Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı windyS150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben üretim tarihi olarak anladım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Birde bu racer s modelleri kaç hp?
    12.44 ama eski motorlar bunlardan daha kuvvetli ve fazla yakıyor sanırsam :D bizdekiler mesela 7500 devirde felan kalıyor zorlandığını hissediyorsun emre de 9000 e kadar rahat geliyor diyor bizim 8000 civarlarında kırmızıya gelmeden gaz kesiyor ama kuvvetli atlamalar yapabiliyor iyi bir kullanıcı ile

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12.44 ama eski motorlar bunlardan daha kuvvetli ve fazla yakıyor sanırsam :D bizdekiler mesela 7500 devirde felan kalıyor zorlandığını hissediyorsun emre de 9000 e kadar rahat geliyor diyor bizim 8000 civarlarında kırmızıya gelmeden gaz kesiyor ama kuvvetli atlamalar yapabiliyor iyi bir kullanıcı ile
    12.44 gerçekten azmış ya 160 yapanlar 12.44 beygirle nasıl 160 yapıyorlar tam bir muamma :D
    Mondialin 250cc 21hp mr destro modeli ile 160 yaptım diyenlere inanmıyorlar 12.44 hp ile 160 yapanlara inanıyorlar :D

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    12.44 gerçekten azmış ya 160 yapanlar 12.44 beygirle nasıl 160 yapıyorlar tam bir muamma :D
    Mondialin 250cc 21hp mr destro modeli ile 160 yaptım diyenlere inanmıyorlar 12.44 hp ile 160 yapanlara inanıyorlar :D
    bg göre hesaplamayacaksın :D tork itiş gücü mesela :D senin motor 13 bg mesela tork 9 nm bizdekinde 14 nm,,, itiş gücü acaip süper :D yani racerla kalkış yaparken yarım debriyaj motoru sıkıştırırsan öyle bir kalkıyorki :D vites geçişleri çok daha hızlı :D ama max hız çok değil işte :D

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    bg göre hesaplamayacaksın :D tork itiş gücü mesela :D senin motor 13 bg mesela tork 9 nm bizdekinde 14 nm,,, itiş gücü acaip süper :D yani racerla kalkış yaparken yarım debriyaj motoru sıkıştırırsan öyle bir kalkıyorki :D vites geçişleri çok daha hızlı :D ama max hız çok değil işte :D
    Düz yolda kaça çıkıyor bu alet ?

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Düz yolda kaça çıkıyor bu alet ?
    ben 110 kiloyum :D 120 ye yaklaşıyor 115 civarı takılıp kalıyorum önde 15 dişli yerine 17 dişli var bide vites aralıkları uzasın diye taktırdım çok rahat oluyor 1. viteste 15 dişli ile 30 görüyor 17 dişli ile 40 civarına geliyor 41-42 :D o kadarda fark ediyor yani D:

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    ben 110 kiloyum :D 120 ye yaklaşıyor 115 civarı takılıp kalıyorum önde 15 dişli yerine 17 dişli var bide vites aralıkları uzasın diye taktırdım çok rahat oluyor 1. viteste 15 dişli ile 30 görüyor 17 dişli ile 40 civarına geliyor 41-42 :D o kadarda fark ediyor yani D:
    Bende bugün benim motora 17 dişli taktırdım memnunum :D vites araları gözle görünür bir biçimde uzadı.

racerci57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Ozan abi ilan vermişsin hayırlısı olsun inş.
    valla ne yalan söyliyeyim benm motorun arka dişli sayısı 46 ama önü bilmiyorum sahibinedde sormadım.daha önce almadan sormuştum heralde oda 15 demişti en son ama emn deilim.
    motordan devir ve hız konusunda çok memnunum o konuda canavaruzun yıllar binmeyi düşünüyorum
    biraz kaporto sorunu var onu halletmek için benim grenajları satılığa çıkardım alan olursa bende kendime sıfırını almayı planlıyorum.
    sağ sol felan ilan verdim granaj 250 tlde fiyat yazdım başlığa ve açıklamaya bastıra bastıra motor deil grenaj sağ sol satılıktır yazdım ama adamlar ısrarla motormu 250 tl diye soruyolar.d
    hele biri kendini öyle kaptırarak msj atmışki msjı okuyunca fena güldüm valla.d
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı racerci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozan abi ilan vermişsin hayırlısı olsun inş.
    valla ne yalan söyliyeyim benm motorun arka dişli sayısı 46 ama önü bilmiyorum sahibinedde sormadım.daha önce almadan sormuştum heralde oda 15 demişti en son ama emn deilim.
    motordan devir ve hız konusunda çok memnunum o konuda canavaruzun yıllar binmeyi düşünüyorum
    biraz kaporto sorunu var onu halletmek için benim grenajları satılığa çıkardım alan olursa bende kendime sıfırını almayı planlıyorum.
    sağ sol felan ilan verdim granaj 250 tlde fiyat yazdım başlığa ve açıklamaya bastıra bastıra motor deil grenaj sağ sol satılıktır yazdım ama adamlar ısrarla motormu 250 tl diye soruyolar.d
    hele biri kendini öyle kaptırarak msj atmışki msjı okuyunca fena güldüm valla.d
    zengin adamsın ver işte garibanlara 250 ye komple binsinler :D:D:

motoru satıyorum dün akşam birisi aradı oda aynı ben gibi çocukluktan beri hevesi varmış bi süre bineceğim dedi :D

gelip görüp alırsa pazartesi felan veda edeceğim sanırım duruma göre tabi nasip kısmet

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    zengin adamsın ver işte garibanlara 250 ye komple binsinler :D:D:

motoru satıyorum dün akşam birisi aradı oda aynı ben gibi çocukluktan beri hevesi varmış bi süre bineceğim dedi :D

gelip görüp alırsa pazartesi felan veda edeceğim sanırım duruma göre tabi nasip kısmet
    İnş hayırlısı olsun abi.satarsan senden bi hyo gt250 veya cbr 600 bekliyoruz .d
    motoru üstü kapalı garaj gibi biyere çektim 20 ile gitsem bile soğuk iliklerime kadar işliyor yatsın biraz binmicem.
    düşüncem şöyle benzine verceğim parayla motorun ufak tefeklerini düzelticem madem hem kendi sağlığım için bir müddet binmicem.

---------- Post added at 16:01 ---------- Previous post was at 15:26 ----------

Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerdennn NEEREEYEEEE...

iLK aLINDIĞINDA bU şEKİLDEYDİİİ,,,
    http://img212.imageshack.us/img212/5249/eskihalikt1.jpg

bAKIM eSNASINDA bU şEKLİ aLDI,,,
    http://img168.imageshack.us/img168/7...otos002ka8.jpg

sONRA Grenaj'lar zIMPARALANIP aSTAR Atıldı,,
    http://img212.imageshack.us/img212/4...ikasyondn5.jpg

Sonra FULL Boya Yapıldı,,

http://img212.imageshack.us/img212/1...otos037yn5.jpg

Sonrasında Üzeri Sticer Yapıştırıldı,,,
    http://img212.imageshack.us/img212/7...otos312kh6.jpg

Sonrasında Arka Amortisör eklendi ve bUNU yAPMAK iÇİN 4. KATA ÇIKARTMAK GEREKTİ:D:D
    http://img168.imageshack.us/img168/4...otos321hd7.jpg

egzozslar iptal edilip koltuk altı egzozstu takıldı,
    Ve Sonhalii İŞTE BUU.:motor2::motor2::motor2::motor2:
    http://img411.imageshack.us/img411/2...otos489vc2.jpg
    Serkan abi bende motora bi bakım yapmayı planlıyorum bunun için komple kaporta soyucam
    benim arka tekri tutan o salıncak demiri nasıl komple söküp boyarm onu ayak basamak demirleirni komple boyuycam.
    ama sağlam bi boya atmak için yapmam gerekenler neler bilgilendircek varmı orjinal renk gibi olucak.
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    merhaba ben ıspatlıyabılırım 145 gordum ben motoru aldıgımdan berı daha hıc parca degıstırmedım ama bakımda belkı benden once degısmıstır ama sanmıyorum ben aldıgımda 5000 km de ıdı sımdı ıse 17000 ı gectı ve daha ALLAH'a sukur bır kaza bela olmadı kımsenınde basına vermesın fıyat konusuna gelırsek ben motora degıl herseye ozenle bakarım sahıbındende baktıgım cogu racer degısıklıkler olmus ve 2006 yada 2007 modellerıne 2500tlden yazmıslar bende 3000 yazdım zaten satmaya nıyetım yok kullanıyorum satarsam araba alcam o bakımdan yorumlarınız ıcın tskler

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı psychoarcey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben ıspatlıyabılırım 145 gordum ben motoru aldıgımdan berı daha hıc parca degıstırmedım ama bakımda belkı benden once degısmıstır ama sanmıyorum ben aldıgımda 5000 km de ıdı sımdı ıse 17000 ı gectı ve daha ALLAH'a sukur bır kaza bela olmadı kımsenınde basına vermesın fıyat konusuna gelırsek ben motora degıl herseye ozenle bakarım sahıbındende baktıgım cogu racer degısıklıkler olmus ve 2006 yada 2007 modellerıne 2500tlden yazmıslar bende 3000 yazdım zaten satmaya nıyetım yok kullanıyorum satarsam araba alcam o bakımdan yorumlarınız ıcın tskler
    ben 145 i göremessin demedim sadece orjinal dişlilerle mümkün deil dedim senin motorun dişlileri kaç diş bide ispatlarım derken resimmi var atarsan bakarız merak ettm valla.
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    resmi yok havalar duzelsn soz cekp atarm bu aralar hava sartlarndan binemiyoz almak istiyenlere tavsiye ederim

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı psychoarcey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resmi yok havalar duzelsn soz cekp atarm bu aralar hava sartlarndan binemiyoz almak istiyenlere tavsiye ederim
    bekliyoruz fotoyu kardeşim.senin motorun ön arka kaç diş
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    dişli konusunda bılgım yok onada bı ara bakarım

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    ohhhh topıc şenlenmiş
    arka maşayı sökme işi basıt değil,
    amortisor bağlantıları vs çok işçilik var,
    __________________________________________________ __________________________________________________ _______
    Arkadaşlar Sürate aldırış etmeyin,
    kimi yanlış gösterir kimi doğru,
    önemlı olan sağlıklı sorunsuz gitsin yeterli,

bu arada sadece resim isterseniz
    gidin adam akıllı bir oto yıkamacıya
    motoru orta sehpaya kaldırın ön tekerleğe vurun yıkama tabancasını bakın nasıl yükseliyor ))
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohhhh topıc şenlenmiş
    arka maşayı sökme işi basıt değil,
    amortisor bağlantıları vs çok işçilik var,
    __________________________________________________ __________________________________________________ _______
    Arkadaşlar Sürate aldırış etmeyin,
    kimi yanlış gösterir kimi doğru,
    önemlı olan sağlıklı sorunsuz gitsin yeterli,

bu arada sadece resim isterseniz
    gidin adam akıllı bir oto yıkamacıya
    motoru orta sehpaya kaldırın ön tekerleğe vurun yıkama tabancasını bakın nasıl yükseliyor ))
    öyle bişey varsa bekleyin bende 160 vurucam :D
    bakalım abi artık duruma göre biraz bakm yapıcam motora ama o sökme işi yatar dahada masraf çıkmasın bize
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    S.a. ağalar :D
    karda çıkarıp bindim az kaydıra kaydıra acaip tatlı oluyor ,, kuru asfaltta kıyamayıp yapamadığım sıfır çizmeyi karda yaptım ahahaha :D

motoru döndürmem gerekiyordu düşmeden en kolay öyle döndü :D

bu arada motorun ilnanına video çektim motorun çevresini felan çalıştırdım gaz verdim bi ama video siteye yüklenmedi
    birisi istiyor motoru satılacak gibi bu ara

gt250 bulursam alacağım bulamazsam gt250r lere bakacağım oda olmazsa geç kalırsam bahara cbf 150 alıp bi süre binmek istiyorum
    çünkü takası ve satışı kolay bu motorun :D başkada piyasada 5000 civarına temiz az km 250 lik motor yok yaw :D

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 11:24 ----------

http://youtu.be/QV_32NA8FUU

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    S.a. ağalar :D
    karda çıkarıp bindim az kaydıra kaydıra acaip tatlı oluyor ,, kuru asfaltta kıyamayıp yapamadığım sıfır çizmeyi karda yaptım ahahaha :D

motoru döndürmem gerekiyordu düşmeden en kolay öyle döndü :D

bu arada motorun ilnanına video çektim motorun çevresini felan çalıştırdım gaz verdim bi ama video siteye yüklenmedi
    birisi istiyor motoru satılacak gibi bu ara

gt250 bulursam alacağım bulamazsam gt250r lere bakacağım oda olmazsa geç kalırsam bahara cbf 150 alıp bi süre binmek istiyorum
    çünkü takası ve satışı kolay bu motorun :D başkada piyasada 5000 civarına temiz az km 250 lik motor yok yaw :D

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 11:24 ----------

http://youtu.be/QV_32NA8FUU
    aS aGAM .D
    motoru ben çok beğendim valla çok ttemiz o sinyal çiziği felan diyordun abi bende ciddi bişey sandıydım bişey yok onlarda süper motor valla.tok ses var 10 numara
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    :D:D:d abow :D kanuninin yeni motorunu gördünüz mü_? phantom

dehşet olmuş :D kawasaki ducati karışımı olmuş :D motor ölü gerçi ama şekil süper :D hastası olurum ha :D

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    :D:D:d abow :D kanuninin yeni motorunu gördünüz mü_? phantom

dehşet olmuş :D kawasaki ducati karışımı olmuş :D motor ölü gerçi ama şekil süper :D hastası olurum ha :D

http://www.kanuni.com.tr/media/produ...ntom/buyuk.jpg
    motor gücü hızı konfor olarak ben pek bişey beklemiyorum bundan ama hoş güzel duruyor.
    örneğin racer 200 konfor yok fazla bide zealsuna binin süper konfor var süspansiyonlar süper ama hız motoru için birz aşırı yumuşak.
    ama hız konusuna gelelim racer zealsunu havada karada her türlü geçer:D
    tork gücü racerin daha mükkemmel racerde 5 de çıkılan yeri zeus 3 te zor yiyor :D
    yani motor gücü hız kıvraklık istiyorsan racer konfor görüntü dersen zealsn
    ben şimdi bu kadar niye yaazdım niye racerla zeualsunu anlattım bilmiyorum idare edin beni mazur görün:D
    MotorSiklet HayaTTır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler