Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    racerci57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ne ile kullanacaksın bunları???
    biri scooter tarzı motorlara uygun veya kuryelere uygun kask dieri ise çoğunlukla KROSS motorlar için kullanılan ürün,,,

neyse hayırlısı olsun...
    Ne ile kullanıcaksın derken racer 200 le kullanıcam abi .d scooter ve kryecilere uygun kaskta nasıl oluyor anlamadım açılır kask kapattığımız zaman racing tarzına benziyor zaten benim 35 tllik kask gibi oluyor görünüşü.
    cross motorlar için derken bu ürünün amacı vucüt koruması deilmi veya motordan motora bu tür ürünler değişiyormu.
    MotorSiklet HayaTTır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    :D emre dün akşam bindim motora bi 25 km kadar ouw
    dondu her bi yanım özellikle çenem ve dizlerim
    hacı bu burun altından boyuna kadar takılan bişey var ondan şart :D
    bi elbisede ben alacağım bu neya :D dondum dondummmm 2.5 saat ısınamadım evde

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    valla aynen abi bende takımı düzmek istiyorum.hele bide o parmaak uyuşması varya allahım nasıl bi eziyet bidaha binmem diyorum ama dayanaamıyorum daha sonra
    abi hani facede yoksun bi sohbet edemedik seninle özledim koyu motor sohbetlerimizi .d
    MotorSiklet HayaTTır

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar ilgilenirseniz 50 liradan verebilirim,
    aklınızda olsun,
    benim boy 182,
    kilo 75
    kapıda ödemeli yollayabilirim...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4944181/detay/
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    kanuni racer 200
    Selamun ALeyküm Arkadaşlar ben tövbe ettim bir dahada kanuni marka motor almam.. lanet olsun bu kadarda şerefsizlik olmaz altı üstü sağ ve sol 2 grenaj 428 TL.. Ön sağ sol amortisör 490 TL.. Geçen ay motorun aküsü bitik olduğu için ayak marşından çalıştırdım gezdim sonra stop ettim arkadaşla çay içtim yanından ayrıldım.. yine ayak marşı ile motoru çalıştırdım ayak marşını kapattım ama motorun ayaklığını kapatmayı unuttum düz yolda 80 i gördüğüm sıralar sola doğru viraj vardı ayaklık açıkmış yere bir sürttü zaten virajdı kaldırıma vurdum hastanelik oldum motorun önü darmadağın olmuş.. en çok zoruma gidende 1200 TL masraf çıktı.. ön taraftan başka birşey değişmedim sağ sinyal tek alındı far alındı birde ön çamurluk.. Allahtanki rüzgarlık, sol sinyal , alt gövde, ve aynalar sağlam birde onlara masraf çıksaydı motoru hurdaya çıkarırdım..

2 haftadır kanuninin servisinden ön sağ sol grenaj gelmesini bekliyoruz hala gelecek.. sadece tek tarafı 214 TL Çifti 428 TL Yuh be görende hayabusa grenajı alıyoruz sanar.. ön amortisöz bayisinde sağ sol 490 tl maşallah ne kadar kaliteli bir marka bu kanuni bu kadar uçuk fiyatlar, honda cbf 150 ön sağ sol amortisör bile 250 TL..

UZUN LAFIN KISASI KANUNİYE TÖVBE ETTİM ÖNCEDEN SAĞ SOL GRENAJ 112,5 TL ÇİFTİ 215 TL Dİ ŞİMDİ BU FİYATIN 2 KATI HEM PARÇASI PAHALI HEM CAM GİBİ EN UFAK BİR DARBEDE GRENAJLAR KIRILIYOR HEMDE SERVİSLERİ İĞRENÇ PARÇA SIKINTISI ÇEKİLİYOR..
    Hiç Beğenmediğimiz mondialin bile her yerde bayisi var heryerde parçası var.. kanuniyi alma sebebim hem fiyatı uygundu hemde görünüm için almıştım.. PİŞMAN OLDUM..

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı racerci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla aynen abi bende takımı düzmek istiyorum.hele bide o parmaak uyuşması varya allahım nasıl bi eziyet bidaha binmem diyorum ama dayanaamıyorum daha sonra
    abi hani facede yoksun bi sohbet edemedik seninle özledim koyu motor sohbetlerimizi .d
    emre poker atmak için giriyordum ceza verdiler bana dahada face e girmem :D kapadım

@ERKİN

çok geçmiş olsun 80 büyük hız aynı hatayı acemiyken bende yaptım evin önünde sağ kaldırıma fırladı motor ayağımla vura vura düşmeden durdum da seninki resmen felaket olmuş
    80 çok büyük hız şükür iyisin 1200 tl ödenmeyecek bi para değil isyanda etsen
    bende olduğu yere düşürdüm 5 parça değişti 300 e yakın para verdim güneşten çürümüştü o motor ufaldı her bi yanı :D

dediğin gibi çok pahalı bi yan grenak 200 küsür sordum bisiklet alınır bu fiyata ne bu yaw dedim mecbur alıyorsun hacı

racerda düşmek gereksiz fazla masraf demek o yüzden çok uyanık olacaksın
    hastalık gibi o ayaklık olayından sonra motora binince ayaklık kapatılır ve kalkmadan 2. kez bakılır tarafımdan kendinden emin olamıyosun bi süre sonra takıntı oldu
    sanada olur bu saatten sonra

ön amortisör olayına üzüldüm ya 5 parada etmez ha sahibinden. com da yokmu baktın mı ?

racerla düşersen hem ağır motor kendini parçalıyor hem zor durup sana zarar veriyor hastane mastane vs vs senin yazıyı okuyunca kötü oldum

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Valla Erkin Abi Çok Hklısın racerların parça fiyatları tavan yaptı.honda parçalarını geçti.
    benim yeşil racerinde ön ve arka amartisörler patlaktı değiştircektim fiyatlar yüzünden vazgeçtim.patlak biniyodum bütçe skıntısı
    turuncu motorun ön arka amartisörler sağlam Allaha şükür.
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    bende önden kazalı racer bakınıyorum yine
    elımde CANAVAR var
    komple ön ve arka maşayı monte etmek için arayıştayım,
    ön ve arka tek kollu sistem...

Uploaded with ImageShack.us
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    ABİ senin bu canavarın tam olarak markası ne merk ettim ben bu motoru bi inceliyim
    bu arada silmişsin bizi faceden bi yanlışımız mı oldu ?
    MotorSiklet HayaTTır

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı racerci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABİ senin bu canavarın tam olarak markası ne merk ettim ben bu motoru bi inceliyim
    bu arada silmişsin bizi faceden bi yanlışımız mı oldu ?
    gilera cx125.... 2 zamanlı.... 125 lik olduguna aldanma...250 liklere taş söktürür....

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre poker atmak için giriyordum ceza verdiler bana dahada face e girmem :D kapadım

@ERKİN

çok geçmiş olsun 80 büyük hız aynı hatayı acemiyken bende yaptım evin önünde sağ kaldırıma fırladı motor ayağımla vura vura düşmeden durdum da seninki resmen felaket olmuş
    80 çok büyük hız şükür iyisin 1200 tl ödenmeyecek bi para değil isyanda etsen
    bende olduğu yere düşürdüm 5 parça değişti 300 e yakın para verdim güneşten çürümüştü o motor ufaldı her bi yanı :D

dediğin gibi çok pahalı bi yan grenak 200 küsür sordum bisiklet alınır bu fiyata ne bu yaw dedim mecbur alıyorsun hacı

racerda düşmek gereksiz fazla masraf demek o yüzden çok uyanık olacaksın
    hastalık gibi o ayaklık olayından sonra motora binince ayaklık kapatılır ve kalkmadan 2. kez bakılır tarafımdan kendinden emin olamıyosun bi süre sonra takıntı oldu
    sanada olur bu saatten sonra

ön amortisör olayına üzüldüm ya 5 parada etmez ha sahibinden. com da yokmu baktın mı ?

racerla düşersen hem ağır motor kendini parçalıyor hem zor durup sana zarar veriyor hastane mastane vs vs senin yazıyı okuyunca kötü oldum
    benim motorun ayak starterini aldıgımda söküp koltuguna altına sabitlemiştim....şuan belki de çürümüş paslanmıştır....
    ihtiyacınız yoksa sizler de sökün....
    ERKİN kardeş geçmiş olsun....bence motora o kadar masraf etmek yerine üçüne beşine bakmadan satman daha karlı olur....zaten kış geldi...motora binilmez...ilkbaharda başka motorlara bakarsınız hemde para biriktirirsiniz...

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gilera cx125.... 2 zamanlı.... 125 lik olduguna aldanma...250 liklere taş söktürür....

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:31 ----------

benim motorun ayak starterini aldıgımda söküp koltuguna altına sabitlemiştim....şuan belki de çürümüş paslanmıştır....
    ihtiyacınız yoksa sizler de sökün....
    ERKİN kardeş geçmiş olsun....bence motora o kadar masraf etmek yerine üçüne beşine bakmadan satman daha karlı olur....zaten kış geldi...motora binilmez...ilkbaharda başka motorlara bakarsınız hemde para biriktirirsiniz...
    o cx 125 ten bizim tamircide var 3 felan istiyodu heralde 3.5 civarı :D bana dediler verelim diye yüzüne bakmadım çok tipsiz turbolu 180 görüyormuş :D mobilet gibi sesi var hacı bunun :D hızlı gitse ne olacak .D

ayak starteri nedir hacı ayak marşımı :D

Motosikleti
    Evet Motor Gilera CX 125 6 ileri şanzuman ve EXUP turbolu,,,
    evet tip olarak beş para etmez fakat ivmelenme olsun ani sürat olsun on numara bı motor,
    fakat bu devrin motoru değil,
    bu benzin fıyatları ile artık en kral MZ'ler dahi tutulmuyorlar müzeye kaldırıldılar...

Yaw Bu Face olayını bende anlamadım abim,,kardeşim,,kız arkadaşım ve daha pek çok kişi silinmiş face'ten,
    durdugum bi durum var,
    uzun süre 1 sefer dahi yazışmazsan otomatikmen siliniyormuş arkadaşlıktan,
    bende sadece gecelerı 1.2 saat felan giriyorum fakat ben silmedim,
    ve silmemde neden sileyim kalabalık olunca paramı veriyoruz yani

benımle bağlantılı değil yani...
    ya benım sayfanın ayarlarında sorun var yada böyle bişiy var...
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    o cx 125 ten bizim tamircide var 3 felan istiyodu heralde 3.5 civarı :D bana dediler verelim diye yüzüne bakmadım çok tipsiz turbolu 180 görüyormuş :D mobilet gibi sesi var hacı bunun :D hızlı gitse ne olacak .D

ayak starteri nedir hacı ayak marşımı :D
    evet ayak marşı... kolu yani....
    ne turbosuymuş....exup dedikleri şey var....motorun devrine göre eksoz yolu acılıyor... iyiki de almamışsın...
    sen hangi tamirciye gidiyorsun hacııı

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cx 125 e bir lpg taktınmı müthiş ekonomik olur. istanbulda avrupai standartta montaj yapıldı. eski tüp yerine normal motosikler silindiri takılmış. ısıtıcılı regulator bulunmuş. bir çok sorun hallolmuş.

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    evet ayak marşı... kolu yani....
    ne turbosuymuş....exup dedikleri şey var....motorun devrine göre eksoz yolu acılıyor... iyiki de almamışsın...
    sen hangi tamirciye gidiyorsun hacııı
    ankarada çok var ondan :D ben kral motora gidiyorum sincanda
    mamakta bi tanevar uçuk bişey olmuş bide 4500 e 5000 km de olan 93 model var :D
    mobilet sesi olmasa inan öylesine alınır :D ama bi dahaki motorum mutlaka 4 silindir olmalı :D

Motosikleti
    ankarada çok var ondan :D ben kral motora gidiyorum sincanda
    mamakta bi tanevar uçuk bişey olmuş bide 4500 e 5000 km de olan 93 model var :D
    mobilet sesi olmasa inan öylesine alınır :D ama bi dahaki motorum mutlaka 4 silindir olmalı :D
    o paraya suzuki gs500 alınır...çatır çatır binilir yardırılır.... kii ben yakın zaman da alacagım....
    belki bende 4 silindir alabilirim...

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    o paraya suzuki gs500 alınır...çatır çatır binilir yardırılır.... kii ben yakın zaman da alacagım....
    belki bende 4 silindir alabilirim...
    eski motorlarda gözüm yok :D önceden hız güç istiyordum şimdi ise ses istiyorum :D çok orjinal bir ses istiyorum olurya alırsam 4-5 egsoz değiştiricem gibi geliyor :Dd:

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R

Motosikleti
    bu nedir yahu cruser gibi çıkıyor ses
    Woksvagen Tospa gibi çıkıyor

ben yarın bi video çekeyimde ses duyun bakalım ))
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    eski motorlarda gözüm yok :D önceden hız güç istiyordum şimdi ise ses istiyorum :D çok orjinal bir ses istiyorum olurya alırsam 4-5 egsoz değiştiricem gibi geliyor :Dd:
    2004 model eski motor mu oluyor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler