Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    racerci57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre :D kız felan ekle kaynat hacı erkeklere verme face :D gençliğini yaşa :D
    hehe ammada güldüm abi ya kızları ekliyorum kızlar bana bakmıyor. maksat motor sohbeti olsun can sıkıntısı baksana forumdada kimse kalmamış.racer devri bitti heralde.
    MotorSiklet HayaTTır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Selamun Aleykum arkadaşlar kanuni racer yok ama her parçaları birebir uyan kardeşi var bende. Göstergeler bile aynı Skygo SG 125-30 :D Olur da birbirimize parça lazım olur yardımcı oluruz :D Nasıl olsa herşey uyuyo. Bu arada geçenlerde racer 200 ün yan ve ön grenajlarını alayım dedim benim motora. Yan iki grenaj 240 Tl, ön far grenajı da 100 olur dedi usta. Yuh dedim direk tanıdık olmasından dolayı. HEmen vazgeçtim tabi. :D
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    dostum hoş geldım
    yan 2 grenaja (göğüs grenajı sanırım) tanesı 204 liraydı zaten
    çiftine 240 lira çok uygun
    senın motorun sanıyorum su soğutmalı olmalı,
    benim elimde gılera cx 125 şasisi var,
    sahıbınden 300,,500 lıraya senın motorun sadece kelle motorunu arastırdım bırı şanzuman sorunlu 250 lıraya verırım dedı almadım,
    biri motor kıtledı dedı almadım,

yanı o motor gayet guzel ve saglıklı bı motor,,,
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı racerci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım kolay kolay elinde kalmaz sağlam motor bizim motorlar en kötüsünde fazla yağ koyarsın oda keçelerden kaçırır bloklara sızar motorun yağ yakar o yağ bitne kadar. :D
    benim motorun ben yağ yakma sorununu çözmedim motorun dişlileri berbattı yağ değiştirmek için yağğ tıpasını açtığımda yarım kilo dişli kırığı çıktı ama yinede diğer racerlardan iyi gidiyordu .d
    bende sattım yerini bulunca yapıcak bişi yok.motor sohbetlerini severim faceden ekle istersen link bu http://www.facebook.com/e.sarikaya94 ekle konuşalım kardeşim .d
    İyi bari o kadar kırığa rağmen motor hala gidebiliyosa bu çok güzel bir olay :D
    İyi olur güzel düşünmüşsün ama ben şuan için face kullanmıyorum kardeşim. Seninde dediğin gibi face açınca da hayatımızda pek bir değişiklik olmuyor. Kızlar face hesabı olan erkeklere baksa hemen açalım ama bakmıyorlar anasını satim :D
    Bu arada motor muhabbetini burdan da yaparız. Herkes motorunun sevmediği özelliklerini döksün ortaya
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı serimotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi bari o kadar kırığa rağmen motor hala gidebiliyosa bu çok güzel bir olay :D
    İyi olur güzel düşünmüşsün ama ben şuan için face kullanmıyorum kardeşim. Seninde dediğin gibi face açınca da hayatımızda pek bir değişiklik olmuyor. Kızlar face hesabı olan erkeklere baksa hemen açalım ama bakmıyorlar anasını satim :D
    Bu arada motor muhabbetini burdan da yaparız. Herkes motorunun sevmediği özelliklerini döksün ortaya
    BENİM en sevmediğim özelliği arka kuyruk kısmı.benim motorun arka kuyruk biraz kaldırılmış ben biraz daha kaldırcam görüntü güzel oluyor :D
    MotorSiklet HayaTTır

gokselaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F800S
    merhaba arkadaşlar satılık kanuni var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5448652/detay/
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı racerci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BENİM en sevmediğim özelliği arka kuyruk kısmı.benim motorun arka kuyruk biraz kaldırılmış ben biraz daha kaldırcam görüntü güzel oluyor :D
    Amortisör ayarı yapılıyor ama o zamanda motorun ayarı kaçıyo diye biliyorum.Aynen kuyruk biraz daha kalkık olsa racing'e benzeyecek

---------- Post added at 11:22 ---------- Previous post was at 11:19 ----------

Alıntı gokselaytar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar satılık kanuni var

Dostum motordaki egzoz bi işe yaradı mı .Seste bi etkisi oluyor mu.Bi ara bende düşündüm racer'a ama pek etki yapmaz dediler. Videosu falan varsa izleyebiliriz

0 Rh (-)

Motosikleti
    bmw F800S
    [QUOTE=Dostum motordaki egzoz bi işe yaradı mı .Seste bi etkisi oluyor mu.Bi ara bende düşündüm racer'a ama pek etki yapmaz dediler. Videosu falan varsa izleyebiliriz [/QUOTE]

Evet yeteri kadar fark ettiriyor , video da ekleyecegim en yakın zamanda .
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

Motosikleti
    asya
    bende eski bir kanuni tigrina kullanıcısı olarak çok memnun kaldım çok seri,çekişi güzel ve mondial v.b. motorlardan bin kat daha güzel

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    herkese iyiseneler :D

çıktım gezdim biraz hafif kar yağar gibiydi :D yollar ıslaktı çok güzel kayıyor motor kalkışta :D

Motosikleti
    Racer 200 S
    Evet yeteri kadar fark ettiriyor , video da ekleyecegim en yakın zamanda .
    Bekleriz

0 Rh (-)

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    3m karbon kaplama :D satılıyor çok ucuza 10 tl alsam 1-2 tane nereleri kaplasam yakışır :D uğraş olsun maksat

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/3...-50cm-50235855

---------- Post added at 09:48 ---------- Previous post was at 09:31 ----------

böyle olsa :D mesela o siyaları tabi biraz daha soluk olacak o iğrenç gri beyaz siyah yapıştırmalar olmasa daha oturaklı gözükmez mi? kendim tasarlasam keskin çizgiler 3m carbonla

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum hoş geldım
    yan 2 grenaja (göğüs grenajı sanırım) tanesı 204 liraydı zaten
    çiftine 240 lira çok uygun
    senın motorun sanıyorum su soğutmalı olmalı,
    benim elimde gılera cx 125 şasisi var,
    sahıbınden 300,,500 lıraya senın motorun sadece kelle motorunu arastırdım bırı şanzuman sorunlu 250 lıraya verırım dedı almadım,
    biri motor kıtledı dedı almadım,

yanı o motor gayet guzel ve saglıklı bı motor,,,
    Motor iyi ya şu ana kadar bi problem yok allaha çok şükür. İnşallah bundan sonra da böyle devam eder.
    Racer grenajı taksam şimdi renk uymıcak sonra abes kaçcak ondan vazgeçtim bende.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    bmw F800S

arkadaşlar video ekledim ilan onaylansın bakabilirsiniz.

Motosikleti
    Racer 200 S

arkadaşlar video ekledim ilan onaylansın bakabilirsiniz.
    Kardeş ses güzel. Keşke biraz daha uzun tutaydın videoyu gaz verdikçe sesi duyaydık
    Sana egzozlar kaça patladı ?

0 Rh (-)

Motosikleti
    bmw F800S
    valla iki egzoz un birleşmesi ve son susturucu 750 tl ye geldi

Motosikleti
    Racer 200 S
    Yine varmış baya

0 Rh (-)

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    öncelikle herkeze slmlar
    benim çok önemli bir sorunum var gaz telinin takılması sorunu.tam 3 kere söküp taktık garenajları depoyu önce gaz telinin karbürtöre giden teli değiştirdik sonra düzenledik olmadı en son komple dğişti bir müddet düzeldi gibiydi sonra yine yapmaya başladı.bende pis benzin tahliye hortumunu açtım düzeldi sonra yine yapmaya başladı.gaz teli çok seri kendini bırakıyor sorun yok görünen tek sorun şu gazın bağlı olduğu karbiratöre giren o yuvarlak gibi halkda her söküşümüzde pislik olması sakızımsı gibi şeyler bulaşmış oluyor.

YARDIMLARINIZI ACELE BEKLİYORUM 3 KERE DEĞİŞTİRDİM SÖKTÜM TAKTIM YİNE AYNI ŞEY DELİRMEK ÜZEREYİM
    MotorSiklet HayaTTır

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    sanıyorum S modellerınde motor bloğunun üst kısmından parmak kalınlıgında hortum hava fıltresıne gırıyor olmalı,
    ve o boru aslında motorun içinde devirdaim eden havayı yağlı hava olarak hava filtrene görürmesi gereken hortumdur,
    senın motorunda fazla yağ oldugunda yada motoru aşırı zorladıgında motor yağı köpürür,
    ve o köpüren yağ hava filtrene oradanda karbüratörüne gider,
    o sakızımsı yapışkan sıvı yağ köpüğüdür,
    hava filtrenin dibini kontrol et,
    ve yağ seviyen normal ise o motor bloğundan çıkan hortumu boşa bırak,
    birde öyle dene...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanıyorum S modellerınde motor bloğunun üst kısmından parmak kalınlıgında hortum hava fıltresıne gırıyor olmalı,
    ve o boru aslında motorun içinde devirdaim eden havayı yağlı hava olarak hava filtrene görürmesi gereken hortumdur,
    senın motorunda fazla yağ oldugunda yada motoru aşırı zorladıgında motor yağı köpürür,
    ve o köpüren yağ hava filtrene oradanda karbüratörüne gider,
    o sakızımsı yapışkan sıvı yağ köpüğüdür,
    hava filtrenin dibini kontrol et,
    ve yağ seviyen normal ise o motor bloğundan çıkan hortumu boşa bırak,
    birde öyle dene...
    Sağl serkan abi dediklerini uygulycam motorda fazla yağ yok gibime geliyor en son full boşaltıp 1 litre yağ koydurttuydm.
    hava filtresinin yerini biliyorum abi tam olarak nasıl temizliycem süngerimi yoksa dibinimi
    dibi derken tam olarak neresi bi yardımcı olursan çok makbule geçer abi
    çıldırmak üzereyim
    MotorSiklet HayaTTır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler