Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ondan suphem yok niceman, yazilarin,ugraslarin,yorumlarinla zevk verdin bu topic'e, topic'i ayakta tutan sendin, yazilarini zevkle okudum..basina gelen olaylardan dolayi cok uzuldum, sıkma canını dostum, hersey bir sekilde yoluna giriyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sağolasın dostum çok teşekkür ederim ama istedimki hep birlikte bir şeyler paylaşalım olmadı herşey kısmet nasip :(

Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    ondan suphem yok niceman, yazilarin,ugraslarin,yorumlarinla zevk verdin bu topic'e, topic'i ayakta tutan sendin, yazilarini zevkle okudum..basina gelen olaylardan dolayi cok uzuldum, sıkma canını dostum, hersey bir sekilde yoluna giriyor
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    niceman büyük geçmiş olsun kaedeşim bende kanuni seyhan 150 kullanıcısıyım çok rahatsızım satacak adam bulsam satacam mobilyet dahi ne bulsam alıcam yeterki çin menseli olmasınne olusa olsun yok kanuni yok modial yok zırva mırva .

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ya dostum benim rahatsızlığım motosiklet diil arkasındaki firma yani kanuni firması ben onlardan çekiyorum yoksa motor gerçekten iyi benden başka kullananlarda var....

Alıntı yilmazelektrik adlı üyeden alıntı
    niceman büyük geçmiş olsun kaedeşim bende kanuni seyhan 150 kullanıcısıyım çok rahatsızım satacak adam bulsam satacam mobilyet dahi ne bulsam alıcam yeterki çin menseli olmasınne olusa olsun yok kanuni yok modial yok zırva mırva .

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    niceman kardes senin adına üzüldüm valla saglık olsun bende bi sorun yok daha insaaallahda cıkmaz sorun

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    inşallah sorun yaşamazsın dostum ki başta sorun yaşamadıysan bi problemde çıkarmaz...

Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı
    niceman kardes senin adına üzüldüm valla saglık olsun bende bi sorun yok daha insaaallahda cıkmaz sorun

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    ArkadaŞlar Racer 200 Almaya Karar Verdİm Ve 300 Ytl Kapora Verdİm.
    Motor Mayis Ayinda GelecekmİŞ. Belkİ Şu An Gemİde Falandir.
    Artik Benİm De Motorum OlacaĞi İÇİn Çok Heyecanli Ve SevİnÇlİyİm.
    Umarim KursaĞimda Kalmaz...

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    BLODMN hayırlı olsun kardeş şimdiden güle güle kullan
    allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    titanxxx kardeş sağol inşallah güle güle kullanırım. şimdiden bana hayırlı sürüşler

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    inşallah sorun yaşamazsın dostum yoksa benim yaşadıklarım seninde başına gelir allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin...

Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    niceman dostum senin yaşadığın sorunlar benim başıma gelirse önce o motoru bizim burdaki mobilletçi mehmet ustaya götüreceğim. o yapamazsa ben o motoru yakarım. çünkü burada servisi bile yok. bakalım göreceğiz sonumuz ne olacak. selamlar

seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    1-İstanbul'daki kuryelerin %80'inin kullandığı motoru herkes beğenmek zorunda değil.
    2-NicemaN'ın dediğine göre Çin değil Tayvan üretimi.
    3-NicemaN'dan başka bu tarz problemler yaşayan kimseyi duymadım.
    4-3300'e bir motor söyle de alayım. Bisiklet cbr veya ybr'den başka, 98 model sonrasıı herhangi kaliteli bir motor söyle yeter ki. 6 milyarı olmayan vitesli motora binmeyi haketmiyor mu yani?
    1-Dostum,ben direk race den bahsediyorum,şu 200 lük olandan....Galiba kuryelerin %80(bu oranı da nasıl buldı isen!!!) nin de bu motor olmasa gerek
    2-Bir kişi Tayvan dedi diye öyle oluyor ise, ben de bu motor kötü diyorum niye öyle olmuyor!!! Demek, istediğiniz gibi olmasını istiyorsunuz,öyle olsun,bu motor da Tayvan olsun!!! Benim için hiç problem değil Ancak kuryelerin %80 nin de bu motor olmadığına göre (ki onların hepsi çin) o zaman neyi savunmuş oluyorsun ben anlamadım!!! Yoksa şöyle bir sonuç mu çıkıyor: Çin mali motorların kalitesi Tayvan malı motorlardan daha iyidir!!!
    3-Race den bahsediyorsak motor daha dün piyasa çıktı!!! Normaldir bir şey duymaman,bazıları da zaten malını kötülemek istemez,herkes keşke Niceman gibi olsa da gerçekleri öğrensek!!!
    4-Şu cbr a başka bir şey bulamadınız değil mi söyleyecek,küçük olduğu için bisiklet diyorsunuz karalıyorsunuz!!! Yanlız merak ediyorum,bu bisiklet race i geçtiğinde size şöyle demeyecekler mi: "Şu kanuni niye bak,bisiklete geçildi "

Ybr,cgl,titan,suzukign125 Bunlar sana göre kaliteli değil galiba,race ile 3 aşağı 5 yukarı aynı fiyat ve ikinci el cbr125 (bisiklet)!!!!benim tavsiyelerim bunlar....
    Bunlar kesmiyorsa çok yakında honda cbf150 ve Modenas 200 geliyor,yine 3 civarı fiyatları....Ama senin için yine en iyi kanuni race ise,ben de sana onu tavsiye ediyorum....

6 milyarı olmayan da gayet kalite li motorlara biniyor ve örneğiğni verdiğim bu motorlar ın hiçbiri 4 milyarı geçmez!!! 10 km daha hızlı gideceğim diye de race ile ybr yi değişmem!!! Bunu 5500 km kanuni ve 16000 km ybr kullanıcısı olarak söylüyorum!!! Sen Race i ne kadar kullandın da savunuyorsun,bir de bunu söyle de biz de bunu öğrenelim....

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Kuryelerin kullandığı motor olarak ybr ve cgl'leri kastettim. Bu motorun çok benzerini (aynısı değil) Çin'de görüştüğüm bir fabrika da üretiyor, zaten Tayvan-Çin de çok farketmez, Japon olmadığının farkındayım. Yanlış anlama CBR bence gerçekten çok güzel bir alet, ama ÇOK UFAK. CBR Racer200 boyutunda olsa düşünmeden alırım. Senin tercihin commuter olabilir, ama ben commuter istemiyorum. YBR ile Racer tamamen farklı tarzlarda motorlar, R1 pahalı diyene Transalp al demek yanlış bir şey.

Bir de Racer kullanmadığım bir motor, kabul ediyorum ama zannedersem sen de kullanmadın. Volkswagen Polo kötü diye Volkswagen Phaeton kötü olmak zorunda değilse J'li çin motorları kötü diye bu motor da berbat olmak zorunda değil. Ben Çin motoru fanatizmi yapmıyorum, ama kendi yaşadığınız bir olaydan sonra her fırsatta "Çin malı almayın" diye bağırmak önyargıdır. Niceman motorla ilgili bir çok sorun yaşadı, ama yine de motorun performansından çok memnun. Onun problemi Kanuni servisleriyle.

Son bir not, Kawasaki zzr250'yi 5 milyara getirse Kanuni'yi düşünmem, ama maalesef getirmiyor.

Motosikleti
    ybr
    Kuryelerin kullandığı motor olarak ybr ve cgl'leri kastettim. Bu motorun çok benzerini (aynısı değil) Çin'de görüştüğüm bir fabrika da üretiyor, zaten Tayvan-Çin de çok farketmez, Japon olmadığının farkındayım. Yanlış anlama CBR bence gerçekten çok güzel bir alet, ama ÇOK UFAK. CBR Racer200 boyutunda olsa düşünmeden alırım. Senin tercihin commuter olabilir, ama ben commuter istemiyorum. YBR ile Racer tamamen farklı tarzlarda motorlar, R1 pahalı diyene Transalp al demek yanlış bir şey.

Bir de Racer kullanmadığım bir motor, kabul ediyorum ama zannedersem sen de kullanmadın. Volkswagen Polo kötü diye Volkswagen Phaeton kötü olmak zorunda değilse J'li çin motorları kötü diye bu motor da berbat olmak zorunda değil. Ben Çin motoru fanatizmi yapmıyorum, ama kendi yaşadığınız bir olaydan sonra her fırsatta "Çin malı almayın" diye bağırmak önyargıdır. Niceman motorla ilgili bir çok sorun yaşadı, ama yine de motorun performansından çok memnun. Onun problemi Kanuni servisleriyle.

Son bir not, Kawasaki zzr250'yi 5 milyara getirse Kanuni'yi düşünmem, ama maalesef getirmiyor.
    Ah zzr demeyecektin Az rüyalarımıza girmedi....

Hala daha koşturuyoruz güzel ve ucuz bir zzr için....

Cbr hariç verdiğim örnekler senin istediğin motor tipine girmiyor ama dostum gerçekten büyüklük ve görünüş o kadar da göz boyamasın!!!

Bak daha dün akşam er-5 e bindim ve ardından cbr 125 e,inan bana cbr daha rahat ve konforlu bir motor!!! Eğer kalıplı değilsen şu cbr ı bir düşün!!! pişman olmayacaksın....Yine de karar senin tabiki...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Boyum (183) 20cm daha az olsaydı CBR'den başka motor istemezdim zaten Ama fuarda CBR'a da Kanuni'ye de bindim, CBR gerçekten bana ufak. En güzeli Hyosung gt250r ama o da çok pahalı.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bi sn beyler şimdi gözden bişiyi kaçırıonuz benim motor dandik kalitesiz çin motor ları ile bir değil ikincisi bazı parçalar çin den geliyor ama bu parçalar motor değil onu bilin kanuni racer in motor u taiwan dedim bazı parçalar burda üretiliyor ama %80 gibi miktar uzak doğudan gelsede bu motor için kalitesiz çin malı demek haksızlık olur bunu defalarca söyledim ve benim sorunum ne kanuni satıcıları nede servisi benim derdim kanuni nin kendisi üstlerine toz kondurmayan iman sahibi insanlarız diyip benim hakkımı yemeleri bunu ince olarak belirtmek istedim....

Alıntı seruven17 adlı üyeden alıntı
    Ah zzr demeyecektin Az rüyalarımıza girmedi....

Hala daha koşturuyoruz güzel ve ucuz bir zzr için....

Cbr hariç verdiğim örnekler senin istediğin motor tipine girmiyor ama dostum gerçekten büyüklük ve görünüş o kadar da göz boyamasın!!!

Bak daha dün akşam er-5 e bindim ve ardından cbr 125 e,inan bana cbr daha rahat ve konforlu bir motor!!! Eğer kalıplı değilsen şu cbr ı bir düşün!!! pişman olmayacaksın....Yine de karar senin tabiki...

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6

Keşke getirse....

ancak z moto bu aleti getirirsen en az hyo gtr 250 kadar fiyata satar.

Serüven 17

Er -5 ten daha konforlu bir Cbr 125 düşünemiyorum...
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    boşver kütük sen çizmeye devam et bol bol karala sonra ölçülendirmeye geçicez ne kanuni si ne kawa sı en sağlamı türk malı

Motosikleti
    ybr
    Alıntı HAYALBUYSA adlı üyeden alıntı
    Keşke getirse....

ancak z moto bu aleti getirirsen en az hyo gtr 250 kadar fiyata satar.

Serüven 17

Er -5 ten daha konforlu bir Cbr 125 düşünemiyorum...
    Komik geliyor değil mi insana,bir şey söylemeyi unuttum tabiki!!!
    Bu motorları şehir için de bir deneyin o zaman ne demek istediğimi anlayacaksınız....

Uzun koşu için cbr ile er-5 kıyaslanmaz tabiki performans olarak ama insanın er-5 ile bilekleri acıyınca o zaman cbr125 in ne bulunmaz bir motor olduğunu anlayacaksınız....
    Hangisini tercih edersiniz derseniz tabiki er-5

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    ZZR250 37 hp arkadaşlar Hysoung GT 250 29 hp. Sizce 6.800 YTL olan GT 250 den daha aşağı satarlar mı ZZR250 gibi bir aleti . Hiç mi hiç sanmıyorum ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 35 kullanıcı var. (0 üye ve 35 misafir)

Bu Konudaki Etiketler