Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    motoru alınca satarken zarar etmemeyı dusunursen,
    onu düşündüğün an kendinden zarar etmışsın demektir,
    ettiğin zarar nemi???
    o alamadığın zamanlardakı havalartda o motorun zevkini alamamış olman ettiğin zarardır işte.

5 bıne al,
    2 sene sonra 4 bıne sat,
    hem gezdıgıne say,hem yakıtın ıle yol parası hesabını say,
    hemde o aldıgın zevkı say...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    racerci57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı racerci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt son zmanlarda kafama takılan bir sorun var
    motorun egsoz sesi resimlerde egozs görünüyoo vede orjinaline yakın pek oynama yapılmamış abart taklıp sökülmüş sadece ve birazda oynanmış o uzun susturucu kesilmiş egsozun dışına doğru çıkan benim racerin sesi diğer racerler gibi çıkmıyo:D(ee tabi egzoslaro geri çekmişin ondan demeyin çünkü burdaki turuncu racerde öyle ve seside orjinal sesden çkıo zaten bilenler bilir.şimdi benim sorunum ben bu sesin sorununu nerden bulabilirim neden diğer racerlar gibi bağırmıyo bu motor????
    vede eğer düzelcek bi sorun deilse bu benim egsozları takas edecek racerci veya bizim egsozlara sahip olan skygo cu model farketmez bizim egsozlar olcak bana o orjinal sesi vercek olan motorcularla egzosları takasa giderim üste para vericem o duruma geldim yeterki o ses olsun evt bana öyle birini bulurusanız memnun olurum numaram 0541 431 54 10 ulaşsın o sesi istiyorum bu arada serkan usta bu konuyla ilgili bişi sorcam senin yeşil racern egsoz kuyruk altında ya hani kuyruk altına almıştın orjinaller ne oldu eğer sendeyse ki büyük ihtimalle deiğil istanbula gelcem bana satarmsıın o egzosları bu arada arka tutacağı jantların rengine boyuycam güzel olcak bence :D egsoz işinide unutmayın haber bekliyorum

BENİM SORU KAYANDI SERKAN USTA YUKARDAKİ SORUMA Bİ BAKSAN
    MotorSiklet HayaTTır

Selam

S.a Arkadaşlar Uzun zamandır yazılarınızı okuyordum.Siteye Kayıt olmaya biraz üşendim bende kanuni racer kullanıcısıyım

Buda Motorum

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    :d ABİLER UZUN BEKLEYİŞ USTAYLA KAVGA DÖVÜŞ ÇALINMA MALINMA SONRASINDA MOTORUMU KAVUŞTUM MOTOR ÜZERİNDE OYNAMALARIM ÇOK OLDU ÖN TARAFIN ORJİNALLİĞİ GİTTİ RACER S OLDU RESİMLERDEN GÖRCEKSİNİZ OZAN ABİ SENİN AYNALAR MAVİ MOTRDA Bİ KAÇ GÜNLÜĞÜNE SONRA GERİ ALCAM :d ONLARI SORARSAN BU ARADA OZAN ABİ FORUMDA HİÇ YOKSUN YA MOTORU SATTIN BOŞLADIN BURALARI İŞTE ALINAN MALZEMELER
    1:ÖN SİPERLİK YENİ RACERS 17 TL
    2:ÖN FAR YENİ RACERS 72
    3:FAR ALTI GARNEJ ESKİ KASA RACER(EK DİYORUM BEN ONA) 40 TL TOPLAMDA 120 TL LİK Bİ MALİYET VAR BİDE BUNU RACER E GÖRE AYARLIYALIM

1:ÖN SİPERLİK CAMI RACER 71 TL
    2:ÖN FAR RACER KOMPLE 179 TL
    3:FAR ALTI GARANJ ESKİ KASA RACER:40 TL
    TOPLAMDA 290 300 civarı Bİ FİYAT ÇIKIODU ORTAYA
    BEN 120 TL HARCADIM VE MOTORUN DURUMU BU RACERS PARÇALARIYLA YAPILDI MOTOR

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 20:07 ----------

:d ABİLER UZUN BEKLEYİŞ USTAYLA KAVGA DÖVÜŞ ÇALINMA MALINMA SONRASINDA MOTORUMU KAVUŞTUM MOTOR ÜZERİNDE OYNAMALARIM ÇOK OLDU ÖN TARAFIN ORJİNALLİĞİ GİTTİ RACER S OLDU RESİMLERDEN GÖRCEKSİNİZ OZAN ABİ SENİN AYNALAR MAVİ MOTRDA Bİ KAÇ GÜNLÜĞÜNE SONRA GERİ ALCAM :d ONLARI SORARSAN BU ARADA OZAN ABİ FORUMDA HİÇ YOKSUN YA MOTORU SATTIN BOŞLADIN BURALARI İŞTE ALINAN MALZEMELER
    1:ÖN SİPERLİK YENİ RACERS 17 TL
    2:ÖN FAR YENİ RACERS 72
    3:FAR ALTI GARNEJ ESKİ KASA RACER(EK DİYORUM BEN ONA) 40 TL TOPLAMDA 120 TL LİK Bİ MALİYET VAR BİDE BUNU RACER E GÖRE AYARLIYALIM

1:ÖN SİPERLİK CAMI RACER 71 TL
    2:ÖN FAR RACER KOMPLE 179 TL
    3:FAR ALTI GARANJ ESKİ KASA RACER:40 TL
    TOPLAMDA 290 300 civarı Bİ FİYAT ÇIKIODU ORTAYA
    BEN 120 TL HARCADIM VE MOTORUN DURUMU BU RACERS PARÇALARIYLA YAPILDI MOTOR

ön kafanın rengini mavi yapmış kavga anında bana sormadı yeniden beyaz yapsam mı diye düşünüyorum fikirlerinizi bekliyorum değişik oldu ya yarısı racer s yarısı racer ama bence güzel oldu racer s önüde güzel duruyomuş farda süper

dostum bu ön siperliği nerden aldın 17 liraya merak ettim banada lazım bitane.
    olacak olacak...

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bu ön siperliği nerden aldın 17 liraya merak ettim banada lazım bitane.
    kanuni parçaları satan site var istanbul kartalda servis gibi bişey site adresi bu ben burdan sipariş verdim
    http://www.yesilyurtmotor.com/ burdn seçiyosun kardeşim ödemeyi kredi kartıyla veya havala ile yapıosun seçtiğin parçalar elinde racer ve racers parçaları mevcut sitede
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    kanuni 200cc racer 2007
    arkadaşlar motora arka dişli olarak 40t takmak istiyorum şu an benimki 45t ön dişliyi tam bilmiyorum kaçlık arka dişliyi 40t takarsam ön dişliyi kaç t yapmam gerek iyi bir verim almam için şimdiden teşekkürler birde zincir ölçü ve ebatlarını bilen varmı acaba racer 200 için

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:42 ----------

arkadaşlar motora arka dişli olarak 40t takmak istiyorum şu an benimki 45t ön dişliyi tam bilmiyorum kaçlık arka dişliyi 40t takarsam ön dişliyi kaç t yapmam gerek iyi bir verim almam için şimdiden teşekkürler birde zincir ölçü ve ebatlarını bilen varmı acaba racer 200 için

Arkadaşlar Racer 200 motorum hangi viteste olursa olsun 8.5-9. devirde kasıyo sanki benzin gidip geliyo gibi belkide elektirik kesmesi gibi bundan nasıl kurtulabilirim bujiyi değiştirdim karbüratör ü temizlettim ama gene devam

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    kanuni parçaları satan site var istanbul kartalda servis gibi bişey site adresi bu ben burdan sipariş verdim
    http://www.yesilyurtmotor.com/ burdn seçiyosun kardeşim ödemeyi kredi kartıyla veya havala ile yapıosun seçtiğin parçalar elinde racer ve racers parçaları mevcut sitede
    çok saol dostum

---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

ön siperlik 75 lira dostum biyerde bi yanlışlık mı var acaba.
    olacak olacak...

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok saol dostum

---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

ön siperlik 75 lira dostum biyerde bi yanlışlık mı var acaba.
    valla kardeşim hiç bi sorun yok bende senin gibi dondum kaldım bu durumda racer siperliği 71 lira s siperliği 17 lira aradım yeşilyurt motoru kuralkanı bi yanlışlık yok dediler yani sabit fiyat bende ucuz diye motorun önünü s yaptım ama ek yapmak lazım yani racer s siperliği racer e uymuyo boyut aynı ama delik vede far kısmı uzun geliyo

yekusam kardeşim benle aynı sorunu yaşıyosun benim motorumda 8.5 9 bin devirlerde aynı teklemeyi yapıo buna sanırım devir kesici hız kesici diyolar araştırmak lazım ama büyük ihtimalle dediğim sorun bunu iptal etmeninde bi yolu var ama onu araştırmak lazım

erdem 22 kardeşim ben dişli konusunda pek tecrübe yaşamadım tek bildiğim ön büyük olunca hız artar arka küçüldükçe hız artar tab hız artıkça motorun kalkştaki verimi düşer rampalardaki seriliği bildiğim bunlar yinde dişli işinde size en çok yardımcı olabilecek serkan abidir
    MotorSiklet HayaTTır

Sağol arkadaşım umarım hız devir kesiciyi iptal etme yolunu buluruz :( en çok kaç yapan var bu racer de km olarak dişli değişimi olsa dahi ? ben arka dişliyi değiştirdim sadece buldugu hiz 125 arka dişli 45 ti 41 yaptık 120-125 anca o kadar devir kesiyo zaten

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    ön dişli büyürse vıtes araları uzar motor daha geç vites ister ve düzde uzar,
    arka dişli küçülür ise,
    motor düzde uzar fakat rampalarda 2 kişi çekişten düşer,, kalkış düşer...

önü büyütüp arkayıda küçültürseniz eğer,
    motor rampada aşırı kasar düzde yolu bulursa uzar gıder ufak bi rampada zorlar ve hız aşırı düşer,

Motorun devir kesiciye girmesi iyi bişiy,
    motorun aşırı zorlamasını engeller,
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı yekusam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Racer 200 motorum hangi viteste olursa olsun 8.5-9. devirde kasıyo sanki benzin gidip geliyo gibi belkide elektirik kesmesi gibi bundan nasıl kurtulabilirim bujiyi değiştirdim karbüratör ü temizlettim ama gene devam
    serkan usta cevaplamış gerçi :D devir kesici var bunlarda öyle diyorlar ama ben halen inanmıyorum bence motor zaten sadece o devirlere çıkıyor ateşleme daha fazla hızlanmadığından ve tahliye yeterli olmadığından motor ufak çaplı bi süre sersemliyor :D benim bu 7000 devirde kesiliyordu racer 200 s beyin ve karbüratör değişmişti düzeldi :D 9000 lere kadar rahat çıkıyordu sonra ama motor düzen tutmadı yakıt sarfiyatı acaip arttı satmıştım :D

o değilde insanın sinirini bozan şey kanuni breton gibi 125lik bir motor ile yan yana gitmek aşşağılayıcı birşey kanuni berbat uzak durulması en iyisi bence 200 cc motor yap 125 cc motorla berber git bazıları ayarlı oluyo geçiyo bile 130-135 bulanı var :S

Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru alınca satarken zarar etmemeyı dusunursen,
    onu düşündüğün an kendinden zarar etmışsın demektir,
    ettiğin zarar nemi???
    o alamadığın zamanlardakı havalartda o motorun zevkini alamamış olman ettiğin zarardır işte.

5 bıne al,
    2 sene sonra 4 bıne sat,
    hem gezdıgıne say,hem yakıtın ıle yol parası hesabını say,
    hemde o aldıgın zevkı say...
    arkadaslar bi soru sormak istiyorum kanuni racer 200 mü asya as200 mü? ikisinin arasında kaldım tamam klasman faklı ama hangisini önerirsiniz yedek parça kullanılabilirlik açısından ...

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı harunlg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bi soru sormak istiyorum kanuni racer 200 mü asya as200 mü? ikisinin arasında kaldım tamam klasman faklı ama hangisini önerirsiniz yedek parça kullanılabilirlik açısından ...
    sakın o asyayı alma :D kanuni ondan daha sağlamdır ya o asyada oyuncakları yaptıkları malzemelerden kullanılmış genelde :D:D
    kanuni daha toktur diğer bi çok çin malı markaya göre :D racer200 ün ucuz yerleride var yok değil ama yinede daha oturaklıdır ondan

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    öncelikle slmlar abiler motorumun bir sorunu var motorda akü var baktık başka bi motorun aküsünüde taktık o akü motoru rahat çalıştırıyo ama benim motora takınca marşa basıyorum az hafif basıyo ses kesiliyo juvv diye bi ses geliyo kesiliyo marş motorunu çevirmiyo heralde mavinin parçalarını söktüm elektrrik akssamını değiştirdim ama yine aynı şey çok denemdim ama olmadı sorun sanırım marş motorunda kömürleri b itmiş olabilrmi bi akıl verseniz acil serkan ustam yadımlarını bekliyorum bide bu marş motoruna kömür konuşıuyomu yoksa sıfır mı lazım bide 9 diş marş motoru 55 11 diş 110 tl hangisi dah aiyi olur fikirlerinizi bekliyorum
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    emre :D bi tane kanuni racer200s bldum dün bakamadık sonra yalan oldu :D senin bu sorunları okuyunca yine çekiyorum elimi kanuniden alamadım motor :D
    anlaştık 5000 e 2009 4500 km de st kanuni gt250 enjeksiyonlu siyah kız gibi alıyordum anlaştık adam başkasına göstermiş heralde motoru 5500 veriyorlar dedi bende kızdım ama kibarca 500 iyi para ona satın ozaman dedim ...... gitti motor aramadım halen satıldımı diye ayakmı yaptılar ucuza gitmesin diye anlamadım hayırlısı

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5566084/detay/

şu motor nasıl yaw :D baktım 50 kere hyosung bi taneside denk gelmedi kardeşim :D

bu motor bu gün gelecek bakacağım vallahi temiz sıfır gibi dedi çocuk öyleyse alacağım :D

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    aldım millet motoru hadi bakalım hayırlısı ne sorunu çıkacak görelim kozmetik olarak sol tarafta sürtünmeler var ama yana yatmamış motorun genel durumu çok iyi gibi inş masraf açmaz yaw

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Motorun genel durumu çok iyi dün bakıma verdim vidalarını kontrol ettirdim zinciri yıkayıp yağladılar, arka fren müşürü değişti, yağ iyi buji iyi vites kolu çok yukardaydı basit bi iş aşşağı aldılar ,

motorun yanlız ani fren yapınca 4 lü yanıyor bunu sonradan takmışlar demi ?

sol tarafa yatmı motor az aynanın grenaj çok az patlamış çatlaklar var ama kırık yok gibi , sol sinyal içine kırılmış az sorunsuz tutturulacak sadece ,

hafta sonuda öne 17 dişli taktıracağım arka balata çok ses çıkarıyor bitik sanırım ama iyi tutuyor anlamadım ön balata sağlam motor genel anlamda çok iyi ama 1 yaşında bir motora göre hiç bakmamışlar boyaları sıfır gibi her tarafı sim siyah günşe görmemiş hiç neredeyse :D

sol sinya ve km teli tutucusu yapılınca sorunsuz olacak bide vidaları parlak kaliteli vidalarla değiştirmeyi düşünüyorum
    göstergelerde beyaz led takılacak vs vs:D sonrası süper olacak bin gez :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler