Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    racerci57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu var sahıbındende,
    fakat sanırım nete gırmıyor,
    telden irtibat kurmaya calışırsan iyi olabılır...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2726844/detay/
    ABİ BAKTIM BU İLANA ARDIMDA SATMIŞ ARKADAŞ SERKAN ABİ BEN SANA BİŞİ SORCAM BİRİNİZ YARDIMCI OLUN KESİN Bİ CVP İSTİYORUM ÖN CAM KONUSUNDA S NİNKİLER UYRAMI ESKİ KASAYA KISALIK UZUNLUK FARKETMEZ SERKAN ABİ ÇÖZSEN ÇÖZSEN SEN ÇÖZERSİN LÜTFEN BANA Bİ KESİN CVP VER LÜTFNE SANA ÇOK MŞİNNETTAR KALIRIM ABİ OZAN ABİ SANADA DARILDIM HA ŞU ÖN CAMI O KADAR SÖKTÜN KM SAATİ LED İŞİ İÇİN Bİ ÖLÇÜSÜNÜ YAZMADIN ŞURAYA SENDE ÖLÇÜ KONUSUNDA YARDIMCI OLSAN HİÇ FENA OLMAZ
    MotorSiklet HayaTTır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    adamı hasta etme :D imkansız olmaz hacı :D başka delikler açman gerekir yokmu sizin memlekette kanuni servis ölçüyü valalhi inip alırdım motoru verdim şimdi geldim tamirciden şu sallantı olayını yapsınlar bide hava filtresini sökmüşler geri takın dedim delik açmışlar kapağaa birsürü acaip çok yakıyo ve çok bağırıyor

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    motor bu gün eski sağlığına geri kavuşursa aslında satmak pek istemiyorum
    xenon far takıp bide ön lastik alıp binmeye devam etmek lazım şekil taze motor umarım bu gün düzelir motor

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    motorun hava filtresini geri takmışlar sesi düzelmiş stop etme yok sorunsuz olmuş gibi ama rölanti çok az sallanır gibi oluyor durumu iyi motorun keşke elletmeseydim dedim bu gün ama neyse artık hayırlısı

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı racerci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABİ BAKTIM BU İLANA ARDIMDA SATMIŞ ARKADAŞ SERKAN ABİ BEN SANA BİŞİ SORCAM BİRİNİZ YARDIMCI OLUN KESİN Bİ CVP İSTİYORUM ÖN CAM KONUSUNDA S NİNKİLER UYRAMI ESKİ KASAYA KISALIK UZUNLUK FARKETMEZ SERKAN ABİ ÇÖZSEN ÇÖZSEN SEN ÇÖZERSİN LÜTFEN BANA Bİ KESİN CVP VER LÜTFNE SANA ÇOK MŞİNNETTAR KALIRIM ABİ OZAN ABİ SANADA DARILDIM HA ŞU ÖN CAMI O KADAR SÖKTÜN KM SAATİ LED İŞİ İÇİN Bİ ÖLÇÜSÜNÜ YAZMADIN ŞURAYA SENDE ÖLÇÜ KONUSUNDA YARDIMCI OLSAN HİÇ FENA OLMAZ
    guzel kardeşim,
    daha oncede soyledım,
    hıc denemedım deneme fırsatım olmadı,
    olsa zaten bıldırırdım emın olabılırsın,
    eger ımkanın varsa deneyebılırsın,

__________________________________________________ ____________
    Ozan Motorun Hayırlı Olsun,
    İnş artık Başka Sıkıntı Yaşamassın...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    __________________________________________________ ____________
    Ozan Motorun Hayırlı Olsun,
    İnş artık Başka Sıkıntı Yaşamassın...
    yanlış yazdın bayram yazacaktın :D
    az önce motoru sattım gitti 1850 ye ful ldepo verdik oda adamın şansı :D

zonguldaktan gece bindiler sabah aradılar buluştuk az önce noterden satışı verdim geldim pusuya yatıyorum uzun bi süre :D canlı bişey alana kadar bekleyeceğim

2000 den aşşağı vermeyecektim :D 150 tl o kadarda önemli değil onca zarardan sonra bu motorun bana uğursuz geldiğine inanmaya başladım artık her geçen gün binmemem için bişeyler oluyor :D ya bozuluyor ya bişeyler oluyor vs vs . millet o kadar alma binme dedi ahımı tuttu bilmiyorum ama içim rahat etsin diye istedikleri fiyata verdim oh be

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:04 ----------

--------------------------------------------------------------------------------------------
    emre eski aynaları vermedim adama onları sana kargolayabilirim ,dibine yapıştırıcı dökersen oynamazlar :D
    arka stoplar var ama eski pembeleşmiş güneşten ,
    o gösterge üst kapağı var ama camları kötü :D
    işine yarayabilir göndereyim istiyorsan .

göstergenin km bölümü kırılmış senin ama sökseniz komple bu kapağa şöyle kalite bi ustaya cam kestirseniz :D belki olur ya kapak zaten 21 tl ama km saati çok pahalı bence onu tamir etmeye bak sen bantlayın plastik eritin :D gözükmez zaten alt tarafları :D vidalayıncada tutabilir.

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış yazdın bayram yazacaktın :D
    az önce motoru sattım gitti 1850 ye ful ldepo verdik oda adamın şansı :D

zonguldaktan gece bindiler sabah aradılar buluştuk az önce noterden satışı verdim geldim pusuya yatıyorum uzun bi süre :D canlı bişey alana kadar bekleyeceğim

2000 den aşşağı vermeyecektim :D 150 tl o kadarda önemli değil onca zarardan sonra bu motorun bana uğursuz geldiğine inanmaya başladım artık her geçen gün binmemem için bişeyler oluyor :D ya bozuluyor ya bişeyler oluyor vs vs . millet o kadar alma binme dedi ahımı tuttu bilmiyorum ama içim rahat etsin diye istedikleri fiyata verdim oh be

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:04 ----------

--------------------------------------------------------------------------------------------
    emre eski aynaları vermedim adama onları sana kargolayabilirim ,dibine yapıştırıcı dökersen oynamazlar :D
    arka stoplar var ama eski pembeleşmiş güneşten ,
    o gösterge üst kapağı var ama camları kötü :D
    işine yarayabilir göndereyim istiyorsan .

göstergenin km bölümü kırılmış senin ama sökseniz komple bu kapağa şöyle kalite bi ustaya cam kestirseniz :D belki olur ya kapak zaten 21 tl ama km saati çok pahalı bence onu tamir etmeye bak sen bantlayın plastik eritin :D gözükmez zaten alt tarafları :D vidalayıncada tutabilir.
    abi olur valla parçaları yollarsan sana uyarsa fiyat ne istiyorun abi adresi veriyim bide senin bu klırık ön siperliği yollasana bana abi ona bakarak olabilir kesin sonuca varırırız
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    abi olur valla parçaları yollarsan sana uyarsa fiyat ne istiyorun abi adresi veriyim bide senin bu klırık ön siperliği yollasana bana abi ona bakarak olabilir kesin sonuca varırırız
    lem adamı hasta etme :D ne kırık siperliği attım gitti o kırıkları
    parçalarda fazla parça ,artık yani , yollarım ne parası yaw face e gelirsin konuşuruz

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Arkadaşlar zinciri gres yağıyla yağlasak bi zararı olur mu . Kendim yağlayacagım da :D
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    ARKADŞALR SELAMUNALEYKÜM
    DÜN SAAT 18:00 da yola çıktım bizim evden benim hurdayla hiç durmadan 200 km yol gittim BOyabattan çıktım saraydüzü-kargı-tosya yolu yaptım iki kişiydik:D arkdaşınada şöförlüğü var oda sürdü motoru ama yine uzun en fazla ben sürdüm motor allaha şükür tık demedi toplamda 400 km yol yaptık
    dönüş yolundada bi video çektik bakın RACER 200 le 3. viteste 80 i gördüğümüz video aslında motorun hız bakımı çok iyi viteslere göre gördüğümüz hız aralıkları
    1=40
    2=60
    3=80
    4=110
    5=125 ama 5 beklediğim kadar atik deil biraz motoru bayıltıyo bakalım orayada bişey uydurcaz artık :D
    http://www.youtube.com/watch?v=NqVrK...el_video_title
    OZAN abi faceye adres bıraktım o adrese yollarsan memnun olurum parçaları
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    içimde kaldı bi racer200 inceleme videosu çekecektim :D

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    içimde kaldı bi racer200 inceleme videosu çekecektim :D
    Boşver abi yha ne videosu eee ne almayı planlıyosun bence hyosung gt250r sana tam ideal bi motor
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Boşver abi yha ne videosu eee ne almayı planlıyosun bence hyosung gt250r sana tam ideal bi motor
    emre eve gitmedim henüz gidince ilk iş senin parçaları kargolayacağım :D sanırım pazartesiye kalır
    motor olarakta bekliycem az para biriksin böyle gerçek tombik tatlı güçlü kaslı bişey alacağım :D çektiğim rezillik yeter yaw .

aslında ucuz olsun diye şu kuba nın 250 likleri var bak bayılırsın şekline canlıda gördüm çok güzel motor ama alan direk satıyor ne hikmetse onlardan alacaktım vazgeçtim :D çok kaba oturaklı bi racing yapmışlar biri diyo 170 yapıyor birisi 140 ı geçmiyor

ankarada olsa ucuza hyosung 250 alıcamda sıfırı 7-8 bin 2. elide öyle anlamadım gitti

şu gv 650 yi kapalı garajım olsa alacam pusudayım :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    cidden beyler nasıl bu motor? km de ne yakar? 200 ile 200 s in farkları nelerdir? bu zamana kadar ne gibi sorunlarla karşılaştınız?

Motosikleti
    ben 1 sefer cdı (beyin) soketlerım gevsedı dıye 25 gün kafayı yedim ama sonunda buldum soketı sıktım ve o son oldu
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    değişik bir motor
    sesi ve yarıbuçuk sarsıntısı seni çok güçlü bir makinaya biniyormuş havası veriyor :D
    torkuda fena değil debriyajı sert bırakırsan arka atıyor
    şahlanmasıda süper :D
    ben memnundum genel olarak ama çok para harcadım oda benim şansızlığım

Motosikleti
    Hey Millet Nerelerseniz???
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Hey Millet Nerelerseniz???
    BURDAYIZ SERKAN USTA BU ARADA BİŞİLERDE YAZMAK GEREK DİMİ
    BURDAN OZAN ABİME ÖNCELİKLE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ALLAH RAZI OLSUN ABİ
    GÖNDERDİĞİN PARÇALAR ELİME GEÇTİ O KADAR ÇOK İŞİME YARADI Kİ SORMA VALLA ÇOK SAOL ABİ
    ÖZELLİKLEDE yolladığın km saati kapağı varya tam yarayan parça işime tabi aynalarda çok güzel oldu pek oynamada yoq bence gayette sağlamlar km satinin kırıklığından eser kalmadı camlarıda gayet sağlammış kapağın şimdi 0 gibi oldu tek sorun ön garenajlar felan bakalım hayırlısı ile onlarıda halledicem siparişi yakında vericem
    Tekrar Teşekkürlr Ozan Abi Çok Saol...
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    işine yaramasına sevindim öyle kullan biraz paran olunca sıfır kapak alırsın
    o ibre olayınıda üstüne bişey yapıştır plastik çatal sapı felan , beyaz kalın olsun :D:D

bende pusudayım bu sene olmazsa seneye wahşi bişey alıcam:D çok güçlü olacak
    ama temiz bi racer bulursam ankaradan yine alabilirim idareten , seviyorum bu motoru bendekinden soğumuştum o yüzden sattım

Motosikleti
    işine yaramasına sevindim öyle kullan biraz paran olunca sıfır kapak alırsın
    o ibre olayınıda üstüne bişey yapıştır plastik çatal sapı felan , beyaz kalın olsun :D:D

bende pusudayım bu sene olmazsa seneye wahşi bişey alıcam:D çok güçlü olacak
    ama temiz bi racer bulursam ankaradan yine alabilirim idareten , seviyorum bu motoru bendekinden soğumuştum o yüzden sattım
    benım motoru vereyım sana
    hem sıkıntı yasamassın hemde yeterınce vahşi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9077365/detay/
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 43 kullanıcı var. (0 üye ve 43 misafir)

Bu Konudaki Etiketler