Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    ben 40 bin kadar kullandım,
    gitmediğim yer oynamadık yeri kalmadı motorumun
    arada sattığın kişide görüyorumda,
    grenajları çatlamış,
    her tarafı çizikmiş,
    leş gibi olmuş,
    Anlayacağınız Eski türk filmleri misali LÜKS MALİKANEDEN ATILAN ÇÖPLÜĞE DÜŞEN KEDİ misali olmuş ))

üzülüyorum şeytan diyor git al geri

halen hayalım var onun üzerinde,
    gilera cx şasisi aldım arka tek kollu maşa monte edicem diye
    maşalar elimde duruyor
    kısmet artık bakalım hangi motora denk gelecek ))
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı FatihC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar kanuni racer 200 almayı düşünüyorum, aşağıda linkini verdiğim motor nasıl sizce fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...67609404/detay
    bi 40000 km de ben kullanmışımdır...
    bu motor da dışardan bakınca güzele benziyor...
    fakat insan oğlu işde...içini de merak eder...
    kontka anahtar çevresine ve direksiyon ağırlık topuzlarına iyi bakın...boya aşınması varsa km si biraz daha fazladır...
    en azından km kablosunun ön tekerdeki okuyucuya baglandıgı yere bakın anahtar izleri felan var mı...
    vee motora bini 110 km hıza çıkması lazım...rampa aşağı olursa 120 de görür...
    en fazla 2400 tl verin...

racerci57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi 40000 km de ben kullanmışımdır...
    bu motor da dışardan bakınca güzele benziyor...
    fakat insan oğlu işde...içini de merak eder...
    kontka anahtar çevresine ve direksiyon ağırlık topuzlarına iyi bakın...boya aşınması varsa km si biraz daha fazladır...
    en azından km kablosunun ön tekerdeki okuyucuya baglandıgı yere bakın anahtar izleri felan var mı...
    vee motora bini 110 km hıza çıkması lazım...rampa aşağı olursa 120 de görür...
    en fazla 2400 tl verin...
    bu motoru alırken i mecbur merak etcek çünkü burada önemli olan makinenin ciğeridir seni yolda bırakıp bırakmamasıdır
    motor güzele benziyor fiyat konusunda katılıyorum 2400 civarı bi fiyat bu motora uygun
    bakacağınız en önemli nokta motora binip titreşime ve hızına bakmak olsun.devir kesici varmı titreşim yüksek hızlarda ne durumda bunlar önemli noktalar.
    son hızınada dikkat edin 125 120 aralarında bir hıza çıkması lazım.
    hayırlısı olur inş.
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    herkese selamlar kanuni racer 200 almayı düşünüyorum, aşağıda linkini verdiğim motor nasıl sizce fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...67609404/detay

arkadasım bıldıgım kjadarıyla 2008 modeller bu granajlar yok bunlar 2009 ve ustne aıt dıye bılıyorum bı arkadasa topladık oradan bılıyorum buda muhtemelen toplanmıs arastır ıncele derım ben

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

ayrıca bendekıde 2008 model racer bılgın olsun o bakımdan kafa granajı felan degısık fatih kardesim yenı tıp degıl yane ben o motora guvenemem ama sen yınede arastır benım fıkrım bu bu arada arkadaslar bende racerı satıyorum 2008 model 20.000de saat gıbı tıkır tıkır ılgılenen arkadaslar arayabılırler 0546 856 48 61

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı psychoarcey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım bıldıgım kjadarıyla 2008 modeller bu granajlar yok bunlar 2009 ve ustne aıt dıye bılıyorum bı arkadasa topladık oradan bılıyorum buda muhtemelen toplanmıs arastır ıncele derım ben

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

ayrıca bendekıde 2008 model racer bılgın olsun o bakımdan kafa granajı felan degısık fatih kardesim yenı tıp degıl yane ben o motora guvenemem ama sen yınede arastır benım fıkrım bu bu arada arkadaslar bende racerı satıyorum 2008 model 20.000de saat gıbı tıkır tıkır ılgılenen arkadaslar arayabılırler 0546 856 48 61
    yok kardeşim racer 200 serisi 2008 yılına kadar devam etmiş türkiyeye gelmeye.2008 tarihiyle birlikte aynı zamanda racers 200 de türkiyeye gelmeye başladı.tabi 2008 tarihinden kısa bir süre sonra artık eski kasa racer 200 türkiyeye gelimi durdu.2012 başlarında artık racers nin de türkiyeye gelimi durdu ne yazıkki.
    bu durumda o motorun 2008 model olması ve yeni kasa racers olması gayet normal.
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    anlaşılan Racer topıc'i Taban Yapıyor Artık ))

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlaşılan Racer topıc'i Taban Yapıyor Artık ))
    Aynen racer topici öldü artık bende neti kapattırdım eskisi kadar giremiyorm.girsemde nolcak sanki benden başka yazan olmadıktan sonra :D
    FatihC arkadaşımzda bir soru sormuş cvpları vemriş herkez elinden geldiğince ama ondan bi teşekkür bile yok.böyle bi durumda teşekkürü bir borç bilmeliyiz.
    MotorSiklet HayaTTır

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    Alıntı racerci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen racer topici öldü artık bende neti kapattırdım eskisi kadar giremiyorm.girsemde nolcak sanki benden başka yazan olmadıktan sonra :D
    FatihC arkadaşımzda bir soru sormuş cvpları vemriş herkez elinden geldiğince ama ondan bi teşekkür bile yok.böyle bi durumda teşekkürü bir borç bilmeliyiz.
    tüm cevap yazan arkadaşlardan özür diliyorum. Yeni gördüm yorumlarınızı.herkese teşekkür ederim.

cussto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf125r
    SELAMUN ALEYKÜM arkadaşlar bende racer almayı düşünüyorumda kafam karma karışık forumunda çoğu sayfalarını okudum çelişki içersisindeyim hala, belliki mükemmel bir motor değil fakat, en azından idare edermi iş görürmü, faydasından çok zararımı olur, kullanıcı arkadaşların yorumlarını alabilirsem bu konuda çok sevinirim...
    ''Şüphesiz En Son Varış RABBİNE'dir.!" Necm/42. AYET

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    kardesım ben kullanıyorum sıkıntısı yok gecen aramıstın ıstersen anlasabılırız tekrar ararsan gel gor motoru oyle karar ver

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Arkadaşlar castrolün 20-50 yarı sentetik motor yağı var mı ben bulamadım ?? Tam sentetik var onu kullansak bişey olur mu ? Shell'in yağı falan var ama ben castrolden vazgeçmek istemiyorum
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

Motosikleti
    var var araştır sen,
    20,,50,
    15,50,
    10,40,
    15,40,

yarı sentetık olacak,
    Motor yagı tam sentetık olursa eger eskı model motorlarda kavramayı azalttıgından debrıyaj kacırma yapabılır...

Yarı sentetik olmasına özen gösterin...
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Yaz geldiği için kalın yağ yani 20-50 kullanayım diyorum. Uygun mudur ?
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    bugün sabah bu motoru test etme fırsatı buldum motor çok temizdi hızlanması frenlemesi çok iyiydi temiz bir ikinci el bulunursa tercih edilebilinecek bir motor bence
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    merhaba herkese bana racer egsozları lazım nerden bulabılırım cıkma felan yada daha uygun cunku orjınallerı cok pahalı :(( serkan abı yardım pls :((

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    HERKEZE SLM
    tecrübelerimi aktarmaya çalışıyorum yanlışım varsa düzeltin :D
    Alıntı serimotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaz geldiği için kalın yağ yani 20-50 kullanayım diyorum. Uygun mudur ?
    kışın 10-40 yazın ise 20-50 yağ kullanmak uygundur.yazın sıcaklar yüzünden yağ aşırı inceleceğinden dolayı kalın yağ kullanmak daha makuldur.

---------- Post added at 22:38 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

bugün sabah bu motoru test etme fırsatı buldum motor çok temizdi hızlanması frenlemesi çok iyiydi temiz bir ikinci el bulunursa tercih edilebilinecek bir motor bence
    racer 200 fazla bütçesi olmayanlar için bence alınacak en güzel en şahane motor.piyasada 100 lük 125 lik 150 lik titreşim canavarı motorlar racer fiyatına alan ve satmaya çalışanlar var.zaten en doğru kararı kendin binerek vericeksin.bu motoru alacaklar en fazla yapacağı arzalardan korkuyor ama elin biraz anahtar tutuyorsa vede bakımlarını zamnında yaptırıldığı sürece sorunsuz binilecek bi motor.tavsiye ederim.

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

Alıntı psychoarcey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese bana racer egsozları lazım nerden bulabılırım cıkma felan yada daha uygun cunku orjınallerı cok pahalı :(( serkan abı yardım pls :((
    orjinal racer 200 egsozlarını hurdaya ayrılmış kazalı motorlardan bulabilirsiniz.sahibinden.com'a sürekli hurdaya ayrılmş parça olarak satılık racer ilanları geliyor.tabi aynı zmanda sağlamınıda bulmak lazım.eksoz üzerindeki ufak değişimler sesi olabildiğine etkiliyor.bundan önceki racerimde bende orjin eksoz arıyordum ama bulamadım.sıfırıda el yakıyor.racerin orjinal eksoz sesini hiçbir şeye değişmem özelliklede nikelajlar geri çekilmiş halde.
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    Alıntı racerci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motoru alırken i mecbur merak etcek çünkü burada önemli olan makinenin ciğeridir seni yolda bırakıp bırakmamasıdır
    motor güzele benziyor fiyat konusunda katılıyorum 2400 civarı bi fiyat bu motora uygun
    bakacağınız en önemli nokta motora binip titreşime ve hızına bakmak olsun.devir kesici varmı titreşim yüksek hızlarda ne durumda bunlar önemli noktalar.
    son hızınada dikkat edin 125 120 aralarında bir hıza çıkması lazım.
    hayırlısı olur inş.
    benim kanuni windy 2006 model 129 kg benim motorda 125 kmh yapıyor? 125cc

Motosikleti
    malesef racer eksozu bulmak çolde altın aramak gıbı,
    çünki,
    herkes üzerındekı eksozlarla oynadıgından zor bulunan bır parcasıdır,,,

Şansınız Bol oLsun...
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef racer eksozu bulmak çolde altın aramak gıbı,
    çünki,
    herkes üzerındekı eksozlarla oynadıgından zor bulunan bır parcasıdır,,,

Şansınız Bol oLsun...
    hazır egsozdan konu açılmışken benim bu racer çok bağırmaya başladı.aynı yaptığı hızı yapıyo ama gereksiz bağırarak yapıyor.hafifte gidonlara titreme veriyor.sanırım manifotlarda kaçak var.
    ben bu pazar manifolta silindir çıkışkarına egsoz contası takıcam faydası olurmu
    bu arada egsozlar orjin bi oynama yok
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı motodriftt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim kanuni windy 2006 model 129 kg benim motorda 125 kmh yapıyor? 125cc
    olabilir tabi her motor birbirini tutmuyor.racer 200 enteresan vede değişken bi motor benim bindiğim racer 200 motorları içinde göbeği çatlayana kadar bastığım fakat 120 yi geçemediğim racerlarda var devir kesenide var 120 yi oynayarak yapan racerlarda şu anki motorum öyle mesela gram titremede yok en son egsozların contalarını değiştirdim olan titreşimde kesildi.racer 200 hız konusundada beklenenin altında 200 cc lik bi makine için.sizin motorunuzda güzelmiş ybr 125 hızında hemen hemen.peki 125 km hızda vibrasyon ne durumda
    MotorSiklet HayaTTır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 45 kullanıcı var. (0 üye ve 45 misafir)

Bu Konudaki Etiketler