Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    only_wolf17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar son dagıtımlarda bu motosikleti hiç gördünüzmü bizim buralara daha gelmedi valla geçe 2 de gelse hemen gidip alacam yaaa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    only_wolf17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw arkadaşlar vallahi aşk olsun bi videoyu çekipte göndermediniz valla geçeleri artık uyku uyuyamıyorum ama neyse.... bakın bekliyorum
    haa en kısa zamanda çekip gönderin bizimde çanımız var dimi ama......

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    kanuni de başıma gelenler....
    1-aldığım günden beri 9 defa servis e gitti
    2-tamir edilebilmesi için fabrika yetkililerini bin kez aramam yetmedi ancak fuarda çadırda bağıra çağıra içeri girince birilerine ancak erişebildik
    3-fabrikaya gitti gitmesinede geri dönüşü bayağı sorunlu oldu işleri bittiği halde bir gün sonra ancak gece 9 da teslim edebildiler.
    4-motor un anahtarları ile birlikte anahtarlığım geri gelmedi ki cep telefonu çalınca ışıklı sinyal veren özel bir anahtarlık olur kendileri
    5-sağolsun çok güzel servis verilmiş tüm kontrolleri tam olarak yapılmış ki bi şeyi unutmuşlar
    a) alt grenaj civata yerlerinden kırık
    b) yan grenajlar civata yerlerinden parça atmış şekilde kırık
    c) sinyal kırık

her zamanki gibi şirket yetkililerine ulaşma şansımız olmadı en son feryat figan uğur bey ile görüşeyim diye cep telefonunu aradım yanıt vermedi telefon servis e götürüp gösterdim adamın ağzı açıkta kaldı teslim aldığım zaman yanımda idi tabiki de akşam 9 da nerenin neyini görelim, anlıcanız bişi yapayım derken iyiden iyiye içine etmiş durumda kanuni herşeyin... bugün yarın bi fabrika ya gideceğim hatta şu an bile gidip motoru ateşe veresim geliyor nedir yahu benim bu çektiğim biri bişi desin delircem yoksa....
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Abi değiştirmiyorlar mı motoru?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    nasıl olucak o iş ruhsat bilmemne işlerini nasıl halledicez biliyormusun prosedürü ??

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı

Motosikleti
    Tam olarak bilmiyorum ama öğrenmek motoru onuncu defa servise vermekten kolay olur

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ya o kadar tiksindirdilerki motor dan artık napıcam bilmiyorum bi yerden aşağı atıcam bu gidişle...

Tam olarak bilmiyorum ama öğrenmek motoru onuncu defa servise vermekten kolay olur

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    abicim pantolon mu bu, neyi değiştirecek.bu araç trafikte onun adına kayıtlı. bir dünya prosedürü var bu işin. ayrıca değiştirse neolur vereceği motorda aynısı değilmi, başı dertten kurtulmayacak. bence direk benzin döküp yak abicim...

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    vazgeçtim abi racer almıyorum ... heleki Niceman ın başına gelenlerden sonra..
    2005 bir tane cbr 125 repsol buldum onu alıyorum ....alır almaz forumda resimleri yayınlıyorum
    sizinlede racer kardeşliğimiz bozuldu ama motorize kardeşliğimiz ölene kadar

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    nedir bu başıma gelenler anlamadımki aldığım günden beri başım dertten kurtulmadı servis ten her gelişimde hah bu defa tamam keyifle binerim artık diyorum ama her defasında yine başıma bi iş çıkıyor beddua etmekten korkuyorum ne şansız bi adamım yahu :(

Motosikleti
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    nedir bu başıma gelenler anlamadımki aldığım günden beri başım dertten kurtulmadı servis ten her gelişimde hah bu defa tamam keyifle binerim artık diyorum ama her defasında yine başıma bi iş çıkıyor beddua etmekten korkuyorum ne şansız bi adamım yahu :(
    abi allah kabul etmesin onların yaptıklarını ne diyim benide soğuttular

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yok yaa sipariş vericem şimdi parçalarını değiştirip satıcam motor u gidip en dandik çin malı alıcam bi tane o beni taşır heralde...

Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    abi allah kabul etmesin onların yaptıklarını ne diyim benide soğuttular

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    ARKADAŞLAR SON KARARIMI VERMEM İÇİN BANA YARDIMCI OLUN.
    RACER KULLANICILARI VE HAYRANLARI SÖZÜM SİZLERE.
    ŞU ANDA 3300 YTL'ye (pazarlıkla) SIFIR RACER BAYİDEN ALACAĞIM.
    TABİ ÜZERİNE PLAKA RUHSAT MASRAFLARA FALAN BİNECEK.
    SİZCE RACER 200 ALAYIM MI? ALMAYAYIM MI?

Motosikleti
    Harley Davidson Dyna Super Glide / Hyosung GT650R
    Son karar senindir ama okuduğum kadarıyla bir kişi hariç herkes memnun diğer sitelerde dahil kötü bişi yazan yok racer için.

GazSesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    kanuni de başıma gelenler....
    1-aldığım günden beri 9 defa servis e gitti
    2-tamir edilebilmesi için fabrika yetkililerini bin kez aramam yetmedi ancak fuarda çadırda bağıra çağıra içeri girince birilerine ancak erişebildik
    3-fabrikaya gitti gitmesinede geri dönüşü bayağı sorunlu oldu işleri bittiği halde bir gün sonra ancak gece 9 da teslim edebildiler.
    4-motor un anahtarları ile birlikte anahtarlığım geri gelmedi ki cep telefonu çalınca ışıklı sinyal veren özel bir anahtarlık olur kendileri
    5-sağolsun çok güzel servis verilmiş tüm kontrolleri tam olarak yapılmış ki bi şeyi unutmuşlar
    a) alt grenaj civata yerlerinden kırık
    b) yan grenajlar civata yerlerinden parça atmış şekilde kırık
    c) sinyal kırık

her zamanki gibi şirket yetkililerine ulaşma şansımız olmadı en son feryat figan uğur bey ile görüşeyim diye cep telefonunu aradım yanıt vermedi telefon servis e götürüp gösterdim adamın ağzı açıkta kaldı teslim aldığım zaman yanımda idi tabiki de akşam 9 da nerenin neyini görelim, anlıcanız bişi yapayım derken iyiden iyiye içine etmiş durumda kanuni herşeyin... bugün yarın bi fabrika ya gideceğim hatta şu an bile gidip motoru ateşe veresim geliyor nedir yahu benim bu çektiğim biri bişi desin delircem yoksa....
    niceman tam da benim kanunideyken yaşadıklarımı yaşıyorsun.
    Allah sabırlar versin.Hiç bir yere emin olupta gidemezdim hep bir yerinden sorun çıkartırdı,1500 e aldım 150 ytl ye motorun etrafı yağlı,lastiği patlak,on arka jant yamuk grenajları kırık biçimde bi tamirciye sattımda kurtuldum.
    inan zararıma hiç uzulmüyom,kurtulduguma seviniyom.en buyuk YBR

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı BLOODMN adlı üyeden alıntı
    ARKADAŞLAR SON KARARIMI VERMEM İÇİN BANA YARDIMCI OLUN.
    RACER KULLANICILARI VE HAYRANLARI SÖZÜM SİZLERE.
    ŞU ANDA 3300 YTL'ye (pazarlıkla) SIFIR RACER BAYİDEN ALACAĞIM.
    TABİ ÜZERİNE PLAKA RUHSAT MASRAFLARA FALAN BİNECEK.
    SİZCE RACER 200 ALAYIM MI? ALMAYAYIM MI?
    Walla bu kadar yazıla çizilen problemden sonra senin ki büyük cesaret......

Bırak racer i felan git ikinci el bi Cbr- ybr al hiç değilse parça kalitesi belli....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    200 lük olmasına,race olmasına, görüntüsüne,ucuzluğuna ve arkasında kanuni olmasına aldanmayın,unutmayın ki o, saf kan bir çin dir ve çin olarak kalacaktır!!!!

Paranız bolsa deneyebilirsiniz ve tecrübe edebilirsiniz ama yok ben zaten zar zor alıyorum diyorsanız ben ce tecrübe edinmiş çin motoru hayalzedelerinden biraz nasihat alın ve uyun!!!

Çin malı almayın diye bağıran çok insan var ben de onlardan biriyim....Çin malı almayın....

Hiç duydunuz mu ybr almayın diye bağıran veya honda cgl almayın diye bağıranlar..

Sadece sağ duyulu olun ve hiç bir şeyi tam olrak araştırmadan almayın...Biz burnumuzun dikine gittik ve boyumuzun ölçüsünü aldık,siz bari almayın....Ben den söylemesi....

Motosikleti
    arkadaşlar racer dan vaz geçtiğimi yazmıştım bu gün itibari ile honda cbr 125 repsol sahibiyim yarın elimde olacak darısı herkesin başına

Motosikleti
    Alıntı seruven17 adlı üyeden alıntı
    200 lük olmasına,race olmasına, görüntüsüne,ucuzluğuna ve arkasında kanuni olmasına aldanmayın,unutmayın ki o, saf kan bir çin dir ve çin olarak kalacaktır!!!!
    Paranız bolsa deneyebilirsiniz ve tecrübe edebilirsiniz ama yok ben zaten zar zor alıyorum diyorsanız ben ce tecrübe edinmiş çin motoru hayalzedelerinden biraz nasihat alın ve uyun!!!
    Çin malı almayın diye bağıran çok insan var ben de onlardan biriyim....Çin malı almayın....
    Hiç duydunuz mu ybr almayın diye bağıran veya honda cgl almayın diye bağıranlar..
    Sadece sağ duyulu olun ve hiç bir şeyi tam olrak araştırmadan almayın...Biz burnumuzun dikine gittik ve boyumuzun ölçüsünü aldık,siz bari almayın....Ben den söylemesi....
    1-İstanbul'daki kuryelerin %80'inin kullandığı motoru herkes beğenmek zorunda değil.
    2-NicemaN'ın dediğine göre Çin değil Tayvan üretimi.
    3-NicemaN'dan başka bu tarz problemler yaşayan kimseyi duymadım.
    4-3300'e bir motor söyle de alayım. Bisiklet cbr veya ybr'den başka, 98 model sonrasıı herhangi kaliteli bir motor söyle yeter ki. 6 milyarı olmayan vitesli motora binmeyi haketmiyor mu yani?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler