o fiyata evet iyi bir ürün ama arkasındaki firmada bu durumda kararı siz vereceksiniz ....

serkoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    güzel insanlar ben size demedimmi zamanında, "alırım anahtarınızı" diye
    YALNIZCA ADALET...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bak senin ybr başedemez benim motorla zorlama istersen kaybedersin anahtarını

Alıntı serkoner adlı üyeden alıntı
    güzel insanlar ben size demedimmi zamanında, "alırım anahtarınızı" diye

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    Beyler Racerİn Pİyasada Bulunmamasi Bence GerÇekten Çok SattiĞinin Bİr Kaniti, Demekkİ Adamlarin Tahmİnİnden Bİle Çok SatmiŞ Racerler. Ama ParÇalarinin Bulunmuyor Olmasi Sankİ İyİ OlmadiĞinin Kaniti Gİbİ. İnŞallah Motorum Gelİr

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Çok sattığının kanıtı değil. Piyasada Kawasaki ZZR250 de bulunmuyor, çünkü Türkiye'ye gelmiyor.

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Çok sattığının kanıtı değil. Piyasada Kawasaki ZZR250 de bulunmuyor, çünkü Türkiye'ye gelmiyor.
    araştırmaya başlamışsın
    Acımadıki, acımadıki

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Araştırmayı bırakmadım ki hiç Aklım ufaktan Twister'e kaymaya başladı ama 2004 modelleri 4500'den aşağı bulmak çok zor, zaten sıfır 7000

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Araştırmayı bırakmadım ki hiç Aklım ufaktan Twister'e kaymaya başladı ama 2004 modelleri 4500'den aşağı bulmak çok zor, zaten sıfır 7000

ben kendini kas derim her zaman kaliteli makinaya binmek başka olur emin ol eskide olsa marka al mesela ZZR250 güzel makinadır temizini bulursan kaçırma derim yada dediğin gibi CBF al
    Acımadıki, acımadıki

only_wolf17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw arkadaşlar bu racer daha gelmedimi ya benimki gelmedi sizinkilerden gelen varmı valla kafamı bozackalar dedik ya kanuniyi arka aldık bize yaptıklarına bak...

arkadaşlar üzülmayin şimdi kanuniyi aradım motosikletler dün akşam dagıtıma çıkmış en geç cumartesi-pazara gelecekmiş... )))

tlgzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6
    Arkadaşlar Bu Arada Bu Motorda Ses Nasil ?? 0-100 Hizlanmasi Nasil??? Ara Hizlanmalar Hakkinda Bilgi Verirmisiniz???

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yok öyle bir şey çok sattığından değil adamlar sözlerini zamanında yerine getirmediğinden oluyor önce çok az piyasaya ürün verdiler sonrada bu ürünlerin üstüne sipariş alıp nakit para topladılar öyle getirdiler gayet ticari bir durum yani toplanan peşinatları bir gün bekletse dünya kar ediyor bankalardan anlayın artık...

Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı
    Beyler Racerİn Pİyasada Bulunmamasi Bence GerÇekten Çok SattiĞinin Bİr Kaniti, Demekkİ Adamlarin Tahmİnİnden Bİle Çok SatmiŞ Racerler. Ama ParÇalarinin Bulunmuyor Olmasi Sankİ İyİ OlmadiĞinin Kaniti Gİbİ. İnŞallah Motorum Gelİr

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    madem bulunmuyo satıyım ben benimkini hazır açılmış alet tek tekere bile kalkıyo:
    Debriyajı kaçırma::...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    forumun içerisine bi bakıver istersen gopreis nick li arkadaş yazmıştı bi ara...

Alıntı tlgzl adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar Bu Arada Bu Motorda Ses Nasil ?? 0-100 Hizlanmasi Nasil??? Ara Hizlanmalar Hakkinda Bilgi Verirmisiniz???
    madem bulunmuyor çok değerli bir motor sor bakalım kaç para vericekler

Alıntı ermac adlı üyeden alıntı
    madem bulunmuyo satıyım ben benimkini hazır açılmış alet tek tekere bile kalkıyo:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 102 kullanıcı var. (0 üye ve 102 misafir)

Bu Konudaki Etiketler