Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    dostum rengı mavı olmayabılır
    üzerınde stıcer olmalı
    hayırlısı olsun,
    inş olur...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    serkan usta :D
    bu benim gaz kesme olayından dolayı motorun bi canı yandıya söktü hertarafınıda bulamadı adam ,
    şimdi bu gün fırsatım olursa bütün kanuni ankara bayilerini arayıp soracağım

ya 1. viteste epey bi çıkıyor gaz kesmesi az sarsıntılı oluyor 2 de 8000 i rahat geçiyor 5 te mesela 7 i geçine yapabiliyor 7 yede pek zor gelir oldu düzlükte felan eskisi gibi hızlanmıyor motor çok ısınınca çok güzel gidiyor çok koku yapıyor ama durunca fena :D
    sence böyle binmelimiyim bu gaz kesme olayını irdelesem yine eşşeklikmi etmiş olurum ,

kanuni servisindeki adamda arabalar gibi gaz keser bu onlardan koyuyorlar diyor :D kafayı yiycem ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:34 ----------

hacı aradım bütün servisleri allah bunların belasını versin desem ağırmı olur :D
    adamı arıyorum diyorum böyle böyle getiriyim motoru yaparmısınız ?
    adam diyor burası çok yoğun kardeş diyo kapatıyor
    bi motorsiklet bayisinden beklentimiz araba servislerindeki gibi ilgi alaka kalite değil elbette ama bunun yarısı olsun be abi bari D:

neyse aradım bi tanesi kardeş getir 1 olmadı 2 güne yaparım dedi iddalı konuştu hadi hayırlısı , ateşlemedendir dedi bakalım bu bulabilecekmi çözüm :D

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    kilit geldi söktüm bunun tırnakları yok 2 tane tırnağı vardı orjinalinin :D
    resimlerdeki gibiydi söktüm çıkardım jelatinide söktüm cuk oturacak galiba :D
    yani çok az bi çap farkı bile kurtarmaz :D inş. aynısıdır birazcık daha ufak gibi geldi hadi hayırlısı akşam bakacağım :D sağol serkan usta olsada olmasada en azından bi fikir verdin

bu resme baktığımdada anahtara oranla sanırım eskisi bu yeni aldığımızdan biraz büyük gibi umudum kalmadı ama akşam deneyeceğim :D
    inat ettim bunun için kontağı komple alırım olmazsa

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    olmadı serkan usta bizim motorların ki epey büyükmüş :D

Motosikleti
    saglık olsun,
    yapacak bişiy yok,
    o şekılde kullan sorun olmayacaktır,
    tabı görsellık senı ne kadar memnun eder bılemem,
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

racerci57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Abiler sonunda yeni racerime pztesi günü kavuşuyorum motor,şanzuman,elektrik aksamı sağlam ama kaporta olarak ön cam,ön far,km saati kapagı eksikler bunlar
    3 taksitle aldım 750 tl ye bence iyi bi fiyat 100 lük mondiallerin ikinci elleri bile 700 800 tl arası
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    hayırlı ugurlu olsun,
    Ufak Bı Uğraş Sonucu Daha Güzel Olacaktır emınım,
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Alıntı racerci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler sonunda yeni racerime pztesi günü kavuşuyorum motor,şanzuman,elektrik aksamı sağlam ama kaporta olarak ön cam,ön far,km saati kapagı eksikler bunlar
    3 taksitle aldım 750 tl ye bence iyi bi fiyat 100 lük mondiallerin ikinci elleri bile 700 800 tl arası
    hayırlı olsun
    3taksitle toplamda 750lirayamı aldın yoksa herbir taksit 750liramı ?

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    emre hayırlı olsun şimdiden toplamda 750 ye almış bu arada :D

bende motoru bıraktım tamirciye hacı yolu bulamadım beni almaya geldi adam hyosung gv 650 ile herif o motorla önümde kaydıra kaydıra gitti off :D ne motormuş be resimlerine videolarına hastaydım canlısı başka bi türlüymüş adamlar satıyormuş bi tur bin dedi cesaret edemedim :D binersem gidip kredi çekeceğim biliyorum :D 8000 felan istiyorlarmış ama 7.200 e felan bırakacaklarmış sıfır 15-16 arası deli motor ya aşık oldum off :D neyse motoru tamire bıraktık yapacaklar inş :D hacı oraya bi daha gidersem racer ı bırakırım oraya :D başka motorla çıkarım

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Arkadaşlar ne zamandan beri resim çekemiyordum.Kısmet buguneymiş . Benim racer'ın sol sinyali bi önceki sahibi tarafından kırılmış.Şuan ben yapıştırdıgım şekliyle duruyor ama orda bir boşluk oluşmuş.
    O boşlugu nasıl kapatabilecegim hakkında fikirleriniz var mı ? Polyesterciye götürdüm ben bişey yapamam dedi.
    http://img687.imageshack.us/i/dsc05537f.jpg/
    http://img220.imageshack.us/i/dsc05536t.jpg/
    http://img829.imageshack.us/i/dsc05535h.jpg/
    http://img859.imageshack.us/i/dsc05534.jpg/

Şu foruma da bir türlü resim eklemeyi ögrenemedim gitti
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

Motosikleti
    MCX RoadraceR
    bugun trafikte gördüm kanuni racer
    ben boyutunu daha küçük sanıyodum oyüzden elemiştim racerı ama sandıgımdan büyük çıktı,mavi beyazdı hoşumada gitti
    750ye bide taksitle iyiymiş valla bitanede ben bulsam motoru cigeri grenajı saglam

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    Alıntı RiDeR_2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun trafikte gördüm kanuni racer
    ben boyutunu daha küçük sanıyodum oyüzden elemiştim racerı ama sandıgımdan büyük çıktı,mavi beyazdı hoşumada gitti
    750ye bide taksitle iyiymiş valla bitanede ben bulsam motoru cigeri grenajı saglam
    abi motorun elektrik aksamı sorununluydu ama en son 450 tl masraf yaptı sahbi o işi düzelttirdi motoruda aynı şekilde oarayada masraf yapıld ama tk sorun garenajlar ön kaporta
    bu arda dün bi turuncu racer var bizim burda motoru aldığım adamın arkadaşı bi biniyim dedim istedim abi adamın egzosları geriye çekik bişiler yapmış ne güzel ses var ne gidiyo o motor öyle ya 2.viteste rahat 50 55 arası yapıo benimkide yapıoduda çok titriyodu zorlamak gerekiyordu bu arada benim eski motora bindim bugün ama abi nasıl titremedir o öle ya valla ellerim uyştu önceden hiçö böle bi sorunu yoktu neden böle olmuş olailir serkan usta adam en son bloğu söktürüp kaynak attırmıştı ama neden böle olmuş anlamadım valla bide egzosun ağzına saç kaynattırmış acaba neden olmuş olabilir bu titreme işi
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Alıntı racerci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi motorun elektrik aksamı sorununluydu ama en son 450 tl masraf yaptı sahbi o işi düzelttirdi motoruda aynı şekilde oarayada masraf yapıld ama tk sorun garenajlar ön kaporta
    bu arda dün bi turuncu racer var bizim burda motoru aldığım adamın arkadaşı bi biniyim dedim istedim abi adamın egzosları geriye çekik bişiler yapmış ne güzel ses var ne gidiyo o motor öyle ya 2.viteste rahat 50 55 arası yapıo benimkide yapıoduda çok titriyodu zorlamak gerekiyordu bu arada benim eski motora bindim bugün ama abi nasıl titremedir o öle ya valla ellerim uyştu önceden hiçö böle bi sorunu yoktu neden böle olmuş olailir serkan usta adam en son bloğu söktürüp kaynak attırmıştı ama neden böle olmuş anlamadım valla bide egzosun ağzına saç kaynattırmış acaba neden olmuş olabilir bu titreme işi
    titreme olayı çok illet bişey
    motor çok güzel kazasız belasız güle güle kullan
    racer200de varmı titreme,tek silindir biraz vardır ama rahatsız ediyomu çok ?

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    abi valla dün bindiğim turuncu racerda gram titreme yok ama benim öçnceden sattığım mavide aşırı derecede var önceden böle dildi ama ne oldu bende anlamadım
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    eldiven takıyorsunuz arkadaşlar kalın :D titreme felan kalmıyor oturduğun yerdeki titreşim değil direksiyondaki titreşim gıcık eder insanı bunun çözümü kalın eldivenler konfor katar motora :D
    ve kaliteli kafanıza tam oturan bi kask alıyorsunuz :D takınca ne acaip motor sesleri kalıyor nede rahatsız edici bi durum kendinizi 20000 tl lik motora binmiş gibi hissediyorsunuz :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:09 ----------

Alıntı serimotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ne zamandan beri resim çekemiyordum.Kısmet buguneymiş . Benim racer'ın sol sinyali bi önceki sahibi tarafından kırılmış.Şuan ben yapıştırdıgım şekliyle duruyor ama orda bir boşluk oluşmuş.
    O boşlugu nasıl kapatabilecegim hakkında fikirleriniz var mı ? Polyesterciye götürdüm ben bişey yapamam dedi.
    ben aldım sol sinyal kırılmıştı sağıda takım olsun diye aldım 20 şer lira :D senin sinyal mı kırık ? grenajdan mı kırık

resimleride hızlı resim yükle sitesinden yükle :D googla yaz :D siteye yükle en alttaki resmi yukardan sarı icon var bak :D ona tıkla alttan sağdan 3. D: dağ resmi gibi :D ona tıklayıp içine linki yapıştır bu kadar basit :D

Motosikleti
    MCX RoadraceR
    seledeki titreşim uyuşturuyo yürüme zorlugu yaşatıyo sonra :D
    gidondaki titreşim eldivenle gideriliyosa güzel,zaten eldiven takcaz sorun yok ozaman ben bi racer avına çıkıyım yiba çarşısı taraflarına

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    seledeki titreşim uyuşturuyo yürüme zorlugu yaşatıyo sonra :D
    gidondaki titreşim eldivenle gideriliyosa güzel,zaten eldiven takcaz sorun yok ozaman ben bi racer avına çıkıyım yiba çarşısı taraflarına
    sıfır mı alıcan :D hemen satalım hacı :D

Motosikleti
    MCX RoadraceR
    sıfır almıycam 2.el motoru düzgün pahalı yerlerinde sorun olmayan bişey lazım
    ama bi bakıyım boy 187 ,altımda yokmus gibi olmasın bide racerci57 nin aldıgı gibi bitane bulursam degme keyfime

Motosikleti
    Ramzey XF-125
    ama bi bakıyım boy 187 ,altımda yokmus gibi olmasın bide racerci57 nin aldıgı gibi bitane bulursam degme keyfime
    :ddd ABİ BEN ALIYORUM AMA NE OLCAK BİLMİYORUM VALLA İNŞ. Bİ SORUN ÇIKARMAZ MOTOR SAHİBİDE İYİ BİRİR TANIŞMIŞLIĞIMIZ VAR ONDAN GÜZVENDİM BİDE AYRICA M MOTORU O BİRİNE SATMIŞTI BİLALA DİYE ONA SATARKEN ELEKTRİK AKSAMIYLA MOTOR AKSAMINI KOMPLE YAPTIRMIŞRI ONA GÜVENEREK ALIYORUM YANİ AMA AYAĞIMI YERDEN KESSİN YETER MAKSATIYALA ALIYORUM MAVİ RACERİMİN PARASI FULL EV İÇİN HARCANDI ŞİMDİ ÇALIŞTIĞIM PARAYLA ANCA BUNU ALABİLİYORUM :d
    BU ARADA OZAN ABİ BENİM MAVİYİ İYİKİ SATMIŞIM YA VALLA MOTOR BO,,,K OLMUŞ NASIL İŞ ANLAMADIM TİTREME HAT SAFAYA ÇIKMIŞ SES DESEN ÖLE KUYRUK İYİCE DÜŞMÜŞ AŞŞA YANİ İYİKİ SAMILŞIM BENDEYKEN 4.VİTESTE 105 YAPIODUM İKİ KİŞİDE TİTREŞİM HİSSEDİŞLMİYODU VALLA MOTOR ÇOK KÖTÜ OLMUŞ!!!!!
    MotorSiklet HayaTTır

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    tamam işte 3700 km de sıfır gibim hemen satalım
    ankaradayım bende :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:02 ----------

Serkan usta ,
    okursan bi yardımcı ol :D
    bu şerit led lerden aldım 1 mt 22 tl 3m marka

şimdi bunların makas yerleri var
    12v power led dedi adam buna motordan gelen elektriği direk bağlasak kaç tane kısım olması gerek yani dengeli düzgün parlak yanması için ?
    sence 3 göstergeninde etrafına yapmalımıyım bundan mesela
    hız , devir ve benzin göstergesini dolandırsam b irbirine lehimlesem tek besleme ile üçünü aydınlatsam elektrik fazla gelmez demi :?
    yoksa kısa kısa 3 ünü bağımsız bağlasam elektrik fazla gelirmi ya bunlarda yanmaz patlama olayı olurmu .
    bu cam ledler elimde kalmıştı frene basınca sönüyorlardı kullandığım ara kablo zayıf ledlerden geçen akımı motor çalışırken 4 led çok düşürüyordu .
    bi akıl ver.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 67 kullanıcı var. (0 üye ve 67 misafir)

Bu Konudaki Etiketler