Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    Alıntı ali demir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkdslr bnde kanuni racer 200 almak istiyorumda bu motorlar1n yola gidisi yak1t1 ve durumu nas1ld1r yabi k1saca motornas1ld1r siz anlariniz bende su an mondial 150 hs var onu kardesime verip racer almayi düsünüyorum yardimci olursan1z sevinirim
    önce turkce konusmayı ogren sonra gel aslan parcası

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:14 PM ----------

Alıntı serdark2381 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yard1mc1 olurmuyuz arkadaşlar
    gerek yok ugrasmaya degmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    http://www.sahibinden.com/bak_gor_bu...XQQdisplayitem bu motora bakarmısınız arkadaslar sızce nasıl ? acıl yardım ltfn

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    Alıntı bttfemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence çıplak hali daha gzl ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:59 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:56 AM ----------

ali demir Nickli Üyeden Alıntı
    slm arkadaslar bende kanuni racer 200 almak istiyorumda bu motorların yola gidisi yakıtı ve durumu nasıldır yabi kısaca motornasıldır siz anlariniz bende su an mondial 150 hs var onu kardesime verip racer almayi düsünüyorum yardimci olursanız sevinirim
    dostum niyetin varsa fromu güzelcene incele zaten aradıgım bütün soruların cevapları alırsın ginede kafana takılan bi sorun olursa bütün arkdaşlar yardımcı olur ama önce seni tanımakta yarar var
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Serkan Alev desenleri daha çok yakışır kanımca.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/bak_gor_bu...XQQdisplayitem bu motora bakarmısınız arkadaslar sızce nasıl ? acıl yardım ltfn
    2005 yamaha ybr 125
    illaki ybr125 istiyosan 2005 niye alıyon git 07 06 al
    çok panikliyon aceleye getirme

bttfemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    la bu arkadas aslında racer hastasıda o fiyata bulamıyo ondan alternatif motorlar arıyo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    bizde geçtik bu yollardan o yüzden diyorum zaten doğru söylüyon yani emre

Motosikleti
    ya arkdaslar bende bekleyıp guzel bısey almak ısterım ama beklıcek gucum kalmadı :S dayanamıom bırde buraya yenı tasındık kımseyıde tanımıoom delı olcam off

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    o ybr kadar dandık ybr gormedım ben :D

Motosikleti
    arkadaslar sonunda motor aldım :D emre saolsun :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:15 AM ----------

Bende Motoru Alırken Yaşadığım Şeyleri Sizinle Paylaşmak isterim .
    16,06,2009 Tarihinde Akşam Saat 20,00 sularında bttfemreyi Aradım Kanka Gel Motoru Gidip Alalım Dedim Emre İle Siteden Tanışmıştık fakat Hiç Yüzyüze Görüşmemiştik. Emre Saolsun Tamam Dedi Emre İle Ankara Sıhhıye Köprüsü Altında Byuluştuk Emre Gelir Gelmez Hemen Koşa Koşa Gidip Trene Bindik =) Trende Baya Muhabbet Ettik O Motor Anılarını Anlattı Ben Anlattım ... Sonunda Sincan Son Durağa Geldik Fakat Biz Sincan Son Durağa İndiğimizde Saat 23,00a Geliyodu.. Yoldan Geçene Birine Sincan Sanayii Nerede Diye Sorduk Adam Direk Gidin Dedi Koskocam Bir Köprü karşıya Geçiş Yok :D mecburen Tren Raylarının üzerinden Koşa Koşa Karşıya Geçtik Bir Yandanda Arkadan Tren Gelicek Korkusuyla =) Neyse Karşıya Geçtik Dükkanı Bulduk Gittik Motora Baktık Motor Görünüm İtibariyle Güzeldi Tabiki Biraz Marafları Vardı... Neyse Emre Motorla Bir Tur Attı ve Geldi Dışarı Çıktık Konuştuk İlk Vitesli Motorum Olduğu İçin İdeal Olduğunu Söyledi İlerde Vitesli Motoru Öğrenince Daha İyi Bir Motor Alırsın Dedi. Neyse Parayı Verdik Motoru Aldık Çıktık Yola :D İstikamet Mamak :D Sincandan Mamağa Kadar Zarzor Gittik Ve Daha Sonra Emreyi Babamla Arabayla Eve Bıraktık =) Yolda Bir Aksilik Çıktı Giderken gaz Almayı Unuttuğumuz İçin Geri Dönüştede Benzinlik Uzak Olduğu İçin Yolda Kaldık =) Neyse Babam Hasta Olduğu İçin Ben Arabayı Yitekledim Oda Direksiyon Hakimiyeyini Korudu vs Daha Sonra Oda İndi Beraber Benzinliğe Kadar Yitekleyerek Götürdük =) Gaz Aldık Çıktık Yola ve Sonunda Motoruma Kavuşmuştum :D Hemen Çalıştırdım Başladım Sürmeye :D Hiç Bu Kadar Kolay Olcağını Tahmin Etmiyodum Ve Sağ Salim Eve Kadar Geldim...
    Artık İyide Olsa Kötüde Olsa Beniimde Bir Motorum Var Darısı Olmayanların Başına =)

bttfemreye teşekkürler ^^ Saygılarımla EreN

[/COLOR]http://img41.imageshack.us/img41/156...1755jf4489.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:50 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:37 AM ----------

her ne kadar racer 200 gibi olmasada sonucta ayagımı yerden kesıyor bunada sukur

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Hayırlı olsun .Güle güle bin.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    arkadaslar sonunda motor aldım :D emre saolsun :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:15 AM ----------

Bende Motoru Alırken Yaşadığım Şeyleri Sizinle Paylaşmak isterim .
    16,06,2009 Tarihinde Akşam Saat 20,00 sularında bttfemreyi Aradım Kanka Gel Motoru Gidip Alalım Dedim Emre İle Siteden Tanışmıştık fakat Hiç Yüzyüze Görüşmemiştik. Emre Saolsun Tamam Dedi Emre İle Ankara Sıhhıye Köprüsü Altında Byuluştuk Emre Gelir Gelmez Hemen Koşa Koşa Gidip Trene Bindik =) Trende Baya Muhabbet Ettik O Motor Anılarını Anlattı Ben Anlattım ... Sonunda Sincan Son Durağa Geldik Fakat Biz Sincan Son Durağa İndiğimizde Saat 23,00a Geliyodu.. Yoldan Geçene Birine Sincan Sanayii Nerede Diye Sorduk Adam Direk Gidin Dedi Koskocam Bir Köprü karşıya Geçiş Yok :D mecburen Tren Raylarının üzerinden Koşa Koşa Karşıya Geçtik Bir Yandanda Arkadan Tren Gelicek Korkusuyla =) Neyse Karşıya Geçtik Dükkanı Bulduk Gittik Motora Baktık Motor Görünüm İtibariyle Güzeldi Tabiki Biraz Marafları Vardı... Neyse Emre Motorla Bir Tur Attı ve Geldi Dışarı Çıktık Konuştuk İlk Vitesli Motorum Olduğu İçin İdeal Olduğunu Söyledi İlerde Vitesli Motoru Öğrenince Daha İyi Bir Motor Alırsın Dedi. Neyse Parayı Verdik Motoru Aldık Çıktık Yola :D İstikamet Mamak :D Sincandan Mamağa Kadar Zarzor Gittik Ve Daha Sonra Emreyi Babamla Arabayla Eve Bıraktık =) Yolda Bir Aksilik Çıktı Giderken gaz Almayı Unuttuğumuz İçin Geri Dönüştede Benzinlik Uzak Olduğu İçin Yolda Kaldık =) Neyse Babam Hasta Olduğu İçin Ben Arabayı Yitekledim Oda Direksiyon Hakimiyeyini Korudu vs Daha Sonra Oda İndi Beraber Benzinliğe Kadar Yitekleyerek Götürdük =) Gaz Aldık Çıktık Yola ve Sonunda Motoruma Kavuşmuştum :D Hemen Çalıştırdım Başladım Sürmeye :D Hiç Bu Kadar Kolay Olcağını Tahmin Etmiyodum Ve Sağ Salim Eve Kadar Geldim...
    Artık İyide Olsa Kötüde Olsa Beniimde Bir Motorum Var Darısı Olmayanların Başına =)

bttfemreye teşekkürler ^^ Saygılarımla EreN

[/COLOR]http://img41.imageshack.us/img41/156...1755jf4489.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:50 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:37 AM ----------

her ne kadar racer 200 gibi olmasada sonucta ayagımı yerden kesıyor bunada sukur
    gardaş satışını da aldınız mı bugun? Noter işlemleri vs.
    Adamdan motorun temiz kağıdını istediniz mi ya vergi borcu harcı çıkarsa?

Gerçi şu saatten sonra yapacak bişey yok, motor çalıntı bile olabilir ne diyeyim bu devirde babama bile güvenmemmm...

bu işler aceleye gelmez dedikçe abartıyosunuz

Motosikleti
    bız motoru hangı tarıhte aldıysak o tarıhe gore belırlı evrak duzenledık serdar merak etme

bttfemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    lan eren dün bana ne maceralar yaşattın allah senin müstehakını versin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RacerS200
    bız motoru hangı tarıhte aldıysak o tarıhe gore belırlı evrak duzenledık serdar merak etme
    la gardas gözünüseveyim adam tutup da motorumu çaldılar derse ne diyecen?

noterden üzerine almadığın sürece hiçbirşey yapamazsın.

allah göstermesin bi kaza yapsan kaskosu var mı?

kaskosu varsa da ruhsat senin üstüne değil alıp parka çekseler ruhsat sahibiyle gitmen lazım parka adamı nerede bulacan getirecen gelir mi gider mi sıkıntı.

sonra belki de motor rehinli yani; hacizlidir belkide bilemezsin ki. Adliyeden temiz kağıdı aldıracaktın adama ödenmemiş vergisi,borcu, hacizi var mı diye.

Böyle şeyler bizim etrafımızda gördüğümüz şeyler ben sana bunlardan dolayı acele etme dedim yoksa gene sen bilirsin para senin.

Ben isterim ki şurada bizimle bilgi paylaşımında bulunan hiçbi arkadaşımıza zarar gelmesin, yoksa daha başka benim ne amacım olabilirki? Zaten şu forumda başta emre olmak üzere bilen bilir beni

Bu arada serkan usta R1 farlı racerin sahibine ulaşabildin mi

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    hayırlı ugurlu olsun,
    allah kaza bela rast getırmesın...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    hata hata hata bende sattım noterden ustune almadıgın surece hem kısı hemde sen zararlısın demedı deme aglarsın bı gun yasadım bılıyorum ben motorumu 800e sattım 300lıra ceza yemıs cocuk baskaısna satmıs falan falan bende motora el koyuyorum calındı dıyıp bızde aramızda kagıt yaptık ama o kagıdın hıc seye onemı yok adam calındı dedıgı dk alırlar motoru altından yaptım bılıyorum ve ben sattıgım cocuga tek kurus vermedım buda benım hakkım bu ıslerın duzenbazlıgı donuyo gecıktırme o ruhsatı

Motosikleti
    bilader o adam bana ole bısı yapsın ben sana su kadar soleyım o adamı ankaradan yok ettırırım benım yasadıklarımı emre bılıo emre yanımdaydı ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:15 AM ----------

arkadaslar bugun motorun borcu harcı varmı dıye baktım dun eve geldıkden sonra ruhsatın arksında bır yazı dıkkatımı cektı 10,09,2005 tarıhı ve .... sauı ıle REHİNLİDİR yazıyodu tırsdım hemen gıttım arastırdım motorun sadece 1. ay bandrol parası yatmamıs. 30tl yatırmadıkları ıcın borc 33,45 e cıkmıs bırde 7,ay bandrol parası yaklasıyor oda 30tl toplam 63,45 borcu var... motorun uzerınde hacız varmı dıye ona baktım fakat motorun uzerınde hacızde yok motoru alan sahıs motoru gostererek kredı cekmıs bankadan fakat su anda motorun hacızı yok adam parayı yatırmıs hacızı kaldırmıs adamın kendısınede bır sekılde ulastım motorun kaydını ıstıyorum ruhsatı kendı uzerıme alıcam dedım adam aydındaymıs tamam olur dedı aydın - izmir arası gıdıp gelıormus ne zmn uygun olursa devrını yaparım sorun degıl dedı zaten oda devır olmadıgı ıcın sıkayetcıymıs sonucta motora borc yazılsa adama gıdıcek borcu kazası belası vs.. bırde arkadaslar motorumu sıgortalamak ıstıyorum sıgorta ucretı ne kadar bılgınız varmı ???? sanırım en son 2006 da sıgorta yapılmıs... 1sene bosluk oldugu ıcın ek ucret odermıyım ? bu arada emre motoru 1gunde kaptım sadece ılk kalkarken bıraz zorlanıyorum :D ucuruyorum motoru bugun tekerım patladı ne zaman motor alsam 2. gun tekerı patlıyo :D anlamadım gıttı :D ama yaptırdım canavar gıbı calısıyor :D ozellıklede kornası bıtırıyo benı sende bılıosun kornanın nasıl oldugunu =P=P=P

dumanxtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer*s
    eren hayırlı olsun kardeşim allah kaza bela vermesin kısa zamanda üstüne alırsın artık yarında gidersin içini rahatlatmak için borcu varmı yokmu diye kotrol edersin her şerefsiz olcak diye bi kayde yok kafana takma moturu kullama zevkine bak
    ( @ N € R >>dünyada ROMA,tr de SOMA

Motosikleti
    saol kanka tesekkur ederım zaten motorun borcunu arastırdım borcu yokmus sadece 33,45 tl bandrol parası var bırde 7. ayın bandrol parası var 30,00tl 1. ayınkı yatmamıs gecıkme zammıyla beraber 33,45 olmus adamla konustuk zaten o borcunu karsılcak... bır kac gunede motorun devrını baba annemın uzerıne alıcam :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:50 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:50 AM ----------

bu arada cok saol allah kımseye kaza bela nasıp etmesın ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 71 kullanıcı var. (0 üye ve 71 misafir)

Bu Konudaki Etiketler